Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj přípravek

Plzeň (3. 6. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.8 14.00
2 Michal PešekMichal Pešek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.5 0.00
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.7 0.00
4 Šimon AubrechtŠimon Aubrecht 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.3 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich HasmanJindřich Hasman 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.6 27.00
2 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.1 2.00
3 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.4 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.9 9.00
2 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.3 0.00
3 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.6 0.00
4 Adam CviklAdam Cvikl 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.5 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.1 0.00
2 Ondřej ŠneberkOndřej Šneberk 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.2 0.00
3= Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň- PetřínTJ Sokol SG Plzeň- Petřín 4 13.4 0.00
3= Samuel KadlecSamuel Kadlec 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.4 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.1 0.00
2 Jonáš AubrechtJonáš Aubrecht 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.3 0.00
3 Matěj PokornýMatěj Pokorný 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.0 0.00
4 Lukáš BartošekLukáš Bartošek 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 17.2 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich HasmanJindřich Hasman 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.6 27.00
2 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.8 14.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.9 9.00
4 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.1 2.00
5 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.3 0.00
6 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.4 0.00
7 Michal PešekMichal Pešek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.5 0.00
8 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.6 0.00
9 Dominik DvořákDominik Dvořák 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.7 0.00
10 Šimon AubrechtŠimon Aubrecht 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.3 0.00
11 David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.1 0.00
12 Ondřej ŠneberkOndřej Šneberk 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.2 0.00
13 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň- PetřínTJ Sokol SG Plzeň- Petřín 4 13.4 0.00
13 Samuel KadlecSamuel Kadlec 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.4 0.00
15 Adam CviklAdam Cvikl 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.5 0.00
16 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.1 0.00
17 Jonáš AubrechtJonáš Aubrecht 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.3 0.00
18 Matěj PokornýMatěj Pokorný 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.0 0.00
19 Lukáš BartošekLukáš Bartošek 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 17.2 0.00

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.3 196.00
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.4 178.00
3 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.8 115.00
4 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.5 35.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.9 101.00
2 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.4 44.00
3 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.6 27.00
4 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.8 14.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.3 196.00
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.4 178.00
3 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.8 115.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.9 101.00
5 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.4 44.00
6 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.5 35.00
7 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.6 27.00
8 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.8 14.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.9 308.00
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.1 270.00
3 Ela TatíčkováEla Tatíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.4 218.00
4 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.3 91.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.5 201.00
2 Justýna SvobodováJustýna Svobodová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.6 185.00
3 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.8 155.00
4 Viktorie KozlováViktorie Kozlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.0 128.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 3.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.5 201.00
2 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.9 141.00
3 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.0 128.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 3.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.2 103.00
2 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.4 80.00
3 Aneta MenšíkováAneta Menšíková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.0 28.00
4 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.3 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 3.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŽornováMarkéta Žornová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.7 170.00
2 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.8 42.00
3 Anna VrbováAnna Vrbová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.6 1.00
4 Nikol HýblováNikol Hýblová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.8 0.00
5 Aneta SvobodováAneta Svobodová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.7 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.9 308.00
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.1 270.00
3 Ela TatíčkováEla Tatíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.4 218.00
4 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.5 201.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.5 201.00
6 Justýna SvobodováJustýna Svobodová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.6 185.00
7 Markéta ŽornováMarkéta Žornová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.7 170.00
8 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.8 155.00
9 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.9 141.00
10 Viktorie KozlováViktorie Kozlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.0 128.00
10 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.0 128.00
12 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.2 103.00
13 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.3 91.00
14 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.4 80.00
15 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.8 42.00
16 Aneta MenšíkováAneta Menšíková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.0 28.00
17 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.3 11.00
18 Anna VrbováAnna Vrbová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.6 1.00
19 Nikol HýblováNikol Hýblová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.8 0.00
20 Aneta SvobodováAneta Svobodová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.7 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.4 413.00
2 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.0 289.00
3 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.1 270.00
4 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.3 235.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.0 289.00
2 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.7 170.00
3 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.0 128.00
4 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.6 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.4 413.00
2 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.0 289.00
2 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.0 289.00
4 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.1 270.00
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.3 235.00
6 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.7 170.00
7 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.0 128.00
8 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.6 0.00

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TůmaMartin Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.06 0.0 73.00
2 Jindřich HasmanJindřich Hasman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 3.02 0.0 68.00
3 Filip JohaníkFilip Johaník
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.95 0.0 60.00
4 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.70 0.0 34.00
5 Michal PešekMichal Pešek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.67 0.0 31.00
6 Dominik DvořákDominik Dvořák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.43 0.0 11.00
7 Šimon AubrechtŠimon Aubrecht
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.42 0.0 10.00
Celkem 7 závodníků
Skupin 02 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.91 0.0 56.00
2 Oldřich PaurOldřich Paur
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.71 0.0 35.00
3= Samuel KadlecSamuel Kadlec
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.44 0.0 12.00
3= Vojtěch BranýVojtěch Braný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.44 0.0 12.00
5 Jonáš AubrechtJonáš Aubrecht
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 2.42 0.0 10.00
6 Ondřej ŠneberkOndřej Šneberk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.32 0.0 4.00
7 David FritzDavid Fritz
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 2.20 0.0 0.00
8 Adam CviklAdam Cvikl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.15 0.0 0.00
9 Petr ŠturmPetr Šturm
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
15 1.83 0.0 0.00
10= Josef VyhnalJosef Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň- PetřínTJ Sokol SG Plzeň- Petřín
14 1.68 0.0 0.00
10= Lukáš BartošekLukáš Bartošek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 1.68 0.0 0.00
12 Matěj PokornýMatěj Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 1.51 0.0 0.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.85 0.0 182.00
2 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.60 0.0 145.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.38 0.0 114.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.36 0.0 111.00
5 Tomáš HorskýTomáš Horský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.32 0.0 106.00
6 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.23 0.0 94.00
7 Lukáš BečvářLukáš Bečvář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.22 0.0 93.00
8 Petr BoorPetr Boor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 2.90 0.0 54.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (st, 3.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.43 0.0 186.00
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.14 0.0 131.00
3 Ela TatíčkováEla Tatíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.11 0.0 126.00
4 Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.10 0.0 124.00
5 Karolína KlepačováKarolína Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.05 0.0 116.00
6 Viktorie KozlováViktorie Kozlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3.02 0.0 110.00
7 Adéla KrálováAdéla Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.94 0.0 97.00
8 Markéta ŽornováMarkéta Žornová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.92 0.0 94.00
9 Lola KaprálováLola Kaprálová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.89 0.0 89.00
10 Aneta MenšíkováAneta Menšíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.70 0.0 60.00
11 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 2.66 0.0 55.00
12 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.60 0.0 46.00
13 Tereza TůmováTereza Tůmová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.51 0.0 35.00
14 Tereza ŠturmováTereza Šturmová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.45 0.0 28.00
15 Ema KarasováEma Karasová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2.22 0.0 6.00
16 Justýna SvobodováJustýna Svobodová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 1.48 0.0 0.00
Celkem 16 závodníků
Skupin 02 (st, 3.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta SvobodováAneta Svobodová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 2.99 0.0 105.00
2 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.50 0.0 34.00
3 Nikol HýblováNikol Hýblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2.40 0.0 22.00
4 Anna VrbováAnna Vrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 1.86 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 3.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.72 0.0 246.00
2 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.56 0.0 212.00
3 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.50 0.0 200.00
4 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.46 0.0 192.00
5 Anna LodrováAnna Lodrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.12 0.0 128.00
6 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.10 0.0 124.00
7 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2.84 0.0 81.00
8 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1.83 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (st, 3.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich HasmanJindřich Hasman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 21.40 0.0 77.00
2 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 17.25 0.0 47.00
3 Martin TůmaMartin Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 14.75 0.0 29.00
4 Dominik DvořákDominik Dvořák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 13.62 0.0 21.00
5 Filip JohaníkFilip Johaník
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 13.59 0.0 21.00
6 Šimon AubrechtŠimon Aubrecht
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 10.41 0.0 1.00
7 Michal PešekMichal Pešek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 10.26 0.0 1.00
Celkem 7 závodníků
Skupin 02 (st, 3.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 13.95 0.0 24.00
2 Samuel KadlecSamuel Kadlec
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 13.87 0.0 23.00
3 Ondřej ŠneberkOndřej Šneberk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 12.56 0.0 14.00
4 Vojtěch BranýVojtěch Braný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 11.99 0.0 11.00
5 Oldřich PaurOldřich Paur
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 11.41 0.0 7.00
6 David FritzDavid Fritz
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 09.94 0.0 0.00
7 Josef VyhnalJosef Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň- PetřínTJ Sokol SG Plzeň- Petřín
14 09.81 0.0 0.00
8 Lukáš BartošekLukáš Bartošek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 08.37 0.0 0.00
9 Jonáš AubrechtJonáš Aubrecht
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 07.27 0.0 0.00
10 Adam CviklAdam Cvikl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 06.42 0.0 0.00
11 Matěj PokornýMatěj Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 05.56 0.0 0.00
12 Petr ŠturmPetr Šturm
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
15 05.48 0.0 0.00
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 3.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 37.36 0.0 203.00
2 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 31.47 0.0 155.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 22.48 0.0 85.00
4 Tomáš HorskýTomáš Horský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20.21 0.0 68.00
5 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 18.80 0.0 58.00
6 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 17.62 0.0 49.00
7 Lukáš BečvářLukáš Bečvář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 16.88 0.0 44.00
8 Petr BoorPetr Boor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 11.91 0.0 10.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ela TatíčkováEla Tatíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 21.30 0.0 135.00
2 Karolína KlepačováKarolína Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 18.77 0.0 107.00
3 Markéta ŽornováMarkéta Žornová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 18.16 0.0 100.00
4 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 13.76 0.0 53.00
5 Adéla KrálováAdéla Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 13.71 0.0 53.00
6 Aneta MenšíkováAneta Menšíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 13.42 0.0 50.00
7 Tereza ŠturmováTereza Šturmová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 13.17 0.0 47.00
8 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 12.85 0.0 44.00
9 Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 12.79 0.0 44.00
10 Tereza TůmováTereza Tůmová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 11.81 0.0 34.00
11 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 11.76 0.0 33.00
12 Viktorie KozlováViktorie Kozlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 11.35 0.0 29.00
13 Justýna SvobodováJustýna Svobodová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 10.78 0.0 24.00
14 Lola KaprálováLola Kaprálová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 08.31 0.0 2.00
15 Ema KarasováEma Karasová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 07.54 0.0 0.00
16 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 06.53 0.0 0.00
Celkem 16 závodníků
Skupin 02 (st, 3.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VrbováAnna Vrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 10.64 0.0 22.00
2 Nikol HýblováNikol Hýblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 09.03 0.0 8.00
3 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 07.27 0.0 0.00
4 Aneta SvobodováAneta Svobodová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 06.12 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 3.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 30.26 0.0 238.00
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 30.25 0.0 238.00
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 20.29 0.0 124.00
4 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19.81 0.0 118.00
5 Emma MachalekEmma Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19.05 0.0 110.00
6 Anna LodrováAnna Lodrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 16.15 0.0 79.00
7 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 15.56 0.0 72.00
8 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 04.19 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků
trojboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich HasmanJindřich Hasman 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0172
2 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0116
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0089
4 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0083
5 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0081
6 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0042
7 Samuel KadlecSamuel Kadlec 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0035
8= Michal PešekMichal Pešek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0032
8= Dominik DvořákDominik Dvořák 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0032
10 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0023
11 Ondřej ŠneberkOndřej Šneberk 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0018
12 Šimon AubrechtŠimon Aubrecht 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0011
13 Jonáš AubrechtJonáš Aubrecht 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0010
14= Matěj PokornýMatěj Pokorný 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
14= Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
14= Adam CviklAdam Cvikl 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
14= David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
14= Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň- PetřínTJ Sokol SG Plzeň- Petřín 0000
14= Lukáš BartošekLukáš Bartošek 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
Celkem 19 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0581
2 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0415
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0338
4 Jakub DoležalJakub Doležal 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0300
5 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0209
6 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0181
7 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0179
8 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0078
Celkem 8 závodníků
trojboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0531
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0509
3 Ela TatíčkováEla Tatíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0479
4 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0376
5 Markéta ŽornováMarkéta Žornová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0364
6 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0351
7 Alena PetrováAlena Petrová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0323
8 Viktorie KozlováViktorie Kozlová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0267
9 Lola KaprálováLola Kaprálová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0232
10 Justýna SvobodováJustýna Svobodová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0209
11 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0179
12 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0178
13 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0174
14 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0149
15 Aneta MenšíkováAneta Menšíková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0138
16 Aneta SvobodováAneta Svobodová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0105
17 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0076
18 Nikol HýblováNikol Hýblová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0030
19 Anna VrbováAnna Vrbová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0023
20 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0017
Celkem 20 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0754
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0723
3 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0651
4 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0619
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0551
6 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0377
7 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0281
8 Tereza MentlíkováTereza Mentlíková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0000
Celkem 8 závodníků