Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo mladší žactvo - pětiboj

Kladno (29. 5. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55 411.00
2 7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.22 257.00
3 2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.36 229.00
4 3 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.38 226.00
5 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.92 132.00
6 6 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.24 88.00
7 5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 10.28 83.00
8 8 Filip BurešFilip Bureš 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.97 18.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.86 336.00
2 16 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.08 287.00
3 14 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.88 138.00
4 15 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 09.93 131.00
5 12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.95 128.00
6 11 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.10 106.00
7 9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.21 91.00
8 13 Robin DerichRobin Derich 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.46 62.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.61 396.00
2 18 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.74 364.00
3 20 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34 233.00
4 24 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 09.48 207.00
5 19 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.82 148.00
6 21 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.84 145.00
7 17 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.92 132.00
8 23 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.44 64.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.77 357.00
2 91 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.95 315.00
3 25 Sebastin HoraSebastin Hora 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.22 257.00
4 30 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.35 231.00
5 92 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 09.40 222.00
6 27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.77 156.00
7 28 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.00 120.00
8 29 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.72 37.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.84 340.00
2 94 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.11 280.00
3 96 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.19 264.00
4 98 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.73 163.00
5 97 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.82 148.00
6 95 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.85 143.00
7 99 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.86 142.00
8 93 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.15 99.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.29 478.00
2 130 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.25 251.00
3 133 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.79 153.00
4 129 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.87 140.00
5 128 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.51 56.00
6 127 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.81 29.00
7 131 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 11.14 9.00
8 132 Jakub MandaJakub Manda 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 11.21 6.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.55 411.00
2 139 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.96 313.00
3 136 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.99 306.00
4 141 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.10 282.00
5 134 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.68 171.00
6 137 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.80 151.00
138 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 DNS
140 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.70 374.00
2 148 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.90 327.00
3 144 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.27 247.00
4 146 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.55 194.00
5 145 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.91 134.00
6 143 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.05 113.00
7 147 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.18 95.00
8 149 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.45 63.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.94 318.00
2 152 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.05 293.00
3 156 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.42 218.00
4 155 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.53 197.00
5 150 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.56 192.00
6 154 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.01 119.00
7 151 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.25 86.00
157 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.60 398.00
2 164 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.02 300.00
3 160 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.06 291.00
4 163 David StrádalDavid Strádal 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.88 138.00
5 161 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.91 134.00
6 165 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.93 131.00
7 159 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.08 109.00
8 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.28 83.00
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.50 423.00
2 171 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.56 408.00
3 168 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.76 359.00
4 167 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.96 313.00
5 172 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.72 164.00
6 173 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.90 135.00
7 170 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.16 98.00
166 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65 386.00
2 174 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.96 313.00
3 176 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.97 311.00
4 175 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.99 306.00
5 178 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.55 194.00
6 179 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.62 181.00
7 211 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 10.01 119.00
8 180 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.53 54.00
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.15 272.00
2 217 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.28 245.00
3 214 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.57 190.00
4 218 Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 09.90 135.00
5 215 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.98 123.00
6 212 Jan VinterJan Vinter 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 10.39 70.00
213 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.29 478.00
2 169 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.50 423.00
3 4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.55 411.00
3 135 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.55 411.00
5 171 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.56 408.00
6 162 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.60 398.00
7 22 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.61 396.00
8 177 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65 386.00
9 142 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.70 374.00
10 18 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.74 364.00
11 168 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.76 359.00
12 26 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.77 357.00
13 100 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.84 340.00
14 10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.86 336.00
15 148 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.90 327.00
16 153 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.94 318.00
17 91 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.95 315.00
18 139 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.96 313.00
18 167 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.96 313.00
18 174 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.96 313.00
21 176 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.97 311.00
22 136 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.99 306.00
22 175 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.99 306.00
24 164 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.02 300.00
25 152 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.05 293.00
26 160 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.06 291.00
27 16 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.08 287.00
28 141 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.10 282.00
29 94 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.11 280.00
30 216 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.15 272.00
31 96 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.19 264.00
32 7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.22 257.00
32 25 Sebastin HoraSebastin Hora 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.22 257.00
34 130 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.25 251.00
35 144 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.27 247.00
36 217 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.28 245.00
37 20 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34 233.00
38 30 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.35 231.00
39 2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.36 229.00
40 3 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.38 226.00
41 92 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 09.40 222.00
42 156 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.42 218.00
43 24 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 09.48 207.00
44 155 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.53 197.00
45 146 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.55 194.00
45 178 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.55 194.00
47 150 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.56 192.00
48 214 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.57 190.00
49 179 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.62 181.00
50 134 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.68 171.00
51 172 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.72 164.00
52 98 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.73 163.00
53 27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.77 156.00
54 133 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.79 153.00
55 137 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.80 151.00
56 19 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.82 148.00
56 97 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.82 148.00
58 21 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.84 145.00
59 95 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.85 143.00
60 99 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.86 142.00
61 129 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.87 140.00
62 14 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.88 138.00
62 163 David StrádalDavid Strádal 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.88 138.00
64 173 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 09.90 135.00
64 218 Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 09.90 135.00
66 145 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.91 134.00
66 161 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.91 134.00
68 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.92 132.00
68 17 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.92 132.00
70 15 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 09.93 131.00
70 165 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.93 131.00
72 12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.95 128.00
73 215 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.98 123.00
74 28 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.00 120.00
75 154 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.01 119.00
75 211 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 10.01 119.00
77 143 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.05 113.00
78 159 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.08 109.00
79 11 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.10 106.00
80 93 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.15 99.00
81 170 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.16 98.00
82 147 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.18 95.00
83 9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.21 91.00
84 6 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.24 88.00
85 151 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.25 86.00
86 5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 10.28 83.00
86 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.28 83.00
88 212 Jan VinterJan Vinter 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 10.39 70.00
89 23 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.44 64.00
90 149 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.45 63.00
91 13 Robin DerichRobin Derich 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.46 62.00
92 128 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.51 56.00
93 180 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.53 54.00
94 29 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.72 37.00
95 127 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.81 29.00
96 8 Filip BurešFilip Bureš 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.97 18.00
97 131 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 11.14 9.00
98 132 Jakub MandaJakub Manda 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 11.21 6.00
138 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 DNS
140 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 DNS
157 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 DNS
166 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
213 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.95 579.00
2 3 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.18 521.00
3 8 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.21 513.00
4 2 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.39 470.00
5 6 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.89 359.00
6 1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.95 346.00
7 5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.06 324.00
8 7 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.48 245.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.10 541.00
2 10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.24 506.00
3 15 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.26 501.00
4 12 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.39 470.00
5 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.59 424.00
6 14 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.85 367.00
7 9 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.13 310.00
8 11 Ludmila BruthansováLudmila Bruthansová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 10.70 208.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 08.70 645.00
2 21 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.99 569.00
3 22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.03 558.00
4 17 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.25 504.00
5 19 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.34 482.00
6 20 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.47 451.00
7 23 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 09.66 408.00
8 18 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.17 302.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 25 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.71 643.00
2 27 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.26 501.00
3 29 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.27 499.00
4 62 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 09.29 494.00
5 28 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.54 435.00
6 30 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.84 369.00
7 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.66 214.00
61 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.11 538.00
2 66 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.20 516.00
3 68 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.41 465.00
4 65 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.51 442.00
5 67 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.80 378.00
6 70 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.55 233.00
7 64 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.75 199.00
8 69 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.88 179.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.15 528.00
2 76 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.20 516.00
3 71 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.22 511.00
4 72 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.28 496.00
5 74 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42 463.00
6 78 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.47 451.00
7 77 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.70 400.00
8 73 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.71 206.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 84 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.27 767.00
2 81 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91 589.00
3 83 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.12 536.00
4 82 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 4 09.38 472.00
5 79 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.44 458.00
6 85 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.46 454.00
7 80 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.57 428.00
8 86 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.39 261.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.16 526.00
2 91 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.46 454.00
3 94 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.61 419.00
4 92 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.70 400.00
5 89 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.11 314.00
6 88 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.41 258.00
7 93 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.50 242.00
8 87 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.72 204.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.39 732.00
2 96 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.01 564.00
3 95 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.32 487.00
4 100 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.40 468.00
5 98 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.74 391.00
6 101 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 10.03 330.00
7 97 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.29 280.00
8 99 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.25 126.00
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.84 608.00
2 110 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.58 426.00
3 104 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.60 422.00
4 108 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.65 411.00
5 105 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.77 384.00
6 103 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.85 367.00
7 109 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 09.88 361.00
8 107 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 5 10.99 163.00
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.65 411.00
2 114 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.70 400.00
3 115 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.95 346.00
4 116 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.98 340.00
5 111 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.51 240.00
6 117 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 10.69 209.00
118 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.69 648.00
2 121 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.02 561.00
3 126 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 10.27 283.00
4 124 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.35 268.00
5 120 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.75 199.00
6 125 Terezie ŠmídováTerezie Šmídová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 11.07 151.00
7 119 Lucie StrejčkováLucie Strejčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 11.50 96.00
122 Tereza ŠilhanováTereza Šilhanová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.96 576.00
2 127 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.30 492.00
3 128 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.37 475.00
4 130 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.50 444.00
5 133 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.63 415.00
6 134 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.89 359.00
7 131 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.16 304.00
8 132 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.87 181.00
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.84 608.00
2 140 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.09 543.00
3 141 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 09.25 504.00
4 135 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.47 451.00
5 137 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.57 428.00
6 139 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 5 09.99 338.00
7 136 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.11 314.00
8 142 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.26 285.00
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.37 475.00
2 144 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.70 400.00
3 146 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.86 365.00
4 145 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.94 348.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.27 767.00
2 102 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.39 732.00
3 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.69 648.00
4 24 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 08.70 645.00
5 25 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.71 643.00
6 106 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.84 608.00
6 138 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.84 608.00
8 81 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91 589.00
9 4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.95 579.00
10 129 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.96 576.00
11 21 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.99 569.00
12 96 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.01 564.00
13 121 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.02 561.00
14 22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.03 558.00
15 140 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.09 543.00
16 16 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.10 541.00
17 63 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.11 538.00
18 83 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.12 536.00
19 75 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.15 528.00
20 90 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.16 526.00
21 3 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.18 521.00
22 66 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.20 516.00
22 76 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.20 516.00
24 8 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.21 513.00
25 71 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.22 511.00
26 10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.24 506.00
27 17 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.25 504.00
27 141 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 09.25 504.00
29 15 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.26 501.00
29 27 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.26 501.00
31 29 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.27 499.00
32 72 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.28 496.00
33 62 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 09.29 494.00
34 127 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.30 492.00
35 95 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.32 487.00
36 19 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.34 482.00
37 128 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.37 475.00
37 143 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.37 475.00
39 82 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 4 09.38 472.00
40 2 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.39 470.00
40 12 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.39 470.00
42 100 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.40 468.00
43 68 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.41 465.00
44 74 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42 463.00
45 79 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.44 458.00
46 85 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.46 454.00
46 91 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.46 454.00
48 20 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.47 451.00
48 78 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.47 451.00
48 135 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.47 451.00
51 130 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.50 444.00
52 65 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.51 442.00
53 28 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.54 435.00
54 80 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.57 428.00
54 137 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.57 428.00
56 110 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.58 426.00
57 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.59 424.00
58 104 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.60 422.00
59 94 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.61 419.00
60 133 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.63 415.00
61 108 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.65 411.00
61 113 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.65 411.00
63 23 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 09.66 408.00
64 77 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.70 400.00
64 92 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.70 400.00
64 114 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.70 400.00
64 144 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.70 400.00
68 98 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.74 391.00
69 105 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.77 384.00
70 67 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.80 378.00
71 30 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.84 369.00
72 14 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.85 367.00
72 103 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.85 367.00
74 146 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.86 365.00
75 109 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 09.88 361.00
76 6 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.89 359.00
76 134 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 09.89 359.00
78 145 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.94 348.00
79 1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.95 346.00
79 115 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.95 346.00
81 116 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.98 340.00
82 139 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 5 09.99 338.00
83 101 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 10.03 330.00
84 5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.06 324.00
85 89 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.11 314.00
85 136 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.11 314.00
87 9 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.13 310.00
88 131 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.16 304.00
89 18 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.17 302.00
90 142 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.26 285.00
91 126 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 10.27 283.00
92 97 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.29 280.00
93 124 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.35 268.00
94 86 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 10.39 261.00
95 88 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.41 258.00
96 7 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.48 245.00
97 93 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.50 242.00
98 111 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.51 240.00
99 70 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.55 233.00
100 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.66 214.00
101 117 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 10.69 209.00
102 11 Ludmila BruthansováLudmila Bruthansová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 10.70 208.00
103 73 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.71 206.00
104 87 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.72 204.00
105 64 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.75 199.00
105 120 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.75 199.00
107 132 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.87 181.00
108 69 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.88 179.00
109 107 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 5 10.99 163.00
110 125 Terezie ŠmídováTerezie Šmídová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 11.07 151.00
111 99 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.25 126.00
112 119 Lucie StrejčkováLucie Strejčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 11.50 96.00
61 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNS
118 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
122 Tereza ŠilhanováTereza Šilhanová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:48.99 308.00
2 3 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:49.84 301.00
3 7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:51.53 287.00
4 2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:00.24 218.00
5 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:07.17 170.00
6 9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 3:10.85 146.00
7 11 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 3:21.83 86.00
8 10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:30.19 50.00
9 12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 3:34.25 36.00
10 6 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:37.51 26.00
11 13 Robin DerichRobin Derich 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:41.17 17.00
12 8 Filip BurešFilip Bureš 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 3:41.64 16.00
13 5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 3:55.45 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 2:38.86 401.00
2 24 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 11 2:38.96 400.00
3 22 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:41.95 372.00
4 26 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 2:43.15 361.00
5 17 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:58.68 230.00
6 25 Sebastin HoraSebastin Hora 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 12 2:59.23 225.00
7 15 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:02.00 205.00
8 19 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:04.16 190.00
9 21 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 3:04.46 188.00
10 23 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:05.50 181.00
11 20 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:06.20 176.00
12 14 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 3:08.39 162.00
13 16 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:16.47 113.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:43.44 358.00
2 99 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 2:53.18 273.00
3 91 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:56.35 248.00
4 94 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 2:57.02 242.00
5 95 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 9 3:00.88 213.00
6 98 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12 3:02.77 200.00
7 97 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 3:03.67 193.00
8 92 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:09.35 156.00
9 93 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:13.87 128.00
10 30 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:18.88 101.00
11 96 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 3:20.87 91.00
12 27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:26.38 65.00
13 29 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:32.84 40.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:52.70 277.00
2 134 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 3:01.61 208.00
3 131 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.93 206.00
4 129 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:02.04 205.00
5 126 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:06.42 175.00
6 136 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:07.20 169.00
7 130 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:14.64 124.00
8 128 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:18.89 101.00
9 133 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:25.06 71.00
10 127 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:27.25 62.00
11 135 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 3:31.42 45.00
12 132 Jakub MandaJakub Manda 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 3:33.35 39.00
137 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:48.33 314.00
2 142 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:53.99 266.00
3 146 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:57.44 239.00
4 148 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11 2:59.31 225.00
5 150 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:00.48 216.00
6 144 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 3:00.92 213.00
7 149 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 3:08.22 163.00
8 145 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:09.85 152.00
9 143 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:19.95 95.00
10 147 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:23.78 77.00
11 141 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:32.21 43.00
12 138 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:34.08 36.00
140 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 155 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:44.14 351.00
2 152 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 2:48.27 314.00
3 163 David StrádalDavid Strádal 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 13 2:50.99 291.00
4 162 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:57.89 236.00
5 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:59.05 227.00
6 154 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 2:59.85 221.00
7 156 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:01.67 207.00
8 153 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:06.72 173.00
9 161 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 3:07.35 168.00
10 160 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 3:07.92 165.00
11 159 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:18.41 103.00
12 151 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 3:22.32 84.00
157 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 07 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 168 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:36.77 422.00
2 169 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:37.98 410.00
3 164 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:40.76 383.00
4 171 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 2:44.22 351.00
5 175 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 2:45.51 339.00
6 174 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:46.43 331.00
7 167 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:47.46 321.00
8 176 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 2:51.90 283.00
9 172 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:52.11 282.00
10 173 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:59.58 223.00
11 165 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 3:00.80 214.00
12 170 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:01.21 211.00
166 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 08 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 177 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:39.90 391.00
2 216 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:40.47 386.00
3 214 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 2:41.80 373.00
4 212 Jan VinterJan Vinter 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:04.60 187.00
5 218 Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 12 3:06.73 172.00
6 179 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:07.59 167.00
7 217 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 3:07.68 166.00
8 215 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 3:07.68 166.00
9 211 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 3:08.57 160.00
10 178 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:17.11 110.00
11 180 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:17.80 106.00
213 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 168 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:36.77 422.00
2 169 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:37.98 410.00
3 18 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 2:38.86 401.00
4 24 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 11 2:38.96 400.00
5 177 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:39.90 391.00
6 216 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:40.47 386.00
7 164 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:40.76 383.00
8 214 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 2:41.80 373.00
9 22 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:41.95 372.00
10 26 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 2:43.15 361.00
11 28 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:43.44 358.00
12 155 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:44.14 351.00
13 171 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 2:44.22 351.00
14 175 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 2:45.51 339.00
15 174 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:46.43 331.00
16 167 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:47.46 321.00
17 152 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 2:48.27 314.00
18 139 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:48.33 314.00
19 4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:48.99 308.00
20 3 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:49.84 301.00
21 163 David StrádalDavid Strádal 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 13 2:50.99 291.00
22 7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:51.53 287.00
23 176 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 2:51.90 283.00
24 172 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:52.11 282.00
25 100 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:52.70 277.00
26 99 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 2:53.18 273.00
27 142 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:53.99 266.00
28 91 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:56.35 248.00
29 94 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 2:57.02 242.00
30 146 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:57.44 239.00
31 162 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:57.89 236.00
32 17 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:58.68 230.00
33 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:59.05 227.00
34 25 Sebastin HoraSebastin Hora 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 12 2:59.23 225.00
35 148 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11 2:59.31 225.00
36 173 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:59.58 223.00
37 154 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 2:59.85 221.00
38 2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:00.24 218.00
39 150 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:00.48 216.00
40 165 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 3:00.80 214.00
41 95 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 9 3:00.88 213.00
42 144 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 3:00.92 213.00
43 170 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:01.21 211.00
44 134 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 3:01.61 208.00
45 156 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:01.67 207.00
46 131 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:01.93 206.00
47 15 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:02.00 205.00
48 129 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:02.04 205.00
49 98 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12 3:02.77 200.00
