Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrchlabské atletické závody

Vrchlabí (19. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 19.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 37.20 0.0 201.00
2 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 37.04 0.0 200.00
3 Tristan HartmannTristan Hartmann
VrchlabíVrchlabí
09 34.04 0.0 176.00
4 Matěj PitákMatěj Piták
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 31.20 0.0 153.00
5 Patrik KlanicaPatrik Klanica
VrchlabíVrchlabí
08 31.13 0.0 152.00
6 Adam KučeraAdam Kučera
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 29.12 0.0 136.00
7 Michal ŠimekMichal Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 28.22 0.0 129.00
8 Vilém HronVilém Hron
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 27.54 0.0 124.00
9 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 27.01 0.0 120.00
10 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 23.26 0.0 91.00
11 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 22.37 0.0 84.00
12 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 18.41 0.0 55.00
13 Johan KotykJohan Kotyk
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 18.22 0.0 54.00
14 Pavel UčenýPavel Učený
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 16.67 0.0 42.00
15 Maxmilián JüptnerMaxmilián Jüptner
VrchlabíVrchlabí
09 08.30 0.0 0.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 19.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BeneckáBarbora Benecká
VrchlabíVrchlabí
08 23.19 0.0 156.00
2 Ema KoudelkováEma Koudelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 22.15 0.0 144.00
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 21.65 0.0 139.00
4 Karolína BaracováKarolína Baracová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 21.20 0.0 134.00
5 Adéla HolubcováAdéla Holubcová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 20.18 0.0 122.00
6 Adála PaděrováAdála Paděrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 16.13 0.0 78.00
7 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 14.20 0.0 58.00
8 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 14.02 0.0 56.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 18.92 0.0 59.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 16.80 0.0 43.00
3 Adam KučeraAdam Kučera
Špindlerův MlýnŠpindlerův Mlýn
11 13.92 0.0 23.00
4 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 13.90 0.0 23.00
5 Jan ŠrámekJan Šrámek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 12.97 0.0 17.00
6 Miroslav ZetohaMiroslav Zetoha
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
13 12.23 0.0 12.00
7 Roman ŽalekRoman Žalek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
13 12.07 0.0 11.00
8 Jakub JarošJakub Jaroš
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 11.65 0.0 9.00
9 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 11.17 0.0 6.00
10 Denis HayekDenis Hayek
VrchlabíVrchlabí
14 09.02 0.0 0.00
11 Adam KaisrAdam Kaisr
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 08.30 0.0 0.00
12 Mirek WolfMirek Wolf
VrchlabíVrchlabí
15 06.24 0.0 0.00
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HadačJakub Hadač
VrchlabíVrchlabí
10 35.05 0.0 184.00
2 Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 29.02 0.0 136.00
3 Štěpán KobrŠtěpán Kobr
VrchlabíVrchlabí
09 25.39 0.0 107.00
4 David JanataDavid Janata
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 21.50 0.0 78.00
5 Ilja KulakovIlja Kulakov
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 18.84 0.0 58.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 15.73 0.0 36.00
7 Matyáš HamanMatyáš Haman
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 13.37 0.0 20.00
8 Jáchym KubíkJáchym Kubík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 12.35 0.0 13.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matylda BuluškováMatylda Bulušková
VrchlabíVrchlabí
11 23.47 0.0 159.00
2 Renata KubátováRenata Kubátová
VrchlabíVrchlabí
11 18.80 0.0 107.00
3 Viktorie ZbrankováViktorie Zbranková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 17.34 0.0 91.00
4 Anita BlažejováAnita Blažejová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 17.30 0.0 91.00
5 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 15.53 0.0 72.00
6 Adéla LehkáAdéla Lehká
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 14.07 0.0 57.00
7 Kateřina ŠubrtováKateřina Šubrtová
VrchlabíVrchlabí
11 14.05 0.0 56.00
8 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 13.75 0.0 53.00
9 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 12.22 0.0 38.00
10 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová
VrchlabíVrchlabí
11 11.86 0.0 34.00
11 Viktorie BuluškováViktorie Bulušková
VrchlabíVrchlabí
12 11.20 0.0 28.00
12 Monika OpatováMonika Opatová
VrchlabíVrchlabí
12 11.02 0.0 26.00
13 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 10.94 0.0 25.00
14 Karolína JirouskováKarolína Jirousková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 10.21 0.0 18.00
15 Nela HrdinováNela Hrdinová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 10.14 0.0 18.00
16 Alice KosáčkováAlice Kosáčková
TJ Sokol StudenecTJ Sokol Studenec
12 09.90 0.0 15.00
17 Anežka MetelkováAnežka Metelková
VrchlabíVrchlabí
12 09.18 0.0 9.00
18 Anna KubátováAnna Kubátová
VrchlabíVrchlabí
12 08.40 0.0 2.00
19 Lucie MáslováLucie Máslová
VrchlabíVrchlabí
11 08.01 0.0 0.00
20 Anežka StřížkováAnežka Střížková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 06.97 0.0 0.00
21 Marika ChrisstoffelsMarika Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
14 06.94 0.0 0.00
22 Ema MetelkováEma Metelková
VrchlabíVrchlabí
15 03.07 0.0 0.00
23 Miriam KašparováMiriam Kašparová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
15 02.50 0.0 0.00
Jael BlažkováJael Blažková
VrchlabíVrchlabí
13 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára PazderkováKlára Pazderková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 28.43 0.0 217.00
2 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 26.95 0.0 199.00
3 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 25.98 0.0 188.00
4 Eliška MatěáskováEliška Matěásková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 21.27 0.0 135.00
5 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová
VrchlabíVrchlabí
10 19.46 0.0 114.00
6 Sára KovářováSára Kovářová
VrchlabíVrchlabí
09 18.85 0.0 108.00
7 Markéta RýglováMarkéta Rýglová
VrchlabíVrchlabí
10 18.56 0.0 105.00
8 Veronika KlémováVeronika Klémová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 18.55 0.0 104.00
9 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 18.05 0.0 99.00
10 Klára OpatováKlára Opatová
VrchlabíVrchlabí
10 15.66 0.0 73.00
11 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 14.46 0.0 61.00
12 Izabela PlaceIzabela Place
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 13.09 0.0 47.00
13 Evelína BrůnováEvelína Brůnová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 13.07 0.0 46.00
14 Marie TomáškováMarie Tomášková
VrchlabíVrchlabí
10 12.15 0.0 37.00
15 Markéta HamanováMarkéta Hamanová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 11.12 0.0 27.00
16 Veronika ŽalkováVeronika Žalková
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
10 09.33 0.0 10.00
Celkem 16 závodníků