Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů

Kladno (27. 6. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.52 QA
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.74 QA
3 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.81 qA
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.05 qA
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.06 qB
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.15 qB
7 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.13
8 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.37 QA
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.43 QA
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 11.56 qA
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 11.74 qA
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 qB
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.14 qB
7 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 12.55 qB
8 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.68 qB
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.37 QA
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.43 QA
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.52 QA
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 11.56 qA
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.74 QA
5 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 11.74 qA
7 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.81 qA
8 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.05 qA
9 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.06 qB
9 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 qB
11 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.14 qB
12 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.15 qB
13 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 12.55 qB
14 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.68 qB
15 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.13
16 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.44

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.21 11.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 11.29 9.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 11.31 8.00
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 11.53 7.00
5 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 11.58 6.00
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 11.59 5.00
7 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 11.85 4.00
Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.86 2.00
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 11.86 1.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 11.96
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 12.02
5 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 12.50
6 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 12.52
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.38 QA
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.76 QA
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.03 qA
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.06 qA
5 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 12.44 qB
MS Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.46 qB
Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.79 QA
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.97 QA
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.06 qB
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.57 qB
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.75
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.82
7 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.89
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.38 QA
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.76 QA
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.79 QA
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.97 QA
5 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.03 qA
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.06 qA
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.06 qB
8 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 12.44 qB
9 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.46 qB
10 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.57 qB
11 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.75
12 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.82
13 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.89
Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:24) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 11.37 7.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 11.74 5.00
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.75 4.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 11.97 3.00
5 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.05 2.00
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:24) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 SB 12.04
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 12.49
MS Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.50
4 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 12.97
5 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.04
Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.23
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.35
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.88
5 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 14.27
6 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.86
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.93
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.27
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.42
5 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.12
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.03
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.11
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.36
4 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.66
5 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.85
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 15.36
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.86
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.93
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.03
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.11
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.23
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.27
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.35
8 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.36
9 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.42
10 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.66
11 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.88
12 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.12
13 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 14.27
14 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.73
15 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.85
16 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.94
17 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 15.36

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 12:28) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 12.66 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 12.75 7.00
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 12.83 6.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.05 5.00
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 13.06 4.00
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13.15 3.00
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 13.20 2.00
8 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.39 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.68
2 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.46
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.59
4 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.96
5 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 14.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 13.19
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 13.20
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.72
4 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.16
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 14.55
Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.42
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.65
3 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 13.82
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.05
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.51
6 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.68
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 13.19
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 13.20
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.42
5 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.46
6 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.59
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.65
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.72
9 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 13.82
10 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.96
11 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.05
12 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.16
13 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.51
14 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 14.55
15 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 14.65
16 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.26
Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 12:32) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.80 11.00
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.24 9.00
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.26 8.00
4 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 13.36 7.00
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 SB 13.38 6.00
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 13.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 12:32) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.63 4.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 13.64 3.00
3 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 13.72 2.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 13.77 1.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.16
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DQ
Celkem 6 závodníků