Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (13. 6. 2020)
100 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.18 11.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.52 9.00
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.66 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.00 4.00
2 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.04 3.00
3 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.14 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.97 11.00
2 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.01 9.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.05 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.29 11.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.81 9.00
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.96 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.35 4.00
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.42 3.00
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.54 2.00
200 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22.72 11.00
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.03 9.00
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.34 8.00
400 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.07 11.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.44 9.00
400 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.43 11.00
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.54 9.00
400 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58.01 11.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.69 9.00
800 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:56.20 11.00
2 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:56.52 9.00
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:57.17 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:08.00 11.00
800 m - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:25.68 11.00
2 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.48 9.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:52.88 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:26.64 11.00
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:29.23 9.00
3 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:44.41 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:17.43 11.00
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:17.74 9.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:24.86 11.00
2 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:27.94 9.00
1500 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:07.41 11.00
2 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:08.33 9.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:30.42 11.00
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:32.17 9.00
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:39.68 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:38.13 11.00
2 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:45.04 9.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:23.69 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:39.88
3000 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:37.22 11.00
2 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:05.09 9.00
3 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:20.38 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:42.15 11.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.66 11.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.28 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.77 9.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.43 8.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.04 11.00
3 Filip ZetekFilip Zetek 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 48.69 9.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 57.43 11.00
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 59.80 9.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 71.23 11.00
2 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 76.78 9.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Demel, Jelínek, Radostný, Trafina Demel, Jelínek, Radostný, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 44.48 11.00
2 Kováč, Machač, Šlechta, Medáček Kováč, Machač, Šlechta, Medáček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.78 9.00
3 Hlaváček, Hojka, Kolín, Vích Hlaváček, Hojka, Kolín, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 45.28 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Princ, Zajíček, Osoba, Schubert Princ, Zajíček, Osoba, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.12 11.00
2 Černý, Štancl, Velička, Václavů Černý, Štancl, Velička, Václavů TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.02 9.00
3 Novotný, Žák, Zetek, Schaffer Novotný, Žák, Zetek, Schaffer Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 50.60 8.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sofínová, Kočová, Krouská, Čadová Sofínová, Kočová, Krouská, Čadová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.59 11.00
2 Stuchlíková, Abrahamová, Kopecká, Jelínková Stuchlíková, Abrahamová, Kopecká, Jelínková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.36 9.00
3 Klímová, Patzeltová, Goda, Pojerová Klímová, Patzeltová, Goda, Pojerová AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.22 8.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Přichystalová, Latislavová, Dusilová Štanclová, Přichystalová, Latislavová, Dusilová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.45 11.00
2 Suchardová, Bleptová, Kordová, Kozlová Suchardová, Bleptová, Kordová, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.49 9.00
3 Čapková, Fotrová, Sajdlová, Vyhlídková Čapková, Fotrová, Sajdlová, Vyhlídková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.09 8.00
chůze dráha 3000 m - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:05.11 11.00
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:06.35 9.00
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:59.69 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:02.66 11.00
2 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20:27.92 9.00
chůze dráha 3000 m - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:49.58 11.00
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:15.79 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:29.07 11.00
3 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:26.76 9.00