Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, D, J

Kladno (13. 6. 2020)

100 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.76
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 11.81
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.93
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.57
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.15
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.21
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.29
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.66
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.96
Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 DNS
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.39
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.54
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.56
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 11.62
5 3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 11.84
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.89
7 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.89
8 4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.97
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.85
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.08
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24
4 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 12.42
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.50
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.63
Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.14
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.83
3 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.28
Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.39
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.54
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.56
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 11.62
5 3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 11.84
6 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.85
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.89
7 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.89
9 4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.97
10 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.08
11 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.14
12 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.24
13 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 12.42
14 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.50
15 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.63
16 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.83
17 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.28
Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS

100 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.77
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.94
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 12.95
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.99
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.09
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.51
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.89
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.94
4 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.56
5 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 14.48
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 15.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.82
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.01
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.44
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.51
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.82
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.89
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.94
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.01
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.44
7 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.54
8 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.56
9 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 14.48
10 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 15.46

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.46
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.89
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.18
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.19
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.29
6 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 13.33
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 13.57
8 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 13.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.32
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.70
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.71
4 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.01
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 14.04
6 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.12
7 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.31
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.14
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 14.40
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 14.64
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.67
5 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 14.72
6 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.06
Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 12:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.60
2 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.99
3 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.46
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.89
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.18
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.19
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.29
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.32
7 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 13.33
8 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 13.57
9 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.60
10 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 13.61
11 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.70
12 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.71
13 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.99
14 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.01
15 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 14.04
16 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.12
17 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.14
18 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.31
19 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 14.40
20 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 14.64
21 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.67
22 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.70
23 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 14.72
24 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.06
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 DNS

200 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.62
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.04
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.16
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 24.32
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.17
2 2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.44
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.88
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.18
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.29
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.88
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.33
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.17
2 2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.44
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.88
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.18
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.29
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.88
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.33
8 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.22
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.91
2 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.75
3 3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.12
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.10
2 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.59
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 24.97
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.45
2 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.51
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.81
4 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 14:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.41
2 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.79
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.27
Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.91
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.41
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.75
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.10
5 3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.12
6 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.45
7 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.59
8 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.79
9 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 24.97
10 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.27
11 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.51
12 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.81
13 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.27
14 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.87
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

200 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 25.65
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 26.09
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.65
4 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.55
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.55
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.91
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.16
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.17
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.42
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.46
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.49
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.63
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.03
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.91
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.16
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.17
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.42
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.46
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.49
7 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.63
8 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.03
9 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.77

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.57
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.29
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.04
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.22
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.34
6 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.14
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 27.35
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.44
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.85
5 183 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.15
6 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 28.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 27.89
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.47
3 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.00
4 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.36
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.40
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.18
2 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 28.91
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.65
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.98
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.77
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 13.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.53
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 27.72
3 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 28.27
4 176 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.50
5 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.57
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.29
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.53
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.04
5 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.14
6 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.18
7 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.22
8 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.34
9 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 27.35
10 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.44
11 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 27.72
12 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.85
13 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 27.89
14 183 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.15
15 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.17
16 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 28.19
17 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 28.27
18 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.47
19 176 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.50
20 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 28.91
21 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.00
22 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.36
23 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.40
24 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.65
25 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.98
26 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.48
27 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.77
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

400 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.39
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 53.02
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.14
4 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 55.80
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.14
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.74
3 27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.45
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.87
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 53.29
29 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.32
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 51.83
3 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 54.18
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.74
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 56.93
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 59.62
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.84
3 71 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 62.09
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 96 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.21
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 59.05
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.32
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.96
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.35
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.40
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.44
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 63.10
4 144 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 63.19
5 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.30
6 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 65.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 59.79
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.79
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 74.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 59.79
2 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.40
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.44
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 63.10
5 144 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 63.19
6 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.30
7 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.79
8 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 65.50
9 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 74.37

800 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:55.89
2 57 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:01.67
3 97 Martin DražanMartin Dražan 74 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:32.09
96 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.90
2 29 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:02.46
3 71 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:03.13
4 189 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:05.95
5 26 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:10.52
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 30 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:57.90
2 2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:01.51
3 3 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:05.42
4 11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:16.98
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 65 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:12.74
2 71 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:17.87
3 198 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:22.85
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 96 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:16.17
2 92 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:23.96
3 95 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:08.47
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 196 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:16.75
2 200 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:24.59
3 144 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:24.72
4 64 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:27.99
5 79 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:31.00
6 176 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.81
7 183 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:37.55
8 71 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:47.07
9 89 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:48.17
10 82 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.70
11 127 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 3:07.88
12 193 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:26.46
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 4:03.24
2 96 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 4:03.82
3 122 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:07.84
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 157 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 4:22.17
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 192 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:06.65
2 213 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:30.84
3 5 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:32.90
4 188 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:04.36
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 132 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 4:51.46
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 130 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 4:58.84
2 129 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 5:29.98
131 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 102 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:49.37
2 30 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 4:54.12
3 101 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 5:03.94
4 128 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 5:28.15
5 100 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:43.44
99 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

(so, 13.6.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 269 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10:06.11
2 271 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10:29.91
3 21 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10:33.07
200 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09:10.79
2 55 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 11:13.91
3 6 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11:31.22
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 14:20.48
2 25 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14:34.08
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 112 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12:20.23
2 137 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12:34.03
3 18 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 13:02.42
30 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.17
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 15.38
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.80
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.62
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.50
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 16.83
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 17.46
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 17.95
6 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 18.34
7 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 18.46
Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.8
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 16.0
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 17.3
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNF
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNF
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 13.6.2020 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.4
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.30
2 30 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 15.10
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 15.61
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.76
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.93
6 4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.26
7 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.27
8 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 17.76
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 38.56
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 40.15
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 41.41
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.73
5 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 41.85
6 192 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 42.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.56
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.43
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.74
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.89
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 38.56
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 40.15
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.56
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 41.41
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.73
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 41.85
7 192 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 42.87
8 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.43
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.74
10 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.89
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.26
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 47.82
3 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 49.14
4 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 51.23
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 51.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.62
2 64 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.89
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 50.48
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.26
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.62
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 47.82
4 64 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.89
5 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 49.14
6 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 50.48
7 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 51.23
8 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 51.63

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.42
Celkem 1 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 61.23
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 62.33
3 189 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 65.27
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 13.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 64.16
Celkem 1 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.16
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 70.63
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 13.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Höfner, Konvalina, Šámal, Řehák Höfner, Konvalina, Šámal, Řehák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.6
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kratochvíl, Vinduška, Soukal, Brát Kratochvíl, Vinduška, Soukal, Brát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.9
2 Pácal, Šantavý, Müller, Červinka Pácal, Šantavý, Müller, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 47.0
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 13.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Fialová, Slabá, Doubková Hlaváčková, Fialová, Slabá, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 51.40
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlová, Somrová, Hůlová, Lamačová Havlová, Somrová, Hůlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.01
2 Olivová, Rothanzlová, Fridrichová, Blechová Olivová, Rothanzlová, Fridrichová, Blechová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.15
3 100 Vlková, Novotná, Vitoušová, Kašíková Vlková, Novotná, Vitoušová, Kašíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.18
4 Pavlišenová, Placatková, Steinsová, Selementová Pavlišenová, Placatková, Steinsová, Selementová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 54.18
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.911.94
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 1.91 -o-o-xo-oxxx
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.86 -o-o-o-xxx
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 3 1.75 o-xoxxx
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 0.00 ---------
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.91
1 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 1.80 ooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.831.861.891.91
1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.83 ----o-xooxoxxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3 1.65 --o-oxxx
3 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 2 1.60 -ooxxoxxx
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1 1.55 oxooxxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.50
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 1.45 xoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.65
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.62 --oooxoooxxx
2 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.45 oooxxx
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 DNS -
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 1.71 ----o-oooooxxoxxx
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 1.68 ---oooooooxxoxxx
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 1.56 ooooxoxooxxx
4= Karolína CvakováKarolína Cvaková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
03 1 1.50 --ooxoxxx
4= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 1.50 ooooxoxxx
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 1.35 ooxxx
Jitka UrbanováJitka Urbanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.403.603.803.904.104.204.304.40
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 11 4.30 ----------oxooxoxxx
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6 3.60 -----o-oxoxxx
3= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 9 3.60 ------oxoxoxxx
3= Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 3.60 -----xoooxoxxx
5 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 3.20 -----ooxxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon ----ooxxx
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 8 3.00 ---ooxxx
2 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 2.80 -oo--xxx
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 2.40 ooxoxxx
4 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 7 2.40 oxxx
5 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 2.00 -----xxx
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.804.004.15
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 4.00 ---------------ooxxx
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 3.50 ----------o-o-xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon -------oxxx
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.00 ---xxo-xxo-xxx
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 2.80
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon -------o-o-xoxxx
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 6 3.40 ---------xo-xxx
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.20 ---oo-xxx
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5 2.70 -ooxxx
4 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 2.30 oxxx
5 Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 1.90
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 3 6.38 +0.0 m/s 6.12  +0.96.36  +2.1-6.36-6.38  +0.06.34  -0.4
2 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 6.23 +0.6 m/s 6.23  +0.66.22  +0.1x6.23 +0.26.22  +0.36.01  +0.7
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 2 6.12 -1.1 m/s 6.12  -1.1 +2.2x6.12 -0.1x +0.5
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 DNS --0.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 5.90 +0.9 m/s x5.53  +0.95.84  -0.45.845.85  +0.65.90  +0.95.62  +0.5
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 5.71 -1.4 m/s 5.71  -1.4--5.71---
3 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 2 5.44 -0.3 m/s 4.53  -1.55.44  -0.35.33  +1.15.44---
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 6.59 +1.7 m/s x6.59  +1.7x6.59---
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 9 6.06 +1.7 m/s 5.80  -0.46.06  +1.75.68  +2.46.06---
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 5.90 +1.0 m/s 5.74  +1.85.80  +0.15.85  +0.75.855.90  +1.05.75  -0.35.87  -0.2
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 6 5.90 +1.8 m/s 4.83  -0.75.75  +1.45.90  +1.85.90 +1.65.48  +0.5x
5 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 7 5.77 +0.2 m/s 5.77  +0.2 +0.95.47  +1.45.77-5.75  -0.35.49  -0.5
6 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.65 -0.6 m/s 5.59  -0.25.65  -0.6x5.65---
7 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 4.87 +0.1 m/s 4.87  +0.1x4.66  -1.34.874.48  +0.04.83  +1.34.19  +1.4
8 Daniel LandaDaniel Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.56 +1.2 m/s 4.56  +1.24.49  +1.54.45  +2.24.564.12  +1.0--
9 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 5 4.42 +1.3 m/s -x4.42  +1.34.420.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 3 5.30 +0.8 m/s 4.97  -1.24.94  +0.6x4.975.25  +0.55.30  +0.85.23  +1.9
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 5.21 +1.0 m/s 5.03  +0.75.14  +1.54.10  +0.15.145.16  +1.65.21  +1.0 +0.2
3 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 1 5.07 +0.4 m/s 5.07  +0.44.98  +1.74.50  -0.45.074.88  +2.34.69  +2.05.06  +2.5
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 5.01 -0.6 m/s 5.01  -0.64.92  +1.44.68  +0.75.01---
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 5.13 +1.6 m/s 4.57  -0.74.68  +1.64.55  +0.54.685.13  +1.6 +1.44.90  +0.4
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 4.81 +0.5 m/s 4.55  +2.44.39  +0.74.81  +0.54.814.75  +0.0--
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.67 +1.6 m/s 4.49  +2.14.67  +1.64.59  -0.44.674.36  -1.64.44  -1.04.64  +1.3
4 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 4.55 -0.4 m/s 4.40  -0.24.09  +0.34.55  -0.44.554.23  +0.23.84  +0.74.07  +1.0
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 5 4.21 +1.1 m/s 3.79  +0.24.21  +1.1x4.213.72  +2.83.74  -0.63.72  +1.7
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 3.97 +1.8 m/s 3.97  +1.83.97  -0.32.92  +0.53.97---
7 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 2 3.90 -1.3 m/s 3.68  +1.33.90  -1.3 +0.23.903.45  -1.3x-
8 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3 3.80 +0.4 m/s 3.49  -0.63.62  +0.63.55  -1.03.623.72  -0.93.80  +0.43.59  +0.5
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.88 +0.6 m/s 5.88  +0.65.76  +0.6-5.88 -0.7 -0.6-
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.42 +2.1 m/s 5.15 +1.1 m/s 4.86  +2.04.95  -0.54.98  +0.24.984.69  +0.35.15  +1.15.42  +2.1
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 17 5.36 +0.8 m/s 5.16  +0.55.11  +1.45.22  +1.05.224.99  -0.45.18  +0.15.36  +0.8
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 15 5.12 +0.7 m/s 4.66  -1.24.82  +1.74.97  +0.84.975.07  +1.75.12  +0.7x
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 5.11 +1.2 m/s 4.77  -1.1x5.11  +1.25.115.00  +1.65.06  +0.8x
6 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 4.92 +1.5 m/s 4.56  +0.74.89  -0.14.62  +0.84.894.22  +1.74.92  +1.54.83  +2.2
7 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 14 4.88 +1.6 m/s 4.56  +1.04.88  +1.6x4.88 +1.64.85  +0.84.88  +1.2
8 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 4.88 +1.3 m/s 4.63  +1.04.62  +1.14.86  +0.54.864.88  +1.34.56  +1.2x
9 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 11 4.82 +0.7 m/s 4.65  +0.74.82  +0.74.60  +1.44.820.00.00.0
10 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 12 4.80 +0.9 m/s 4.53  +0.34.50  -1.44.80  +0.94.800.00.00.0
11 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 4.76 -0.3 m/s x4.76  -0.3 +1.84.760.00.00.0
12 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 4.72 -0.1 m/s 4.56  +0.24.72  -0.14.65  +1.14.720.00.00.0
13 Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 4.32 +1.5 m/s 4.32  +1.54.30  -0.14.06  -0.14.320.00.00.0
14 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 8 4.18 +1.4 m/s 4.18  +1.44.05  -0.33.83  -2.24.180.00.00.0
15 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.07 +2.5 m/s 3.99 -0.1 m/s 4.07  +2.53.99  -0.13.96  +0.24.070.00.00.0
16 Jitka UrbanováJitka Urbanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 7 4.00 +0.5 m/s 3.88  +0.83.70  +0.14.00  +0.54.000.00.00.0
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(so, 13.6.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 14.49 -1.2 m/s 14.49  -1.212.72  -0.3-14.4913.93  -0.2--
2 97 Martin DražanMartin Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
74 1 11.44 -0.4 m/s 11.33  -0.9x11.44  -0.411.44xxx
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 12.71 +0.8 m/s 12.11  -0.712.37  -0.412.59  -0.612.5912.71  +0.8 +0.312.56  -0.5
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 12.04 +0.1 m/s 12.04  +0.111.99  -0.811.75  +1.012.04-11.80  +0.0-
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 11.51 -2.3 m/s xxx0.011.35  +0.811.27  -1.111.51  -2.3
Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 12.25 +0.3 m/s x12.18  +0.8x12.1812.13  -0.112.25  +0.3x
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 10.70 +1.2 m/s 10.56  +1.210.70  +1.209.61  +1.010.70x10.38  -0.2x
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 10.29 +1.5 m/s 10.03  +1.1x10.29  +1.510.2909.97  +0.610.02  -0.409.85  +1.4
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 12.36 +0.3 m/s 11.95  -1.8-x11.9512.36  +0.3-x
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 10.96 +2.2 m/s 10.77 -0.5 m/s 10.77  -0.510.24  +0.710.49  +0.010.7710.30  +0.510.50  +0.310.96  +2.2
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.95 +0.9 m/s 10.46  -1.010.95  +0.910.60  +0.410.9510.84  +1.6-10.63  +0.9
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.84 -0.5 m/s 10.84  -0.5x10.83  +1.110.8410.42  +0.910.75  +1.6 -0.1
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 10.36 +0.4 m/s 09.41  -0.410.02  +1.610.10  +1.310.1010.26  +0.810.20  +1.610.36  +0.4
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 14 14.10 0.0
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 12.91 0.0
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 13 12.82 0.0
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 11.10 0.0
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 10.61 0.0
6 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 9 10.45 0.0
7 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 10.25 0.0
8 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4 10.14 0.0
9 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 6 09.58 0.0
10 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3 09.03 0.0
11 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 08.72 0.0
12 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 08.28 0.0
13 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1 08.01 0.0
Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 8 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1 12.35 0.0
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2 10.44 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 09.51 0.0
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 09.38 0.0
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 08.64 0.0
4 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 08.28 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 13.99 0.0
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 13.98 0.0
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 13.42 0.0
4 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 6 12.74 0.0
5 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 2 11.84 0.0
6 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4 11.74 0.0
7 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 10.90 0.0
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 13.24 0.0
2 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 5 12.92 0.0
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 DNS 0.0
Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 DNS 0.0
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 14.24 0.0
2 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 10.56 0.0
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 NM 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 4 33.01 0.0
2 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2 30.03 0.0
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3 28.49 0.0
4 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 20.85 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 32.28 0.0
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 25.93 0.0
3 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 23.71 0.0
4 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 22.95 0.0
Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 34.43 0.0
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 15 33.64 0.0
3 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 11 29.83 0.0
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12 28.49 0.0
5 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1 27.70 0.0
6 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 9 24.45 0.0
7 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 6 21.83 0.0
8 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 20.14 0.0
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 2 17.86 0.0
10 Vendula VeseláVendula Veselá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5 16.45 0.0
Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4 DNS 0.0
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 7 DNS 0.0
Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3 DNS 0.0
Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 13 DNS 0.0
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 41.08 0.0
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 9 39.82 0.0
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 2 39.57 0.0
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 38.97 0.0
5 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 36.68 0.0
6 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 35.98 0.0
7 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 7 32.66 0.0
8 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 31.66 0.0
9 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 30.99 0.0
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3 45.49 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 40.29 0.00.00.00.00.00.00.0
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 13.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 38.84 0.0
2 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1 32.02 0.0
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 30.49 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 53.83 0.0
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3 45.17 0.0
3 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 28.52 0.0
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1 26.37 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 13.6.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 54.09 0.0
2 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2 45.05 0.0
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 32.05 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 42.47 0.0
2 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 24.93 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 58.46 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 55.72 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 55.32 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 44.95 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 38.41 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 13.6.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 53.71 0.0
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 52.24 0.0
3 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 29.20 0.0
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 13.6.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 4 66.37 0.0
2 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 56.17 0.0
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 3 DNS 0.0
Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 15 40.08 0.0
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 37.62 0.0
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 2 36.30 0.0
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 10 32.86 0.0
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 3 32.01 0.0
6 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 30.78 0.0
7 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1 30.39 0.0
8 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 8 30.16 0.0
9 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 28.53 0.0
MS Barbora TlustáBarbora Tlustá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 4 24.55 0.0
11 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 24.26 0.0
12 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 24.18 0.0
13 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 24.06 0.0
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 NM 0.0
Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 12 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 3 43.01 0.0
2 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 33.56 0.0
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 29.72 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 42.06 0.0
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 41.90 0.0
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 37.85 0.0
4 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 19.87 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:40) official Excel