Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva

Olomouc (28. 9. 2020)

skok daleký - Ml. žáci

(po, 28.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23 PB 5.53 +0.9 m/s 4.90  +0.94.89  +0.64.92  -0.14.924.81  +0.1 +0.85.53  +0.9
2 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 21 PB 5.32 +1.1 m/s 5.32  +1.12.49  +0.34.87  -0.25.32 +0.2 +0.8 +0.6
3 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 20 PB 5.16 +0.7 m/s 4.61  +0.64.91  +0.24.77  -0.24.915.04  +0.25.01  +0.95.16  +0.7
4 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 16 PB 5.00 +1.5 m/s 5.00  +1.54.92  +0.44.88  +0.75.004.96  -0.2 +0.5 +0.4
5 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 19 4.93 +0.2 m/s  +0.84.93  +0.24.79  +0.24.93 +0.2-4.81  +0.3
6 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 18 4.73 +0.2 m/s 4.61  +0.94.73  +0.24.69  +0.74.734.57  +0.4 +0.6 +1.0
7 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 4.68 +0.4 m/s 4.37  +0.94.23  +0.94.68  +0.44.68 +0.1 +0.24.51  +1.2
8 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 17 4.67 +0.2 m/s 4.56  +0.94.67  +0.24.45  +0.44.672.67  +0.23.67  +0.24.56  +1.3
9 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 4.51 +0.4 m/s 4.46  +0.94.51  +0.44.45  +0.24.510.00.00.0
10 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 4.48 +1.6 m/s 4.48  +1.64.31  +0.54.30  +0.34.480.00.00.0
11 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 10 4.40 -0.1 m/s 4.20  +0.84.40  -0.14.24  +0.34.400.00.00.0
12 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 4.38 +0.3 m/s 4.10  +1.64.38  +0.34.36  +0.64.380.00.00.0
13 3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 4.35 +1.6 m/s 4.35  +1.64.26  +0.54.20  +0.24.350.00.00.0
14 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 4.31 +0.4 m/s 4.09  +1.74.31  +0.43.94  +0.44.310.00.00.0
15 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 15 4.23 +0.5 m/s 4.19  +1.54.23  +0.54.08  +0.64.230.00.00.0
16 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 4.10 +0.3 m/s 3.94  +1.34.10  +0.33.97  +0.44.100.00.00.0
17 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 6 4.08 +1.3 m/s 4.08  +1.34.01  +0.44.05  +0.54.080.00.00.0
18 18 Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 4.08 +0.2 m/s 4.01  +1.14.08  +0.23.97  +0.54.080.00.00.0
19 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 8 4.01 +0.6 m/s  +0.6 +0.54.01  +0.64.010.00.00.0
20 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 4 3.93 +0.9 m/s  +1.0 +0.63.93  +0.93.930.00.00.0
21 Šimon KubínŠimon Kubín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 3.88 +0.5 m/s 3.06  +0.8 +0.53.88  +0.53.880.00.00.0
22 Pavel DaněkPavel Daněk
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2 3.77 +1.4 m/s 3.77  +1.43.77  +0.33.23  +0.63.770.00.00.0
23 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 1 3.66 +1.5 m/s 3.66  +1.53.44  +0.83.59  +0.43.660.00.00.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (po, 28.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 21 PB 4.88 +1.0 m/s  +1.54.48  +0.7 +0.74.484.45  +0.64.69  +1.04.88  +1.0
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 16 PB 4.85 +1.1 m/s 4.66  +0.44.82  +0.44.75  +0.34.824.85  +1.14.77  +0.3 +1.1
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 PB 4.75 +0.9 m/s  +1.34.30  +0.64.51  +0.44.514.75  +0.94.66  +0.84.73  +0.7
4 6 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 18 PB 4.73 +0.9 m/s 4.23  +0.54.44  +0.74.47  +0.14.474.73  +0.94.58  +0.74.60  +1.1
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 22 PB 4.65 +0.8 m/s 4.41  +1.14.42  +0.44.49  +0.94.49 +0.44.42  +1.04.65  +0.8
6 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 PB 4.53 +0.4 m/s  +0.14.35  +0.84.53  +0.44.534.37  +0.64.29  +1.1 +0.8
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 PB 4.48 +0.9 m/s 4.25  +1.64.44  +0.44.40  +0.84.444.42  +0.84.20  +0.84.48  +0.9
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 PB 4.46 +1.7 m/s 4.46  +1.74.39  +0.34.17  +0.34.464.29  +0.74.08  +0.74.44  +0.9
9 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 2 PB 4.42 +1.1 m/s 3.92  +0.84.42  +1.14.39  +0.94.420.00.00.0
10 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5 PB 4.40 +0.9 m/s 4.11  +1.14.19  +1.14.40  +0.94.400.00.00.0
11 3 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 11 PB 4.39 -0.1 m/s 4.39  -0.14.31  +0.44.35  +0.24.390.00.00.0
12 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 4.39 +0.9 m/s  +1.34.05  +0.24.39  +0.94.390.00.00.0
13 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 17 PB 4.31 +0.5 m/s 4.31  +0.5 +0.74.06  +0.14.310.00.00.0
14 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 15 PB 4.26 +0.6 m/s 4.15  +0.14.26  +0.64.17  +0.44.260.00.00.0
15 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 9 PB 4.24 +0.5 m/s 4.19  +0.84.17  +0.24.24  +0.54.240.00.00.0
16 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 PB 4.23 +0.2 m/s 4.11  +0.04.23  +0.23.94  +0.54.230.00.00.0
17 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 PB 4.21 +0.8 m/s 4.21  +0.83.65  +0.53.86  +1.14.210.00.00.0
18 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 PB 4.19 +0.5 m/s  +1.14.19  +0.54.05  +0.64.190.00.00.0
19 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1 PB 3.98 +0.7 m/s  +0.33.98  +0.73.87  +0.63.980.00.00.0
20 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4 PB 3.97 +0.6 m/s 3.97  +0.63.82  +1.83.97  +1.43.970.00.00.0
21 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 PB 3.59 +0.7 m/s 2.60  +1.53.59  +0.73.27  +0.83.590.00.00.0
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Skupina B (po, 28.9.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 18 4.27 +0.6 m/s 3.98  +0.53.96  +2.04.27  +0.64.270.00.00.0
2 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 17 4.24 +0.6 m/s 3.99  +0.54.22  +1.24.24  +0.64.240.00.00.0
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 21 4.24 +0.9 m/s 4.07  +0.44.24  +0.9 +0.64.240.00.00.0
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 22 4.22 +1.1 m/s 4.00  +0.24.22  +1.14.16  +0.64.220.00.00.0
5 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.33.58  +1.43.91  +0.54.190.00.00.0
6 17 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 4.15 +0.0 m/s 4.15  +0.03.90  +1.23.78  +0.64.150.00.00.0
7 Karolína DrgováKarolína Drgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 PB 4.08 +0.4 m/s 4.08  +0.4 +0.53.80  +0.64.080.00.00.0
8 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 4.08 +0.4 m/s 4.08  +0.43.46  +1.23.68  +0.74.080.00.00.0
9 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 10 4.03 +0.2 m/s 4.03  +0.23.98  +0.93.87  +1.44.030.00.00.0
10 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 3.96 +0.4 m/s 3.96  +0.43.76  +0.7 +1.13.960.00.00.0
11 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 3.94 +0.6 m/s 3.89  +0.03.94  +0.63.79  +1.33.940.00.00.0
12 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 19 3.92 +0.3 m/s 3.92  +0.33.83  +1.63.91  +0.73.920.00.00.0
13 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 3.90 -0.1 m/s 3.90  -0.13.88  +1.43.67  +0.83.900.00.00.0
14 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 9 3.90 +0.6 m/s 3.90  +0.63.48  +1.33.75  +0.93.900.00.00.0
15 Hana SkokanováHana Skokanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 PB 3.87 +0.5 m/s 3.87  +0.53.48  +0.63.72  +0.73.870.00.00.0
16 Hana KřivákováHana Křiváková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 3.82 +1.0 m/s 3.59  +0.43.54  +0.93.82  +1.03.820.00.00.0
17 Julie BurešováJulie Burešová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 4 3.80 +1.0 m/s 3.72  +0.43.72  +0.33.80  +1.03.800.00.00.0
18 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13 3.80 -0.1 m/s 3.80  -0.13.64  +1.53.64  +0.83.800.00.00.0
19 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 3.73 +1.4 m/s  +0.33.73  +1.43.71  +0.33.730.00.00.0
20 Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2 3.67 +0.5 m/s 3.67  +0.53.51  +0.93.64  +0.93.670.00.00.0
21 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
07 6 3.58 +0.5 m/s 3.51  +0.03.58  +0.53.45  +0.83.580.00.00.0
22 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 5 3.35 -0.1 m/s 3.35  -0.13.33  +0.63.31  +1.23.350.00.00.0
Celkem 22 závodníků