Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (13. 6. 2020)

100 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.18 11.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.52 9.00
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.66 8.00
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.83 7.00
5 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.89 6.00
6 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.97 5.00
7 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.62 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 10:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.66 11.00
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.71 9.00
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.80 8.00
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.88 7.00
5 Jáchym SchafferJáchym Schaffer 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 12.02 6.00
6 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.45 5.00
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.46 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 10:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.16
MS Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.26
MS Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.68
MS Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.89
Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.66 11.00
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.71 9.00
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.80 8.00
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.88 7.00
5 Jáchym SchafferJáchym Schaffer 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 12.02 6.00
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.16
7 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.45 5.00
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.46 4.00
9 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.26
10 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.68
11 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.89
Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 10:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.86 QA
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.93 QA
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.42 qA
4 Anna SobotkováAnna Sobotková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.62 qA
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.90 qB
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.94 qB
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ podle 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 10:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.95 QA
MS Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.11
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.11 QA
4 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.63 qB
5 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.87 qB
6 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.91 qB
7 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.34 qB
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.86 QA
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.93 QA
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.95 QA
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.11
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.11 QA
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.42 qA
7 Anna SobotkováAnna Sobotková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.62 qA
8 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.63 qB
9 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.87 qB
10 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.90 qB
11 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.91 qB
12 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.94 qB
13 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.34 qB
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DQ

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.97 11.00
2 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.01 9.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.05 8.00
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.24 7.00
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.47 6.00
6 Anna SobotkováAnna Sobotková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 11:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 14.00 4.00
2 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.04 3.00
3 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 14.14 2.00
4 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.48 1.00
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.54
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.29 11.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.81 9.00
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.96 8.00
4 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.33 7.00
5 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.34 6.00
6 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.35 4.00
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.42 3.00
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.54 2.00
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 13.59 1.00
5 Marie KordováMarie Kordová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.63
6 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.58 QA
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.48 qB
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.58 qB
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.72
5 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.89
6 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.72 QA
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.92 qA
3 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.45 qB
4 Marie KordováMarie Kordová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.55 qB
5 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.62 qB
6 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.24
7 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.77 QA
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.11 qA
3 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.36 qA
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.42 qB
5 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.73
6 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 14.06
7 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.58 QA
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.72 QA
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.77 QA
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.92 qA
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.11 qA
6 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.36 qA
7 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.42 qB
8 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.45 qB
9 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.48 qB
10 Marie KordováMarie Kordová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.55 qB
11 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.58 qB
12 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.62 qB
13 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.72
14 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.73
15 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.89
16 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 14.06
17 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.24
18 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.27
19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.82
20 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15.07