Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2020)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 35.09 0.0 573.00
2 4 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 34.06 0.0 554.00
3 19 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 31.60 0.0 507.00
4 2 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 29.45 0.0 466.00
5 18 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 29.20 0.0 461.00
6 16 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 27.60 0.0 431.00
7 3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 27.02 0.0 420.00
8 11 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 26.86 0.0 417.00
9 7 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 26.23 0.0 405.00
10 6 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 25.56 0.0 393.00
11 11 Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 23.03 0.0 345.00
12 4 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 22.20 0.0 330.00
13 10 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 21.80 0.0 322.00
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 29.19 0.0 461.00
2 7 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 28.05 0.0 440.00
3 12 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24.65 0.0 376.00
4 18 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24.43 0.0 372.00
5 13 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 23.89 0.0 361.00
6 14 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23.29 0.0 350.00
7 8 Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 21.05 0.0 308.00
8 11 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20.78 0.0 303.00
9 17 Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 20.15 0.0 292.00
10 5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 19.44 0.0 278.00
11 10 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 18.36 0.0 258.00
12 16 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 17.92 0.0 250.00
13 4 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 16.43 0.0 223.00
14 3 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 15.39 0.0 204.00
15 19 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 15.21 0.0 200.00
Celkem 15 závodníků
Skupina 02 (ne, 14.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 28.32 0.00.00.00.00.00.00.0 445.00
2 10 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27.98 0.00.00.00.00.00.00.0 438.00
3 9 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 26.40 0.00.00.00.00.00.00.0 409.00
4 16 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 25.81 0.00.00.00.00.00.00.0 398.00
5 13 Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 25.06 0.00.00.00.00.00.00.0 383.00
6 17 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 24.36 0.00.00.00.00.00.00.0 370.00
7 6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 22.96 0.00.00.00.00.00.00.0 344.00
8 7 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 22.73 0.00.00.00.00.00.00.0 340.00
9 18 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 22.04 0.00.00.00.00.00.00.0 327.00
10 8 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 21.84 0.00.00.00.00.00.00.0 323.00
11 19 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18.93 0.00.00.00.00.00.00.0 269.00
12 5 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17.99 0.00.00.00.00.00.00.0 252.00
13 15 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 14.80 0.00.00.00.00.00.00.0 193.00
14 2 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 14.08 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
15 14 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12.86 0.00.00.00.00.00.00.0 158.00
16 1 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11.94 0.00.00.00.00.00.00.0 141.00
17 4 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 09.47 0.00.00.00.00.00.00.0 97.00
Celkem 17 závodníků