Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, D, J

Kladno (13. 6. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 3 6.38 +0.0 m/s 6.12  +0.96.36  +2.1-6.36-6.38  +0.06.34  -0.4
2 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 6.23 +0.6 m/s 6.23  +0.66.22  +0.1x6.23 +0.26.22  +0.36.01  +0.7
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 2 6.12 -1.1 m/s 6.12  -1.1 +2.2x6.12 -0.1x +0.5
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 DNS --0.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 5.90 +0.9 m/s x5.53  +0.95.84  -0.45.845.85  +0.65.90  +0.95.62  +0.5
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 5.71 -1.4 m/s 5.71  -1.4--5.71---
3 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 2 5.44 -0.3 m/s 4.53  -1.55.44  -0.35.33  +1.15.44---
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 6.59 +1.7 m/s x6.59  +1.7x6.59---
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 9 6.06 +1.7 m/s 5.80  -0.46.06  +1.75.68  +2.46.06---
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 5.90 +1.0 m/s 5.74  +1.85.80  +0.15.85  +0.75.855.90  +1.05.75  -0.35.87  -0.2
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 6 5.90 +1.8 m/s 4.83  -0.75.75  +1.45.90  +1.85.90 +1.65.48  +0.5x
5 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 7 5.77 +0.2 m/s 5.77  +0.2 +0.95.47  +1.45.77-5.75  -0.35.49  -0.5
6 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.65 -0.6 m/s 5.59  -0.25.65  -0.6x5.65---
7 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 4.87 +0.1 m/s 4.87  +0.1x4.66  -1.34.874.48  +0.04.83  +1.34.19  +1.4
8 Daniel LandaDaniel Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.56 +1.2 m/s 4.56  +1.24.49  +1.54.45  +2.24.564.12  +1.0--
9 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 5 4.42 +1.3 m/s -x4.42  +1.34.420.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 3 5.30 +0.8 m/s 4.97  -1.24.94  +0.6x4.975.25  +0.55.30  +0.85.23  +1.9
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 5.21 +1.0 m/s 5.03  +0.75.14  +1.54.10  +0.15.145.16  +1.65.21  +1.0 +0.2
3 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 1 5.07 +0.4 m/s 5.07  +0.44.98  +1.74.50  -0.45.074.88  +2.34.69  +2.05.06  +2.5
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 5.01 -0.6 m/s 5.01  -0.64.92  +1.44.68  +0.75.01---
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 5.13 +1.6 m/s 4.57  -0.74.68  +1.64.55  +0.54.685.13  +1.6 +1.44.90  +0.4
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 4.81 +0.5 m/s 4.55  +2.44.39  +0.74.81  +0.54.814.75  +0.0--
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.67 +1.6 m/s 4.49  +2.14.67  +1.64.59  -0.44.674.36  -1.64.44  -1.04.64  +1.3
4 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 4.55 -0.4 m/s 4.40  -0.24.09  +0.34.55  -0.44.554.23  +0.23.84  +0.74.07  +1.0
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 5 4.21 +1.1 m/s 3.79  +0.24.21  +1.1x4.213.72  +2.83.74  -0.63.72  +1.7
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 3.97 +1.8 m/s 3.97  +1.83.97  -0.32.92  +0.53.97---
7 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 2 3.90 -1.3 m/s 3.68  +1.33.90  -1.3 +0.23.903.45  -1.3x-
8 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3 3.80 +0.4 m/s 3.49  -0.63.62  +0.63.55  -1.03.623.72  -0.93.80  +0.43.59  +0.5
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.88 +0.6 m/s 5.88  +0.65.76  +0.6-5.88 -0.7 -0.6-
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.42 +2.1 m/s 5.15 +1.1 m/s 4.86  +2.04.95  -0.54.98  +0.24.984.69  +0.35.15  +1.15.42  +2.1
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 17 5.36 +0.8 m/s 5.16  +0.55.11  +1.45.22  +1.05.224.99  -0.45.18  +0.15.36  +0.8
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 15 5.12 +0.7 m/s 4.66  -1.24.82  +1.74.97  +0.84.975.07  +1.75.12  +0.7x
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 5.11 +1.2 m/s 4.77  -1.1x5.11  +1.25.115.00  +1.65.06  +0.8x
6 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 4.92 +1.5 m/s 4.56  +0.74.89  -0.14.62  +0.84.894.22  +1.74.92  +1.54.83  +2.2
7 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 14 4.88 +1.6 m/s 4.56  +1.04.88  +1.6x4.88 +1.64.85  +0.84.88  +1.2
8 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 4.88 +1.3 m/s 4.63  +1.04.62  +1.14.86  +0.54.864.88  +1.34.56  +1.2x
9 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 11 4.82 +0.7 m/s 4.65  +0.74.82  +0.74.60  +1.44.820.00.00.0
10 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 12 4.80 +0.9 m/s 4.53  +0.34.50  -1.44.80  +0.94.800.00.00.0
11 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 4.76 -0.3 m/s x4.76  -0.3 +1.84.760.00.00.0
12 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 4.72 -0.1 m/s 4.56  +0.24.72  -0.14.65  +1.14.720.00.00.0
13 Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 4.32 +1.5 m/s 4.32  +1.54.30  -0.14.06  -0.14.320.00.00.0
14 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 8 4.18 +1.4 m/s 4.18  +1.44.05  -0.33.83  -2.24.180.00.00.0
15 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.07 +2.5 m/s 3.99 -0.1 m/s 4.07  +2.53.99  -0.13.96  +0.24.070.00.00.0
16 Jitka UrbanováJitka Urbanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 7 4.00 +0.5 m/s 3.88  +0.83.70  +0.14.00  +0.54.000.00.00.0
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků