Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo

České Budějovice (6. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.70 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 07.72 9.00
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.09 7.00
4 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 08.16 5.00
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.26 4.00
6 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.28 3.00
7 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.34 1.00
8 Jakub MičudaJakub Mičuda 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.07 8.00
2 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 08.14 6.00
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.30 2.00
MS 32 Jakub KremlaJakub Kremla 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 08.77
5 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.93
6 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 09.30
7 Daniel PanuškaDaniel Panuška 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.40
8 21 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.70 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 07.72 9.00
3 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.07 8.00
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.09 7.00
5 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 08.14 6.00
6 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 08.16 5.00
7 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.26 4.00
8 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.28 3.00
9 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.30 2.00
10 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.34 1.00
11 32 Jakub KremlaJakub Kremla 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 08.77
12 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.93
13 Jakub MičudaJakub Mičuda 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.16
14 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 09.30
15 Daniel PanuškaDaniel Panuška 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.40
16 21 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.15

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.10 9.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.18 7.00
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.50 4.00
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.54 3.00
5 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.58 1.00
6 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.61
7 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.78
8 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.11 8.00
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.73
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.84
4 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.89
5 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.95
6 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.98
7 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.98
8 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.85
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.86
3 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.95
4 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.00
5 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.12
6 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.13
7 36 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.37
8 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04
2 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.06
3 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.13
4 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 09.31
5 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.55
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 09.68
7 Adéla BrusováAdéla Brusová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.77
Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.58 1.00
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.75
3 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.13
4 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.14
5 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.36
6 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.56
7 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 09.87
8 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.89 11.00
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.36 6.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.58 1.00
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.65
5 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.20
6 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.74
Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.43 5.00
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.59
3 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.81
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.86
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.99
6 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.42
7 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 6.6.2020 - 11:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.18
MS 24 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.49
MS Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.55
MS Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.71
MS Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.89 11.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.10 9.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.11 8.00
4 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.18 7.00
5 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.36 6.00
6 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.43 5.00
7 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.50 4.00
8 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.54 3.00
9 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.58 1.00
9 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.58 1.00
9 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.58 1.00
12 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.59
13 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.61
14 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.65
15 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.73
16 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.75
17 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.78
18 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.81
19 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.84
20 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.85
21 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.86
21 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.86
23 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.89
24 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.95
24 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.95
26 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.98
26 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.98
28 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.99
29 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.00
30 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04
31 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.06
32 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.12
33 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.13
33 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.13
33 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.13
36 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.14
37 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.17
38 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.18
39 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.20
40 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 09.31
41 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 09.35
42 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.36
43 36 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.37
44 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.42
45 24 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.49
46 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.55
46 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.55
48 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.56
49 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
50 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 09.68
51 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.71
52 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 09.74
53 Adéla BrusováAdéla Brusová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.77
54 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 09.87
55 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 09.91
56 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 10.09
57 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.26
Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS
Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 39.29 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 39.71 9.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 40.96 8.00
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 41.87 6.00
5 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 45.91 1.00
6 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.15
7 34 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 48.05
Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 41.34 7.00
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 42.40 5.00
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 44.35 3.00
4 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 53.18
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 54.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 44.01 4.00
MS 96 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 44.71
3 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 45.09 2.00
4 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 47.68
5 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 47.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 39.29 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 39.71 9.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 40.96 8.00
4 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 41.34 7.00
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 41.87 6.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 42.40 5.00
7 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 44.01 4.00
8 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 44.35 3.00
9 96 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 44.71
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 45.09 2.00
11 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 45.91 1.00
12 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.15
13 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 47.68
14 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 47.96
15 34 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 48.05
16 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 53.18
17 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 54.75
Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 40.39 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 42.48 8.00
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 44.22 6.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 44.27 5.00
5 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 45.24 4.00
6 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 45.63 2.00
7 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 47.79
8 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 48.41
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 42.41 9.00
2 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.46
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 46.65
4 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 47.12
5 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 48.66
6 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 49.15
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 51.13
8 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 54.20
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 43.89 7.00
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 46.32 1.00
3 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 49.57
4 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 49.67
5 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 50.01
6 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 50.51
7 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 50.59
8 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 52.97
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 45.59 3.00
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 47.07
3 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 47.84
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 49.07
5 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 50.62
6 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 53.44
7 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 54.60
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 47.67
MS Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 51.80
3 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 52.62
4 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.86
5 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 54.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 40.39 11.00
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 42.41 9.00
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 42.48 8.00
4 93 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 43.89 7.00
5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 44.22 6.00
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 44.27 5.00
7 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 45.24 4.00
8 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 45.59 3.00
9 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 45.63 2.00
10 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 46.32 1.00
11 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.46
12 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 46.65
13 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 47.07
14 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 47.12
15 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 47.67
16 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 47.79
17 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 47.84
18 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 48.41
19 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 48.66
20 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 49.07
21 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 49.15
22 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 49.57
23 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 49.67
24 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 50.01
25 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 50.51
26 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 50.59
27 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 50.62
28 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 51.13
29 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 51.80
30 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 52.62
31 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 52.97
32 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 53.44
33 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.86
34 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 54.20
35 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 54.44
36 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 54.60

800 m - Žáci

(so, 6.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:24.47 11.00
MS 96 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:30.15
3 34 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:30.43 9.00
4 22 Adam KyselAdam Kysel 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.52 8.00
5 21 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.57 7.00
6 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:40.70 6.00
7 27 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.11 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.76 11.00
MS 24 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.03
3 36 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:45.92 9.00
4 39 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:49.84 8.00
5 26 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.21 7.00
6 28 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3:04.14 6.00
7 32 Alice MikšátkováAlice Mikšátková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:07.60 5.00
8 30 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:19.45 4.00
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
25 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 110 Marie JanošíkováMarie Janošíková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5:57.04 11.00
2 8 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:59.80 9.00
3 35 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:59.91 8.00
4 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6:02.00 7.00
5 37 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:03.50 6.00
6 31 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6:07.98 5.00
7 38 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:19.38 4.00
8 33 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6:23.12 3.00
9 83 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6:31.19 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 6.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 28 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:10.40
2 39 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10:36.95 11.00
3 96 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:41.79 9.00
MS 6 Jan BejšákJan Bejšák 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 11:56.03
MS 32 Jakub KremlaJakub Kremla 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12:44.00
6 25 František NovotnýFrantišek Novotný 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:13.14 8.00
7 26 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14:36.82 7.00
24 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
21 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.23 11.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.01 8.00
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 16.66 7.00
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 16.84 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.31 9.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.76 5.00
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.42 4.00
Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
Dráha č. 5 P.168.7a
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.23 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.31 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.01 8.00
4 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 16.66 7.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 16.84 6.00
6 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.76 5.00
7 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.42 4.00
Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DQ

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.65 11.00
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.96 9.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.34 8.00
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.77 7.00
5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.16 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 10:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.83 5.00
2 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.96 4.00
3 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 18.33 2.00
4 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 20.38
5 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 21.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 19.33 1.00
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.46
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.10
4 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.96
Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Poznámky:
Dráha č. 2 - DQ P.168.7a
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 6.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.27 3.00
MS Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.63
3 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.67
4 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 21.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.65 11.00
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.96 9.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.34 8.00
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.77 7.00
5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.16 6.00
6 31 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.83 5.00
7 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.96 4.00
8 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.27 3.00
9 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 18.33 2.00
10 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 19.33 1.00
11 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.46
12 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.63
13 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.10
14 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 20.38
15 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.67
16 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 21.27
17 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 21.61
18 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.96
Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ

4 x 60 m - Žáci

(so, 6.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr, Kysel, Kroupa, Florek Petr, Kysel, Kroupa, Florek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 32.11 11.00
2 Prančl, Hlaváč, Čoka, Čermák Prančl, Hlaváč, Čoka, Čermák TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 32.51 9.00
3 Mičuda, Moravec, Pivec, Böhm Mičuda, Moravec, Pivec, Böhm SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 33.06 8.00
4 21 Kopecký, Kubát, Malinský, Petr Kopecký, Kubát, Malinský, Petr T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 35.44 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kűmmelová, Turková, Manuel, Kutová Kűmmelová, Turková, Manuel, Kutová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 31.21 11.00
2 Jedličková, Šebestová, Pilátová, Fidlerová Jedličková, Šebestová, Pilátová, Fidlerová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 33.43 8.00
3 Horká, Přibylová, Zikmundová, Vaňková Horká, Přibylová, Zikmundová, Vaňková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 33.85 7.00
4 Kubičková, Řepová, Kašparcová, Nedvědová Kubičková, Řepová, Kašparcová, Nedvědová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 35.35 4.00
5 Boháčová, Šteierová, Maršálková, Řeháčková Boháčová, Šteierová, Maršálková, Řeháčková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 36.52 2.00
6 Hejdová, Fíziková, Janošíková, Říhová Hejdová, Fíziková, Janošíková, Říhová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 37.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 32.95 9.00
MS Šefránková, Boháčová, Kreizlová, Herdová Šefránková, Boháčová, Kreizlová, Herdová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 33.65
3 38 Bittová, Plachtová, Tomášková, Holubová Bittová, Plachtová, Tomášková, Holubová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 33.91 6.00
4 Molíková, Steinocherová, Morongová, Vondrová Molíková, Steinocherová, Morongová, Vondrová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 34.45 5.00
5 33 Kozlová, Kubincová, Kubová, Roučková Kozlová, Kubincová, Kubová, Roučková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 35.69 3.00
6 Brusová, Zdeňková, Kubíková, Jinochová Brusová, Zdeňková, Kubíková, Jinochová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 36.87 1.00
7 39 Fučíková, Mikšátková, Hrnečková, Mikulíková Fučíková, Mikšátková, Hrnečková, Mikulíková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kűmmelová, Turková, Manuel, Kutová Kűmmelová, Turková, Manuel, Kutová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 31.21 11.00
2 Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová Kofroňová, Holušová, Slavíková, Fišerová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 32.95 9.00
3 Jedličková, Šebestová, Pilátová, Fidlerová Jedličková, Šebestová, Pilátová, Fidlerová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 33.43 8.00
4 Šefránková, Boháčová, Kreizlová, Herdová Šefránková, Boháčová, Kreizlová, Herdová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 33.65
5 Horká, Přibylová, Zikmundová, Vaňková Horká, Přibylová, Zikmundová, Vaňková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 33.85 7.00
6 38 Bittová, Plachtová, Tomášková, Holubová Bittová, Plachtová, Tomášková, Holubová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 33.91 6.00
7 Molíková, Steinocherová, Morongová, Vondrová Molíková, Steinocherová, Morongová, Vondrová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 34.45 5.00
8 Kubičková, Řepová, Kašparcová, Nedvědová Kubičková, Řepová, Kašparcová, Nedvědová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 35.35 4.00
9 33 Kozlová, Kubincová, Kubová, Roučková Kozlová, Kubincová, Kubová, Roučková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 35.69 3.00
10 Boháčová, Šteierová, Maršálková, Řeháčková Boháčová, Šteierová, Maršálková, Řeháčková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 36.52 2.00
11 Brusová, Zdeňková, Kubíková, Jinochová Brusová, Zdeňková, Kubíková, Jinochová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 36.87 1.00
12 39 Fučíková, Mikšátková, Hrnečková, Mikulíková Fučíková, Mikšátková, Hrnečková, Mikulíková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.48
13 Hejdová, Fíziková, Janošíková, Říhová Hejdová, Fíziková, Janošíková, Říhová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 37.53

skok vysoký - Žáci

(so, 6.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.281.331.381.431.481.511.541.571.601.631.661.691.721.75 Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 1.72 -------o-xoo-xxoxxx 11.00
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 7 1.63 -oooooxooxooxxx 9.00
3 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 1.60 ---ooooooxxx 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 1.60 ---oooxxoxxoxxoxxx 7.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 8 1.57 ---oooooxxx 6.00
6 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 6 1.54 oooooxxoxxoxxx 5.00
7 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 1.51 ooooooxxx 4.00
8 David KrejčíDavid Krejčí
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3 1.38 oooxxx 3.00
9 25 František NovotnýFrantišek Novotný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 5 1.33 xooxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 1.52 ooooooooxxx 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1 1.52 --ooooxxoxoxxx 9.00
3 Denisa ChodorováDenisa Chodorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 1.49 oooxooxoxxoxxx 8.00
4 Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 5 1.35 ooxoxxx 7.00
5 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4 1.35 oxoxoxxx 6.00
6 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3 1.30 ooxxx 5.00
7 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 2 1.25 xoxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 6.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.102.202.302.402.502.602.803.00 Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1 2.80 -----o-oxxx 11.00
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 2.50 oxo-o-oxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.102.20 Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 2.10 ooxxx 11.00
Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 6.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 12 5.89 -0.3 m/s x5.89  -0.3x5.89xx5.81  -1.1 11.00
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 11 5.36 -1.7 m/s 5.10  +0.05.27  +0.05.36  -1.75.365.32  +0.05.11  -0.25.20  +0.0 9.00
3 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4 5.31 +0.0 m/s 5.31  +0.0--5.310.00.00.0 8.00
4 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 10 5.06 +0.0 m/s 5.06  +0.0x4.81  +0.05.06x4.73  +0.04.87  +0.0 7.00
5 Matěj KupčíkMatěj Kupčík
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 4.79 +0.0 m/s 4.68  +0.04.63  +0.04.71  +0.04.714.79  +0.04.55  +0.04.63  -1.4 6.00
6 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 9 4.75 +0.5 m/s 4.75  +0.54.74  +0.04.64  +0.04.753.95  -0.84.59  -0.14.71  -0.1 5.00
7 Jonáš BöhmJonáš Böhm
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 8 4.65 +0.6 m/s 4.41  +0.14.65  +0.64.34  +0.04.654.22  +1.04.22  +0.0x 4.00
8 Mikuláš PetrMikuláš Petr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 7 4.40 +0.0 m/s 4.08  +0.44.17  +0.04.39  -0.14.394.06  -0.54.40  +0.04.01  +0.0 3.00
9 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 4.20 +0.3 m/s x3.81  -1.94.20  +0.34.200.00.00.0 2.00
10 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 5 3.80 +0.0 m/s 3.78  -0.33.80  +0.03.70  +0.03.800.00.00.0 1.00
11 Jakub MičudaJakub Mičuda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 3.64 +0.0 m/s 3.54  -1.7x3.64  +0.03.640.00.00.0
12 27 Vojtěch PetrVojtěch Petr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 6 3.19 +0.0 m/s 3.18  +0.03.10  +0.03.19  +0.03.190.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 32 5.04 -0.4 m/s x4.82  -1.95.04  -0.45.04-4.79  -2.14.89  +0.4 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 15 5.03 -0.1 m/s 4.66  -1.1x4.69  +0.04.695.03  -0.1x4.90  +0.0 9.00
3 Nela ŠteierováNela Šteierová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 16 4.94 -0.1 m/s 4.71  -2.34.94  -0.1x4.944.74  +0.04.76  -0.64.85  +0.0 8.00
4 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 31 4.68 +0.0 m/s 4.47  +0.04.45  -0.54.46  +0.04.474.55  -1.14.68  +0.0- 7.00
5 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 8 4.64 +0.0 m/s 4.64  +0.0x4.30  -2.14.644.58  -0.54.34  +0.04.64  +0.0 6.00
6 Nikola MusilováNikola Musilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 14 4.61 +0.0 m/s 4.35  -0.94.49  -0.44.45  -1.74.494.52  +0.04.61  +0.04.39  +0.0 5.00
7 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 18 4.54 -0.5 m/s -4.54  -0.54.42  -1.04.544.46  -0.54.44  +0.04.48  -0.1 4.00
8 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 21 4.52 +0.0 m/s 4.50  -1.14.38  +0.0x4.504.49  +0.0x4.52  +0.0 3.00
9 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 10 4.29 +0.0 m/s 3.82  -1.14.29  +0.04.26  -2.04.290.00.00.0 2.00
10 Eliška KodadováEliška Kodadová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 4.21 +0.0 m/s 4.21  +0.03.97  -1.64.09  -0.14.210.00.00.0 1.00
11 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 1 4.21 -2.0 m/s 4.21  -2.03.86  -1.0x4.210.00.00.0
12 26 Eliška PlachtováEliška Plachtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 26 4.18 +0.0 m/s 3.53  +0.04.18  +0.0x4.180.00.00.0
13 Lucie KřížováLucie Křížová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 27 4.16 -1.3 m/s 4.07  -0.14.16  -1.3x4.160.00.00.0
14 40 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 12 4.14 +0.0 m/s 4.14  +0.04.10  -0.24.01  -1.24.140.00.00.0
15 Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 5 4.13 +0.0 m/s x4.13  +0.03.97  +0.04.130.00.00.0
16 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 25 4.11 -0.8 m/s 3.95  +1.43.83  -1.64.11  -0.84.110.00.00.0
17 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 4 4.11 +0.0 m/s xx4.11  +0.04.110.00.00.0
18 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 28 4.08 +0.0 m/s 4.014.08  +0.02.68  -1.54.080.00.00.0
19 Nikol KreizlováNikol Kreizlová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 9 4.05 -1.9 m/s xx4.05  -1.94.050.00.00.0
20 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 22 4.00 -1.0 m/s 3.54  -1.24.00  -1.03.97  -0.74.000.00.00.0
21 36 Ema VondráškováEma Vondrášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 19 3.99 +0.0 m/s 3.62  +0.03.99  +0.03.77  +0.03.990.00.00.0
22 Denisa ChodorováDenisa Chodorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 3.96 -1.7 m/s 3.96  -1.73.95  +0.03.84  -0.53.960.00.00.0
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 30 3.91 -1.4 m/s 3.05  +0.02.68  -0.53.91  -1.43.910.00.00.0
24 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 13 3.90 -1.2 m/s x3.90  -1.2x3.900.00.00.0
25 Ella HřebejkováElla Hřebejková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 29 3.89 -0.3 m/s -3.89  -0.33.81  -1.43.890.00.00.0
26 39 Michaela FučíkováMichaela Fučíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 23 3.86 -3.5 m/s 3.86  -3.5x3.35  -1.53.860.00.00.0
27 Adéla BrusováAdéla Brusová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 2 3.77 -1.9 m/s 3.77  -1.93.62  -0.2x3.770.00.00.0
28 38 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 24 3.76 +0.0 m/s 3.66  -1.23.76  +0.03.71  -0.33.760.00.00.0
29 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
06 17 3.75 -0.2 m/s 3.72  -2.03.75  -0.2x3.750.00.00.0
30 Kateřina VondrováKateřina Vondrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 20 3.70 +0.0 m/s x3.70  +0.03.69  +0.03.700.00.00.0
31 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 11 3.29 -3.0 m/s xx3.29  -3.03.290.00.00.0
32 Aneta EllederováAneta Ellederová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3 3.26 +0.0 m/s 3.15  -0.73.08  -0.43.26  +0.03.260.00.00.0
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 12.71 12.2211.74x12.2212.7111.8111.87 11.00
2 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10.52 09.8309.7809.6209.8309.36x10.52 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10.51 09.5309.5009.8509.8510.1510.1910.51 8.00
4 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 09.72 09.2309.5709.0809.5707.9708.7009.72 7.00
5 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 09.43 09.2509.4209.4309.4308.6409.1909.21 6.00
6 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 09.21 08.7208.1508.8408.8408.3709.2109.12 5.00
7 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 09.04 08.4809.0408.7909.0408.6908.6008.82 4.00
8 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 08.77 08.7707.6708.2408.7707.4307.8108.19 3.00
9 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 08.60 08.1408.2108.6008.600.00.00.0 2.00
10 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 08.56 07.9808.5608.0508.560.00.00.0 1.00
11 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 08.46 08.4608.3908.2208.460.00.00.0
12 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 08.40 08.2508.4007.8008.400.00.00.0
13 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 08.21 07.6708.2107.9708.210.00.00.0
14 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 08.11 08.1107.4106.9708.110.00.00.0
15 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 07.96 07.6207.9607.3307.960.00.00.0
16 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 07.74 07.5107.7407.3007.740.00.00.0
17 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 07.49 07.4907.4307.0507.490.00.00.0
18 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
06 07.25 07.25x06.8807.250.00.00.0
19 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 07.25 06.71x07.2507.250.00.00.0
20 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 07.21 x07.21-07.210.00.00.0
MS Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 07.19 07.1906.5706.3207.190.00.00.0
22 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.56 06.5506.5606.3506.560.00.00.0
23 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 06.55 06.5506.3806.3906.550.00.00.0
24 33 Ludmila KozlováLudmila Kozlová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 05.68 04.4105.6805.0605.680.00.00.0
25 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 05.59 05.5905.0005.1005.590.00.00.0
26 Lucie KřížováLucie Křížová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.25 xx05.2505.250.00.00.0
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 6.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 14.07 14.0514.07x14.07x13.66x 11.00
2 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 12.14 11.4711.8111.7011.8111.3111.2212.14 9.00
3 Jiří SamecJiří Samec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10.85 10.4210.7209.4710.7209.8410.2210.85 8.00
4 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 10.82 10.6910.8210.4610.82xx10.12 7.00
5 Pavel PrančlPavel Prančl
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 10.03 09.2209.6010.0310.0309.2209.4909.46 6.00
6 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 09.96 09.9609.7809.6809.9608.3408.8008.88 5.00
7 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 09.16 09.0809.1608.9809.1609.0708.7808.80 4.00
8 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 09.03 08.4709.03x09.0308.3908.18x 3.00
MS Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 08.71 x07.4508.7108.710.00.00.0
10 26 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 07.19 07.1906.4907.0107.190.00.00.0 2.00
11 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 06.53 06.3106.5306.2406.530.00.00.0 1.00
Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 17 29.88 29.88xx29.8827.05xx 11.00
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 11 25.83 x24.2725.8325.83xx24.15 9.00
3 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 6 23.17 20.0220.8423.1723.1720.2621.3322.83 8.00
4 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 22.64 20.4022.6421.5722.64x19.9421.35 7.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 13 22.31 19.68xx19.6819.4519.2822.31 6.00
6 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14 21.91 19.00x17.1919.00x21.9121.46 5.00
7 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 8 21.07 21.0719.7319.0321.0718.4218.5319.59 4.00
8 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 7 19.45 19.0715.41x19.07x19.4518.36 3.00
9 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 2 18.45 18.4517.1217.8618.450.00.00.0 2.00
10 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 18.45 18.4516.93x18.450.00.00.0 1.00
11 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 5 17.50 x17.50x17.500.00.00.0
12 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 16 16.63 x15.6116.6316.630.00.00.0
13 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 12 16.63 14.6015.1916.6316.630.00.00.0
14 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 4 16.46 x16.46x16.460.00.00.0
15 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 10 11.20 11.20xx11.200.00.00.0
16 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 11.14 09.0311.1410.2011.140.00.00.0
Eliška VohryzkováEliška Vohryzková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 6.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 7 36.28 x28.7336.0136.0136.28-33.61 11.00
2 Jiří SamecJiří Samec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 31.53 31.53xx31.5330.9028.46x 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 30.70 29.4029.6728.3929.6726.9430.7029.82 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 28.35 x22.1925.5125.51x28.35- 7.00
5 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 10 27.25 25.16x25.4225.4225.3827.0227.25 6.00
6 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 8 24.36 x21.0024.3624.36x19.90x 5.00
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 2 23.52 23.5120.25x23.5123.5222.04x 4.00
MS Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3 20.80 19.3520.80x20.80---
9 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 20.35 18.64x20.3520.3517.7818.1519.64 3.00
10 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 9 19.84 17.0417.2219.8419.84--- 2.00
11 Daniel PanuškaDaniel Panuška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 16.96 x16.9615.8816.96--- 1.00
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 6.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 24 35.84 31.5231.4233.9433.9434.6134.5035.84 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 5 33.07 31.0831.9533.0733.0730.29-x 9.00
3 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 23 29.55 24.9926.1423.5226.1428.1929.5525.11 8.00
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 15 25.87 20.84x24.3924.3921.1725.87x 7.00
5 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 25.80 21.1925.0724.1425.0721.0125.1525.80 6.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 21 24.81 20.2923.2816.8623.2817.62x24.81 5.00
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 11 23.75 21.1320.0322.2222.2222.8323.75x 4.00
8 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 17 23.36 18.1420.6323.3623.3622.52x19.53 3.00
9 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 7 20.97 20.9718.80x20.970.00.00.0 2.00
MS Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 9 20.43 20.4319.0119.8120.430.00.00.0
11 Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 20.20 17.6217.3620.2020.200.00.00.0 1.00
12 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10 20.02 xx20.0220.020.00.00.0
13 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 19.40 19.4016.5218.5219.400.00.00.0
14 30 Klára SchlauchováKlára Schlauchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 22 19.23 16.7919.2316.9819.230.00.00.0
15 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3 18.33 xx18.3318.330.00.00.0
16 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 12 17.86 17.86x17.4517.860.00.00.0
17 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 19 17.33 x17.3317.3017.330.00.00.0
18 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 13 17.15 14.5316.0817.1517.150.00.00.0
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 18 16.94 16.94x15.6416.940.00.00.0
20 25 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 16.91 16.91--16.910.00.00.0
21 Sabina MatějkováSabina Matějková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 20 16.14 x16.14x16.140.00.00.0
MS Ema HanouskováEma Hanousková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 16 15.45 14.0015.4511.9815.450.00.00.0
23 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 4 14.25 08.2213.8514.2514.250.00.00.0
Eliška VohryzkováEliška Vohryzková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 6.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 11 47.85 46.0447.8544.7847.8535.93-40.91 11.00
2 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 39.66 39.6632.9929.1039.6626.3239.1427.86 9.00
3 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 7 35.73 35.1429.1533.2735.1435.7335.6134.26 8.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 35.27 34.2135.27-35.2732.6933.7233.41 7.00
5 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 34.34 19.9924.9325.8525.8533.9134.3429.97 6.00
6 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 10 32.42 26.1927.7531.2931.2931.4532.420.0 5.00
MS Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 4 32.05 32.0530.7727.5132.050.00.00.0
8 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 14 29.49 x29.4927.9829.4924.6122.1828.01 4.00
9 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 5 28.75 24.2924.5026.3126.3125.0328.75x 3.00
10 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 8 22.00 18.9519.0422.0022.000.00.00.0 2.00
11 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 13 16.68 xx16.6816.680.00.00.0 1.00
12 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 15.36 x15.36x15.360.00.00.0
Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David KrejčíDavid Krejčí
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků