Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (13. 6. 2020)
skok vysoký - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.85 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.80 9.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.70 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.85 11.00
2 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.75 9.00
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.65 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.45 11.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.58 11.00
2= Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1.55 8.50
2= Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.55 8.50
skok o tyči - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.20 11.00
2 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3.32 9.00
3= Šimon MachačŠimon Machač 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.82 7.50
3= Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.82 7.50
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.50 11.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.80 11.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.80 11.00
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2.50 9.00
skok daleký - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.84 11.00
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.83 9.00
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.69 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.56 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.14 9.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.09 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.98 11.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.85 9.00
3 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.63 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.27 11.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.19 9.00
3 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4.98 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.06 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.49 9.00
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.64 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.83 11.00
2 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.29 9.00
trojskok - Ženy (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.89
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.14
trojskok - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.76 11.00
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.66 9.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.55 11.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.38 9.00
3 Kateřina JeništováKateřina Jeništová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.23 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.44 11.00
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.97 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.81 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15.17 11.00
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.50 9.00
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.92 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.51 11.00
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.32 9.00
3 Petr HochmannPetr Hochmann 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.85 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.23 11.00
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26.00 9.00
3 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.06 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.71 11.00
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.51 9.00
3 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.17 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 36.88 11.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 36.56 9.00
3 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.84 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 43.31 11.00
2 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31.88 9.00
3 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26.31 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.65 11.00
2 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 34.15 9.00
3 Amálie PoštováAmálie Poštová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32.59 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.67 11.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.34 11.00
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 46.94 9.00
3 Matěj BradáčMatěj Bradáč 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.26 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61.10 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.46 9.00
3 Petr HochmannPetr Hochmann 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.49 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.67 11.00
2 Natálie LálišováNatálie Lálišová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 35.00 9.00
3 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31.02 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.00 11.00
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.18 9.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.25 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 64.92 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.91 9.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.77 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 13.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.52 11.00
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 45.67 9.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.91 8.00