Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, D, J

Kladno (13. 6. 2020)

skok o tyči - Muži

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 3,90 4,10 4,20 4,30 4,40
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 11 4.30 ----------oxooxoxxx
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6 3.60 -----o-oxoxxx
3= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 9 3.60 ------oxoxoxxx
3= Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 3.60 -----xoooxoxxx
5 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 3.20 -----ooxxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon ----ooxxx
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 8 3.00 ---ooxxx
2 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 2.80 -oo--xxx
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 2.40 ooxoxxx
4 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 7 2.40 oxxx
5 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 2.00 -----xxx
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,30 2,50 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 4,00 4,15
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 4.00 ---------------ooxxx
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 3.50 ----------o-o-xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon -------oxxx
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.00 ---xxo-xxo-xxx
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 2.80
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon -------o-o-xoxxx
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 6 3.40 ---------xo-xxx
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.20 ---oo-xxx
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5 2.70 -ooxxx
4 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 2.30 oxxx
5 Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 1.90
Celkem 5 závodníků