Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva

Bílina (4. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.45 11.00
2 40 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 1 07.70 9.00
3 11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.74 8.00
4 9 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.90 6.00
5 71 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 5.00
6 73 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.05 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.77 7.00
2= 114 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.11 2.50
2= 52 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.11 2.50
4 64 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.16 1.00
5 63 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.18
2 25 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 3 08.23
3 43 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.27
4 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.55
5 50 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.77
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.35
2 18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.36
3 47 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 08.59
4 98 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.98
5 56 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.26
2 82 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.44
3 53 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.56
4 27 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 5 09.19
5 51 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.83
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.46
2 49 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.73
3 55 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.52
MS 23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 08.05
MS 24 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 08.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.91 11.00
2 178 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.06 9.00
3 250 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.17 7.00
4 130 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.36 5.00
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.37 4.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 08.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.13 8.00
2 242 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26 6.00
3 181 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.43 2.00
4 187 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 08.47 1.00
5 255 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.60
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.77
2 208 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.83
3 129 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.87
4 179 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 09.11
5 252 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.19
6 239 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.97
2 137 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.99
3 196 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.07
4 162 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.36
5 253 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.47
6 199 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 4 08.40 3.00
2 166 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.68
3 211 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.17
4 193 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.44
5 127 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.66
6 222 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.83
2 198 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.19
3 213 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.44
4 175 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.46
5 244 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.49
6 182 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.03
2 183 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.19
3 212 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.37
4 145 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 2 09.63
5 140 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.21
MS 142 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.99
2 195 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.78
3 161 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 10.50
4 209 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 159 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 4 09.27
1= 215 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.27
3 146 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 3 09.61
4 204 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.97
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.34 11.00
2 16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.73 9.00
3 102 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.18 7.00
MS 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.78
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 11.92 8.00
2 Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 4 12.77 4.00
3 32 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 5 12.86 3.00
4 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.09 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.54 6.00
2 38 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 2 12.72 5.00
3 44 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 4 12.96 2.00
4 66 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 13.24
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 12.93 9.00
2 223 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.09 8.00
3 126 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13.16 7.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 13.39 5.00
5 123 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.61 4.00
6 189 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.22 6.00
2 224 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.81 3.00
3 205 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.08 1.00
4 188 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.40
168 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.90 11.00
2 148 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 5 13.89 2.00
3 238 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.36
4 116 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 3 14.81
5 200 Tereza KursteinováTereza Kursteinová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 16.90
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 14.09
2 233 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14.85
3 156 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 15.52
4 251 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.96
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 17.97 11.00
2 34 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 4 18.58 9.00
3 6 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 18.81 5.00
4 71 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 18.91 4.00
5 52 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.22 3.00
MS 23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 19.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 18.60 8.00
2 9 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.64 7.00
3 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 18.67 6.00
4 114 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.65
5 54 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 20.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.26 2.00
2 4 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.52 1.00
3 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 20.48
4 76 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 22.38
5 72 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 26.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.62
2 30 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 2 20.12
3 63 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 20.42
4 82 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.73
45 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.75
2 83 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.57
3 49 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 5 20.99
4 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 6 21.79
70 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.39
2 109 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.80
3 47 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 21.40
75 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
MS 24 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 19.93
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.36 11.00
2 178 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 19.54 9.00
3 130 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.92 8.00
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 20.09 7.00
5 250 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.24 6.00
6 121 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.81 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 20.50 5.00
2 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 21.13 3.00
3 177 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 21.44 1.00
4 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 1 21.46
5 169 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.72
6 165 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 21.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 21.66
2 172 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.03
3 214 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 22.07
4 252 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.97
5 140 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 25.00
180 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 2 21.71
2 183 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 21.99
3 159 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 5 22.71
4 162 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.22
5 175 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 23.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 23.44
2 193 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 23.64
3 145 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 4 24.14
4 124 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.00
5 163 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.27
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 21.40 2.00
2 147 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.90
3 166 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.34
4 198 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 22.50
5 197 Sofie KrstevaSofie Krsteva 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 22.55
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 22.19
2 179 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 22.24
3 170 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 23.48
4 239 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.55
5 199 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 24.99
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 21.97
2 211 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 22.32
3 221 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 22.77
4 141 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.04
253 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.00 11.00
2 106 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.99 9.00
3 16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.21 8.00
4 102 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.45 7.00
5 41 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 24.99 6.00
44 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 25.61 5.00
2 38 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.03 4.00
57 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 DNS
Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 6 DNS
MS 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.13
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.78 11.00
2 235 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.43 8.00
3 126 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.56 6.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 27.94 5.00
5 133 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.19 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.48 7.00
2 123 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.15 4.00
3 135 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.68 1.00
4 247 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 29.05
5 188 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 27.01 9.00
2 224 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 28.57 2.00
3 155 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 29.28
4 205 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.81
116 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 28.93
2 148 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.16
3 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 29.76
4 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 2 30.18
5 139 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 31.20
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 39.55 11.00
2 40 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 1 40.03 9.00
3 97 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 40.06 8.00
4 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 40.22 7.00
5 52 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 40.54 6.00
MS 23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 39.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 4 42.81 5.00
2 68 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 44.31 4.00
3 53 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 46.90 3.00
4 105 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 48.69 2.00
5 87 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 49.27 1.00
27 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 42.29 11.00
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.41 9.00
3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 6 45.56 6.00
4 177 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 45.70 5.00
5 165 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 46.29 4.00
6 169 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 47.16 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 45.35 8.00
2 187 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 45.52 7.00
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 5 47.36 2.00
180 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
184 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 6 48.79 1.00
2 186 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 50.46
3 194 Eva KostelejováEva Kostelejová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 50.48
4 164 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 51.58
5 226 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.33
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 142 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 49.70
2 176 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 50.70
3 212 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 50.87
4 230 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 51.55
5 195 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 54.25
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 50.76 11.00
2 102 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.73 9.00
3 106 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 55.21 8.00
4 13 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 68.66 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 2 56.16 7.00
2 17 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 56.95 6.00
3 101 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.86 5.00
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 60.93 4.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.47 11.00
2 241 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 62.77 9.00
3 224 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 64.32 8.00
4 247 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 65.67 6.00
5 155 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 66.63 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 64.71 7.00
2 219 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 65.86 5.00
3 233 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 67.80 3.00
4 152 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 69.12 2.00
5 151 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 6 71.98 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:03.75 11.00
2 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:10.58 9.00
3 46 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:13.01 8.00
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 1 2:14.58 7.00
MS 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:17.67
6 42 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 2:18.79 6.00
7 104 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:24.17 5.00
8 103 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:27.20 4.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:15.44 11.00
2 30 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 5 2:25.40 9.00
3 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:27.77 7.00
4 35 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:29.01 6.00
5 76 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:32.32 4.00
6 8 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 2:35.14 3.00
7 75 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 2:39.55
8 36 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 7 2:40.49
9 7 Timothy GranátTimothy Granát 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:41.83
10 19 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:42.35
11 3 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:44.38
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 2 2:26.68 8.00
2 31 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 4 2:30.27 5.00
3 20 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:35.80 2.00
4 70 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 10 2:37.35 1.00
5 113 Lukáš TrojanLukáš Trojan 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 2:52.45
6 56 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:53.66
7 60 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 2:54.28
8 55 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 3:01.11
9 51 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 3:01.62
115 Matěj Vojtěch VotavaMatěj Vojtěch Votava 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 4.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 1 2:33.52 11.00
2 135 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:33.87 9.00
3 227 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:38.68 8.00
4 234 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:40.64 7.00
5 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 2 2:41.95 6.00
6 138 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:51.97 5.00
7 156 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 6 3:09.27 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 4.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 2:37.08 11.00
2 217 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 14 2:38.06 9.00
3 210 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 12 2:39.05 8.00
4 249 Kateřina SmržováKateřina Smržová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 2:39.06 7.00
5 125 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:44.15 6.00
6 172 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 2:44.99 5.00
7 117 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 2:45.04 4.00
8 237 Maya LosováMaya Losová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:48.07 3.00
9 163 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:54.33 2.00
10 128 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:55.64 1.00
11 203 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 10 2:56.03
12 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 3 2:59.27
13 207 Štěpánka OuzkáŠtěpánka Ouzká 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 11 3:01.14
14 225 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 3:22.93
Celkem 14 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 15.23 11.00
2 4 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.48 9.00
3 68 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 17.65 8.00
4 25 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 18.95 4.00
5 27 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 3 19.52 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 15:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 17.87 7.00
2 10 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.52 5.00
3 60 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 21.37
45 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 5 DNS
36 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 15:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 18.50 6.00
2 39 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 2 19.52 2.50
3 22 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.41 1.00
4 81 Dan KubicaDan Kubica 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 20.47
5 62 Adam KočíAdam Kočí 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 27.34
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 15:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 235 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.29 11.00
2 246 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 16.24 9.00
3 241 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 16.64 8.00
4 123 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.68 3.00
5 122 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.60 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 15:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 17.08 7.00
2 139 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.69 6.00
3 219 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 18.24 5.00
4 227 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18.30 4.00
5 152 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 20.09 1.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 15:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 16.28 11.00
2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 16.58 9.00
3 174 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 16.94 8.00
4 191 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 18.65 6.00
5 170 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 18.97 5.00
6 147 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 2 20.04 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 17.54 7.00
2 185 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 19.01 4.00
3 221 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 20.16 2.00
4 146 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 5 21.12 1.00
5 204 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 22.13
Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(čt, 4.6.2020 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.80
2 107 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 18.29
3 104 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.21
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Císař, Ebert, Štolfa, Daňsa Císař, Ebert, Štolfa, Daňsa Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 30.14 11.00
2 82 Kubišta, Tlustý, Vrtiška, Hönig Kubišta, Tlustý, Vrtiška, Hönig TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 31.82 8.00
3 Jersák, Lu, Wangle, Pour Jersák, Lu, Wangle, Pour ASK LovosiceASK Lovosice 3 32.03 7.00
4 73 Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 33.16 4.00
5 36 Marhan, Linhart, Kelner, Hoda Marhan, Linhart, Kelner, Hoda AK BílinaAK Bílina 6 34.59 3.00
6 53 Růžička, Gergel, Sigmund, Sigmund Růžička, Gergel, Sigmund, Sigmund Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 35.83 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Vondráček, Závěrka, Vondráček, Horník Vondráček, Závěrka, Vondráček, Horník ASK DěčínASK Děčín 6 31.78 9.00
2 18 Neumayer, Křehla, Gregor, Petr Neumayer, Křehla, Gregor, Petr Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 32.82 6.00
3 97 Chudina, Černý, Kuřil, Schlesinger Chudina, Černý, Kuřil, Schlesinger USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 32.97 5.00
4 10 Hrach, Abrahám, Žárský, Novotný Hrach, Abrahám, Žárský, Novotný Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 34.82 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Nemejtová, Balínová, Laudová, Šišovská Nemejtová, Balínová, Laudová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 33.18 9.00
2 171 Markvartová, Gruntová, Klepáčová, Kožnarová Markvartová, Gruntová, Klepáčová, Kožnarová ASK LovosiceASK Lovosice 1 33.60 8.00
3 181 Babková, Peřinová, Srnková, Vaňková Babková, Peřinová, Srnková, Vaňková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 34.53 6.00
4 255 Zítková, Pražáková, Matějková, Táchová Zítková, Pražáková, Matějková, Táchová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 34.62 5.00
5 Chýlová, Lavičková, Šlégrová, Videmanová Chýlová, Lavičková, Šlégrová, Videmanová AK MostAK Most 3 35.27 3.00
6 143 Brzobohatá, Reiserová, Hofmanová, Lancová Brzobohatá, Reiserová, Hofmanová, Lancová AK BílinaAK Bílina 2 37.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Kostelejová, Cermanová, El Ngarová, Kadlecová Kostelejová, Cermanová, El Ngarová, Kadlecová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 34.11 7.00
2 162 Balíková, Smržová, Červínová, Krulichová Balíková, Smržová, Červínová, Krulichová ASK LovosiceASK Lovosice 2 34.64 4.00
3 253 Vrbová, Jungwirthová, Fliegerová, Hromá Vrbová, Jungwirthová, Fliegerová, Hromá USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 36.94
4 124 Hošková, Zingová, Kozmová, Křížová Hošková, Zingová, Kozmová, Křížová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 38.14
201 Lískovcová, Vydrářová, Krutská, Krsteva Lískovcová, Vydrářová, Krutská, Krsteva TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 35.52 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Helebrantová, Prusíková, Svobodová, Nováková Helebrantová, Prusíková, Svobodová, Nováková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 32.75 11.00
2 217 Tejmlová, Dvořáková, Jeřábková, Prošková Tejmlová, Dvořáková, Jeřábková, Prošková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 35.68 1.00
3 211 Sawruková, Krásenská, Svobodová, Kopecká Sawruková, Krásenská, Svobodová, Kopecká TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 35.98
4 213 Smetková, Sawruková, Cejthamrová, Křížová Smetková, Sawruková, Cejthamrová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 36.99
5 204 Marešová, Šantrochová, Lukešová, Zárubová Marešová, Šantrochová, Lukešová, Zárubová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 38.73
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(čt, 4.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Hoftych, Hrabálek, Neužil, Prchlík Hoftych, Hrabálek, Neužil, Prchlík ASK LovosiceASK Lovosice 4 49.34 11.00
2 101 Podrapský, Csuha, Balvín, Štrympl Podrapský, Csuha, Balvín, Štrympl USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 51.49 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(čt, 4.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 251 Škorpilová, Řeháková, Kokšalová, Černohorská Škorpilová, Řeháková, Kokšalová, Černohorská USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 53.11 11.00
2 Kratochvílová, Plosová, Suchá, Térová Kratochvílová, Plosová, Suchá, Térová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 54.02 9.00
3 188 Gelhofová, Kolínská, Metálová, Hoffingerová Gelhofová, Kolínská, Metálová, Hoffingerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.80 8.00
4 Holá, Schmiedová, Jurincová, Vítková Holá, Schmiedová, Jurincová, Vítková AK MostAK Most 6 55.37 7.00
5 118 Bázlerová, Ungerová, Šimonová, Stoklasová Bázlerová, Ungerová, Šimonová, Stoklasová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 57.67 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 Body
1 95 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 1.81 --o-oo-ooooox 11.00
2 91 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 1.72 --oooooooxxx 9.00
3 108 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.69 --ooooxooxxx 8.00
4 58 Michael HoftychMichael Hoftych
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 1.66 oooooxxoo 7.00
5 15 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 9 1.63 -ooooxoxxx 6.00
6 32 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 6 1.60 --xoooxxx 5.00
7 41 Vítek VondrákVítek Vondrák
AK BílinaAK Bílina
03 7 1.55 ooooxxx 4.00
8= 13 Vladislav LunhulVladislav Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 8 1.55 oooxoxxx 2.50
8= 89 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 10 1.55 -ooxoxxx 2.50
10= 57 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 1.45 xooxxx 0.50
10= 88 Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 1.45 xooxxx 0.50
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 74 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 2 1.50 -ooooxxx 11.00
2 92 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 1.50 --ooxxoxxx 9.00
3 10 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5 1.45 ooooxxx 8.00
4 22 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 3 1.35 ooxxx 7.00
80 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 241 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 1.56 -ooooxoxxoxxx 11.00
2 229 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 1.45 ooooxxx 9.00
3 118 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 7 1.40 oooxxx 8.00
4 151 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2 1.40 ooxoxxx 7.00
5 157 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 4 1.35 xoxxoxxx 6.00
168 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 8 DNS
132 Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5 DNS
134 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 3 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 1 1.62 -----xooooooxxx 11.00
2= 250 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 1.45 ooooooxxx 8.50
2= 243 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 8 1.45 ooooooxxx 8.50
4 167 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 14 1.40 -ooooxxx 7.00
5 117 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 15 1.40 oooxxooxxx 6.00
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 4 1.35 ooooxxx 5.00
7 190 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 5 1.30 oxooxxx 4.00
8 Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 2 1.30 ooxxoxxx 3.00
9 236 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 12 1.30 oxoxxoxxx 2.00
10 197 Sofie KrstevaSofie Krsteva
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 6 1.25 ooxxx 1.00
11= 228 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 13 1.25 xooxxx
11= 201 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 7 1.25 xooxxx
13 141 Michaela ZingováMichaela Zingová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 10 1.20 oxxx
14 131 Thu Huyen PhamováThu Huyen Phamová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 11 1.20 xoxxx
Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 3 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 9 5.39 +0.0 m/s 5.27  +0.34.90  +0.05.20  +0.05.27x5.10  +0.05.39  +0.0 11.00
2 32 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 5.36 +0.3 m/s 5.22  +0.05.36  +0.35.13  +0.25.365.32  +0.44.87  +0.24.99  +0.0 9.00
3 38 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 6 5.18 +0.5 m/s 5.18  +0.54.98  +0.44.96  +0.05.184.92  +0.45.00  +0.35.08  +0.0 8.00
4 66 Jakub NeužilJakub Neužil
ASK LovosiceASK Lovosice
04 5 5.15 +0.5 m/s 4.97  +0.15.15  +0.54.62  +0.05.154.59  +0.54.77  +0.54.79  +0.0 7.00
5 103 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 5.12 +0.0 m/s x4.53  +0.05.12  +0.05.12x4.96  +0.0x 6.00
6 108 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 4.92 4.83  +0.24.92-4.92--- 5.00
7 88 Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 4.69 +0.1 m/s 4.68  +0.04.69  +0.14.44  +0.04.694.56  +0.54.58  +0.7x 4.00
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Radek LetochaRadek Letocha
AK BílinaAK Bílina
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5 5.71 +0.0 m/s 5.40  -1.05.42  -0.25.27  -1.75.42x5.71  +0.0x 11.00
2 96 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 22 5.53 -0.2 m/s 4.89  -1.05.36  +0.02.52  +0.05.365.16  +0.75.39  +0.95.53  -0.2 9.00
3 25 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 1 5.07 +0.0 m/s 5.05  -1.14.85  -2.04.73  -0.35.054.93  -0.85.07  +0.05.05  -0.1 8.00
4 112 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 21 4.87 +0.0 m/s 4.68  -1.34.41  +0.04.87  +0.04.874.62  +1.23.75  +1.53.53  -1.1 7.00
5 34 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 9 4.86 -1.1 m/s 4.59  -0.94.78  -1.24.75  -0.24.784.86  -1.14.86  -0.2- 6.00
6 64 Martin LukschMartin Luksch
ASK LovosiceASK Lovosice
05 10 4.36 -1.5 m/s 4.36  -1.54.21  -0.73.78  +0.04.362.00  +0.33.08  +1.02.78  +1.1 5.00
7 80 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 20 4.34 +0.6 m/s x4.20  +0.04.13  -0.14.204.34  +0.64.15  -1.13.92  -1.6 4.00
8 74 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 19 4.18 -0.8 m/s 4.18  -0.83.97  -0.6x4.18--- 3.00
9 92 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 4.18 -0.8 m/s 4.18  -0.8xx4.180.00.00.0 2.00
10 37 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 12 4.10 -0.7 m/s -4.10  -0.74.07  -1.14.100.00.00.0 1.00
11 79 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 18 4.05 +0.0 m/s 4.05  +0.03.83  -0.73.90  -1.34.050.00.00.0
12 81 Dan KubicaDan Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 6 3.98 -0.5 m/s 3.98  -0.53.86  -0.83.80  -2.53.980.00.00.0
13 31 Petr KelnerPetr Kelner
AK BílinaAK Bílina
05 4 3.87 -1.1 m/s 3.75  -0.73.56  -0.63.87  -1.13.870.00.00.0
14 39 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 14 3.82 -0.4 m/s 3.82  -0.43.72  -0.73.66  -0.83.820.00.00.0
15 36 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 11 3.81 -0.9 m/s 3.81  -0.93.41  -0.43.30  -0.73.810.00.00.0
16 105 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 3.78 -0.5 m/s x3.78  -0.53.71  -1.03.780.00.00.0
17 87 Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 17 3.70 +0.0 m/s -3.70  +0.03.00  -0.73.700.00.00.0
18 98 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 8 3.55 -1.2 m/s 3.29  -0.72.79  -1.23.55  -1.23.550.00.00.0
19 109 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 3.17 -0.6 m/s xx3.17  -0.63.170.00.00.0
20 72 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 3 2.88 -2.3 m/s 2.88  -2.3x2.67  -0.52.880.00.00.0
45 Vojtěch KuricVojtěch Kuric
ASK DěčínASK Děčín
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
115 Matěj Vojtěch VotavaMatěj Vojtěch Votava
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 246 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 5.17 -1.5 m/s 4.83  -1.64.86  -1.04.97  -1.74.974.87  -1.25.17  -1.54.72  -1.6 11.00
2 235 Tereza LacinováTereza Lacinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 2 5.08 -1.4 m/s 4.79  -1.0x4.91  -1.54.915.07  -1.14.95  -1.15.08  -1.4 9.00
3 133 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 4.95 -1.1 m/s x4.95  -1.14.78  -0.74.954.72  -1.04.90  -1.04.85  -1.8 8.00
4 144 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK BílinaAK Bílina
04 1 4.57 -1.4 m/s 4.35  -1.34.06  -1.24.53  -1.44.534.57  -1.44.56  -1.04.06  -0.5 7.00
5 220 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 4.23 -1.3 m/s 4.20  -1.24.15  -1.44.23  -1.34.234.10  -1.34.11  -1.53.90  -0.3 6.00
6 151 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3 4.07 -0.8 m/s 4.07  -0.83.97  -2.24.01  -1.84.073.90  -1.64.06  -0.53.86  -1.2 5.00
7 229 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 3.96 -1.4 m/s 3.90  -0.63.91  -2.03.95  -1.43.953.96  -1.43.81  -1.63.72  -1.4 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 24 5.43 -0.7 m/s -5.16  +2.15.12  -1.05.16x5.37  +1.75.43  -0.7 11.00
2 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 3 4.93 -0.1 m/s x4.75  +2.14.65  +1.54.754.93  -0.14.87  +0.04.66  +0.2 9.00
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 4 4.90 +1.7 m/s x4.90  +1.74.73  +1.34.90xx4.54  -1.1 8.00
4 167 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 23 4.64 +1.9 m/s 4.45  +1.34.46  +2.04.33  +0.14.464.39  +1.14.64  +1.94.54  -1.0 7.00
5 120 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 22 4.63 +0.0 m/s 4.39  +0.94.28  +2.64.17  -0.54.394.63  +0.04.54  +1.54.53  -0.4 6.00
6 255 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 21 4.39 +1.8 m/s 3.87  +1.74.39  +1.84.00  -0.94.393.90  -0.32.73  +0.02.76  -0.1 5.00
7 129 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 7 4.36 +1.8 m/s 4.36  +1.83.23  +1.43.94  +1.34.364.20  +0.54.19  +0.63.73  -0.4 4.00
8 218 Natálie VaňkováNatálie Vaňková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 20 4.32 +2.0 m/s 4.07  +1.54.32  +2.03.99  +0.54.32-x4.16  +0.2 3.00
9 Barbora BalášováBarbora Balášová
AK MostAK Most
06 1 4.20 +0.1 m/s 4.20  +0.14.03  +1.94.19  +1.64.200.00.00.0 2.00
10 194 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 19 4.19 -0.2 m/s 4.03  +1.54.04  +1.64.19  -0.24.190.00.00.0 1.00
11 213 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
05 17 4.12 +1.8 m/s 4.12  +1.83.66  +0.93.75  +0.64.120.00.00.0
12 145 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 5 3.89 +1.1 m/s 3.89  +1.13.51  +1.33.89  +0.13.890.00.00.0
13 160 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 11 3.84 +1.2 m/s 3.74  +1.23.80  -0.63.84  +1.23.840.00.00.0
14 127 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 18 3.84 +1.1 m/s 3.68  +1.13.84  +1.13.60  +0.53.840.00.00.0
15 190 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 6 3.76 +1.6 m/s 3.76  +1.63.59  +1.4x3.760.00.00.0
16 228 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 16 3.68 +1.7 m/s 3.68  +1.73.38  -0.63.33  +0.03.680.00.00.0
17 249 Kateřina SmržováKateřina Smržová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 3.37 +1.1 m/s 3.37  +1.1x3.24  +1.13.370.00.00.0
18 226 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 3.36 +1.5 m/s 3.36  +1.52.72  -0.33.31  +0.53.360.00.00.0
19 216 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 13 3.20 +0.8 m/s 1.96  +1.93.18  +0.03.20  +0.83.200.00.00.0
20 182 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 15 3.18 +1.0 m/s x3.18  +1.0x3.180.00.00.0
21 163 Lucie BrožkováLucie Brožková
ASK LovosiceASK Lovosice
05 12 3.16 +1.2 m/s -x3.16  +1.23.160.00.00.0
22 237 Maya LosováMaya Losová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 3.09 +1.3 m/s 3.09  +1.33.00  -0.2-3.090.00.00.0
23 236 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 2.93 -0.5 m/s x2.93  -0.5x2.930.00.00.0
Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 2 11.62 10.7611.5511.2011.5510.92x11.62 11.00
2 220 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 13 10.89 10.8910.1610.0510.89x09.80x 9.00
3 189 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 10.01 09.2209.6609.7809.7809.4109.4010.01 8.00
4 231 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 09.88 08.7209.8809.1109.8809.5509.3409.62 7.00
5 136 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 10 09.72 09.7208.77x09.7209.6309.1309.19 6.00
6 254 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 09.36 08.90x08.7808.9008.6808.9009.36 5.00
7 248 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 08.32 08.32x08.0608.3207.3605.9906.86 4.00
8 157 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 11 08.13 07.8407.8507.7207.8507.8108.1307.90 3.00
9 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 3 07.83 07.8307.5307.2607.830.00.00.0 2.00
10 134 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 9 07.56 07.2607.5607.2607.560.00.00.0 1.00
11 150 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 6 07.48 07.1607.3107.4807.480.00.00.0
12 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 1 07.38 07.1207.3807.2207.380.00.00.0
132 Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 206 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 18 10.77 09.8009.9709.6909.9710.6610.7709.76 11.00
2 154 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 10 10.66 09.2509.7310.4010.4008.6110.5010.66 9.00
3 243 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 09.80 08.5908.7609.8009.8009.0308.9509.48 8.00
4 121 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 17 09.53 09.22x09.5309.53xxx 7.00
5 202 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 16 08.55 07.4407.8608.5508.5508.3008.1607.93 6.00
6 242 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 08.26 07.7807.3108.2608.2607.5207.6708.00 5.00
7 201 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 6 07.95 07.4807.0207.9507.9507.5306.6607.73 4.00
8 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 07.90 07.3306.8007.9007.9007.6306.2306.60 3.00
9 153 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 15 07.82 06.8707.8207.3507.820.00.00.0 2.00
10 149 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 5 07.19 07.1907.1407.1007.190.00.00.0 1.00
11 245 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 06.78 06.7406.7806.5606.780.00.00.0
12 164 Michaela CeéMichaela Ceé
ASK LovosiceASK Lovosice
06 2 06.59 06.1206.3606.5906.590.00.00.0
13 158 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 13 06.46 06.0306.3206.4606.460.00.00.0
14 143 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 1 06.30 05.9006.3006.2206.300.00.00.0
15 161 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 11 06.11 06.1106.0605.9106.110.00.00.0
16 222 Ella ZárubováElla Zárubová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 12 05.46 05.4605.3005.2005.460.00.00.0
17 209 Anna PeteráčováAnna Peteráčová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 8 05.39 05.3904.9205.3505.390.00.00.0
18 124 Adéla HoškováAdéla Hošková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 4 04.44 x04.44x04.440.00.00.0
Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
225 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 NM ---00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 11.10 10.5910.7010.0810.7010.8211.10x 11.00
2 5 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 10.55 10.2410.55x10.55x10.0510.35 9.00
3 67 Jiří PaulJiří Paul
ASK LovosiceASK Lovosice
05 6 10.53 09.6609.4810.1010.1010.4710.5310.47 8.00
4 12 Jakub KřehlaJakub Křehla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 09.63 08.9608.7909.4909.4909.1209.6309.30 7.00
5 112 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 09.62 08.5409.3709.6209.6209.1509.3009.44 6.00
6 48 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 10 09.45 08.7908.7808.5708.7908.7008.6909.45 5.00
7 9 Lukáš HoraLukáš Hora
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 13 08.78 08.7808.5608.4808.7808.4608.53x 4.00
8 37 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 5 08.39 07.0508.2308.3908.3907.8907.2208.08 3.00
9 50 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 2 08.19 08.1408.0508.1908.190.00.00.0 2.00
10 109 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 08.19 07.8107.1508.1908.190.00.00.0 1.00
11 54 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 7 07.19 06.6807.1907.1007.190.00.00.0
12 29 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 4 07.16 06.3706.2607.1607.160.00.00.0
13 113 Lukáš TrojanLukáš Trojan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 06.04 xx06.0406.040.00.00.0
115 Matěj Vojtěch VotavaMatěj Vojtěch Votava
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 15.28 12.2512.92x12.9212.7712.7515.28 11.00
2 91 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 11.75 11.6511.7511.1411.75x10.84x 9.00
3 95 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 11.62 11.4511.6211.3611.6210.9211.47x 8.00
4 28 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 11.17 x10.02x10.0211.17xx 7.00
5 59 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 5 10.72 10.3210.4609.3710.4610.2910.3210.72 6.00
6 65 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 7 10.62 10.62x10.5810.62--- 5.00
7 110 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 9 10.22 x09.7710.1310.1309.3010.2209.35 4.00
8 15 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 8 09.26 08.4609.1209.0009.1209.2608.9608.63 3.00
9 94 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 07.29 07.2906.8606.9607.290.00.00.0 2.00
14 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 16 34.17 0.0 11.00
2 136 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 15 33.39 0.0 9.00
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 3 33.20 0.0 8.00
4 231 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 17 33.13 0.0 7.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK MostAK Most
04 4 30.40 0.0 6.00
6 157 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 11 29.73 0.0 5.00
7 150 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 8 29.05 0.0 4.00
8 118 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 24.95 0.0 3.00
9 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 2 22.93 0.0 2.00
10 219 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 22.64 0.0 1.00
11 200 Tereza KursteinováTereza Kursteinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 7 21.43 0.0
12 192 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 21.14 0.0
13 248 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 18.81 0.0
14 220 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 13 18.58 0.0
15 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 1 15.43 0.0
254 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 14 DNS 0.0
152 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 9 NM 0.0
MS 173 Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 18 32.78 0.0
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 243 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 20 35.61 0.0 11.00
2 154 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 15 33.70 0.0 9.00
3 242 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 18 29.64 0.0 8.00
4 137 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 19 24.48 0.0 7.00
5 216 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 16 24.33 0.0 6.00
6 196 Diana KrásenskáDiana Krásenská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
05 7 23.85 0.0 5.00
7 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 2 23.56 0.0 4.00
8 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 1 23.01 0.0 3.00
9 187 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 4 23.00 0.0 2.00
10 210 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 12 22.79 0.0 1.00
11 153 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 14 21.30 0.0
12 245 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 19.53 0.0
13 158 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 17 19.33 0.0
14 202 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 9 18.52 0.0
15 244 Petra PražákováPetra Pražáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 14.88 0.0
16 206 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 10 14.42 0.0
17 149 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 8 13.82 0.0
18 230 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 5 13.53 0.0
19 143 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 3 11.41 0.0
125 Hana KozmováHana Kozmová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 6 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 21 44.04 0.0 11.00
2 12 Jakub KřehlaJakub Křehla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 9 37.53 0.0 9.00
3 48 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 17 33.17 0.0 8.00
4 96 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 20 32.87 0.0 7.00
5 67 Jiří PaulJiří Paul
ASK LovosiceASK Lovosice
05 18 32.83 0.0 6.00
6 5 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 19 29.92 0.0 5.00
7 50 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 15 28.14 0.0 4.00
8 54 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 16 28.11 0.0 3.00
9 79 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 8 27.05 0.0 2.00
10 29 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 5 22.10 0.0 1.00
11 30 Filip KalaziFilip Kalazi
AK BílinaAK Bílina
06 6 21.45 0.0
12 8 Martin GregorMartin Gregor
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 4 21.32 0.0
13 37 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 11 20.83 0.0
14 87 Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 20.00 0.0
15 20 Jan PetrJan Petr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 19.37 0.0
16 3 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 17.50 0.0
17 39 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 13 16.40 0.0
18 62 Adam KočíAdam Kočí
ASK LovosiceASK Lovosice
06 7 15.73 0.0
19 35 Charles LinhartCharles Linhart
AK BílinaAK Bílina
06 10 13.09 0.0
26 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 14 DNS 0.0
7 Timothy GranátTimothy Granát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 NM 0.0
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 4.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 13 50.36 0.0 11.00
2 111 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 45.98 0.0 9.00
3 95 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 42.67 0.0 8.00
4 110 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 39.05 0.0 7.00
5 59 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 11 38.81 0.0 6.00
6 89 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 35.05 0.0 5.00
7 28 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 8 33.85 0.0 4.00
8 90 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 7 32.03 0.0 3.00
9 65 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 9 29.72 0.0 2.00
10 15 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 26.01 0.0 1.00
11 94 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 24.59 0.0
12 57 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 22.88 0.0
14 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků