Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Ústeckého kraje mužů a žen

Bílina (28. 6. 2020)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:55.73
2 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 1:56.73
3 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.10
4 100 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:01.79
5 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:09.31
6 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 7 2:11.93
24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:13.07
2 95 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:13.10
3 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 2:14.68
4 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 2:16.29
5 20 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:17.25
6 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:28.93
7 74 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:41.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:55.73
2 53 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 1:56.73
3 59 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:01.10
4 100 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:01.79
5 33 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:09.31
6 5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 7 2:11.93
7 42 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:13.07
8 95 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:13.10
9 84 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 2:14.68
10 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 2:16.29
11 20 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:17.25
12 86 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:28.93
13 74 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:41.16
24 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF

800 m - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 172 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 2:17.78
2 138 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 SB 2:25.41
3 107 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 2:33.19
4 176 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 2:35.89
5 182 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:38.75
6 163 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:51.02
7 173 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:59.64
Celkem 7 závodníků