Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev přípravek /sk. 2/

Veselí nad Lužnicí (12. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch KořenskýVojtěch Kořenský 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.48 8.00
2 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.39
3 1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 10.51
4 Šimon KortanŠimon Kortan 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 12.13
MS Martin HanžlMartin Hanžl 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.50
6 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 13.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.96 3.00
2= 3 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 10.38
2= Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 10.38
4 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 10.40
5 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 10.88
6 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 12.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.24 11.00
2 10 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.36
3 Daniel KrénDaniel Krén 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.49
4 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 10.51
5 5 Jakub ŠulistaJakub Šulista 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 10.97
6 7 Jakub VtípilJakub Vtípil 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 11.02
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.44 9.00
2 3 Vladimír HronVladimír Hron 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.59 7.00
3 9 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.90 4.00
4 4 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 11.10
5 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.13
MS Patrik SkluzáčekPatrik Skluzáček 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.22
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.63 5.00
2 6 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.97 2.00
3 1 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.10 1.00
4 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.92
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.61 6.00
2 Vítek VorelVítek Vorel 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.77
3 13 Alexandr VajsAlexandr Vajs 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 12.34
4 Petr DobušPetr Dobuš 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 13.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.24 11.00
2 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.44 9.00
3 5 Vojtěch KořenskýVojtěch Kořenský 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.48 8.00
4 3 Vladimír HronVladimír Hron 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.59 7.00
5 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.61 6.00
6 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.63 5.00
7 9 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.90 4.00
8 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.96 3.00
9 6 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.97 2.00
10 1 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.10 1.00
11 10 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.36
12 3 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 10.38
12 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 10.38
14 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.39
15 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 10.40
16 Daniel KrénDaniel Krén 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.49
17 1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 10.51
17 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 10.51
19 Vítek VorelVítek Vorel 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.77
20 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 10.88
21 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.92
22 5 Jakub ŠulistaJakub Šulista 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 10.97
23 7 Jakub VtípilJakub Vtípil 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 11.02
24 4 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 11.10
25 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.13
26 Patrik SkluzáčekPatrik Skluzáček 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.22
27 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 12.08
28 Šimon KortanŠimon Kortan 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 12.13
29 13 Alexandr VajsAlexandr Vajs 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 12.34
30 Martin HanžlMartin Hanžl 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.50
31 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 13.15
32 Petr DobušPetr Dobuš 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 13.55

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Michaela NovákováMichaela Nováková 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.66 5.00
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.99 1.00
3 Rozálie UrbanováRozálie Urbanová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.38
4 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.54
5 Šárka VeseláŠárka Veselá 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.93
6 Ronja KubíčkováRonja Kubíčková 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 14.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.31 9.00
2 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.56 7.00
3 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.71 3.50
4 Barbora MalinováBarbora Malinová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.25
5 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 13.18
Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.64 6.00
2 Ester DražanováEster Dražanová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 10.21
3 3 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 10.96
4 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 11.03
5 17 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 11.43
6 Kristýna GulykášováKristýna Gulykášová 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 11.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.25 11.00
2 Kateřina KalašováKateřina Kalašová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.72 2.00
3 Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 10.05
4 Klára MatějkováKlára Matějková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.54
5 7 Viktorie MrvováViktorie Mrvová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.98
6 14 Ema VaverováEma Vaverová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.32
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 09.47 8.00
2 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.71 3.50
3 1 Eliška KonopiskáEliška Konopiská 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.04
4 5 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.16
5 12 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.43
6 16 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.17
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.10
2 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.45
3 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.67
4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 10.80
5 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 13.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.25 11.00
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.31 9.00
3 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 09.47 8.00
4 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.56 7.00
5 9 Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.64 6.00
6 8 Michaela NovákováMichaela Nováková 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.66 5.00
7 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.71 3.50
7 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.71 3.50
9 Kateřina KalašováKateřina Kalašová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.72 2.00
10 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.99 1.00
11 1 Eliška KonopiskáEliška Konopiská 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.04
12 Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 10.05
13 Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.10
14 5 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.16
15 Ester DražanováEster Dražanová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 10.21
16 Barbora MalinováBarbora Malinová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.25
17 Rozálie UrbanováRozálie Urbanová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.38
18 12 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.43
19 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.45
20 Tereza VaškůTereza Vašků 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.54
20 Klára MatějkováKlára Matějková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.54
22 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.67
23 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 10.80
24 Šárka VeseláŠárka Veselá 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.93
25 3 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 10.96
26 7 Viktorie MrvováViktorie Mrvová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.98
27 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 11.03
28 16 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.17
29 14 Ema VaverováEma Vaverová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.32
30 17 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 11.43
31 Kristýna GulykášováKristýna Gulykášová 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 11.70
32 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 13.15
33 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 13.18
34 Ronja KubíčkováRonja Kubíčková 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 14.31
Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 27.80
MS Martin HanžlMartin Hanžl 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 30.71
3 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 33.30
4 Williem VajsWilliem Vajs 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 36.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 25.19 4.00
2 Antonín HronAntonín Hron 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.39 1.00
3 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 27.94
4 Michal VobejdaMichal Vobejda 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 38.18
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 22.33 11.00
2 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 26.28
3 Tomáš ČepelákTomáš Čepelák 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 26.86
4 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 26.98
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín StiborAntonín Stibor 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.55 9.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 25.18 5.00
MS David ŤupaDavid Ťupa 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 25.80
4 11 David ŠubarskýDavid Šubarský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 30.45
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.20 8.00
2 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.49 7.00
3 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 25.28 2.00
4 Filip PrincFilip Princ 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 27.99
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrdlíkTadeáš Brdlík 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.76 6.00
2 1 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.22 3.00
3 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 27.12
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.53
2 Vítek VorelVítek Vorel 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.84
Petr DobušPetr Dobuš 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 22.33 11.00
2 Antonín StiborAntonín Stibor 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.55 9.00
3 Jan RozumJan Rozum 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.20 8.00
4 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.49 7.00
5 Tadeáš BrdlíkTadeáš Brdlík 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.76 6.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 25.18 5.00
7 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 25.19 4.00
8 1 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.22 3.00
9 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 25.28 2.00
10 Antonín HronAntonín Hron 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.39 1.00
11 9 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.53
12 David ŤupaDavid Ťupa 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 25.80
13 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 26.28
14 Vítek VorelVítek Vorel 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.84
15 Tomáš ČepelákTomáš Čepelák 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 26.86
16 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 26.98
17 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 27.12
18 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 27.80
19 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 27.94
20 Filip PrincFilip Princ 09 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 27.99
21 11 David ŠubarskýDavid Šubarský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 30.45
22 Martin HanžlMartin Hanžl 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 30.71
23 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 33.30
24 Williem VajsWilliem Vajs 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 36.18
25 Michal VobejdaMichal Vobejda 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 38.18
Petr DobušPetr Dobuš 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 24.53 6.00
2 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 28.31
3 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 33.38
4 Ronja KubíčkováRonja Kubíčková 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 37.69
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.72 7.00
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.37 1.00
3 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.94
4 Michaela KlípováMichaela Klípová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 29.41
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.00 9.00
2 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 24.60 5.00
3 Magdalena ZátopkováMagdalena Zátopková 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 28.37
4 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 28.59
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 22.84 11.00
2 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.87
3 15 Amálie RadováAmálie Radová 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 27.18
4 Kristýna GulykášováKristýna Gulykášová 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 28.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 24.75 3.00
2 Ester DražanováEster Dražanová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 25.55
3 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 25.72
4 16 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 28.16
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KanovováAnna Kanovová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 25.44
2 10 Anna PitálkováAnna Pitálková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 26.14
3 Johana ŠtekrováJohana Štekrová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 26.89
4 Klára HyánkováKlára Hyánková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 32.38
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.52 8.00
2 Kateřina KalašováKateřina Kalašová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.64 4.00
3 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.18 2.00
4 Rozálie UrbanováRozálie Urbanová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 26.23
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatějkováKlára Matějková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 26.27
2 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 27.57
MS Tereza ŠerglováTereza Šerglová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 28.16
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Eliška KonopiskáEliška Konopiská 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.39
2 Šárka VeseláŠárka Veselá 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 26.94
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 27.97
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 22.84 11.00
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.00 9.00
3 Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.52 8.00
4 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.72 7.00
5 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 24.53 6.00
6 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 24.60 5.00
7 Kateřina KalašováKateřina Kalašová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.64 4.00
8 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 24.75 3.00
9 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.18 2.00
10 Barbora MalinováBarbora Malinová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.37 1.00
11 Anna KanovováAnna Kanovová 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 25.44
12 Ester DražanováEster Dražanová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 25.55
13 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 25.72
14 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.87
15 10 Anna PitálkováAnna Pitálková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 26.14
16 Rozálie UrbanováRozálie Urbanová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 26.23
17 Klára MatějkováKlára Matějková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 26.27
18 1 Eliška KonopiskáEliška Konopiská 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.39
19 Johana ŠtekrováJohana Štekrová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 26.89
20 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.94
20 Šárka VeseláŠárka Veselá 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 26.94
22 15 Amálie RadováAmálie Radová 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 27.18
23 Valerie PilchováValerie Pilchová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 27.57
24 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 27.97
25 16 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 28.16
25 Tereza ŠerglováTereza Šerglová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 28.16
27 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 28.31
28 Magdalena ZátopkováMagdalena Zátopková 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 28.37
29 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 28.59
30 Kristýna GulykášováKristýna Gulykášová 10 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 28.80
31 Michaela KlípováMichaela Klípová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 29.41
32 Klára HyánkováKlára Hyánková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 32.38
33 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 33.38
34 Ronja KubíčkováRonja Kubíčková 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 37.69

600 m - Atletická přípravka-hoši

(pá, 12.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 1:52.67 11.00
2 6 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:00.28 9.00
3 2 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:00.63 8.00
4 5 Vojtěch KořenskýVojtěch Kořenský 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:01.43 7.00
5 4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:04.42 6.00
6 9 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:05.19 5.00
7 14 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 14 2:07.24 4.00
8 7 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:10.79 3.00
9 10 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:10.92 2.00
10 3 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 2:21.11 1.00
11 1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:30.40
12 11 David ŠubarskýDavid Šubarský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:42.09
13 13 Alexandr VajsAlexandr Vajs 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 13 2:44.49
14 15 Jan TáborskýJan Táborský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:46.85
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Michaela NovákováMichaela Nováková 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 1:57.81 11.00
2 2 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:01.97 9.00
3 9 Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 2:02.06 8.00
4 4 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 2:04.60 7.00
5 5 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:04.62 6.00
6 10 Anna PitálkováAnna Pitálková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:05.89 5.00
7 12 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 2:16.33 4.00
8 15 Amálie RadováAmálie Radová 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13 2:21.46 3.00
9 1 Eliška KonopiskáEliška Konopiská 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:22.20 2.00
10 17 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11 2:27.15 1.00
11 3 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:29.61
12 7 Viktorie MrvováViktorie Mrvová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:31.43
13 16 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 2:31.62
14 14 Ema VaverováEma Vaverová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 2:35.64
Celkem 14 závodníků

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolář, Kořenský, Přibyl, Bednářová, Hejmalová, Nováková Kolář, Kořenský, Přibyl, Bednářová, Hejmalová, Nováková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:06.23 11.00
2 Mikšovská, Koutníková, Capůrka, Mašek, Kortan, Koutník, Vansa, Španvirt Mikšovská, Koutníková, Capůrka, Mašek, Kortan, Koutník, Vansa, Španvirt TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:15.97 8.00
3 Dražanová, Veselá, Nová, Špátová, Pitálková, Krén, Šlajs, Veselý Dražanová, Veselá, Nová, Špátová, Pitálková, Krén, Šlajs, Veselý VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 2:17.75 7.00
4 3 Gulykášová, Markalousová, Plucarová, Hron, Lorenc, Rafael, Dvořáčková, Hron Gulykášová, Markalousová, Plucarová, Hron, Lorenc, Rafael, Dvořáčková, Hron SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:22.42 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kanovová, Kotalíková, Pitlíková, Štekrová, Makovcová, Novák, Štoudková, Bicanová Kanovová, Kotalíková, Pitlíková, Štekrová, Makovcová, Novák, Štoudková, Bicanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:14.46 9.00
2 7 Mrvová, Klípová, Šubarský, Elleder, Houdek, Hyánková, Táborský, Markvart Mrvová, Klípová, Šubarský, Elleder, Houdek, Hyánková, Táborský, Markvart TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:33.93 5.00
3 Másílko, Ille, Čepelák, Gulykášová, Janáková, Zátopková, Janák, Vtípil Másílko, Ille, Čepelák, Gulykášová, Janáková, Zátopková, Janák, Vtípil SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 2:34.60 4.00
4 Bartoška, Vobejda, Kubíčková, Adamíček, Princ, Bartoška, Holej, Šulista Bartoška, Vobejda, Kubíčková, Adamíček, Princ, Bartoška, Holej, Šulista Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 2:39.53 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolář, Kořenský, Přibyl, Bednářová, Hejmalová, Nováková Kolář, Kořenský, Přibyl, Bednářová, Hejmalová, Nováková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:06.23 11.00
2 Kanovová, Kotalíková, Pitlíková, Štekrová, Makovcová, Novák, Štoudková, Bicanová Kanovová, Kotalíková, Pitlíková, Štekrová, Makovcová, Novák, Štoudková, Bicanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:14.46 9.00
3 Mikšovská, Koutníková, Capůrka, Mašek, Kortan, Koutník, Vansa, Španvirt Mikšovská, Koutníková, Capůrka, Mašek, Kortan, Koutník, Vansa, Španvirt TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:15.97 8.00
4 Dražanová, Veselá, Nová, Špátová, Pitálková, Krén, Šlajs, Veselý Dražanová, Veselá, Nová, Špátová, Pitálková, Krén, Šlajs, Veselý VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 2:17.75 7.00
5 3 Gulykášová, Markalousová, Plucarová, Hron, Lorenc, Rafael, Dvořáčková, Hron Gulykášová, Markalousová, Plucarová, Hron, Lorenc, Rafael, Dvořáčková, Hron SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:22.42 6.00
6 7 Mrvová, Klípová, Šubarský, Elleder, Houdek, Hyánková, Táborský, Markvart Mrvová, Klípová, Šubarský, Elleder, Houdek, Hyánková, Táborský, Markvart TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:33.93 5.00
7 Másílko, Ille, Čepelák, Gulykášová, Janáková, Zátopková, Janák, Vtípil Másílko, Ille, Čepelák, Gulykášová, Janáková, Zátopková, Janák, Vtípil SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 2:34.60 4.00
8 Bartoška, Vobejda, Kubíčková, Adamíček, Princ, Bartoška, Holej, Šulista Bartoška, Vobejda, Kubíčková, Adamíček, Princ, Bartoška, Holej, Šulista Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 2:39.53 3.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin PřibylRobin Přibyl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 18 3.96 3.963.893.723.960.00.00.0 11.00
2 Antonín StiborAntonín Stibor
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 21 3.89 x3.823.893.890.00.00.0 9.00
3 2 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 13 3.83 3.803.543.833.830.00.00.0 8.00
4 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 16 3.83 x3.603.833.830.00.00.0 7.00
5 Jan RozumJan Rozum
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
09 29 3.76 3.473.763.673.760.00.00.0 6.00
6 14 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 22 3.73 3.543.733.653.730.00.00.0 5.00
7 Martin KolářMartin Kolář
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 15 3.72 3.713.723.633.720.00.00.0 4.00
8 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 17 3.65 3.653.433.393.650.00.00.0 3.00
9 David JedličkaDavid Jedlička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 26 3.56 3.563.443.493.560.00.00.0 2.00
10 Tadeáš BrdlíkTadeáš Brdlík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 8 3.45 x3.423.453.450.00.00.0 1.00
MS David ŤupaDavid Ťupa
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 25 3.35 3.303.233.353.350.00.00.0
12 Pavel RafaelPavel Rafael
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 19 3.35 3.35x3.123.350.00.00.0
13 4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 27 3.32 2.973.183.323.320.00.00.0
14 Karel EllederKarel Elleder
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 9 3.31 3.313.11x3.310.00.00.0
15 6 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 28 3.23 3.232.813.013.230.00.00.0
16 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 3 3.17 x3.172.993.170.00.00.0
17 Matyáš HiršMatyáš Hirš
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
10 11 3.11 3.113.003.033.110.00.00.0
18 Josef HolejJosef Holej
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 12 3.03 x2.793.033.030.00.00.0
19 7 Jakub VtípilJakub Vtípil
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
10 24 2.98 2.952.982.652.980.00.00.0
20 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
10 7 2.95 2.952.912.952.950.00.00.0
21 Tomáš KoutníkTomáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 4 2.93 2.932.912.832.930.00.00.0
22 Jakub IlleJakub Ille
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
11 14 2.90 2.802.502.902.900.00.00.0
23 Jonáš FohlJonáš Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 10 2.84 2.742.762.842.840.00.00.0
24 Alex AdamíčekAlex Adamíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 6 2.79 2.782.792.742.790.00.00.0
MS Patrik SkluzáčekPatrik Skluzáček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 20 2.60 2.542.60-2.600.00.00.0
26 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 1 2.33 x2.332.332.330.00.00.0
27 Michal VobejdaMichal Vobejda
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 23 2.31 2.312.102.102.310.00.00.0
28 Václav GališVáclav Gališ
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 2 2.12 x2.122.022.120.00.00.0
29 Williem VajsWilliem Vajs
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 5 2.04 2.041.881.912.040.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KoutníkováEliška Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 9 3.98 3.983.963.973.980.00.00.0 11.00
2 Valentýna MachartováValentýna Machartová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 14 3.84 3.833.843.693.840.00.00.0 9.00
3 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 4 3.77 3.533.583.773.770.00.00.0 8.00
4 Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 10 3.70 3.603.703.563.700.00.00.0 7.00
5 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 11 3.69 x3.563.693.690.00.00.0 6.00
6 Kateřina KalašováKateřina Kalašová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
09 28 3.65 3.463.503.653.650.00.00.0 5.00
7 Eliška NováEliška Nová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 17 3.64 3.623.643.553.640.00.00.0 4.00
8 9 Viktorie NýdlováViktorie Nýdlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 18 3.63 3.573.473.633.630.00.00.0 3.00
9 Anna KanovováAnna Kanovová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
09 29 3.61 3.61x3.453.610.00.00.0 2.00
10 4 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 7 3.56 3.563.40x3.560.00.00.0 1.00
11 Barbora KyselováBarbora Kyselová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 13 3.45 3.34x3.453.450.00.00.0
12 Barbora BednářováBarbora Bednářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 5 3.40 3.253.313.403.400.00.00.0
13 Ella KempferováElla Kempferová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 8 3.36 3.363.142.933.360.00.00.0
14 Johana ŠtekrováJohana Štekrová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 26 3.31 3.313.073.253.310.00.00.0
15 Barbora MalinováBarbora Malinová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 3 3.31 3.243.243.313.310.00.00.0
16 15 Amálie RadováAmálie Radová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 20 3.30 3.043.303.203.300.00.00.0
17 12 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 27 3.29 3.293.203.253.290.00.00.0
18 Nikol RybákováNikol Rybáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 21 3.25 3.252.892.993.250.00.00.0
19 Klára MatějkováKlára Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 16 3.19 3.103.093.193.190.00.00.0
20 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 19 3.16 3.022.933.163.160.00.00.0
21 14 Ema VaverováEma Vaverová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 24 2.98 x2.652.982.980.00.00.0
22 Lucie ŠpátováLucie Špátová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 23 2.96 2.952.942.962.960.00.00.0
23 Adéla VeseláAdéla Veselá
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 25 2.87 2.852.862.872.870.00.00.0
24 Lucie KriklováLucie Kriklová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 30 2.84 2.842.732.572.840.00.00.0
25 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 15 2.79 2.732.792.592.790.00.00.0
26 Eva JanákováEva Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
11 6 2.76 2.252.762.742.760.00.00.0
27 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 22 2.76 2.762.502.582.760.00.00.0
28 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 1 2.59 2.592.132.442.590.00.00.0
29 Jasmína KubíčkováJasmína Kubíčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 12 1.94 1.841.941.771.940.00.00.0
Nina KvintováNina Kvintová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin PřibylRobin Přibyl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 17 42.50 0.0 11.00
2 Antonín StiborAntonín Stibor
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 20 38.55 0.0 9.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 11 37.90 0.0 8.00
4 4 Jakub MarkvartJakub Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 14 36.79 0.0 7.00
5 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 25 35.13 0.0 6.00
6 Martin KolářMartin Kolář
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 24 33.91 0.0 5.00
7 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 13 32.05 0.0 4.00
8 5 Jakub ŠulistaJakub Šulista
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
09 21 31.75 0.0 3.00
9 3 Vladimír HronVladimír Hron
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 9 30.78 0.0 2.00
10 Karel EllederKarel Elleder
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 6 28.60 0.0 1.00
11 Antonín HronAntonín Hron
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 8 26.50 0.0
12 Pavel RafaelPavel Rafael
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 18 25.59 0.0
13 Daniel KrénDaniel Krén
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 12 24.86 0.0
14 4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 10 22.96 0.0
15 Martin CapůrkaMartin Capůrka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
10 4 22.73 0.0
MS David ŤupaDavid Ťupa
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 23 22.36 0.0
17 Tomáš NovákTomáš Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 15 21.93 0.0
18 Tomáš ČepelákTomáš Čepelák
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
09 5 21.76 0.0
19 Alex AdamíčekAlex Adamíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 3 21.38 0.0
20 7 Antonín MašekAntonín Mašek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 1 21.28 0.0
21 15 Jan TáborskýJan Táborský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 22 20.24 0.0
22 Vítek RandlVítek Randl
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 2 19.04 0.0
23 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 7 16.02 0.0
MS Patrik SkluzáčekPatrik Skluzáček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 19 15.51 0.0
25 Filip PrincFilip Princ
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
09 16 15.22 0.0
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie HejmalováValerie Hejmalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 16 33.33 0.0 11.00
2 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 6 27.92 0.0 9.00
3 Tereza VaškůTereza Vašků
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 15 25.79 0.0 8.00
MS Tereza ŠerglováTereza Šerglová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 8 25.60 0.0
5 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 10 24.63 0.0 7.00
6 Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 2 22.80 0.0 6.00
7 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 13 22.30 0.0 5.00
8 2 Karolína BicanováKarolína Bicanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 1 20.60 0.0 4.00
9 Lucie MakovcováLucie Makovcová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 5 20.57 0.0 3.00
10 4 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 20.12 0.0 2.00
11 Šárka VeseláŠárka Veselá
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 14 20.11 0.0 1.00
12 Lucie ŠpátováLucie Špátová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 9 19.61 0.0
13 Magdalena ZátopkováMagdalena Zátopková
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
09 12 18.72 0.0
14 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 7 17.64 0.0
15 Michaela KlípováMichaela Klípová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 4 17.19 0.0
16 Adéla VeseláAdéla Veselá
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 11 15.44 0.0
Celkem 16 závodníků