Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva

Olomouc (28. 9. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 28.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 22 PB 64.38 64.38--64.3859.01--
2 Jan LiškaJan Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 21 PB 63.90 61.01--61.0159.7263.9063.55
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 20 PB 60.54 60.54--60.54xx52.05
4 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 PB 56.62 56.62--56.6254.2250.3452.93
5 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 16 PB 53.33 48.29--48.2951.1753.3347.49
6 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 18 PB 48.89 48.89--48.8947.2748.6847.32
7 Adam KostkaAdam Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 24 PB 48.03 47.60--47.6042.30x48.03
8 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 15 PB 47.25 47.25--47.2545.4844.9145.41
9 Richard KoláčekRichard Koláček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 14 PB 46.35 46.35--46.350.00.00.0
10 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 PB 46.05 46.05--46.050.00.00.0
11 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 7 PB 44.94 44.94--44.940.00.00.0
12 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 13 PB 44.82 44.82-x44.820.00.00.0
13 André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 PB 42.33 42.33--42.330.00.00.0
14 Viktor IvánekViktor Ivánek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 8 PB 40.65 40.65--40.650.00.00.0
15 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 4 PB 40.54 40.54--40.540.00.00.0
16 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 PB 38.79 38.79--38.790.00.00.0
17 19 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 PB 38.58 38.58--38.580.00.00.0
18 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 12 PB 38.15 38.15--38.150.00.00.0
19 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 36.75 36.75--36.750.00.00.0
20 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 PB 35.63 35.63--35.630.00.00.0
21 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2 PB 34.24 34.24--34.240.00.00.0
22 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23 PB 32.64 32.64--32.640.00.00.0
23 Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 PB 29.60 29.60--29.600.00.00.0
Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 28.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 55.16 53.03--53.0355.1651.9745.61
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 22 49.69 46.93--46.9349.6946.4248.17
3 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 17 PB 49.09 44.19--44.1941.5949.0945.00
4 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 21 48.02 48.02--48.0241.2744.3345.58
5 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 14 PB 47.87 46.36--46.3647.8746.8445.11
6 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 45.97 45.97--45.9743.8243.7942.65
7 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 15 44.26 40.63--40.6342.8744.2643.80
8 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 20 42.14 40.79--40.7942.1437.5339.30
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 19 39.34 39.34--39.340.00.00.0
10 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 PB 39.13 39.13--39.130.00.00.0
11 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 18 38.21 x38.21-38.210.00.00.0
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 11 38.08 38.08--38.080.00.00.0
13 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 13 36.35 36.35--36.350.00.00.0
14 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 36.30 36.30--36.300.00.00.0
15 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 34.19 34.19--34.190.00.00.0
16 Silvie MachátováSilvie Machátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 12 33.95 33.95--33.950.00.00.0
17 Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 32.88 32.88--32.880.00.00.0
18 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 32.29 32.29--32.290.00.00.0
19 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3 32.18 32.18--32.180.00.00.0
20 16 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 31.06 31.06--31.060.00.00.0
21 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 2 29.17 29.17--29.170.00.00.0
22 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 8 27.87 x27.87-27.870.00.00.0
23 Markéta TomíčkováMarkéta Tomíčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 1 24.90 x24.90-24.900.00.00.0
Celkem 23 závodníků