Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva

Bílina (4. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.45 11.00
2 40 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 1 07.70 9.00
3 11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.74 8.00
4 9 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.90 6.00
5 71 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 5.00
6 73 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.05 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.77 7.00
2= 114 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.11 2.50
2= 52 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.11 2.50
4 64 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.16 1.00
5 63 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.18
2 25 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 3 08.23
3 43 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.27
4 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.55
5 50 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.77
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.35
2 18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.36
3 47 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 08.59
4 98 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.98
5 56 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.26
2 82 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.44
3 53 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.56
4 27 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 5 09.19
5 51 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.83
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.46
2 49 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.73
3 55 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.52
MS 23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 08.05
MS 24 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 08.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.45 11.00
2 40 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 1 07.70 9.00
3 11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.74 8.00
4 34 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.77 7.00
5 9 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.90 6.00
6 71 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 5.00
7 73 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.05 4.00
7 23 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 08.05
9 114 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.11 2.50
9 52 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.11 2.50
11 64 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.16 1.00
12 96 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.18
13 25 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 3 08.23
14 80 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.26
15 43 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.27
16 83 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.35
17 63 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.36
17 18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.36
19 82 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.44
19 24 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 08.44
21 79 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.46
22 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.55
23 53 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.56
24 47 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 08.59
25 49 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.73
26 50 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.77
27 98 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.98
28 27 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 5 09.19
29 55 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.52
30 56 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.69
31 51 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.83

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.91 11.00
2 178 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.06 9.00
3 250 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.17 7.00
4 130 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.36 5.00
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.37 4.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 08.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.13 8.00
2 242 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26 6.00
3 181 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.43 2.00
4 187 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 08.47 1.00
5 255 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.60
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.77
2 208 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.83
3 129 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.87
4 179 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 09.11
5 252 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.19
6 239 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.97
2 137 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.99
3 196 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.07
4 162 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.36
5 253 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.47
6 199 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 4 08.40 3.00
2 166 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.68
3 211 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.17
4 193 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.44
5 127 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.66
6 222 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.83
2 198 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.19
3 213 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.44
4 175 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.46
5 244 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.49
6 182 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.03
2 183 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.19
3 212 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.37
4 145 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 2 09.63
5 140 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.21
MS 142 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.99
2 195 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.78
3 161 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 10.50
4 209 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 4.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 159 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 4 09.27
1= 215 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.27
3 146 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 3 09.61
4 204 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.91 11.00
2 178 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.06 9.00
3 120 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.13 8.00
4 250 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.17 7.00
5 242 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26 6.00
6 130 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.36 5.00
7 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.37 4.00
8 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 4 08.40 3.00
9 181 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.43 2.00
10 187 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 08.47 1.00
11 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 08.51
12 255 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.60
13 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.65
14 166 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.68
15 214 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.77
16 208 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.83
16 218 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 08.83
18 129 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.87
19 186 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 08.97
20 137 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.99
20 184 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.99
22 147 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.03
23 196 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.07
24 179 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 09.11
25 211 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.17
26 252 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.19
26 198 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.19
26 183 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.19
29 159 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 4 09.27
29 215 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.27
31 142 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.35
32 162 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.36
33 212 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.37
34 193 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.44
34 213 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.44
36 175 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.46
37 239 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.47
37 253 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.47
39 244 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.49
40 146 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 3 09.61
41 145 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 2 09.63
42 127 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.66
43 195 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.78
44 204 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.97
45 199 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 09.99
46 182 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 10.00
47 222 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 10.02
48 140 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.21
49 161 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 10.50
50 209 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.95