Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva

Olomouc (13. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.89 11.00
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.97 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 14.59 8.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 14.61 7.00
5 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 15.37 5.00
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 15.89 4.00
7 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 15.95 3.00
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 15.34 6.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.10 2.00
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.30 1.00
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 17.41
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.94
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 18.02
7 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 21.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 13.89 11.00
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.97 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 14.59 8.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 14.61 7.00
5 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 15.34 6.00
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 15.37 5.00
7 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 15.89 4.00
8 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 15.95 3.00
9 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.10 2.00
10 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.30 1.00
11 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 17.41
12 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.94
13 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 18.02
14 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 21.43
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 14.74 11.00
MS Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 14.92
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 15.19 9.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.50 8.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.56 7.00
6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 15.57 6.00
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 16.78 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 16.21 5.00
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 16.98 3.00
3 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 17.05 2.00
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 18.49 1.00
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.75
6 3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 14.74 11.00
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 14.92
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 15.19 9.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.50 8.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.56 7.00
6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 15.57 6.00
7 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 16.21 5.00
8 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 16.78 4.00
9 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 16.98 3.00
10 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 17.05 2.00
11 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 18.49 1.00
12 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.75
13 3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.21