Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, D, J

Kladno (13. 6. 2020)

skok vysoký - Muži

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.911.94
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 1.91 -o-o-xo-oxxx
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.86 -o-o-o-xxx
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 3 1.75 o-xoxxx
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 0.00 ---------
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.91
1 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 1.80 ooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.831.861.891.91
1 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.83 ----o-xooxoxxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3 1.65 --o-oxxx
3 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 2 1.60 -ooxxoxxx
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1 1.55 oxooxxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.50
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 1.45 xoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.65
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.62 --oooxoooxxx
2 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.45 oooxxx
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 DNS -
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 1.71 ----o-oooooxxoxxx
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 1.68 ---oooooooxxoxxx
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 1.56 ooooxoxooxxx
4= Karolína CvakováKarolína Cvaková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
03 1 1.50 --ooxoxxx
4= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 1.50 ooooxoxxx
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 1.35 ooxxx
Jitka UrbanováJitka Urbanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 NM xxx
Celkem 7 závodníků