Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva

Bílina (4. 6. 2020)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.00 11.00
2 106 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.99 9.00
3 16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.21 8.00
4 102 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.45 7.00
5 41 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 24.99 6.00
44 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 25.61 5.00
2 38 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.03 4.00
57 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 DNS
Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 6 DNS
MS 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.00 11.00
2 106 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.99 9.00
3 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.13
4 16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.21 8.00
5 102 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.45 7.00
6 41 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 24.99 6.00
7 101 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 25.61 5.00
8 38 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.03 4.00
44 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 1 DNS
57 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 DNS
Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 6 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.78 11.00
2 235 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.43 8.00
3 126 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.56 6.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 27.94 5.00
5 133 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.19 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.48 7.00
2 123 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.15 4.00
3 135 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.68 1.00
4 247 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 29.05
5 188 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 27.01 9.00
2 224 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 28.57 2.00
3 155 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 29.28
4 205 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.81
116 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 28.93
2 148 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.16
3 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 29.76
4 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 2 30.18
5 139 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 31.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.78 11.00
2 144 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 27.01 9.00
3 235 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 27.43 8.00
4 122 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.48 7.00
5 126 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.56 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 27.94 5.00
7 123 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.15 4.00
8 133 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.19 3.00
9 224 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 28.57 2.00
10 135 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.68 1.00
11 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 28.93
12 247 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 29.05
13 148 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.16
14 155 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 29.28
15 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 29.76
16 205 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.81
17 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 2 30.18
18 188 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.32
19 139 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 31.20
116 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 4 DNS