Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo starší žactvo

Kladno (28. 8. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.65 11.00
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 17.78 8.00
3 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 18.59 6.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 18.77 5.00
5 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 18.96 3.00
6 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.45 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.08 2.00
2 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.59
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 19.82
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.97
5 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.12
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 17.74 9.00
2 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.15
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 20.21
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 20.47
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.50
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.41 7.00
2 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 19.69
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.16
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.32
5 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.08
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 25.36
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.79 4.00
2 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 19.65
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 19.91
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.75
2 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.27
Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.65 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 17.74 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 17.78 8.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.41 7.00
5 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 18.59 6.00
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 18.77 5.00
7 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.79 4.00
8 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 18.96 3.00
9 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.08 2.00
10 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.45 1.00
11 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.59
12 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 19.65
13 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 19.69
14 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.75
15 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 19.82
16 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 19.91
17 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.97
18 3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.12
19 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.15
20 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.16
21 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 20.21
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.22
23 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.32
24 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 20.47
25 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.98
26 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.08
27 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.27
28 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.50
29 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.58
30 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 25.36
Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.67 11.00
MS Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.74
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 SB 20.17 9.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.33 8.00
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.85 5.00
6 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77 7.00
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.79 6.00
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.91 4.00
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.03 3.00
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.06 2.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 21.03
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 21.34
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.88
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.08
5 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.81
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.46
2 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.49
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.88
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 23.42
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.15
Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.13 1.00
2 10 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.89
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 24.51
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.25
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.39
3 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.97
4 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.67 11.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.74
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 SB 20.17 9.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.33 8.00
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.77 7.00
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.79 6.00
7 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.85 5.00
8 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.91 4.00
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.03 3.00
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 21.03
11 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.06 2.00
12 7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.13 1.00
13 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.23
14 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.25
15 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.31
16 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 21.34
17 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.39
18 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.46
19 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.88
20 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.97
21 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.08
22 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.49
23 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.78
24 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.81
25 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.88
26 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 23.42
27 10 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.89
28 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.15
29 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 24.51
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS