Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu

Olomouc (2. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.8.2020 - 16:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 57.10
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 57.66
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.45
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 61.40
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 62.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.8.2020 - 16:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 61.33
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 63.32
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 63.84
4 38 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 64.50
5 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 67.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 57.10
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 57.66
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.45
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 61.33
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 61.40
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 62.21
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 63.32
8 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 63.84
9 38 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 64.50
10 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 67.80

400 m překážek (0.91) - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.8.2020 - 16:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 56.26
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 56.63
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 57.43
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 SB 58.63
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 59.49
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.8.2020 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.71
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 63.84
3 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 74.87
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.8.2020 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 65.30
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 65.82
3 14 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 66.86
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 69.55
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 72.28
Celkem 5 závodníků