Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva

Olomouc (28. 9. 2020)

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 28.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 19 PB 43.44 43.4440.2339.1843.4437.4843.2441.26
2 Jan LiškaJan Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 18 PB 39.92 39.5929.7532.1239.5939.9236.8138.73
3 12 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 PB 38.55 32.4831.9333.8933.8927.4638.5528.30
4 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 14 PB 30.65 30.5128.5428.3330.5127.0227.1330.65
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 PB 29.22 x28.6429.2229.2228.4922.3325.06
6 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 11 PB 29.07 24.8227.0124.6227.0124.6226.9329.07
7 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 16 PB 28.64 28.6423.77x28.6419.5025.1825.22
8 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 12 PB 28.00 23.3627.9827.3127.9824.7027.3228.00
9 2 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 13 PB 25.98 25.2923.3425.9825.980.00.00.0
10 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 25.77 20.4025.7723.7225.770.00.00.0
11 Alois KalábAlois Kaláb
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 10 PB 25.13 23.1124.2325.1325.130.00.00.0
12 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 1 PB 24.59 24.5922.5923.1124.590.00.00.0
13 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 24.56 23.2924.5624.2924.560.00.00.0
14 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 PB 22.94 x22.0522.9422.940.00.00.0
15 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 6 PB 22.49 22.4921.7519.4322.490.00.00.0
16 9 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 8 PB 22.11 19.7722.11x22.110.00.00.0
17 Adam KostkaAdam Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 20 PB 21.91 21.9118.9220.4821.910.00.00.0
18 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2 PB 21.34 19.2921.34x21.340.00.00.0
19 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 PB 20.64 17.7020.64x20.640.00.00.0
Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků