Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikromítink ČAS

Praha - Eden (10. 6. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 19:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.83
2 46 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.91
3 93 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.00
42 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
43 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
85 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 19:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.42
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.70
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.39
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.74
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
44 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.6.2020 - 19:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 23.17
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.46
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.68
5 30 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.84
6 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.86
7 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.03
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.6.2020 - 19:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.47
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.39
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.95
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 24.28
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.31
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.62
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.6.2020 - 19:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.89
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.07
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.39
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.47
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.48
6 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 25.75
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.96
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.83
2 46 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.91
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.42
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.47
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.70
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98
7 93 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.00
8 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 23.17
9 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.39
9 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.39
11 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.46
12 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.68
13 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.74
14 30 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.84
15 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.86
16 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.89
17 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.95
18 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.03
19 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.07
20 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 24.28
21 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.31
22 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.39
23 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.47
24 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.48
25 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.62
26 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 25.75
27 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.96
42 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
43 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
85 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
44 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.48
2 2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.49
3 7 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.93
4 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.06
5 1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.98
6 36 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.10
7 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 26.93
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.86
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.17
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.27
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.46
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.68
6 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.48
35 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.57
2 39 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.09
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.58
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.66
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.87
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.97
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.33
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.78
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.12
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.75
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.51
5 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.02
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.41
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 26.65
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.84
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.74
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.29
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.31
Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 27.56
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.57
3 62 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.26
4 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.52
5 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.64
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.97
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 10.6.2020 - 19:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.27
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.01
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.25
5 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 28.46
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.14
7 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.48
2 2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.49
3 7 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.93
4 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.06
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.57
6 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.78
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.86
8 1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.98
9 39 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.09
10 36 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.10
11 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.12
12 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.17
13 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.27
14 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.41
15 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.46
16 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.58
17 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 26.65
18 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.66
19 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.68
20 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.84
21 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.87
22 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 26.93
23 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.97
24 18 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
25 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.27
26 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.33
27 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 27.56
28 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.57
29 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.74
30 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.75
31 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.01
32 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.25
33 62 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.26
34 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.29
35 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.31
36 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 28.46
37 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.48
38 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.51
39 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.52
40 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.64
41 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.97
42 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.14
43 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.16
44 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.02
35 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS