Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrchlabské atletické závody

Vrchlabí (19. 6. 2020)
skok daleký - Žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4.90 363.00
2 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.77 170.00
3 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.68 156.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.62 147.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.59 143.00
3 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.53 135.00
skok daleký - Dorostenky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.99 306.00
2 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.77 257.00
3 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.20 142.00
skok daleký - Žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4.03 315.00
2 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.50 200.00
3 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.13 130.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.79 261.00
2 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.63 227.00
3 Barbora BeneckáBarbora Benecká 08 VrchlabíVrchlabí 3.58 216.00
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.01 67.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2.70 34.00
3 Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2.51 17.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HadačJakub Hadač 10 VrchlabíVrchlabí 3.67 155.00
2 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.43 121.00
3 Jáchym KubíkJáchym Kubík 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3.31 104.00
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová 11 VrchlabíVrchlabí 3.55 210.00
2 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.40 180.00
3 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.30 161.00
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3.60 220.00
2 Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3.30 161.00
3 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3.22 146.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.48 366.00
2 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.16 345.00
3 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06.57 308.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06.45 300.00
2 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06.29 290.00
3 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06.06 275.00
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.64 345.00
2 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.58 341.00
3 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 07.13 315.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 37.20 201.00
2 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 37.04 200.00
3 Tristan HartmannTristan Hartmann 09 VrchlabíVrchlabí 34.04 176.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora BeneckáBarbora Benecká 08 VrchlabíVrchlabí 23.19 156.00
2 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 22.15 144.00
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 21.65 139.00
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 18.92 59.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16.80 43.00
3 Adam KučeraAdam Kučera 11 Špindlerův MlýnŠpindlerův Mlýn 13.92 23.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HadačJakub Hadač 10 VrchlabíVrchlabí 35.05 184.00
2 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 29.02 136.00
3 Štěpán KobrŠtěpán Kobr 09 VrchlabíVrchlabí 25.39 107.00
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matylda BuluškováMatylda Bulušková 11 VrchlabíVrchlabí 23.47 159.00
2 Renata KubátováRenata Kubátová 11 VrchlabíVrchlabí 18.80 107.00
3 Viktorie ZbrankováViktorie Zbranková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 17.34 91.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (pátek, 19.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 28.43 217.00
2 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 26.95 199.00
3 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 25.98 188.00