Špunti na startu
Jaroměř (4. 6. 2020)skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)
Skupina 1 (čt, 4.6.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 3.87 | 185.00 | |||||||||||||||
2 |
Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.75 | 167.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 3.28 | 100.00 | |||||||||||||||
4 |
Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 3.27 | 99.00 | |||||||||||||||
5 |
Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.07 | 74.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan ČepelákJan Čepelák
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.02 | 68.00 | |||||||||||||||
7 |
Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 2.84 | 48.00 | |||||||||||||||
8 |
Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.78 | 42.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub ŽilkaJakub Žilka
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 2.60 | 25.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.53 | 19.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 2.46 | 13.00 | |||||||||||||||
12 |
Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.44 | 12.00 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš StolinTomáš Stolin
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 2.35 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
Jaroslav SuchýJaroslav Suchý
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.18 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skupina 2 (čt, 4.6.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.92 | 57.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.62 | 26.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.61 | 25.00 | |||||||||||||||
4 |
Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.57 | 22.00 | |||||||||||||||
5 |
Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.51 | 17.00 | |||||||||||||||
6 |
Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.38 | 8.00 | |||||||||||||||
7 |
Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.35 | 6.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan StránskýJan Stránský
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.29 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.20 | 0.00 | |||||||||||||||
10 |
Matyáš JindraMatyáš Jindra
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.10 | 0.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan NěmečekJan Němeček
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.02 | 0.00 | |||||||||||||||
12 |
Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 1.96 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)
Skupina 1 (čt, 4.6.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 4.02 | 312.00 | |||||||||||||||
2 |
Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 3.89 | 283.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.88 | 281.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 3.45 | 190.00 | |||||||||||||||
5 |
Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 3.38 | 176.00 | |||||||||||||||
6= |
Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.36 | 172.00 | |||||||||||||||
6= |
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.36 | 172.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 3.30 | 161.00 | |||||||||||||||
9 |
Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 2.99 | 105.00 | |||||||||||||||
10 |
Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 2.80 | 75.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.76 | 69.00 | |||||||||||||||
12 |
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 2.74 | 66.00 | |||||||||||||||
13 |
Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 2.50 | 34.00 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skupina 2 (čt, 4.6.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř |
12 | 2.83 | 80.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora VáchováBarbora Váchová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 2.80 | 75.00 | |||||||||||||||
3 |
Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.65 | 53.00 | |||||||||||||||
4 |
Lota HatkováLota Hatková
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.47 | 30.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.43 | 26.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.36 | 18.00 | |||||||||||||||
7 |
Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.27 | 10.00 | |||||||||||||||
8 |
Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol Jaroměř |
14 | 2.13 | 0.00 | |||||||||||||||
9 |
Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová
TJ Sokol Jaroměř |
13 | 2.09 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |