Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva
Prostějov (22. 9. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 15:40) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 08.15 | ||||||||||||||
2 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
3 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | PB 08.56 | ||||||||||||||
4 | Šimon KubínŠimon Kubín | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.57 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.61 | ||||||||||||||
6 | Václav SovaVáclav Sova | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.69 | ||||||||||||||
7 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 08.78 | ||||||||||||||
8 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 7 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 15:40) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 07.88 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.02 | ||||||||||||||
3 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.10 | ||||||||||||||
5 | Josef MalíčekJosef Malíček | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Albert KotyzaAlbert Kotyza | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | Maxmilián MachačMaxmilián Machač | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 15:40) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 8 | PB 08.79 | ||||||||||||||
2 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 09.02 | ||||||||||||||
3 | Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 09.02 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 09.33 | ||||||||||||||
5 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 09.45 | ||||||||||||||
6 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.49 | ||||||||||||||
7 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
8 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 15:40) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
2 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.66 | ||||||||||||||
3 | Adam HorákAdam Horák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 09.73 | ||||||||||||||
4 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 09.98 | ||||||||||||||
5 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 10.01 | ||||||||||||||
6 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 10.23 | ||||||||||||||
7 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 07.88 | |||
2 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 08.15 | |||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 08.53 | |||
4 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | PB 08.56 | |||
5 | Šimon KubínŠimon Kubín | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.57 | |||
6 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.61 | |||
7 | Václav SovaVáclav Sova | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.69 | |||
8 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 08.78 | |||
9 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 8 | PB 08.79 | |||
10 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 7 | 08.99 | |||
11 | Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.02 | |||
11 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 09.02 | |||
11 | Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 09.02 | |||
14 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.09 | |||
15 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.10 | |||
16 | Josef MalíčekJosef Malíček | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.12 | |||
17 | Albert KotyzaAlbert Kotyza | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.13 | |||
18 | Maxmilián MachačMaxmilián Machač | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.33 | |||
18 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 09.33 | |||
20 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 09.45 | |||
21 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.49 | |||
22 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.52 | |||
23 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 09.53 | |||
24 | Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.62 | |||
25 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.66 | |||
26 | Adam HorákAdam Horák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 09.73 | |||
27 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 09.98 | |||
28 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 10.01 | |||
29 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 10.23 | |||
30 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.46 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 08.38 | ||||||||||||||
2 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 08.38 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | PB 08.54 | ||||||||||||||
4 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 08.60 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Rozálie MichálkováRozálie Michálková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
7 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 08.87 | ||||||||||||||
8 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 08.77 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 08.91 | ||||||||||||||
3 | Jana MichalusováJana Michalusová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 08.98 | ||||||||||||||
4 | Aneta KostelanskáAneta Kostelanská | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 3 | SB 09.01 | ||||||||||||||
6 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 7 | 09.24 | ||||||||||||||
7 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.33 | ||||||||||||||
8 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 8 | PB 09.14 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 09.21 | ||||||||||||||
3 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Julie BurešováJulie Burešová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
6 | Emma NesvadbováEmma Nesvadbová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
7 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.63 | ||||||||||||||
8 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 08.74 | ||||||||||||||
2 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.46 | ||||||||||||||
3 | Dominika LudvíkováDominika Ludvíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
5 | Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.96 | ||||||||||||||
6 | Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.99 | ||||||||||||||
7 | Monika KrmelováMonika Krmelová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MenšíkováNela Menšíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 09.44 | ||||||||||||||
2 | Pavla ReichlováPavla Reichlová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
3 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.69 | ||||||||||||||
4 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Adéla KroutilováAdéla Kroutilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.94 | ||||||||||||||
6 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.97 | ||||||||||||||
7 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 10.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema HruškováEma Hrušková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 09.07 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠnoblováMarie Šnoblová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 09.63 | ||||||||||||||
3 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 09.75 | ||||||||||||||
4 | Amálie KlevetováAmálie Klevetová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 09.92 | ||||||||||||||
5 | Natálie BatováNatálie Batová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | SB 10.03 | ||||||||||||||
6 | Natálie RozumkováNatálie Rozumková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 10.24 | ||||||||||||||
7 | Tereza MacháčkováTereza Macháčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (út, 22.9.2020 - 15:20) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | PB 09.49 | ||||||||||||||
2 | Alžběta BláhováAlžběta Bláhová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.76 | ||||||||||||||
3 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.99 | ||||||||||||||
4 | Zuzana WlasákováZuzana Wlasáková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.17 | ||||||||||||||
5 | Simona KačírkováSimona Kačírková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 10.42 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 10.57 | ||||||||||||||
7 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.93 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 08.38 | |||
1 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 08.38 | |||
3 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | PB 08.54 | |||
4 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 08.60 | |||
5 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.70 | |||
6 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 08.74 | |||
7 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 08.77 | |||
8 | Rozálie MichálkováRozálie Michálková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.78 | |||
9 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 08.87 | |||
10 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 08.91 | |||
11 | Jana MichalusováJana Michalusová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 08.98 | |||
12 | Aneta KostelanskáAneta Kostelanská | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.00 | |||
13 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 3 | SB 09.01 | |||
14 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 09.07 | |||
14 | Ema HruškováEma Hrušková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 09.07 | |||
16 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 8 | PB 09.14 | |||
17 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 09.21 | |||
18 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.23 | |||
19 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 7 | 09.24 | |||
20 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.31 | |||
21 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.33 | |||
22 | Julie BurešováJulie Burešová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.34 | |||
23 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.36 | |||
24 | Emma NesvadbováEmma Nesvadbová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09.42 | |||
25 | Nela MenšíkováNela Menšíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 09.44 | |||
26 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.46 | |||
27 | Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | PB 09.49 | |||
28 | Dominika LudvíkováDominika Ludvíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.62 | |||
29 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.63 | |||
29 | Marie ŠnoblováMarie Šnoblová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 09.63 | |||
31 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.64 | |||
32 | Pavla ReichlováPavla Reichlová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.67 | |||
33 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.69 | |||
34 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 09.70 | |||
35 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 09.75 | |||
36 | Alžběta BláhováAlžběta Bláhová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.76 | |||
37 | Amálie KlevetováAmálie Klevetová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 09.92 | |||
38 | Adéla KroutilováAdéla Kroutilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.94 | |||
39 | Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.96 | |||
40 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.97 | |||
41 | Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.99 | |||
41 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.99 | |||
43 | Natálie BatováNatálie Batová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | SB 10.03 | |||
44 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 10.05 | |||
45 | Zuzana WlasákováZuzana Wlasáková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.17 | |||
46 | Natálie RozumkováNatálie Rozumková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 10.24 | |||
47 | Tereza MacháčkováTereza Macháčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.26 | |||
48 | Simona KačírkováSimona Kačírková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 10.42 | |||
49 | Monika KrmelováMonika Krmelová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.43 | |||
50 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 10.57 | |||
51 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.59 | |||
52 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.93 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | PB 18.87 | ||||||||||||||
2 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | PB 19.15 | ||||||||||||||
3 | Václav SovaVáclav Sova | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 21.19 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.53 | ||||||||||||||
5 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 22.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 3 | PB 21.42 | ||||||||||||||
2 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 21.98 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 22.08 | ||||||||||||||
4 | Maxmilián MachačMaxmilián Machač | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.99 | ||||||||||||||
5 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | 23.32 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NovákMatěj Novák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 22.47 | ||||||||||||||
2 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 22.98 | ||||||||||||||
3 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.40 | ||||||||||||||
4 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | 24.06 | ||||||||||||||
5 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 24.72 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TomešMartin Tomeš | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 22.95 | ||||||||||||||
2 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.28 | ||||||||||||||
3 | Šimon BujnochŠimon Bujnoch | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.58 | ||||||||||||||
4 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 24.74 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | PB 18.87 | |||
2 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | PB 19.15 | |||
3 | Václav SovaVáclav Sova | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 21.19 | |||
4 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 3 | PB 21.42 | |||
5 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.53 | |||
6 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 21.98 | |||
7 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 22.08 | |||
8 | Matěj NovákMatěj Novák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 22.47 | |||
9 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 22.73 | |||
10 | Martin TomešMartin Tomeš | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 22.95 | |||
11 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 22.98 | |||
12 | Maxmilián MachačMaxmilián Machač | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.99 | |||
13 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | 23.32 | |||
14 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.40 | |||
15 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | 24.06 | |||
16 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.28 | |||
17 | Šimon BujnochŠimon Bujnoch | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.58 | |||
18 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 24.72 | |||
19 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 24.74 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 20.54 | ||||||||||||||
2 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 20.89 | ||||||||||||||
3 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 20.95 | ||||||||||||||
4 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 21.41 | ||||||||||||||
5 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 21.53 | ||||||||||||||
6 | Laura MíčkováLaura Míčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 22.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 21.60 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 21.79 | ||||||||||||||
3 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.29 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 23.08 | ||||||||||||||
5 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 23.41 | ||||||||||||||
6 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 23.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 21.74 | ||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 22.36 | ||||||||||||||
3 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 5 | PB 22.70 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 23.10 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 23.19 | ||||||||||||||
6 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 23.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 23.14 | ||||||||||||||
2 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 23.55 | ||||||||||||||
3 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | PB 24.06 | ||||||||||||||
4 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 24.26 | ||||||||||||||
5 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 24.31 | ||||||||||||||
6 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 24.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema HruškováEma Hrušková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 22.26 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 24.62 | ||||||||||||||
3 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 25.44 | ||||||||||||||
4 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 25.88 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 26.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 24.66 | ||||||||||||||
2 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 24.90 | ||||||||||||||
3 | Simona KačírkováSimona Kačírková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 26.02 | ||||||||||||||
4 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 26.85 | ||||||||||||||
5 | Julie HrabovskáJulie Hrabovská | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 27.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 20.54 | |||
2 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 20.89 | |||
3 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 20.95 | |||
4 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 21.41 | |||
5 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 21.53 | |||
6 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 21.60 | |||
7 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 21.74 | |||
8 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 21.79 | |||
9 | Laura MíčkováLaura Míčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 22.19 | |||
10 | Ema HruškováEma Hrušková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 22.26 | |||
11 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.29 | |||
12 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 22.36 | |||
13 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 5 | PB 22.70 | |||
14 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 23.08 | |||
15 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 23.10 | |||
16 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 23.14 | |||
17 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 23.19 | |||
18 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 23.41 | |||
19 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 23.44 | |||
20 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 23.47 | |||
21 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 23.55 | |||
22 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | PB 24.06 | |||
23 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 24.26 | |||
24 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 24.31 | |||
25 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 24.62 | |||
26 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 24.66 | |||
27 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 24.80 | |||
28 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 24.90 | |||
29 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 25.44 | |||
30 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 25.88 | |||
31 | Simona KačírkováSimona Kačírková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 26.02 | |||
32 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 26.57 | |||
33 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | 26.85 | |||
34 | Julie HrabovskáJulie Hrabovská | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 27.46 |
300 m - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 42.11 | ||||||||||||||
2 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 45.94 | ||||||||||||||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | 49.70 | ||||||||||||||
4 | Jiří NovákJiří Novák | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 53.60 | ||||||||||||||
5 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 57.37 | ||||||||||||||
6 | Radim SkopalRadim Skopal | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 58.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 46.80 | ||||||||||||||
2 | Sabina ŽandováSabina Žandová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 46.84 | ||||||||||||||
3 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 47.76 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 48.38 | ||||||||||||||
5 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 50.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 08 | TJ Uničov | 5 | PB 47.91 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 49.85 | ||||||||||||||
3 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 50.68 | ||||||||||||||
4 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 52.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrina HlavováKatrina Hlavová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 51.33 | ||||||||||||||
2 | Klára AndrisováKlára Andrisová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 52.86 | ||||||||||||||
3 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 53.73 | ||||||||||||||
4 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 53.84 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 46.80 | |||
2 | Sabina ŽandováSabina Žandová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 46.84 | |||
3 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 47.76 | |||
4 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 08 | TJ Uničov | 5 | PB 47.91 | |||
5 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 48.38 | |||
6 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 49.85 | |||
7 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 50.11 | |||
8 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 50.68 | |||
9 | Katrina HlavováKatrina Hlavová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 51.33 | |||
10 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 52.77 | |||
11 | Klára AndrisováKlára Andrisová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 52.86 | |||
12 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 53.73 | |||
13 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 53.84 |
800 m - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 2:28.39 | ||||||||||||||
2 | Jan FaltýnekJan Faltýnek | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 2:33.09 | ||||||||||||||
3 | Jiří RašnerJiří Rašner | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:35.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub LangerJakub Langer | 08 | TJ Uničov | 7 | PB 2:38.92 | ||||||||||||||
5 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:39.58 | ||||||||||||||
6 | Matěj NovákMatěj Novák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 2:39.99 | ||||||||||||||
7 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 2:40.15 | ||||||||||||||
8 | Šimon KrečmerŠimon Krečmer | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | PB 2:49.96 | ||||||||||||||
9 | Kamil PurKamil Pur | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 10 | PB 2:58.24 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:40.74 | ||||||||||||||
2 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:40.84 | ||||||||||||||
3 | Klára FendrychováKlára Fendrychová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:45.79 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SalajováZuzana Salajová | 07 | TJ Uničov | 4 | 2:46.60 | ||||||||||||||
5 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | SB 2:49.23 | ||||||||||||||
6 | Tereza PajchlováTereza Pajchlová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:51.13 | ||||||||||||||
7 | Pavla ReichlováPavla Reichlová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | SB 2:52.64 | ||||||||||||||
8 | Alžběta BláhováAlžběta Bláhová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:56.23 | ||||||||||||||
9 | Julie HrabovskáJulie Hrabovská | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 3:02.64 | ||||||||||||||
10 | Tereza VavříkováTereza Vavříková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 3:09.17 | ||||||||||||||
11 | Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 3:14.03 | ||||||||||||||
12 | Valerie SpillerováValerie Spillerová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 3:14.59 | ||||||||||||||
Agatha ChytilováAgatha Chytilová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 22.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 5:05.60 | ||||||||||||||
2 | Tomáš TůmaTomáš Tůma | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 5:13.11 | ||||||||||||||
3 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 4 | PB 5:16.57 | ||||||||||||||
4 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 5:39.55 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka | 09 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | 5:42.40 | ||||||||||||||
6 | Lukáš JenáčekLukáš Jenáček | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | PB 5:42.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 4 | 5:39.38 | ||||||||||||||
2 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 5:54.22 | ||||||||||||||
3 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 7:17.85 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 09.88 | ||||||||||||||
2 | Albert KotyzaAlbert Kotyza | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 10.99 | ||||||||||||||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 11.30 | ||||||||||||||
4 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.80 | ||||||||||||||
5 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.04 | ||||||||||||||
6 | Jiří RašnerJiří Rašner | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 12.73 | ||||||||||||||
7 | Václav HolubářVáclav Holubář | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 13.62 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 16:00) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | PB 10.55 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.77 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 4 | 10.78 | ||||||||||||||
4 | Julie MachytkováJulie Machytková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 10.87 | ||||||||||||||
5 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.11 | ||||||||||||||
6 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 16:00) official | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 11.19 | ||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 11.27 | ||||||||||||||
3 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.75 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 12.05 | ||||||||||||||
5 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 12.98 | ||||||||||||||
6 | Tereza SkřečkováTereza Skřečková | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 18.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 16:00) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | PB 11.63 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 11.71 | ||||||||||||||
3 | Tereza HaitlováTereza Haitlová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 12.42 | ||||||||||||||
4 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 13.10 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 13.10 | ||||||||||||||
6 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 7 | PB 13.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 16:00) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 12.40 | ||||||||||||||
2 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | PB 13.20 | ||||||||||||||
3 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 13.29 | ||||||||||||||
4 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 14.02 | ||||||||||||||
5 | Natálie BatováNatálie Batová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 14.15 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | PB 10.55 | |||
2 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.77 | |||
3 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 4 | 10.78 | |||
4 | Julie MachytkováJulie Machytková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 10.87 | |||
5 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.11 | |||
6 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.17 | |||
7 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 11.19 | |||
8 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 11.27 | |||
9 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | PB 11.63 | |||
10 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 11.71 | |||
11 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.75 | |||
12 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 12.05 | |||
13 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 12.40 | |||
14 | Tereza HaitlováTereza Haitlová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 12.42 | |||
15 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 12.98 | |||
16 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 13.10 | |||
16 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 13.10 | |||
18 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 7 | PB 13.11 | |||
19 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | PB 13.20 | |||
20 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 13.29 | |||
21 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 14.02 | |||
22 | Natálie BatováNatálie Batová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 14.15 | |||
23 | Tereza SkřečkováTereza Skřečková | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 18.15 |
4 x 60 m - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bakala, Krejčí, Kvíčala, Závodský Bakala, Krejčí, Kvíčala, Závodský | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 32.70 | |||||||||||||||
2 | Kotyza, Kouadio, Kubín, Šebesta Kotyza, Kouadio, Kubín, Šebesta | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 33.59 | |||||||||||||||
3 | Obšil, Obšil, Šíma, Nesvadba Obšil, Obšil, Šíma, Nesvadba | AK Šternberk z.s. | 2 | 33.75 | |||||||||||||||
4 | Horák, Malíček, Neudörfler, Toman Horák, Malíček, Neudörfler, Toman | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 34.14 | |||||||||||||||
5 | Knap, Kříž, Holubář, Kundera Knap, Kříž, Holubář, Kundera | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 36.14 | |||||||||||||||
6 | Coufal, Faltýnek, Krečmer, Rozehnal Coufal, Faltýnek, Krečmer, Rozehnal | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 36.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková, Stejskalová, Šafářová, Utěšená Dvořáková, Stejskalová, Šafářová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 32.46 | |||||||||||||||
2 | Švejkovská, Vepřeková, Žandová, Žváčková Švejkovská, Vepřeková, Žandová, Žváčková | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 33.01 | |||||||||||||||
3 | Hrubanová, Kvíčalová, Sedláčková, Vaňáková Hrubanová, Kvíčalová, Sedláčková, Vaňáková | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 33.93 | |||||||||||||||
4 | Školová, Karlíková, Skřečková, Andrisová Školová, Karlíková, Skřečková, Andrisová | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 35.00 | |||||||||||||||
5 | Stržínková, Odstrčilová, Vítková, Haitlová Stržínková, Odstrčilová, Vítková, Haitlová | SK Hranice, z.s. | 2 | 38.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludvíková, Michalusová, Michálková, Zaoralová Ludvíková, Michalusová, Michálková, Zaoralová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 33.88 | |||||||||||||||
2 | Hlavová, Nesvadbová, Reichlová, Sýkorová Hlavová, Nesvadbová, Reichlová, Sýkorová | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 35.31 | |||||||||||||||
3 | Krajíčková, Hráčková, Matušíková, Kučerová Krajíčková, Hráčková, Matušíková, Kučerová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 36.60 | |||||||||||||||
4 | Foučková, Horová, Lounová, Rendová Foučková, Horová, Lounová, Rendová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 37.03 | |||||||||||||||
5 | Jurásková, Hradilová, Sommerová, Kubátová Jurásková, Hradilová, Sommerová, Kubátová | SK Hranice, z.s. | 2 | 38.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková, Stejskalová, Šafářová, Utěšená Dvořáková, Stejskalová, Šafářová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 32.46 | ||||
2 | Švejkovská, Vepřeková, Žandová, Žváčková Švejkovská, Vepřeková, Žandová, Žváčková | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 33.01 | ||||
3 | Ludvíková, Michalusová, Michálková, Zaoralová Ludvíková, Michalusová, Michálková, Zaoralová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 33.88 | ||||
4 | Hrubanová, Kvíčalová, Sedláčková, Vaňáková Hrubanová, Kvíčalová, Sedláčková, Vaňáková | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 33.93 | ||||
5 | Školová, Karlíková, Skřečková, Andrisová Školová, Karlíková, Skřečková, Andrisová | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 35.00 | ||||
6 | Hlavová, Nesvadbová, Reichlová, Sýkorová Hlavová, Nesvadbová, Reichlová, Sýkorová | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 35.31 | ||||
7 | Krajíčková, Hráčková, Matušíková, Kučerová Krajíčková, Hráčková, Matušíková, Kučerová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 36.60 | ||||
8 | Foučková, Horová, Lounová, Rendová Foučková, Horová, Lounová, Rendová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 37.03 | ||||
9 | Jurásková, Hradilová, Sommerová, Kubátová Jurásková, Hradilová, Sommerová, Kubátová | SK Hranice, z.s. | 2 | 38.40 | ||||
10 | Stržínková, Odstrčilová, Vítková, Haitlová Stržínková, Odstrčilová, Vítková, Haitlová | SK Hranice, z.s. | 2 | 38.48 |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 10 | PB 1.60 | ------o-o-ooxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 9 | PB 1.39 | --ooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 2 | PB 1.36 | ---ooxxx | ||||||||||||||
4= |
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 7 | PB 1.36 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
4= |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | 8 | PB 1.36 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s. |
07 | 5 | PB 1.21 | ooxxx | ||||||||||||||
6= |
Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 1 | PB 1.21 | ooxxx | ||||||||||||||
8 |
Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s. |
07 | 4 | PB 1.16 | ox-xx | ||||||||||||||
9 |
Šimon BujnochŠimon Bujnoch
AK Šternberk z.s. |
07 | 3 | PB 1.16 | xoxxx | ||||||||||||||
Maxmilián MachačMaxmilián Machač
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,50 1,53 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 11 | PB 1.49 | ---oooooxoxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 12 | 1.40 | --ooxxoooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 10 | 1.34 | ooooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | 8 | 1.31 | --xxoxoxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 7 | 1.31 | -oooxxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Anežka SolařováAnežka Solařová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 4 | PB 1.31 | -oxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Katrina HlavováKatrina Hlavová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 3 | PB 1.31 | -oxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Julie HorováJulie Horová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 5 | 1.26 | -oooxxx | ||||||||||||||
8= |
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 2 | PB 1.26 | -oooxxx | ||||||||||||||
10 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 9 | 1.26 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Leona StržínkováLeona Stržínková
SK Hranice, z.s. |
07 | 6 | 1.21 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Tereza KubátováTereza Kubátová
SK Hranice, z.s. |
07 | 1 | PB 1.21 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 16 | PB 5.20 -0.6 m/s | 4.92 -0.6 | 5.19 -0.7 | 4.77 -0.5 | 5.19 | 4.94 -0.8 | 5.20 -0.6 | x | ||||||||
2 |
Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 15 | PB 4.86 -0.5 m/s | x | x | 4.69 -0.5 | 4.69 | 4.80 -0.7 | 4.86 -0.5 | 4.78 -0.5 | ||||||||
3 |
Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 13 | PB 4.32 -0.8 m/s | 3.99 -0.4 | 3.95 -0.7 | 3.93 -0.5 | 3.99 | 4.22 -0.7 | 4.29 -0.6 | 4.32 -0.8 | ||||||||
4 |
Jan FaltýnekJan Faltýnek
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 14 | PB 4.24 -0.8 m/s | 3.66 -0.7 | 4.24 -0.8 | - | 4.24 | 3.82 -0.8 | 3.93 -0.7 | 4.12 -0.6 | ||||||||
5 |
Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 11 | PB 4.24 -0.7 m/s | x | 3.86 -0.5 | 4.06 -0.7 | 4.06 | 3.48 -0.7 | 3.94 -0.8 | 4.24 -0.7 | ||||||||
6 |
Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | 12 | PB 4.20 -0.5 m/s | 4.20 -0.5 | 3.68 -0.6 | x | 4.20 | x | 4.16 -0.6 | 4.16 -0.7 | ||||||||
7 |
Šimon KubínŠimon Kubín
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 1 | PB 4.14 | 4.02 | 4.14 | x | 4.14 | 4.12 -0.4 | x | 3.38 -0.7 | ||||||||
8 |
Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 10 | PB 4.09 -0.5 m/s | 3.90 -0.4 | 3.85 -0.6 | 3.78 -0.4 | 3.90 | 4.09 -0.5 | 3.73 -0.6 | 3.88 -0.5 | ||||||||
9 |
Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 2 | PB 3.78 | 3.68 | 3.78 | 3.16 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 9 | PB 3.52 -0.4 m/s | 3.37 -0.6 | 3.52 -0.4 | 3.47 -0.5 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 7 | PB 3.25 -0.4 m/s | 3.25 -0.4 | 3.24 -0.5 | 3.00 -0.6 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 8 | PB 3.23 -0.7 m/s | 3.23 -0.7 | x | 2.84 -0.5 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 6 | PB 3.12 -0.6 m/s | 3.05 -0.8 | 3.12 -0.6 | 2.74 -0.5 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 5 | PB 3.08 -0.5 m/s | 3.08 -0.5 | x | 3.06 -0.7 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Václav SovaVáclav Sova
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3 | PB 2.85 | x | x | 2.85 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Radim ŠvubRadim Švub
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 4 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 27 | PB 4.69 -1.7 m/s | 4.32 -2.0 | 4.16 -1.1 | 4.69 -1.7 | 4.69 | 4.61 -0.9 | 4.68 -1.1 | 4.60 -1.0 | ||||||||
2 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 24 | PB 4.59 -1.1 m/s | 4.05 -1.3 | 4.26 -0.4 | 4.59 -1.1 | 4.59 | x | 4.49 -0.5 | x | ||||||||
3 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 28 | 4.54 -0.6 m/s | 4.50 -1.1 | 4.41 -0.5 | 4.40 -1.3 | 4.50 | 4.45 -0.9 | 4.54 -0.6 | x | ||||||||
4 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | 25 | 4.48 -1.8 m/s | 4.03 -1.2 | 4.19 -2.0 | 4.48 -1.8 | 4.48 | 4.08 -1.2 | 4.07 -2.1 | x | ||||||||
5 |
Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 26 | 4.48 -1.1 m/s | x | 4.11 -0.7 | 4.00 -1.4 | 4.11 | 4.48 -1.1 | x | 3.70 -0.7 | ||||||||
6 |
Dominika LudvíkováDominika Ludvíková
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 23 | 4.29 -0.9 m/s | x | 4.29 -0.9 | 4.05 -0.6 | 4.29 | x | 4.15 -1.1 | x | ||||||||
7 |
Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 18 | PB 4.18 -0.8 m/s | 3.87 -1.7 | x | 4.17 -2.0 | 4.17 | 3.99 -1.1 | 4.18 -0.8 | 3.94 -1.2 | ||||||||
8 |
Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 14 | PB 4.13 -1.7 m/s | 3.98 -0.7 | 4.13 -1.7 | 3.75 -1.6 | 4.13 | x | 3.97 | x | ||||||||
9 |
Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 20 | 4.10 -1.1 m/s | 4.04 -0.7 | 4.10 -1.1 | 3.83 -1.8 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 21 | 4.10 -0.7 m/s | 4.00 -2.1 | 3.96 -1.1 | 4.10 -0.7 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 6 | PB 3.95 -1.4 m/s | 3.90 -0.8 | 3.87 -1.2 | 3.95 -1.4 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Julie BurešováJulie Burešová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 10 | PB 3.94 -0.9 m/s | 3.94 -0.9 | 3.31 -0.6 | 3.84 -2.1 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Rozálie MichálkováRozálie Michálková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 22 | 3.93 -0.7 m/s | x | 3.93 -0.7 | 3.86 -0.9 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 19 | 3.92 -1.1 m/s | 3.92 -1.1 | x | 3.78 -1.0 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 11 | PB 3.78 -0.7 m/s | 3.78 -0.7 | x | 3.64 -0.9 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 2 | PB 3.77 -0.8 m/s | 3.77 -0.8 | 3.30 -1.2 | 3.58 -2.2 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Zuzana WlasákováZuzana Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 3 | PB 3.70 -1.2 m/s | 3.70 -1.2 | 3.52 -2.0 | 3.54 -1.8 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Veronika VítkováVeronika Vítková
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 12 | 3.60 -1.2 m/s | 3.60 -1.2 | x | 3.45 -0.7 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 16 | 3.58 -1.2 m/s | 3.55 -0.9 | 3.41 -0.6 | 3.58 -1.2 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 4 | PB 3.55 -2.2 m/s | 3.38 -2.4 | 3.55 -2.2 | 3.55 -1.7 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s. |
07 | 13 | 3.47 -1.3 m/s | 3.47 -1.3 | x | x | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Viktorie HrochováViktorie Hrochová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 5 | 3.37 -1.2 m/s | 3.37 -1.2 | 3.34 -2.1 | 3.27 -1.8 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 9 | 3.33 -1.7 m/s | 3.33 -1.7 | 2.79 -2.1 | 3.20 -1.3 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 1 | PB 3.26 -1.5 m/s | x | 3.26 -1.5 | 3.08 -1.0 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 17 | PB 3.26 -1.3 m/s | 3.26 -1.3 | 2.50 -0.5 | 2.54 -1.7 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
08 | 15 | 3.26 -0.8 m/s | 3.26 -0.8 | x | x | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 8 | 3.02 -1.6 m/s | x | 2.89 -1.7 | 3.02 -1.6 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Adéla KroutilováAdéla Kroutilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 7 | 2.97 -2.1 m/s | x | 2.97 -2.1 | 2.84 -3.4 | 2.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 28 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 17 | PB 09.76 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 18 | 09.61 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 1 | PB 09.40 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 15 | PB 09.33 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 14 | PB 09.18 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 16 | 08.70 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Julie HorováJulie Horová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 9 | PB 08.36 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 11 | PB 07.97 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 12 | PB 07.56 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 13 | 07.53 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 7 | PB 06.95 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 10 | 06.88 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jana HavránkováJana Havránková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 5 | PB 06.46 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 8 | 06.41 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tereza VavříkováTereza Vavříková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 4 | PB 06.18 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Valerie SpillerováValerie Spillerová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 3 | PB 06.11 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 6 | PB 05.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Dominika GrussováDominika Grussová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | 14 | PB 11.65 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 13 | 09.10 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 5 | PB 08.82 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 3 | PB 08.23 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 1 | PB 07.74 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 6 | PB 07.45 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 11 | PB 07.24 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 10 | PB 06.55 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 12 | 06.44 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Adam VlachAdam Vlach
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 9 | PB 06.18 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Daniel PrudilDaniel Prudil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 8 | PB 06.07 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 2 | PB 06.00 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Radim SkopalRadim Skopal
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 7 | PB 05.00 | 0.0 | ||||||||||||||
Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 9 | PB 28.22 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 11 | PB 26.65 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov |
07 | 10 | PB 26.48 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Anežka SolařováAnežka Solařová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 6 | PB 24.18 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 12 | PB 23.50 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov |
07 | 2 | PB 22.85 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Dominika GrussováDominika Grussová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 1 | PB 21.51 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | 7 | PB 20.98 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 8 | PB 20.36 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 5 | PB 17.47 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 4 | PB 16.63 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tereza VavříkováTereza Vavříková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 3 | PB 14.91 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 13 | PB 32.10 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 12 | PB 31.95 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | 11 | PB 31.65 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 9 | PB 27.30 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s. |
07 | 7 | PB 25.78 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 10 | PB 25.25 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 8 | PB 24.35 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Adam HorákAdam Horák
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 4 | PB 19.80 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 5 | PB 19.05 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Adam VlachAdam Vlach
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 3 | PB 12.98 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 1 | PB 12.70 | 0.0 | ||||||||||||||
Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 6 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Daniel PrudilDaniel Prudil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 22.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | 16 | PB 50.08 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 15 | PB 45.80 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s. |
07 | 17 | PB 45.48 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 13 | PB 45.07 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 2 | PB 44.65 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 9 | PB 43.25 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Šimon KrečmerŠimon Krečmer
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 14 | PB 42.36 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 3 | PB 40.68 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s. |
07 | 12 | PB 40.60 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
09 | 1 | PB 37.49 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 11 | PB 37.39 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 10 | PB 36.72 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 7 | PB 35.54 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 8 | PB 31.62 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 6 | PB 29.38 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Adam VlachAdam Vlach
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 5 | PB 27.13 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Daniel PrudilDaniel Prudil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 4 | PB 22.23 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 22.9.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 22 | PB 46.84 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 19 | PB 44.19 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 18 | PB 43.50 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov |
07 | 20 | 41.22 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov |
07 | 21 | 39.34 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Dominika GrussováDominika Grussová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 3 | PB 38.76 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 10 | PB 38.68 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 16 | 37.57 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 15 | 36.02 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Anežka SolařováAnežka Solařová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 13 | 35.57 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 12 | 33.04 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 14 | 31.91 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 17 | 30.72 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Dagmar HradilováDagmar Hradilová
SK Hranice, z.s. |
07 | 9 | 30.36 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Viktorie HrochováViktorie Hrochová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 1 | PB 29.90 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 8 | PB 29.62 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 11 | 29.12 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 5 | PB 27.44 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 7 | 21.45 | 0.0 | ||||||||||||||
Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK Hranice, z.s. |
07 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Agatha ChytilováAgatha Chytilová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |