Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Ústeckého kraje mužů a žen

Bílina (28. 6. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.97 q
2 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 11.99
3 96 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 12.15
4 26 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 2 PB 13.11
5 44 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 13.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 11.58 q
2 94 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.10
3 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 12.39
4 47 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 12.50
5 60 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 13.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 11.09 q
2 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 11.64 q
3 30 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 5 PB 12.60
4 48 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 12.69
5 49 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.70 q
2 17 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.94
3 70 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 12.66
4 52 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.05
5 25 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 13.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 SB 11.71 q
2 12 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.84
3 40 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 13.11
4 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.15
5 46 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 1 13.94
6 41 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ASK DěčínASK Děčín 6 16.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.97 q
2 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 11.09 q
3 75 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 11.58 q
4 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 11.64 q
5 4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.70 q
6 37 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 SB 11.71 q
7 12 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.84
8 17 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.94
9 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 11.99
10 94 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.10
11 96 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 12.15
12 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 12.39
13 47 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 12.50
14 30 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 5 PB 12.60
15 70 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 12.66
16 48 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 12.69
17 52 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.05
18 49 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.07
19 26 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 2 PB 13.11
19 40 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 13.11
21 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.15
22 25 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 13.32
23 60 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 13.36
24 44 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 13.53
25 46 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 1 13.94
26 41 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ASK DěčínASK Děčín 6 16.91

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 10.76
2 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 10.96
3 37 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 SB 11.35
4 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 11.43
5 4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 SB 11.54
6 75 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 11.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.6.2020 - 11:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 12.40
2 171 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 SB 12.50
3 139 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 SB 12.86
4 198 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 12.96
5 128 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 12.98
6 202 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.16
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 13.14 q
2 179 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.23
3 183 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.62
4 106 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 14.16
5 189 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 12.74 q
2 191 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.66
3 129 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.69
4 158 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 14.24
5 135 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 15.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 12.70 q
2 198 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.01 q
3 109 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 13.47
4 105 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 PB 13.68
5 150 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.86
6 118 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 13.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.88 q
2 180 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 13.37
3 120 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 13.42
4 159 Karolína VoháňkováKarolína Voháňková 06 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 14.04
5 193 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 14.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 128 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.08 q
2 110 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.50
3 127 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.93
4 162 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.94
5 175 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 15.46
6 126 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 15.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 12.70 q
2 171 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 12.74 q
3 139 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.88 q
4 198 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.01 q
5 128 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.08 q
6 202 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 13.14 q
7 179 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.23
8 180 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 13.37
9 120 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 13.42
10 109 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 13.47
11 110 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.50
12 183 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.62
13 191 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.66
14 105 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 PB 13.68
15 129 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.69
16 150 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.86
17 127 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.93
18 118 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 13.94
18 162 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.94
20 159 Karolína VoháňkováKarolína Voháňková 06 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 14.04
21 106 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 14.16
22 158 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 14.24
23 189 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.37
24 193 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 14.71
25 135 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 15.20
26 175 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 15.46
27 126 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 15.47

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 22.42
2 92 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 22.52
3 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 22.76
4 17 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.20
77 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.44
2 4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 23.76
3 2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 24.15
4 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 24.16
5 12 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 23.95
2 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.23
3 15 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.94
4 38 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 24.96
5 70 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 25.79
6 40 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 1 26.43
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 PB 25.24
2 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 25.30
3 11 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 25.54
4 69 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 26.31
5 45 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 27.29
6 25 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 27.36
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 26.38
2 49 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.87
3 60 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 27.63
4 46 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 28.34
5 44 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 29.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 22.42
2 92 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 22.52
3 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 22.76
4 85 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.44
5 4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 23.76
6 82 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 23.95
7 2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 24.15
8 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 24.16
9 17 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.20
10 12 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.22
11 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.23
12 15 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.94
13 38 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 5 24.96
14 24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 PB 25.24
15 78 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 25.30
16 11 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 25.54
17 70 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 25.79
18 69 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 26.31
19 52 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 26.38
20 40 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 1 26.43
21 49 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.87
22 45 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 27.29
23 25 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 27.36
24 60 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 27.63
25 46 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 28.34
26 44 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 29.28
77 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 25.51
2 171 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 25.77
3 194 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 25.80
4 197 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.53
5 195 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 26.44
2 128 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.67
3 107 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 27.25
4 129 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.79
110 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 SB 27.42
2 191 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 28.08
3 130 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 28.14
4 138 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 PB 28.52
5 183 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.65
6 172 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.72
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 56 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.01
2 146 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 28.56
3 147 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 28.65
4 106 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 28.86
5 162 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 29.15
6 158 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 30.01
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 PB 28.45
2 150 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 2 PB 28.47
3 118 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 PB 28.94
4 189 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 29.40
5 135 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 31.90
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 169 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 31.18
2 136 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 31.33
3 193 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 31.87
4 175 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 32.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 25.51
2 171 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 25.77
3 194 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 25.80
4 56 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.01
5 139 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 26.44
6 197 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.53
7 195 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.61
8 128 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.67
9 107 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 27.25
10 109 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 SB 27.42
11 129 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.79
12 191 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 28.08
13 130 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 28.14
14 105 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 PB 28.45
15 150 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 2 PB 28.47
16 138 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 PB 28.52
17 146 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 28.56
18 183 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.65
18 147 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 PB 28.65
20 172 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.72
21 106 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 28.86
22 118 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 PB 28.94
23 162 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 29.15
24 189 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 29.40
25 158 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 30.01
26 169 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 31.18
27 136 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 31.33
28 193 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 31.87
29 135 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 31.90
30 175 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 32.61
110 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 48.02
2 92 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 49.90
3 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 52.08
4 77 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.56
5 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 53.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 53.73
2 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 54.82
3 96 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 54.87
4 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 56.62
5 13 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 58.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 72 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.10
2 11 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 56.46
3 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 60.83
29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 48.02
2 92 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 49.90
3 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 52.08
4 72 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.10
5 77 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.56
6 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 53.33
7 38 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 53.73
8 68 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 54.82
9 96 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 54.87
10 11 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 56.46
11 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 56.62
12 13 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 58.33
13 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 60.83
29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.85
2 194 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.96
3 195 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.43
4 197 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 60.23
5 186 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 61.88
6 130 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 64.55
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 62.12
2 180 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 65.21
3 147 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 66.80
4 121 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 67.22
5 134 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 69.89
6 133 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 71.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.85
2 194 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.96
3 195 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.43
4 197 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 60.23
5 186 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 61.88
6 177 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 62.12
7 130 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 64.55
8 180 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 65.21
9 147 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 66.80
10 121 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 67.22
11 134 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 69.89
12 133 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 71.64

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:55.73
2 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 1:56.73
3 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.10
4 100 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:01.79
5 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:09.31
6 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 7 2:11.93
24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:13.07
2 95 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:13.10
3 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 2:14.68
4 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 2:16.29
5 20 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:17.25
6 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:28.93
7 74 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:41.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:55.73
2 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 1:56.73
3 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.10
4 100 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:01.79
5 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:09.31
6 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 7 2:11.93
7 42 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:13.07
8 95 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:13.10
9 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 2:14.68
10 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 2:16.29
11 20 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:17.25
12 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:28.93
13 74 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:41.16
24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF

800 m - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 172 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 2:17.78
2 138 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 SB 2:25.41
3 107 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 2:33.19
4 176 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 2:35.89
5 182 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:38.75
6 163 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:51.02
7 173 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:59.64
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 28.6.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 3 PB 4:14.01
2 99 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 4:27.34
3 87 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 4:29.23
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 161 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 4:48.22
2 187 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 5:31.59
3 125 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 5:48.65
4 165 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 6:06.97
117 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 115 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 9 PB 10:01.20
2 117 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 PB 10:04.25
3 170 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 10:41.02
4 184 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11:31.94
5 178 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11:40.29
6 205 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 11:43.70
7 185 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12:12.13
8 168 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 10 12:35.75
9 204 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 AK ŽatecAK Žatec 6 14:01.86
10 143 Nella MarešováNella Marešová 02 AK BílinaAK Bílina 8 14:08.56
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 28.6.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 15:58.52
2 27 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 4 16:59.41
3 81 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 17:02.26
4 58 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17:31.11
5 104 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 8 PB 17:35.29
6 103 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 17:53.76
7 90 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 18:52.64
MS 73 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 18:55.32
MS 203 Dirk ReddmannDirk Reddmann 72 GermanyGermany 3 20:41.73
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 141 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 15.00
2 200 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 16.02
3 155 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 18.35
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 15.96
2 100 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 18.03
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 56.82
2 31 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 5 61.36
3 57 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 61.95
4 102 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 63.19
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 66.32
2 186 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 72.12
3 146 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 PB 78.31
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Černohorská, Kokšalová, Princ, Majer Černohorská, Kokšalová, Princ, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 46.91
2 177 Ferenczeiová, Kořínek, Fisková, Spišjak Ferenczeiová, Kořínek, Fisková, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 48.57
3 155 Horníková, Horník, Poláková, Vondráček Horníková, Horník, Poláková, Vondráček ASK DěčínASK Děčín 6 54.76
123 Běloubková, Brabcová, Mašek, Lecjaks Běloubková, Brabcová, Mašek, Lecjaks Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DQ
4 Gregor, Ďurčo, Holá, Hořejší Gregor, Ďurčo, Holá, Hořejší AK MostAK Most 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 200 Řeháková, Bisová, Synáček, Janeček Řeháková, Bisová, Synáček, Janeček USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 48.73
2 191 Vašinová, Rada, Kolínská, Umlauf Vašinová, Rada, Kolínská, Umlauf TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.79
3 128 Nemejtová, Plosová, Koszegi, Ebert Nemejtová, Plosová, Koszegi, Ebert Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 49.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Černohorská, Kokšalová, Princ, Majer Černohorská, Kokšalová, Princ, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 46.91
2 177 Ferenczeiová, Kořínek, Fisková, Spišjak Ferenczeiová, Kořínek, Fisková, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 48.57
3 200 Řeháková, Bisová, Synáček, Janeček Řeháková, Bisová, Synáček, Janeček USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 48.73
4 191 Vašinová, Rada, Kolínská, Umlauf Vašinová, Rada, Kolínská, Umlauf TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.79
5 128 Nemejtová, Plosová, Koszegi, Ebert Nemejtová, Plosová, Koszegi, Ebert Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 49.09
6 155 Horníková, Horník, Poláková, Vondráček Horníková, Horník, Poláková, Vondráček ASK DěčínASK Děčín 6 54.76
123 Běloubková, Brabcová, Mašek, Lecjaks Běloubková, Brabcová, Mašek, Lecjaks Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DQ
4 Gregor, Ďurčo, Holá, Hořejší Gregor, Ďurčo, Holá, Hořejší AK MostAK Most 5 DQ

skok vysoký - Muži

(ne, 28.6.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,76 1,80 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,01
1 22 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1 SB 1.87 ---oxoooxxx
2 62 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 8 PB 1.87 --oooxoxoxxx
3 79 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 PB 1.76 -oooxxx
4 101 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 1.76 -ooxoxxx
5= 35 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 2 PB 1.76 ooxoxxoxxx
5= 82 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 1.76 -oxoxxoxxx
7 30 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 SB 1.61 oxxx
88 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 DNS
19 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,50 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81
1 166 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 9 SB 1.60 ----o-xoxoxxx
2 141 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 SB 1.57 ---oooxoxxx
3 164 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1 SB 1.54 --ooooxxx
4 196 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 PB 1.54 ooooxoxoxxx
5 145 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3 PB 1.50 oooxooxxx
6 122 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 SB 1.50 oooxoxoxxx
7= 149 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 2 SB 1.36 ooxxx
7= 121 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 7 1.36 ooxxx
9 136 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 4 1.31 oxxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41
1 55 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 2 PB 4.31 o-o-o-oxoxxx
2 50 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 1 SB 4.21 --o-o-xoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,81 1,91 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51
1 140 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 SB 2.41 xxo-xoxoooxxoxxx
2 160 Beáta RočkováBeáta Ročková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 3 PB 2.21 ooxxoxxoxoxxx
142 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová
AK BílinaAK Bílina
06 2 NM xx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 50 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 SB 6.50 +0.0 m/s 6.45  +1.96.49  +1.76.50  +0.06.506.43  +0.7--
2 80 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 PB 6.34 +1.9 m/s 6.34  +1.96.34  +1.85.84  +1.96.345.96  +0.26.31  -0.7x
3 79 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 PB 6.29 -1.1 m/s 6.07  +1.66.13  +1.06.14  +0.76.145.81  -1.16.13  +0.06.29  -1.1
4 37 Vladimír ŠaurVladimír Šaur
AK BílinaAK Bílina
02 5 PB 6.09 -0.1 m/s 5.99  +1.65.94  +0.06.09  -0.16.09---
5 2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 12 6.08 -1.1 m/s 5.39  +1.6x5.95  +1.55.956.08  -1.15.68  -1.46.07  +0.0
6 15 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 11 PB 6.05 +2.4 m/s 6.04 -1.0 m/s 6.01  +2.05.70  +1.56.05  +2.46.056.04  -1.05.73  -0.65.86  -1.4
7 32 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3 SB 6.01 +0.7 m/s x5.57  +1.55.16  +1.35.576.01  +0.74.41  -1.0-
8 30 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 9 5.33 +2.1 m/s 4.20 +0.0 m/s 5.33  +2.13.98  +2.54.20  +0.05.33---
9 69 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 8 5.18 +0.9 m/s 5.18  +0.95.04  +1.85.12  -0.55.180.00.00.0
10 26 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 7 4.87 -1.2 m/s 4.75  +1.34.79  +1.34.87  -1.24.870.00.00.0
11 45 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 6 PB 4.66 +0.7 m/s 4.66  +0.7xx4.660.00.00.0
12 41 Adam KokoškaAdam Kokoška
ASK DěčínASK Děčín
06 1 PB 3.32 +1.7 m/s 3.32  +1.73.20  +2.12.97  +1.63.320.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 200 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 5.20 -3.3 m/s 4.97  -0.44.96  +0.15.10  +0.05.104.88  -1.85.20  -3.35.19  -1.8
2 188 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 7 SB 5.10 -0.1 m/s 4.94  +0.22.11  -0.84.96  -2.44.965.10  -0.14.93  -1.64.97  -0.3
3 155 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 2 SB 5.10 +0.0 m/s x4.96  -1.4x4.965.10  +0.04.97  -0.6x
4 129 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 9 4.98 -1.3 m/s x4.98  -1.3x4.98xxx
5 120 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 8 4.96 +0.5 m/s x4.96  +0.54.42  +0.84.964.94  -2.7x4.96  -0.9
6 145 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 4 PB 4.40 +0.1 m/s 3.86  -1.53.86  -1.54.14  -0.74.144.40  +0.14.09  -1.04.25  -3.2
7 127 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5 4.34 -2.3 m/s 4.20  -1.04.14  -0.64.17  -1.14.203.85  -3.14.34  -2.34.33  -0.7
8 159 Karolína VoháňkováKarolína Voháňková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
06 6 4.25 +0.0 m/s 4.19  -2.63.71  -2.04.04  -1.04.194.03  -1.04.06  -2.14.25  +0.0
MS 206 Claudia TracheClaudia Trache
GermanyGermany
77 1 PB 4.17 +0.5 m/s 3.95  -0.4x4.17  +0.54.170.00.00.0
10 126 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 3 SB 4.03 +0.0 m/s 3.95  -1.04.03  +0.03.87  -1.64.030.00.00.0
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 2 SB 13.43 -2.7 m/s 13.14  -3.512.98  -3.413.38  -2.413.3813.43  -2.713.39  -2.112.38  -2.8
2 102 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 13.30 -2.3 m/s 13.30  -2.311.33  -2.7-13.30---
3 79 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 SB 12.95 -1.5 m/s 12.95  -1.5x12.79  -2.012.9510.99  -2.3x12.78  -1.7
4 2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 3 PB 12.58 -2.6 m/s x12.41  -2.712.01  -1.712.4112.58  -2.612.05  -2.8x
5 62 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1 PB 11.75 -2.5 m/s --11.58  -1.511.58x11.64  -3.111.75  -2.5
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 200 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 PB 11.07 -0.6 m/s 10.94  +0.110.78  +0.010.85  +1.010.9410.89  +0.010.80  +0.011.07  -0.6
2 188 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 1 SB 10.99 +0.0 m/s 10.99  +0.010.91  +0.310.90  +0.710.99x10.64  -0.810.78  -0.2
3 166 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4 10.80 +0.5 m/s 10.80  +0.5--10.80-x10.25  -1.1
4 201 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 10.68 -0.5 m/s 10.64  +0.710.43  +0.510.52  -0.910.64-09.56  +0.010.68  -0.5
5 148 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 10.41 +0.8 m/s 10.41  +0.810.37  -0.3x10.4110.17  +0.010.30  +0.010.30  -0.5
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 151 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 3 SB 11.70 10.7311.43x11.4311.7011.55x
2 181 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 8 PB 11.67 11.0711.1911.5311.5311.2011.5211.67
3 174 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 7 PB 11.61 x10.0710.9610.9611.6110.9410.94
4 164 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 2 SB 11.20 10.6311.2011.0211.2010.62xx
5 114 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 1 PB 10.13 10.1004.79x10.1010.13-09.85
6 156 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 5 PB 09.37 08.1008.2409.3709.37x08.08-
7 192 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 08.59 08.2708.5408.5908.5908.49x08.13
MS 206 Claudia TracheClaudia Trache
GermanyGermany
77 4 PB 07.76 07.57x07.2807.5707.5907.4407.76
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 28.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 8 PB 15.23 x13.9615.2315.2314.81xx
2 18 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 2 SB 14.33 14.3314.3014.2614.33x-14.03
3 71 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 7 14.13 13.86x14.0614.0614.1313.9713.00
4 93 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 6 PB 12.69 x12.4912.6012.6012.6712.69x
5 51 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 3 PB 11.33 xx11.0911.0910.8811.1111.33
6 76 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 5 10.93 10.34xx10.3410.93xx
7 3 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 4 10.79 10.7610.4610.7910.7910.7310.61x
8 39 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 1 PB 09.03 08.2207.6908.7308.7309.03rr
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 8 PB 34.36 0.0
2 151 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4 SB 33.01 0.0
3 156 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 9 32.44 0.0
4 174 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 6 SB 28.56 0.0
5 131 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 3 SB 25.20 0.0
6 137 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2 SB 24.54 0.0
MS 206 Claudia TracheClaudia Trache
GermanyGermany
77 1 PB 23.94 0.0
8 113 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 5 23.76 0.0
114 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 7 NM 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 4 SB 44.56 0.00.00.00.00.00.00.0
2 63 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 9 37.82 0.00.00.00.00.00.00.0
3 93 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 SB 37.73 0.00.00.00.00.00.00.0
4 76 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 3 SB 34.21 0.00.00.00.00.00.00.0
5 71 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 8 31.76 0.00.00.00.00.00.00.0
6 10 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 PB 31.37 0.00.00.00.00.00.00.0
7 51 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 7 PB 29.93 0.00.00.00.00.00.00.0
MS 203 Dirk ReddmannDirk Reddmann
GermanyGermany
72 1 PB 18.34 0.00.00.00.00.00.00.0
9 6 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 6 PB 15.76 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 8 43.91 0.0
2 156 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 7 PB 42.22 0.0
3 131 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 5 PB 36.77 0.0
4 108 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 6 34.84 0.0
5 114 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 2 PB 33.94 0.0
6 113 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 1 PB 30.03 0.0
7 144 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 3 PB 29.44 0.0
8 192 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 28.90 0.0
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 18 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 8 SB 57.28 0.0
2 10 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 7 PB 56.51 0.0
3 34 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 6 SB 43.47 0.0
4 7 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 1 SB 42.69 0.0
5 8 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 2 SB 40.49 0.0
6 36 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 3 PB 39.98 0.0
7 76 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 SB 39.01 0.0
8 3 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 5 36.16 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 151 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12 PB 45.21 0.0
2 164 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 8 SB 38.94 0.0
3 141 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 11 33.10 0.0
4 199 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 10 31.59 0.0
5 198 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 30.16 0.0
6 155 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 9 27.22 0.0
7 149 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 6 SB 26.12 0.0
8 187 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3 PB 25.17 0.0
9 119 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 7 PB 24.46 0.0
10 122 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 PB 22.62 0.0
11 132 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 5 PB 20.30 0.0
12 190 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 PB 20.20 0.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 28.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 93 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 13 PB 58.84 0.00.00.00.00.00.00.0
2 91 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 14 55.36 0.00.00.00.00.00.00.0
3 34 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 6 SB 47.05 0.00.00.00.00.00.00.0
4 35 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 7 PB 44.30 0.00.00.00.00.00.00.0
5 55 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 12 40.91 0.00.00.00.00.00.00.0
6 80 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 SB 35.89 0.00.00.00.00.00.00.0
7 50 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 11 33.64 0.00.00.00.00.00.00.0
8 39 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 2 SB 33.05 0.00.00.00.00.00.00.0
9 13 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 10 28.93 0.00.00.00.00.00.00.0
10 19 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 SB 28.36 0.00.00.00.00.00.00.0
11 98 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 9 26.94 0.00.00.00.00.00.00.0
12 61 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 1 PB 25.61 0.00.00.00.00.00.00.0
13 3 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 8 24.12 0.00.00.00.00.00.00.0
14 6 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 5 SB 15.91 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků