Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva

Olomouc (13. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.20 QA
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 07.55 qA
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.83 qA
4 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.12 qB
5 Jan JuráňJan Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.38
6 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.53
7 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.59
24 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 QA
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 07.88 qB
3 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 07.93 qB
4 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.08 qB
5 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.32
6 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.36
7 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 08.63
8 Matěj GartnerMatěj Gartner 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 07.54 QA
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 07.58 qA
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 07.86 qB
4 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 07.90 qB
5 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 08.31
6 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 08.45
7 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 08.95
Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 07.12 11.00
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 07.18 9.00
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.46 8.00
4 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 07.55 7.00
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 07.57 6.00
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 07.83 4.00
2 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 07.85 3.00
3 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 07.94 2.00
4 Michal VaněkMichal Vaněk 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.97 1.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.08
6 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 07.92 QA
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 08.38 qB
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.39 qB
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.71 qB
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 08.89
6 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.91
7 Veronika VeseláVeronika Veselá 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.90 QA
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.32 qA
3 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.65 qB
4 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 08.71
5 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.88
6 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.27
7 Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.21 QA
2 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.31 qA
3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.85
4 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.01
5 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.19
6 Kateřina MišováKateřina Mišová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.30
7 Vanesa VincencováVanesa Vincencová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.18 QA
2 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.35 qB
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.44 qB
4 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.71 qB
5 9 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.80
6 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09.24
7 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.38
8 16 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 SB 07.74 11.00
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 07.81 9.00
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 08.05 8.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.15 7.00
5 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.31 6.00
6 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 SB 08.31 4.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.40 3.00
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.47 2.00
4 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 08.52 1.00
5 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 08.64
6 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.74
7 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.97
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.88 11.00
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 17.67 9.00
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 17.88 8.00
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 18.60 7.00
5 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 18.82 3.00
6 Jan JuráňJan Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.76
Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 18.77 6.00
2 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 18.78 5.00
3 20 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.80 4.00
4 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 18.97 2.00
5 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 19.05 1.00
6 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 19.54
7 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 19.64
8 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 20.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 19.66
2 27 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 19.83
3 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 19.96
4 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 21.48
5 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 22.03
6 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 22.53
7 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 22.64
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 15:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.34 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.89 9.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 19.10 8.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.34 7.00
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 19.79 5.00
6 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 19.87 4.00
7 5 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.88 3.00
8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.03 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 15:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.66 6.00
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 20.05 1.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 20.13
4 7 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.63
5 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.52
6 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 21.91
Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 15:15) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 21.11
2 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 21.19
3 2 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.42
4 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 21.62
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 PB 21.65
6 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 21.97
7 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 22.07
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 13.9.2020 - 15:15) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.79
2 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.23
3 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.44
4 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.57
5 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.40
6 16 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.61
7 12 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.43
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 39.33 11.00
2 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 39.65 9.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 40.01 8.00
4 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 41.38 6.00
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 41.57 5.00
6 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 PB 42.16 3.00
7 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 42.64 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 40.93 7.00
2 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 41.59 4.00
3 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 43.65 1.00
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 45.19
5 David HorčičkaDavid Horčička 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 45.53
6 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 49.11
Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.58 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 41.96 9.00
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.42 8.00
4 5 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 42.90 7.00
5 7 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 44.62 6.00
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 44.67 5.00
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 45.15 3.00
8 2 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 46.56 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 45.12 4.00
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 46.27 2.00
3 8 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 47.24
4 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 47.92
5 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 47.96
6 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 48.20
7 2 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 48.76
Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:04.07 11.00
2 12 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 2:06.50 9.00
3 20 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:09.46 8.00
4 23 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:10.16 7.00
5 19 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:13.88 6.00
6 25 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:18.90 5.00
7 18 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:20.43 4.00
8 10 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 PB 2:23.71 3.00
9 27 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 PB 2:31.26 2.00
24 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:22.25 11.00
2 3 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:25.16 9.00
3 1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:25.39 8.00
4 4 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 2:27.23 7.00
5 5 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:34.65 6.00
6 9 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 9 PB 2:35.03 5.00
7 7 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 2:36.09 4.00
8 6 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:41.53 1.00
9 8 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:49.67
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Charlotta Claudie HudákováCharlotta Claudie Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 2:40.80 3.00
2 1 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:41.06 2.00
3 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:43.69
4 3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:48.15
5 14 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:53.01
6 4 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 2:56.56
7 12 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:01.01
8 16 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:12.70
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:31.92 11.00
2 9 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 4:59.18 9.00
3 8 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 6:04.18 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 5:16.62 11.00
2 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 5:28.82 9.00
3 Tereza TočíkováTereza Točíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 5:42.39 8.00
4 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 5:43.78 7.00
5 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 6:37.18 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 09:58.85 11.00
MS 18 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10:19.38
3 22 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10:39.45 9.00
4 23 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11:22.67 8.00
5 Tobiáš PatakiTobiáš Pataki 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12:32.05 7.00
6 20 Matěj HanákMatěj Hanák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13:11.19 6.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.89 11.00
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.97 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 14.59 8.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 14.61 7.00
5 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 15.37 5.00
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 15.89 4.00
7 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 15.95 3.00
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 15.34 6.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.10 2.00
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.30 1.00
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 17.41
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.94
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 18.02
7 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 21.43
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 14.74 11.00
MS Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 14.92
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 15.19 9.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.50 8.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.56 7.00
6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 15.57 6.00
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 16.78 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 16.21 5.00
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 16.98 3.00
3 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 17.05 2.00
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 18.49 1.00
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.75
6 3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.21
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 26.54 11.00
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 27.63 9.00
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 28.96 8.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 29.13 7.00
5 19 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 29.28 6.00
6 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 29.29 5.00
7 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 30.07 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 30.14 3.00
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 30.38 2.00
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.18 1.00
4 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 32.77
5 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 33.11
6 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 35.55
Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 30.51 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 32.17 9.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 33.26 8.00
4 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 33.73 6.00
5 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 33.97 2.00
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNF
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TočíkováTereza Točíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 33.30 7.00
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 33.81 5.00
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 33.81 4.00
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 33.84 3.00
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 35.87 1.00
6 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 38.38
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:48.40 11.00
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 5:03.87 9.00
3 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 5:04.10 8.00
4 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 5:08.72 7.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 5:10.23 6.00
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 5:11.14 5.00
7 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 PB 5:14.60 4.00
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 5:25.89 3.00
9 Adam KuželaAdam Kužela 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 PB 5:39.61 2.00
10 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 5:42.85 1.00
11 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 5:47.86
Celkem 11 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 5:26.14
2 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 6:03.88 11.00
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 SB 6:17.60 9.00
4 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 6:29.31 8.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juráň, Hamšík, Toužín, Horáček Juráň, Hamšík, Toužín, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 28.49 11.00
2 Kupka, Thirkettle, Hruška, Tříska Kupka, Thirkettle, Hruška, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 28.98 9.00
3 Stach, Krobot, Šiška, Pelcl Stach, Krobot, Šiška, Pelcl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 29.75 8.00
4 Pavlíček, Křížek, Vaněk, Lopour Pavlíček, Křížek, Vaněk, Lopour BYAC BrnoBYAC Brno 7 30.53 7.00
5 Punge, Kopec, Karlík, Hastík Punge, Kopec, Karlík, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 30.57 6.00
6 Jelínek, Mlčoch, Nekoksa, Kratina Jelínek, Mlčoch, Nekoksa, Kratina Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 32.60 4.00
Dokoupil, Kabourek, Küschner, Slavík Dokoupil, Kabourek, Küschner, Slavík TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbánek, Bílek, Simon, Nesvadba Urbánek, Bílek, Simon, Nesvadba BYAC BrnoBYAC Brno 5 31.51 5.00
2 Kalábek, Kubeš, Pomajbík, Pataki Kalábek, Kubeš, Pomajbík, Pataki Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 32.97 3.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šebková, Jandáková, Nollová, Kubaljaková Šebková, Jandáková, Nollová, Kubaljaková ASK BlanskoASK Blansko 8 32.00 11.00
2 Křížová, Tešnarová, Hudečková, Konečná Křížová, Tešnarová, Hudečková, Konečná AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 32.63 9.00
3 1 Bohdálková, Krejčiříková, Sadílková, Vrzalová Bohdálková, Krejčiříková, Sadílková, Vrzalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 32.91 8.00
4 Mašková, Miková, Macharáčková, Hošková Mašková, Miková, Macharáčková, Hošková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 33.51 7.00
5 Kutějová, Hrdová, Jadrná, Ledecká Kutějová, Hrdová, Jadrná, Ledecká AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 34.19 6.00
6 Mannová, Machů, Bryšová, Nepevná Mannová, Machů, Bryšová, Nepevná JAC BrnoJAC Brno 7 35.10 5.00
7 Chapčáková, Paarová, Snášelová, Vincencová Chapčáková, Paarová, Snášelová, Vincencová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 37.43 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufal, Janák, Losík, Krobot Coufal, Janák, Losík, Krobot Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:50.55 11.00
2 Krejčiřík, Kužela, Tanhäuser, Bábíček Krejčiřík, Kužela, Tanhäuser, Bábíček Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:57.23 9.00
3 Křížek, Urbánek, Horčička, Lopour Křížek, Urbánek, Horčička, Lopour BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:58.09 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrzalová, Sadílková, Vacková, Šťastná Vrzalová, Sadílková, Vacková, Šťastná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 3:03.97 11.00
2 2 Macharáčková, Kutějová, Bauerová, Štenclová Macharáčková, Kutějová, Bauerová, Štenclová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:05.33 9.00
3 Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková ASK BlanskoASK Blansko 5 3:07.05 8.00
4 Jurečková, Skácelová, Stejskalová, Lochmanová Jurečková, Skácelová, Stejskalová, Lochmanová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:09.60 7.00
5 Švánová, Kročová, Klanicová, Slobodová Švánová, Kročová, Klanicová, Slobodová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 3:18.27 5.00
6 7 Machů, Nepevná, Kulheimová, Bryšová Machů, Nepevná, Kulheimová, Bryšová JAC BrnoJAC Brno 7 3:20.39 3.00
7 Bartošová, Horáková, Kavalcová, Trojanová Bartošová, Horáková, Kavalcová, Trojanová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:31.96 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janoušková, Mašková, Králíková, Ledecká Janoušková, Mašková, Králíková, Ledecká AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:14.29 6.00
2 14 Tichá, Jadrná, Hudáková, Halfarová Tichá, Jadrná, Hudáková, Halfarová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:20.27 4.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.81 Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 PB 1.78 -oooooxoxxoxr 11.00
2= Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 PB 1.65 oooooxxx 8.50
2= Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 PB 1.65 oooooxxx 8.50
4 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 7 1.65 ooooxoxxx 7.00
5= Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 3 PB 1.65 -oxoxoxoxxx 5.50
5= Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4 PB 1.65 -ooxxoxoxxx 5.50
7 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 1.60 -oxooxxx 4.00
8 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 9 1.55 -oxxoxxx 3.00
9 Matěj GartnerMatěj Gartner
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 PB 1.50 ooxxx 2.00
10 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 PB 1.50 oxoxr 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.631.661.701.721.74 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 19 PB 1.72 -----ooooxoxoxoxxx 11.00
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 18 1.63 ----ooxoooxxx 9.00
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 14 PB 1.60 --ooooxxoxxoxx 8.00
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 SB 1.55 --ooooxoxxx 7.00
5 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 1.55 --oxooxxoxoxxx 6.00
6 4 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 12 1.50 --oxoooxxx 5.00
7 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 11 PB 1.50 -ooooxxoxxx 4.00
8 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 7 PB 1.45 ooooxoxxx 3.00
9= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 PB 1.45 --xooxxoxxx 1.50
9= Viktorie KřížováViktorie Křížová
JAC BrnoJAC Brno
05 13 1.45 --oxoxxoxxx 1.50
11= Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 1.40 -oooxxx
11= Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 1.40 ooooxxx
11= Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 1.40 ooooxxx
14 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 6 1.40 ooxooxxx
15= 1 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 1.40 oooxoxxx
15= Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17 1.40 --oxoxxx
17 Kateřina NepevnáKateřina Nepevná
JAC BrnoJAC Brno
05 5 1.35 oooxxx
18 Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1 PB 1.25 xxoxxx
Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3 NM xxr
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.912.012.112.212.312.412.512.612.712.812.913.013.113.213.313.41 Body
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 3.21 --------o--ooo-xxx 11.00
2 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 PB 3.11 ------o-oooxoxxoxxx 9.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 8 2.81 ---oo-oxooxoxxx 8.00
4 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 PB 2.71 --o-xxo-ooxo 7.00
5 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 2.51 ---o-ooxxr 6.00
6 19 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 2.51 -o-oo-xoxxx 5.00
7 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 2.31 ----xoxxx 4.00
8 11 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 PB 2.21 ooooxxx 3.00
9 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 PB 2.01 xxooxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.811.912.012.112.212.312.422.512.612.71 Body
1 5 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 PB 2.42 -o-oooxoxxx 11.00
2 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 3 2.11 -xo-xoxxx 9.00
3 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1 PB 2.11 -o-xxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 10 PB 5.96 -0.2 m/s 5.49  +1.85.69  +0.85.81  +1.35.815.45  +0.9 +1.25.96  -0.2 11.00
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 5.86 +1.6 m/s 5.86  +1.65.66  +0.95.77  +0.45.865.76  +0.95.83  +0.65.68  -1.5 9.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 5.70 +1.6 m/s 5.52  +0.95.25  +0.6-5.52 +1.55.70  +1.65.70  +0.6 8.00
4 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 8 5.65 +0.9 m/s 5.24  +0.25.24  +1.55.62  +1.45.625.13  +1.05.03  +0.95.65  +0.9 7.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 5.63 +2.3 m/s 5.60 +0.7 m/s  +0.35.63  +2.35.40  +0.55.635.60  +0.75.52  +0.85.51  +0.4 6.00
6 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 PB 5.27 +0.2 m/s 5.21  -0.35.27  +0.25.24  +0.95.275.15  +1.75.13  +0.25.07  +0.4 5.00
7 Michal VaněkMichal Vaněk
BYAC BrnoBYAC Brno
06 2 PB 5.13 +1.7 m/s 5.10  +0.14.01  +0.84.93  +0.05.105.13  +1.74.48  +0.84.75  +0.6 4.00
8 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 PB 5.10 +0.8 m/s 4.91  +0.15.10  +0.84.82  +1.35.104.00  +1.64.98  +0.75.10  +0.9 3.00
9 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 4 5.09 +0.4 m/s 5.09  +0.44.86  +0.44.34  +1.15.090.00.00.0 2.00
10 Filip ŠpinárFilip Špinár
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 5 4.96 +1.1 m/s 4.92  +0.1 +0.64.96  +1.14.960.00.00.0 1.00
Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 6 NM  -0.1 +0.2 +1.40.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 24 5.47 +1.5 m/s 5.30  -0.25.28  +0.35.04  -0.25.305.27  +0.45.47  +1.5 +1.1 11.00
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 23 5.42 +2.8 m/s 5.27 +1.4 m/s 5.09  +2.05.22  +0.95.14  -0.15.225.27  +1.45.42  +2.8- 9.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 21 5.11 -0.1 m/s 4.88  +1.5 +0.55.11  -0.15.11--- 8.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 19 PB 5.07 +1.0 m/s 5.00  +1.75.07  +1.0 +0.45.074.94  +1.55.03  +1.94.95  +0.8 7.00
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 SB 4.88 +0.8 m/s 4.72  +1.14.74  +1.64.73  -0.74.744.73  +1.54.77  +0.74.88  +0.8 6.00
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 22 4.85 +0.6 m/s  +0.74.85  +0.6 -0.64.85 +1.5 +1.5 +1.5 5.00
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 17 4.80 +1.2 m/s 4.63  +1.24.80  +1.24.09  +0.24.804.69  +0.84.68  +0.33.87  +0.7 4.00
8 6 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 14 4.61 +2.4 m/s 4.60 +0.2 m/s 4.49  +0.44.54  +1.04.60  +0.24.604.61  +2.44.58  +0.44.52  +1.0 3.00
9 Agáta CoufalováAgáta Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 PB 4.56 +0.4 m/s 4.56  +0.44.51  +0.74.21  +0.84.560.00.00.0 2.00
10 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 15 4.51 +1.1 m/s 4.43  +0.34.51  +1.14.44  +0.54.510.00.00.0 1.00
11 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 13 4.51 +0.1 m/s  +0.94.27  +2.04.51  +0.14.510.00.00.0
12 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 18 4.45 +0.6 m/s  +0.6x4.45  +0.64.450.00.00.0
13 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 SB 4.39 +1.1 m/s 4.13  +0.54.39  +1.14.30  +0.34.390.00.00.0
14 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 11 PB 4.36 +0.1 m/s 4.32  +0.64.29  +2.04.36  +0.14.360.00.00.0
15 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 12 4.35 +0.6 m/s 4.35  +0.64.08  +2.83.99  +0.34.350.00.00.0
16 Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 4.25 +0.3 m/s 4.25  +0.34.01  +1.34.09  +0.14.250.00.00.0
17 Kateřina MišováKateřina Mišová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 PB 4.09 +1.1 m/s -3.68  +0.04.09  +1.14.090.00.00.0
18 Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 4.02 +1.7 m/s 4.00  +0.2 +1.24.02  +1.74.020.00.00.0
19 Lucie KniesováLucie Kniesová
ASK BlanskoASK Blansko
07 6 3.94 -0.1 m/s 3.94  -0.13.55  +1.03.71  +3.53.940.00.00.0
20 Hana VysloužilováHana Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 5 PB 3.93 +1.5 m/s  -0.83.80  +0.33.93  +1.53.930.00.00.0
21 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 3.57 +0.8 m/s  -0.13.46  -0.43.57  +0.83.570.00.00.0
22 Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 3.24 +1.4 m/s 2.73  +0.13.24  +1.43.16  +0.43.240.00.00.0
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vanesa VincencováVanesa Vincencová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 8 NM  +0.2 +1.0 +1.10.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 21 13.56 13.56xx13.56xxx 11.00
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 19 SB 11.19 10.5711.1910.6311.19x10.93x 9.00
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 14 PB 10.63 08.3109.7810.1110.1109.7410.6310.59 8.00
4 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 20 10.44 09.8910.4210.4410.44x10.27x 7.00
5 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 10.42 10.06x09.9710.0609.96x10.42 6.00
6 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 17 10.31 09.2609.4708.9209.4709.6108.7810.31 5.00
7 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 09.77 09.5309.6109.7709.7709.43xx 4.00
8 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 09.48 09.0309.4809.0709.4808.5509.3308.99 3.00
9 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 16 09.03 09.0308.9408.5509.030.00.00.0 2.00
10 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 15 08.96 08.9608.5908.1808.960.00.00.0 1.00
11 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 10 08.85 08.8508.2407.5008.850.00.00.0
12 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 08.80 08.8008.4107.7308.800.00.00.0
13 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 9 08.72 06.65x08.7208.720.00.00.0
14 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 SB 08.67 x07.8708.6708.670.00.00.0
15 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 08.18 x08.18x08.180.00.00.0
16 Valerie MannováValerie Mannová
JAC BrnoJAC Brno
05 7 08.02 07.0108.02x08.020.00.00.0
17 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 6 06.79 04.6506.7306.7906.790.00.00.0
18 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 PB 05.97 05.6005.9705.5205.970.00.00.0
19 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 5 PB 05.81 05.8105.5405.7505.810.00.00.0
20 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 PB 05.42 05.1905.0405.4205.420.00.00.0
21 Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 PB 04.96 04.6304.9604.8104.960.00.00.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Alois HřebíčekAlois Hřebíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 16 PB 12.75 11.2812.7511.9012.75--- 11.00
2 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 14 PB 11.36 10.7111.0111.3611.3610.8010.8611.20 9.00
3 Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 13 PB 11.26 11.2610.5110.8211.2610.6110.8710.27 8.00
4 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 15 10.67 x10.08-10.0810.6709.20x 7.00
5 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 11 PB 10.42 09.5409.8109.9209.9210.10x10.42 6.00
6 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 10 PB 10.12 09.9809.4709.7509.9809.2109.4310.12 5.00
7 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 12 10.02 09.6610.02x10.02xxx 4.00
8 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 5 PB 09.89 09.0609.8909.5709.8908.7509.1009.53 3.00
9 25 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3 PB 09.80 07.6409.8009.6709.800.00.00.0 2.00
10 Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 8 PB 09.71 09.71x09.4209.710.00.00.0 1.00
11 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 08.76 x08.76x08.760.00.00.0
12 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 08.32 07.3607.4208.3208.320.00.00.0
13 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 07.98 07.5507.4307.9807.980.00.00.0
14 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1 PB 06.94 05.9206.3306.9406.940.00.00.0
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jáchym HájekJáchym Hájek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 39.91 33.7135.89x35.8939.91xx 11.00
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 PB 33.57 30.5628.34x30.5629.9330.3133.57 9.00
3 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 PB 31.52 x30.1529.5130.15xx31.52 8.00
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 14 26.32 22.9924.2822.2824.2821.8026.32x 7.00
5 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 11 26.05 19.9920.0820.9420.9423.3722.1726.05 6.00
6 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 23.47 23.2923.47x23.4722.9823.24x 5.00
7 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 22.42 20.4022.0021.5622.0022.42xx 4.00
8 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 19.75 19.75x17.0019.7517.65xx 3.00
9 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4 19.64 19.64xx19.640.00.00.0 2.00
10 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 17.87 x17.8717.1317.870.00.00.0 1.00
11 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 PB 16.44 16.4415.2912.3616.440.00.00.0
12 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 15.81 15.81x15.3515.810.00.00.0
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 15 DNS --0.00.00.00.00.0
Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 6 NM xxx0.00.00.00.0
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 NM --x0.00.00.00.0
Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 13 32.85 x32.01x32.01x32.85x 11.00
2 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 10 PB 32.12 31.4432.12x32.12xxx 9.00
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 12 31.29 25.8622.29x25.86xx31.29 8.00
4 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 PB 30.95 26.0627.5426.0827.54x30.9528.74 7.00
5 Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 1 PB 28.33 x28.3324.8028.3327.73x27.52 6.00
6 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 PB 25.81 24.9725.5625.8125.8122.3023.8124.88 5.00
7 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 PB 25.62 20.7225.62x25.62x20.4119.87 4.00
8 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5 PB 25.49 21.6425.4922.0925.4919.97x24.25 3.00
9 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4 PB 23.49 19.00x23.4923.490.00.00.0 2.00
10 25 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 22.20 22.20xx22.200.00.00.0 1.00
11 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3 PB 19.16 x18.9519.1619.160.00.00.0
12 Jan LangerJan Langer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 14.41 13.4414.4114.0014.410.00.00.0
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 38.42 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 10 26.50 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 PB 25.65 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 PB 24.13 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 22.77 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 22.38 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 6 20.70 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 PB 20.26 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 PB 17.90 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 1 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 4 PB 16.48 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 PB 13.59 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 PB 30.32 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 8 29.28 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 27.06 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 SB 25.23 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4 PB 22.82 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 21.90 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 16.88 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 PB 15.93 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 PB 38.37 26.6130.5736.1036.10x29.5738.37 11.00
2 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 19 35.97 35.9735.9229.6735.9734.0530.5531.51 9.00
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 PB 32.86 32.86x32.2032.8628.8131.4731.94 8.00
4 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 16 PB 32.55 25.9931.3331.1931.3330.4230.4632.55 7.00
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 20 31.74 29.50x31.7431.74--- 6.00
6 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 PB 31.35 29.6331.35x31.35xx30.99 5.00
7 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 14 PB 31.29 23.9027.2927.6927.6929.6131.2929.95 4.00
8 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 13 28.44 26.4824.8628.4428.4426.32x27.22 3.00
9 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 27.12 27.1226.5024.7527.120.00.00.0 2.00
10 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 10 PB 26.64 26.64xx26.640.00.00.0 1.00
11 9 Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC BrnoJAC Brno
06 7 PB 25.30 25.0725.0425.3025.300.00.00.0
12 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 8 24.52 24.5220.0622.6624.520.00.00.0
13 Nela DerychováNela Derychová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 PB 24.04 18.9524.0412.4624.040.00.00.0
14 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 9 23.91 18.0520.2323.9123.910.00.00.0
15 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 11 22.37 22.3721.32x22.370.00.00.0
16 4 Julie MatuškováJulie Matušková
ASK BlanskoASK Blansko
05 1 SB 21.45 21.4518.0517.9821.450.00.00.0
17 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 20.35 16.8817.0920.3520.350.00.00.0
18 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 6 18.49 18.49x18.4718.490.00.00.0
19 Valerie MannováValerie Mannová
JAC BrnoJAC Brno
05 5 18.31 18.2718.3117.8418.310.00.00.0
20 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 17.48 17.4816.56x17.480.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 13.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 20 50.00 44.8546.1447.3847.3847.7450.0049.35 11.00
2 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 19 39.67 xx37.5437.5432.9235.6439.67 9.00
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 17 38.80 36.6436.9632.9336.9634.6238.8036.47 8.00
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 18 36.83 31.5536.2036.1236.2036.8336.5635.54 7.00
5 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 16 35.16 31.35xx31.35x35.1634.57 6.00
6 10 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 PB 34.31 31.3130.3431.4131.4129.9729.6634.31 5.00
7 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 PB 33.73 33.7328.4933.5433.7326.8933.5129.28 4.00
8 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 15 31.76 26.1329.9931.7631.7626.73-- 3.00
9 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 31.15 25.96x31.1531.150.00.00.0 2.00
10 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 PB 29.54 26.7228.0629.5429.540.00.00.0 1.00
11 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 8 PB 28.58 25.9827.8928.5828.580.00.00.0
12 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 PB 27.01 24.6021.4127.0127.010.00.00.0
13 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 10 25.94 23.43x25.9425.940.00.00.0
14 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 PB 24.41 21.5822.3424.4124.410.00.00.0
15 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1 PB 23.24 23.2422.20x23.240.00.00.0
16 23 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 5 22.49 22.4922.1920.3822.490.00.00.0
17 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 21.87 20.0821.8717.1321.870.00.00.0
18 Jan LangerJan Langer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 20.41 20.41xx20.410.00.00.0
19 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 18.95 17.5318.9517.2018.950.00.00.0
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 13.9.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24:00.47 11.00
2 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DQ
Poznámky:
Klára Eliášová DQ dle TP54.7.1 (230.7a).
Celkem 2 závodníků