50 97 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 3:03.67 193.00
51 19 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:04.16 190.00
52 21 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 3:04.46 188.00
53 212 Jan VinterJan Vinter 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:04.60 187.00
54 23 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:05.50 181.00
55 20 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:06.20 176.00
56 126 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:06.42 175.00
57 153 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:06.72 173.00
58 218 Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 12 3:06.73 172.00
59 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:07.17 170.00
60 136 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:07.20 169.00
61 161 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 3:07.35 168.00
62 179 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:07.59 167.00
63 217 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 3:07.68 166.00
63 215 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 3:07.68 166.00
65 160 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 3:07.92 165.00
66 149 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 3:08.22 163.00
67 14 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 3:08.39 162.00
68 211 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 3:08.57 160.00
69 92 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:09.35 156.00
70 145 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:09.85 152.00
71 9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 3:10.85 146.00
72 93 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:13.87 128.00
73 130 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:14.64 124.00
74 16 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:16.47 113.00
75 178 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:17.11 110.00
76 180 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:17.80 106.00
77 159 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:18.41 103.00
78 30 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:18.88 101.00
79 128 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:18.89 101.00
80 143 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:19.95 95.00
81 96 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 3:20.87 91.00
82 11 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 3:21.83 86.00
83 151 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 3:22.32 84.00
84 147 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:23.78 77.00
85 133 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:25.06 71.00
86 27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:26.38 65.00
87 127 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:27.25 62.00
88 10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:30.19 50.00
89 135 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 3:31.42 45.00
90 141 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:32.21 43.00
91 29 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:32.84 40.00
92 132 Jakub MandaJakub Manda 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 3:33.35 39.00
93 138 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:34.08 36.00
94 12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 3:34.25 36.00
95 6 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:37.51 26.00
96 13 Robin DerichRobin Derich 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:41.17 17.00
97 8 Filip BurešFilip Bureš 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 3:41.64 16.00
98 5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 3:55.45 0.00
137 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 DNS
140 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
157 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
166 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
213 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:50.11 462.00
2 8 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:56.08 402.00
3 10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:00.95 356.00
4 5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:03.52 333.00
5 9 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:06.62 306.00
6 12 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:08.50 290.00
7 14 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 3:15.22 237.00
8 2 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 3:16.62 226.00
9 3 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:16.71 226.00
10 1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:18.62 212.00
11 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:25.08 167.00
12 6 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:25.63 164.00
13 11 Ludmila BruthansováLudmila Bruthansová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 3:26.95 156.00
14 7 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:55.11 28.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 2:52.12 442.00
2 23 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 2:55.83 405.00
MS 25 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 2:56.58 398.00
4 17 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:57.18 392.00
5 22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 2:58.07 383.00
6 15 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:03.74 331.00
7 20 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:03.74 331.00
8 18 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 3:13.64 249.00
9 24 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:14.45 243.00
10 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:16.51 227.00
11 16 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:18.59 212.00
12 28 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 3:19.19 207.00
13 19 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:20.88 196.00
14 27 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13 3:42.68 72.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 65 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:56.28 401.00
2 66 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:56.29 400.00
3 63 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:01.45 352.00
4 68 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 3:01.76 349.00
5 30 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:02.41 343.00
6 62 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:11.25 268.00
7 67 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:14.04 246.00
8 71 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:18.15 215.00
9 29 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:22.07 187.00
10 70 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:41.09 79.00
11 64 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:41.26 78.00
12 72 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 3:43.96 67.00
13 69 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:55.39 27.00
61 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:51.03 453.00
MS 84 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 12 2:54.94 414.00
3 81 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:56.30 400.00
4 73 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:00.18 364.00
5 82 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 10 3:05.24 318.00
6 77 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:06.53 307.00
7 75 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:09.33 283.00
8 74 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:10.41 274.00
9 79 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 3:17.09 223.00
10 78 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 3:17.51 220.00
11 86 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 3:20.17 201.00
12 83 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 3:22.81 182.00
13 85 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13 3:23.33 179.00
14 80 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:30.07 137.00
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:45.07 516.00
2 96 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:45.94 507.00
3 97 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:54.88 414.00
4 90 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:59.08 374.00
5 91 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:01.44 352.00
6 92 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 3:01.69 350.00
7 99 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:03.75 331.00
8 93 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:06.36 308.00
9 89 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:19.03 209.00
10 98 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 3:24.66 170.00
11 88 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:25.78 163.00
12 94 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 3:28.26 148.00
13 100 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14 3:40.52 82.00
14 87 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:54.13 30.00
Celkem 14 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 102 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:56.78 396.00
2 106 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:57.32 390.00
3 114 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 14 3:04.28 326.00
4 105 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:05.17 319.00
5 110 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:06.18 310.00
6 104 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:08.37 291.00
7 101 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 1 3:20.38 199.00
8 109 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:23.09 181.00
9 111 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 3:28.64 145.00
10 108 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:38.18 93.00
11 113 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13 3:42.17 74.00
12 103 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:58.60 19.00
107 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 07 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 3:06.31 309.00
2 127 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:07.92 295.00
3 116 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:08.00 294.00
4 125 Terezie ŠmídováTerezie Šmídová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 3:13.35 251.00
5 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 3:18.63 211.00
6 124 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:23.70 176.00
7 128 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14 3:24.28 173.00
8 115 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:24.45 172.00
9 119 Lucie StrejčkováLucie Strejčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 3:33.36 118.00
10 117 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 3:35.15 108.00
11 120 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:38.02 94.00
12 126 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:38.18 93.00
118 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
122 Tereza ŠilhanováTereza Šilhanová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 08 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 2:53.40 429.00
2 129 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:53.48 428.00
3 135 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 3:01.44 352.00
4 136 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 8 3:02.15 345.00
5 141 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 13 3:05.27 318.00
6 140 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 3:06.40 308.00
7 138 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:06.53 307.00
8 130 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:06.58 306.00
9 139 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 11 3:10.50 274.00
10 131 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:17.66 219.00
11 133 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:22.40 185.00
12 132 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:36.89 99.00
13 142 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 3:40.05 84.00
134 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 09 (pá, 29.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:08.91 287.00
2 143 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:18.56 212.00
3 145 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:37.15 98.00
4 144 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:41.17 79.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:45.07 516.00
2 96 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:45.94 507.00
3 4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:50.11 462.00
4 76 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:51.03 453.00
5 21 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 2:52.12 442.00
6 137 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 2:53.40 429.00
7 129 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:53.48 428.00
8 97 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 2:54.88 414.00
9 84 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 12 2:54.94 414.00
10 23 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 2:55.83 405.00
11 8 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:56.08 402.00
12 65 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:56.28 401.00
13 66 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:56.29 400.00
14 81 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:56.30 400.00
15 25 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 2:56.58 398.00
16 102 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:56.78 396.00
17 17 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:57.18 392.00
18 106 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:57.32 390.00
19 22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 2:58.07 383.00
20 90 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:59.08 374.00
21 73 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:00.18 364.00
22 10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:00.95 356.00
23 91 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:01.44 352.00
23 135 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 3:01.44 352.00
25 63 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:01.45 352.00
26 92 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 3:01.69 350.00
27 68 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 3:01.76 349.00
28 136 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 8 3:02.15 345.00
29 30 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:02.41 343.00
30 5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:03.52 333.00
31 15 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:03.74 331.00
31 20 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:03.74 331.00
33 99 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:03.75 331.00
34 114 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 14 3:04.28 326.00
35 105 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:05.17 319.00
36 82 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 10 3:05.24 318.00
37 141 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 13 3:05.27 318.00
38 110 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:06.18 310.00
39 121 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 3:06.31 309.00
40 93 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:06.36 308.00
41 140 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 3:06.40 308.00
42 77 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:06.53 307.00
42 138 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:06.53 307.00
44 130 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:06.58 306.00
45 9 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:06.62 306.00
46 127 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:07.92 295.00
47 116 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:08.00 294.00
48 104 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:08.37 291.00
49 12 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:08.50 290.00
50 146 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:08.91 287.00
51 75 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:09.33 283.00
52 74 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:10.41 274.00
53 139 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 11 3:10.50 274.00
54 62 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:11.25 268.00
55 125 Terezie ŠmídováTerezie Šmídová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 3:13.35 251.00
56 18 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 3:13.64 249.00
57 67 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:14.04 246.00
58 24 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 3:14.45 243.00
59 14 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 3:15.22 237.00
60 26 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:16.51 227.00
61 2 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 3:16.62 226.00
62 3 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:16.71 226.00
63 79 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 3:17.09 223.00
64 78 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 3:17.51 220.00
65 131 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:17.66 219.00
66 71 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 13 3:18.15 215.00
67 143 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:18.56 212.00
68 16 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:18.59 212.00
69 1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:18.62 212.00
70 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 3:18.63 211.00
71 89 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:19.03 209.00
72 28 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 3:19.19 207.00
73 86 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 3:20.17 201.00
74 101 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 1 3:20.38 199.00
75 19 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:20.88 196.00
76 29 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:22.07 187.00
77 133 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:22.40 185.00
78 83 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 3:22.81 182.00
79 109 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:23.09 181.00
80 85 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13 3:23.33 179.00
81 124 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:23.70 176.00
82 128 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14 3:24.28 173.00
83 115 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:24.45 172.00
84 98 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 3:24.66 170.00
85 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 3:25.08 167.00
86 6 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:25.63 164.00
87 88 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:25.78 163.00
88 11 Ludmila BruthansováLudmila Bruthansová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 3:26.95 156.00
89 94 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 3:28.26 148.00
90 111 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 3:28.64 145.00
91 80 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:30.07 137.00
92 119 Lucie StrejčkováLucie Strejčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 3:33.36 118.00
93 117 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 3:35.15 108.00
94 132 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:36.89 99.00
95 145 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:37.15 98.00
96 120 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:38.02 94.00
97 108 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:38.18 93.00
97 126 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 3:38.18 93.00
99 142 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 3:40.05 84.00
100 100 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14 3:40.52 82.00
101 70 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:41.09 79.00
102 144 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:41.17 79.00
103 64 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 3:41.26 78.00
104 113 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13 3:42.17 74.00
105 27 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13 3:42.68 72.00
106 72 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 3:43.96 67.00
107 87 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:54.13 30.00
108 7 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:55.11 28.00
109 69 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:55.39 27.00
110 103 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:58.60 19.00
61 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
107 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. ASK Vlčáci Mníšek pod Brdy z... 7 DNF
118 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
122 Tereza ŠilhanováTereza Šilhanová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
134 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.11 351.00
2 3 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 11.99 228.00
3 7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 12.61 157.00
4 2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.00 119.00
5 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 13.14 106.00
6 5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 13.73 61.00
7 6 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 14.30 29.00
8 8 Filip BurešFilip Bureš 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 15.43 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11.27 327.00
2 9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.51 168.00
3 10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 12.75 143.00
4 14 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 13.41 84.00
5 11 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.78 58.00
6 12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.91 49.00
7 13 Robin DerichRobin Derich 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 14.28 30.00
8 15 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 16.36 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.29 324.00
2 24 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 11.48 296.00
3 21 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 12.23 199.00
4 18 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 12.44 175.00
5 20 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.93 125.00
6 17 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 14.06 41.00
7 19 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 14.11 38.00
8 23 Šimon HolečekŠimon Holeček 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 14.27 30.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.93 379.00
2 91 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 11.12 349.00
3 92 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 8 12.20 203.00
4 25 Sebastin HoraSebastin Hora 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 12.29 192.00
5 30 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 13.17 104.00
6 28 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.38 86.00
7 29 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 13.60 70.00
8 27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.84 54.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.03 223.00
2 95 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 12.10 215.00
3 99 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.41 178.00
4 97 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.68 150.00
5 94 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 13.09 111.00
6 96 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.96 47.00
7 98 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 14.35 26.00
8 93 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.41 24.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 11.55 286.00
2 126 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.31 190.00
3 129 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 13.75 60.00
4 133 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 13.97 46.00
5 127 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 14.18 34.00
6 128 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 14.34 27.00
7 132 Jakub MandaJakub Manda 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 14.45 22.00
8 131 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 14.65 15.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.35 315.00
2 141 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 11.58 282.00
3 135 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.46 173.00
4 139 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 12.51 168.00
5 134 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 13.03 116.00
6 138 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 13.83 54.00
7 137 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 17.07 0.00
140 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 29.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel