Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu

Olomouc (2. 8. 2020)

skok o tyči - Muži

(ne, 2.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.622.823.023.623.723.823.924.024.124.224.324.424.524.624.724.92
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 5 4.72 ----------xooo-xoxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 4.42 -------o-xo-xo-xxx
3 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 3.82 ---xxoxooxxx
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1 PB 2.62 oxxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 2.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.622.823.023.223.423.523.623.723.823.924.024.124.224.324.424.524.624.72
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 4.42 ------------xo-o-xxx
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 4.12 --------o-oxoxxx
3 Tomáš BačákTomáš Bačák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3 PB 4.02 ------o-xxoooxxx
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4 3.72 ---xoxooooxxx
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 2.82 ooxxx
Justin DutellyJustin Dutelly
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 NM --xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 2.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.622.823.023.223.423.523.623.723.823.924.024.124.224.324.424.52
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 PB 4.42 ----------o-xoxoxoxxx
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 PB 3.92 ------oxxoxooxxx
3 8 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 PB 3.52 oooxoxxoxoxxx
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 PB 3.22 -oooxxx
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 3.02 xoooxxx
6 Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 2.82 xoxxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 2.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.222.422.62
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 1 2.42 xoxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 2.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.222.422.622.722.822.923.023.123.223.323.42
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 PB 3.32 -------oxooxxx
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4 2.82 -ooxoxxoxxx
3 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 SB 2.72 -oooxxx
4 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3 2.72 -ooxxoxxx
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 2.42 oxoxxx
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 NM --------xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 2.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.222.422.622.722.822.923.023.123.223.323.423.523.723.823.91
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 PB 3.82 ----------ooxoxxoxxx
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 PB 3.42 ------ooxxoooxxx
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 2.92 ---oxxooxxx
4 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 PB 2.92 -ooooxoxxx
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 6 2.82 --xoxoxxoxxx
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 PB 2.42 oxoxxx
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 PB 2.42 oxxoxxx
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 2.22 xoxxx
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 NM ----xxx
Celkem 9 závodníků