Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo starší žactvo

Kladno (28. 8. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.8.2020 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.75 qA
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.09 qB
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.11 qB
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.26
5 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 08.56
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
7 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.54
8 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.8.2020 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 07.58 qA
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.74 qA
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 07.95 qB
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.16 qB
MS Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.50
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.64
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.42
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 28.8.2020 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 07.89 qA
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.93 qB
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.17 qB
4 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 08.23
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.39
6 17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.46
7 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.56
8 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 28.8.2020 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.83 qA
MS David MajerDavid Majer 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.91
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.92 qA
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.33
5 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 08.41
6 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.42
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.83
8 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 07.58 qA
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.74 qA
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.75 qA
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.83 qA
5 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 07.89 qA
6 David MajerDavid Majer 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.91
7 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.92 qA
8 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.93 qB
9 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 07.95 qB
10 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.09 qB
11 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.11 qB
12 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.16 qB
13 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.17 qB
14 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 08.23
15 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.26
16 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.33
17 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.39
18 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 08.41
19 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.42
20 17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.46
21 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.50
22 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 08.56
22 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.56
24 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.64
25 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
26 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.83
27 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.36
28 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.42
29 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.54
30 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.16
31 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.57
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 28.8.2020 - 16:50) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 07.66 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 07.70 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.75 8.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.88 7.00
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 07.96 6.00
6 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.8.2020 - 16:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 07.92 4.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.94 3.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 07.97 2.00
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.14 1.00
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.15
6 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.8.2020 - 16:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34 qA
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.50 qA
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.61 qB
4 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 08.84 qB
5 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.09
6 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.43
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.8.2020 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.46 qA
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.67 qB
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.74 qB
4 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 08.91 qB
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.96
6 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.96
7 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 SB 09.64
8 14 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 28.8.2020 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.33
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.41 qA
3 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.98
4 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.98
5 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.25
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.26
7 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 11.00
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 28.8.2020 - 16:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.39 qA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.39 qA
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.78 qB
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.84
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.05
6 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.28
7 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.35
8 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.33
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34 qA
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.39 qA
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.39 qA
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.41 qA
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.46 qA
7 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.50 qA
8 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.61 qB
9 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.67 qB
10 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.74 qB
11 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.78 qB
12 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 08.84 qB
12 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.84
14 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 08.91 qB
15 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.96
15 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.96
17 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.98
17 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.98
19 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.05
20 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.09
21 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.25
22 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.26
23 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.28
24 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.35
25 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.40
26 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.43
27 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.55
28 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 SB 09.64
29 14 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.78
30 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 11.00
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 28.8.2020 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.11 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.23 9.00
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.26 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.28 7.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.42 6.00
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.8.2020 - 17:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.62 4.00
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.69 3.00
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.80 2.00
4 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.94 1.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.99
6 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.05
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.65 11.00
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 17.78 8.00
3 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 18.59 6.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 18.77 5.00
5 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 18.96 3.00
6 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.45 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.08 2.00
2 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.59
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 19.82
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.97
5 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.12
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 17.74 9.00
2 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.15
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 20.21
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 20.47
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.50
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.41 7.00
2 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 19.69
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.16
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.32
5 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.08
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 25.36
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.79 4.00
2 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 19.65
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 19.91
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.75
2 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.27
Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.65 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 17.74 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 17.78 8.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.41 7.00
5 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 18.59 6.00
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 18.77 5.00
7 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.79 4.00
8 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 18.96 3.00
9 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.08 2.00
10 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.45 1.00
11 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.59
12 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 19.65
13 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 19.69
14 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.75
15 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 19.82
16 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 19.91
17 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.97
18 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.12
19 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.15
20 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.16
21 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 20.21
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.22
23 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.32
24 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 20.47
25 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.98
26 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.08
27 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.27
28 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.50
29 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.58
30 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 25.36
Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.67 11.00
MS Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.74
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 SB 20.17 9.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.33 8.00
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.85 5.00
6 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77 7.00
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.79 6.00
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.91 4.00
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.03 3.00
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.06 2.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 21.03
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 21.34
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.88
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.08
5 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.81
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.46
2 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.49
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.88
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 23.42
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.15
Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.13 1.00
2 10 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.89
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 24.51
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.25
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.39
3 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.97
4 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.67 11.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.74
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 SB 20.17 9.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.33 8.00
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77 7.00
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.79 6.00
7 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.85 5.00
8 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.91 4.00
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.03 3.00
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 21.03
11 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.06 2.00
12 7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.13 1.00
13 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.23
14 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.25
15 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.31
16 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 21.34
17 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.39
18 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.46
19 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.88
20 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.97
21 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.08
22 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.49
23 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.78
24 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.81
25 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.88
26 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 23.42
27 10 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.89
28 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.15
29 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 24.51
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS

300 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 40.48 11.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 41.29 9.00
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 42.82 8.00
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 43.61 7.00
5 16 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 44.92 6.00
6 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 45.05 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 44.47 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.04 9.00
3 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 PB 45.53 8.00
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 46.53 7.00
5 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 SB 46.53 6.00
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 48.76 5.00
2 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.16 4.00
3 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 50.45 3.00
4 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 51.21 2.00
5 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 54.02 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 44.47 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.04 9.00
3 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 PB 45.53 8.00
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 46.53 7.00
4 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 SB 46.53 6.00
6 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 48.76 5.00
7 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.16 4.00
8 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 50.45 3.00
9 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 51.21 2.00
10 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 54.02 1.00
Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 DNS

800 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:23.58 11.00
2 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 2:23.94 9.00
3 2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:24.03 8.00
4 5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 2:32.19 7.00
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
6 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 DQ
Poznámky:
DQ dle prav. 163.3 (Opuštění vyšlápnutí z dráhy)
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:28.22 11.00
2 8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:38.55 9.00
3 10 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 2:39.41 8.00
4 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:42.89 7.00
5 11 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 SB 2:46.36 6.00
MS 12 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 2:51.79
7 13 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 2:58.08 5.00
14 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 4:44.48 11.00
2 16 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:24.22 9.00
3 15 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 5:37.17 8.00
4 14 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 5:50.47 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:02.61 11.00
2 23 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 5:02.69 9.00
3 21 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:52.04 8.00
4 19 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 6:10.08 7.00
5 18 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 6:33.20 6.00
6 22 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:42.69 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 16.94 11.00
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.31 9.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 17.60 8.00
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 18.43 7.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 15:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.83 5.00
2 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.20 4.00
3 11 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 22.11 3.00
4 21 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 22.14 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 16.94 11.00
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.31 9.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 17.60 8.00
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 18.43 7.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.44 6.00
6 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.83 5.00
7 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.20 4.00
8 11 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 22.11 3.00
9 21 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 22.14 2.00

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 17:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 30.18 11.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 31.34 9.00
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 35.60 7.00
Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.64
2 15 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 33.99 8.00
3 14 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 36.35 6.00
4 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 37.57 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 30.18 11.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 31.34 9.00
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.64
4 15 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 33.99 8.00
5 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 35.60 7.00
6 14 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 36.35 6.00
7 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 37.57 5.00
Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNF

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 17:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 33.10 11.00
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 33.90 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.06 8.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 35.59 6.00
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 38.61 4.00
6 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 39.85 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 17:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 35.26 7.00
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 36.42 5.00
MS Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 37.17
Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 33.10 11.00
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 33.90 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.06 8.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 35.26 7.00
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 35.59 6.00
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 36.42 5.00
7 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 37.17
8 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 38.61 4.00
9 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 39.85 3.00
Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DQ

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míka, Jícha, Hudeček, Dostal Míka, Jícha, Hudeček, Dostal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 29.61 11.00
2 Herbs, Štěpánek, Pastrňák, Mráček Herbs, Štěpánek, Pastrňák, Mráček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 31.81 9.00
3 Behenský, Holý, Koukal, Mutinský Behenský, Holý, Koukal, Mutinský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 32.61 8.00
Sedláček, Hošek, Maršík, Černý Sedláček, Hošek, Maršík, Černý SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Preti, Hassmannová, Macáková, Káňová Preti, Hassmannová, Macáková, Káňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 31.63 11.00
2 20 Lapáčková, Kloučková, Klímová, Sipeticová Lapáčková, Kloučková, Klímová, Sipeticová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.56 8.00
3 Vašková, Zbránková, Průšová, Dragounová Vašková, Zbránková, Průšová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.14 6.00
4 Marešová, Konečná, Vitnerová, Benešová Marešová, Konečná, Vitnerová, Benešová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.98 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vágnerová, Škopková, Vilímová, Jelínková Vágnerová, Škopková, Vilímová, Jelínková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 32.65 9.00
2 Hlavičková, Hanley, Brabcová, Straková Hlavičková, Hanley, Brabcová, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 34.85 7.00
3 Kusá, Hubačová, Dubská, Placatková Kusá, Hubačová, Dubská, Placatková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 35.82 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Preti, Hassmannová, Macáková, Káňová Preti, Hassmannová, Macáková, Káňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 31.63 11.00
2 Vágnerová, Škopková, Vilímová, Jelínková Vágnerová, Škopková, Vilímová, Jelínková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 32.65 9.00
3 20 Lapáčková, Kloučková, Klímová, Sipeticová Lapáčková, Kloučková, Klímová, Sipeticová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.56 8.00
4 Hlavičková, Hanley, Brabcová, Straková Hlavičková, Hanley, Brabcová, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 34.85 7.00
5 Vašková, Zbránková, Průšová, Dragounová Vašková, Zbránková, Průšová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.14 6.00
6 Kusá, Hubačová, Dubská, Placatková Kusá, Hubačová, Dubská, Placatková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 35.82 5.00
7 Marešová, Konečná, Vitnerová, Benešová Marešová, Konečná, Vitnerová, Benešová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.98 4.00

skok vysoký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.81 Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 7 PB 1.75 ------o-o-oxxoxxx 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 PB 1.72 ----oooo-xoxoxxx 9.00
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 1.63 xooooooxooxxx 8.00
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 PB 1.60 ooooxoooxxx
5 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 1.55 -oooxooxxx 7.00
6 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 2 PB 1.45 -ooxoxxx 6.00
7 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 PB 1.35 ooxxx 5.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.54 Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 11 1.49 ---ooxoooxxx 11.00
2 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 9 PB 1.46 --ooxoxooxxx 9.00
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 8 1.46 --ooxoxoxxoxxx 8.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 1.43 --xoooxxoxxx 7.00
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 10 PB 1.40 -ooooxxx 6.00
6 23 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 PB 1.35 ooxoxxoxxx 5.00
7= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 PB 1.30 oooxxx 3.50
7= Tereza BoučkováTereza Boučková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 PB 1.30 oooxxx 3.50
9 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 1.30 ooxoxxx 2.00
10 11 Nela TrešlováNela Trešlová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
05 5 1.25 -xox- 1.00
Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 DNS
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.282.482.682.782.882.983.08 Body
1 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3 2.88 --xo-o-xxx 11.00
2 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 PB 2.88 oxoxxoxooxxx 9.00
3 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 2 PB 2.48 xxoxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.87 Body
Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 1 NM xxx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 15 5.52 -0.3 m/s xx5.18  -0.25.185.43  -0.85.36  -0.55.52  -0.3 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 18 5.44 -0.3 m/s 5.30  -0.95.35  +0.15.19  -0.25.35x5.34  -0.85.44  -0.3 9.00
3 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1 5.31 -0.3 m/s x5.31  -0.3x5.315.02  -0.84.58  -0.14.90  -0.6 8.00
4 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 17 5.23 +0.1 m/s 4.91  -2.54.90  -1.45.20  +0.15.205.07  -0.45.12  +0.05.23  +0.1 7.00
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 13 5.19 -0.4 m/s 4.78  -0.85.19  -0.45.17  -1.25.194.83  -0.5xx 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 10 5.12 +0.2 m/s x2.32  -1.84.90  -0.34.904.30  +0.24.96  -0.65.12  +0.2 5.00
7 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 12 5.08 -0.1 m/s x4.82  -1.04.52  -0.44.824.60  -0.65.08  -0.14.95  -0.3 4.00
MS David MajerDavid Majer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 2 4.96 -3.2 m/s 4.77  -0.24.96  -3.24.56  -0.64.960.00.00.0
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 11 4.91 +1.1 m/s 4.91  +1.1x4.90  -1.14.910.00.00.0
10 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 4.64 -1.4 m/s 4.39  +0.04.55  -0.34.62  +0.44.624.58  -1.84.44  -0.24.64  -1.4 3.00
11 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 8 4.60 -0.5 m/s 4.60  -0.54.47  -1.14.01  -0.24.600.00.00.0 2.00
12 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 9 4.52 -1.1 m/s 4.52  -1.14.38  -0.54.02  -1.44.520.00.00.0 1.00
13 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 7 4.47 -0.1 m/s 4.47  -0.14.35  -1.24.37  -0.34.470.00.00.0
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 6 4.25 -1.4 m/s x4.25  -1.4x4.250.00.00.0
15 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4 4.19 -1.4 m/s 4.06  +0.04.19  -1.43.92  -0.64.190.00.00.0
16 Bruno FilippiBruno Filippi
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 5 4.16 -0.5 m/s 4.16  -0.54.08  -2.33.99  -1.24.160.00.00.0
17 Filip HolýFilip Holý
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 3.90 -1.8 m/s x3.90  -1.83.64  -0.73.900.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 17 PB 5.03 +0.1 m/s xx4.59  +0.44.594.79  -2.75.03  +0.1x 11.00
MS Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 16 PB 4.94 -1.3 m/s 4.94  -1.34.84  +0.4x4.940.00.00.0
3 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 13 PB 4.88 -0.3 m/s 4.18  -0.84.10  -0.44.88  -0.34.884.45  -0.1x4.42  -2.2 9.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 PB 4.79 -1.9 m/s x4.51  -1.5x4.514.79  -1.9x4.70  -2.3 8.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 18 PB 4.78 -0.8 m/s 3.73  -1.24.70  -0.44.40  -0.34.704.78  -0.84.49  -0.3x 7.00
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 10 PB 4.64 -0.7 m/s 4.43  -0.84.64  -0.74.42  +0.44.640.00.00.0
7 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 9 PB 4.52 -1.3 m/s 4.28  -0.43.90  -1.14.24  +0.04.284.16  -1.22.80  -1.84.52  -1.3 6.00
8 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 PB 4.51 -0.5 m/s 2.88  -1.84.51  -0.54.13  -2.14.514.50  -1.6x4.44  -0.6 5.00
9 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 14 PB 4.50 -1.8 m/s x4.13  -1.64.32  -0.14.324.19  -2.0x4.50  -1.8 4.00
10 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 15 PB 4.44 -0.3 m/s x4.26  -0.54.41  -0.14.414.31  -1.54.44  -0.3x 3.00
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 11 PB 4.28 -0.9 m/s 4.23  -2.94.02  -0.14.28  -0.94.280.00.00.0
12 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 PB 4.26 -1.9 m/s 4.07  -1.24.26  -1.9x4.260.00.00.0 2.00
13 Anna El-DuniaAnna El-Dunia
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4 PB 4.25 -1.5 m/s 4.25  -1.53.99  -1.5x4.250.00.00.0 1.00
14 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 6 PB 4.00 -0.5 m/s x4.00  -0.53.86  -0.54.000.00.00.0
15 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 PB 3.94 -0.6 m/s 3.81  +0.13.68  -1.43.94  -0.63.940.00.00.0
16 Kristýna BenešováKristýna Benešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 PB 3.81 -0.5 m/s 3.81  -0.53.67  -0.43.52  -1.23.810.00.00.0
17 Laura FikesováLaura Fikesová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 2 PB 3.66 -0.6 m/s 3.51  -1.33.45  -0.43.66  -0.63.660.00.00.0
18 Tereza BoučkováTereza Boučková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 PB 3.48 -0.8 m/s 2.89  -0.22.90  -1.53.48  -0.83.480.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 12 PB 11.77 11.770.00.011.770.00.00.0 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 13 PB 11.21 11.210.00.011.210.00.00.0 9.00
3 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 9 PB 10.30 10.300.00.010.300.00.00.0 8.00
4 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 10 PB 10.08 10.080.00.010.080.00.00.0 7.00
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 11 09.92 09.920.00.009.920.00.00.0 6.00
6 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 08.96 08.960.00.008.960.00.00.0 5.00
7 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 7 08.43 08.430.00.008.430.00.00.0 4.00
8 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 PB 08.42 08.420.00.008.420.00.00.0 3.00
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 08.33 08.330.00.008.330.00.00.0 2.00
10 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 2 PB 07.80 07.800.00.007.800.00.00.0 1.00
11 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 07.69 07.690.00.007.690.00.00.0
12 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 PB 06.36 06.360.00.006.360.00.00.0
Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 8 PB 14.67 14.670.00.014.670.00.00.0 11.00
2 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 5 PB 11.46 11.460.00.011.460.00.00.0 9.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 11.01 11.010.00.011.010.00.00.0 8.00
4 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 6 10.81 10.810.00.010.810.00.00.0 7.00
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 10.23 10.230.00.010.230.00.00.0 6.00
6 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 PB 10.11 10.110.00.010.110.00.00.0 5.00
7 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 2 PB 09.55 09.550.00.009.550.00.00.0 4.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 09.39 09.390.00.009.390.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 10 PB 37.03 37.030.00.037.030.00.00.0 11.00
2 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 PB 23.90 23.900.00.023.900.00.00.0 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 23.41 23.410.00.023.410.00.00.0 8.00
4 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 PB 23.11 23.110.00.023.110.00.00.0 7.00
5 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 7 22.55 22.550.00.022.550.00.00.0 6.00
6 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3 PB 16.00 16.000.00.016.000.00.00.0 5.00
7 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 PB 15.66 15.660.00.015.660.00.00.0 4.00
8 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 PB 14.76 14.760.00.014.760.00.00.0 3.00
Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 DNS -0.00.00.00.00.00.0
Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 5 PB DNS -0.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 8 PB 47.31 47.310.00.047.310.00.00.0 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 34.22 34.220.00.034.220.00.00.0 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4 PB 32.41 32.410.00.032.410.00.00.0 8.00
4 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 PB 31.56 31.560.00.031.560.00.00.0 7.00
5 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 30.33 30.330.00.030.330.00.00.0 6.00
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 2 PB 26.49 26.490.00.026.490.00.00.0 5.00
7 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 PB 21.57 21.570.00.021.570.00.00.0 4.00
Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 7 DNS -0.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 PB 22.30 22.300.00.022.300.00.00.0 11.00
2 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 PB 20.39 20.390.00.020.390.00.00.0 9.00
3 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3 PB 19.89 19.890.00.019.890.00.00.0 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 5 PB 36.94 36.940.00.036.940.00.00.0 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1 PB 34.66 34.660.00.034.660.00.00.0 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4 PB 30.12 30.120.00.030.120.00.00.0 8.00
4 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3 PB 21.54 21.540.00.021.540.00.00.0 7.00
5 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 PB 21.43 21.430.00.021.430.00.00.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 7 PB 45.25 45.250.00.045.250.00.00.0 11.00
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 PB 29.69 29.690.00.029.690.00.00.0 9.00
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 29.19 29.190.00.029.190.00.00.0 8.00
4 Kristýna VránováKristýna Vránová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 24.21 24.210.00.024.210.00.00.0 7.00
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 PB 23.75 23.750.00.023.750.00.00.0 6.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 PB 23.28 23.280.00.023.280.00.00.0 5.00
7 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 1 PB 19.95 19.950.00.019.950.00.00.0 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 13 44.00 44.000.00.044.000.00.00.0 11.00
2 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 41.42 41.420.00.041.420.00.00.0 9.00
3 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 11 38.57 38.570.00.038.570.00.00.0 8.00
4 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 PB 38.49 38.490.00.038.490.00.00.0 7.00
5 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 PB 38.45 38.450.00.038.450.00.00.0 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 7 34.35 34.350.00.034.350.00.00.0 5.00
7 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 PB 34.04 34.040.00.034.040.00.00.0 4.00
8 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 32.05 32.050.00.032.050.00.00.0 3.00
9 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 9 PB 30.79 30.790.00.030.790.00.00.0 2.00
10 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 8 PB 30.56 30.560.00.030.560.00.00.0 1.00
11 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 PB 29.75 29.750.00.029.750.00.00.0
12 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 28.85 28.850.00.028.850.00.00.0
13 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 PB 16.28 16.280.00.016.280.00.00.0
Celkem 13 závodníků