Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky

Kolín (17. 6. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 628 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.01
2 630 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.53
3 551 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.25
627 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 629 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 22.29
2 559 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.58
3 558 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.06
550 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 553 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.32
2 514 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.81
3 569 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.87
4 567 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 628 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.01
2 630 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.53
3 551 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.25
4 629 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 22.29
5 559 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.58
6 558 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.06
7 553 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.32
8 514 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.81
9 569 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.87
10 567 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.84
627 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
550 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 578 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.05
2 575 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.13
3 543 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 25.34
4 576 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.01
5 545 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 577 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.51
2 570 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.84
3 571 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 27.34
4 573 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 28.24
5 572 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.91
587 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 578 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.05
2 575 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.13
3 543 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 25.34
4 576 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.01
5 577 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.51
6 545 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.79
7 570 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.84
8 571 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 27.34
9 573 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 28.24
10 572 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.91
587 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS