Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrchlabské atletické závody

Vrchlabí (19. 6. 2020)
50 m - Atletická minipřípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.7 0.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.9 0.00
3 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.1 0.00
50 m - Atletická minipřípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.4 315.00
2 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.6 268.00
3 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová 11 VrchlabíVrchlabí 08.7 246.00
60 m - Žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.9 520.00
2 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.0 253.00
3 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.1 233.00
60 m - Ml. žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.9 274.00
2 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.3 196.00
3 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.4 178.00
60 m - Žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.1 482.00
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.4 413.00
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.4 218.00
60 m - Ml. žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.7 348.00
2 Barbora BeneckáBarbora Benecká 08 VrchlabíVrchlabí 10.0 289.00
3 Adéla HolubcováAdéla Holubcová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.1 270.00
60 m - Atletická přípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub HadačJakub Hadač 10 VrchlabíVrchlabí 09.9 101.00
2 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.1 75.00
3 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10.2 64.00
60 m - Atletická přípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10.2 252.00
2= Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.3 235.00
2= Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.3 235.00
2= Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10.3 235.00
100 m - Dorostenky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15.0 424.00
2 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15.3 385.00
3 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16.0 300.00
600 m - Ml. žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:06.6 416.00
2 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:13.0 334.00
3 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:15.0 310.00
800 m - Žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:30.2 490.00
2 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:41.8 373.00
3 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:04.1 190.00
800 m - Ml. žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:36.4 426.00
2 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:54.9 259.00
3 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:56.0 250.00
800 m - Dorostenky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:55.0 413.00
2 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:55.6 407.00
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:08.0 294.00
800 m - Žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:46.8 497.00
2 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:14.3 244.00
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:28.9 144.00