Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo

České Budějovice (6. 6. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vacek, Lukáš 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 31,00
2 Urbánek, Šimon 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 31,00
3 Plešáková, Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 30,00
4 Nový, Ondřej 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 26,00
5 Skuček, Jakub 05 TJ VS Tábor, z. s. 26,00
6 Novotný, Dominik 05 TJ VS Tábor, z. s. 26,00
7 Šefránková, Ema 06 TJ ČZ Strakonice 24,00
8 Czepiec, Adam 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 23,00
9 Poslušný, Pavel 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 22,00
10 Manuel, Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s. 22,00
11 Pivcová, Žaneta 05 SKOK J. Hradec, z.s. 22,00
12 Musilová, Nikola 06 TJ Nová Včelnice, z.s. 22,00
13 Kuna, Marek 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 20,00
14 Divišová, Veronika 06 TJ BLATNÁ z.s. 20,00
15 Kűmmelová, Agáta 05 TJ VS Tábor, z. s. 20,00
16 Svoboda, Filip 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 20,00
17 Rada, Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
18 Radová, Nina 07 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
19 Holubová, Adéla 07 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
20 Kubánková, Barbora 06 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
21 Samec, Jiří 05 TJ VS Tábor, z. s. 17,00
22 Frydrychová, Magdalena 06 T. J. Sokol České Budějovice 16,00
23 Sobotka, Jan 05 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
24 Janda, Jakub 06 T. J. Sokol České Budějovice 15,00
25 Moravec, Matěj 05 SKOK J. Hradec, z.s. 15,00
26 Marušová, Linda 06 TJ VS Tábor, z. s. 14,00
27 Stejskalová, Tína 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 13,00
28 Mikešová, Denisa 05 Atletika Prachatice 13,00
29 Turková, Melanie 05 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
30 Šteierová, Nela 05 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
31 Dušák, Jan 05 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
32 Saidov, Abdunazar 06 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
33 Kupčík, Matěj 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 12,00
34 Šíma, Jakub 05 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
35 Böhm, Jonáš 07 SKOK J. Hradec, z.s. 12,00
36 Tylová, Veronika 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11,00
37 Vítová, Viktorie 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 11,00
38 Kvasnička, Lukáš 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11,00
39 Hlaváč, Jan 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
40 Michálek, Šimon 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 11,00
41 Prančl, Pavel 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
42 Janošíková, Marie 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11,00
43 Kolací, Kateřina 06 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
44 Voldřichová, Sofia 07 T. J. Sokol České Budějovice 10,00
45 Čoka, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 10,00
46 Nováková, Denisa 05 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
47 Skaláková, Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
48 Kroupa, Ondřej 06 T. J. Sokol České Budějovice 10,00
49 Novotný, František 06 T. J. Sokol České Budějovice 10,00
50 Šestáková, Tereza 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 9,00
51 Mlsová, Ema 05 TJ BLATNÁ z.s. 9,00
52 Nejedlý, Matěj 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9,00
53 Krchová, Šárka 05 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
54 Čoka, Tomáš 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 9,00
55 Kubát, Adam 05 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
56 Vondrášková, Ema 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 9,00
57 Kysel, Adam 05 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
58 Chodorová, Denisa 06 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
59 Fučíková, Michaela 06 SKOK J. Hradec, z.s. 8,00
60 Čábelka, Šimon 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 8,00
61 Hubenková, Klára 05 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
62 Kvasnička, Adam 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 8,00
63 Mičková, Karolína 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 7,00
64 Volfová, Hana 06 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
65 Levá, Barbora 06 TJ BLATNÁ z.s. 7,00
66 Kollarová, Lenka 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 7,00
67 Kopecký, Vojtěch 07 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
68 Plachtová, Eliška 06 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
69 Říhová, Karolína 08 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6,00
70 Steinocherová, Alena Marie 05 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
71 Oborný, Martin 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 6,00
72 Pilátová, Markéta 05 Atletika Prachatice 6,00
73 Nagyová, Edita 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6,00
74 Kutová, Lucie 05 TJ VS Tábor, z. s. 6,00
75 Morongová, Kristýna 06 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
76 Kubičková, Kateřina 06 SKOK J. Hradec, z.s. 5,00
77 Novotný, Matěj 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 5,00
78 Petr, Mikuláš 06 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
79 Petr, Vojtěch 08 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
80 Mikšátková, Alice 08 SKOK J. Hradec, z.s. 5,00
81 Novotná, Kristýna 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 4,00
82 Čermák, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 4,00
83 Tomášek, Matěj 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 4,00
84 Strusková, Adéla 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 4,00
85 Schlauchová, Klára 06 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
86 Bittová, Veronika 06 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
87 Fišerová, Aneta 06 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
88 Dohnal, Jiří 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4,00
89 Krejčí, David 06 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
90 Zikmundová, Eliška 06 TJ Nová Včelnice, z.s. 3,00
91 Holušová, Adriana 06 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
92 Horká, Veronika 06 TJ Nová Včelnice, z.s. 3,00
93 Hlaváčová, Kateřina 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 3,00
94 Kozlová, Ludmila 07 Atletika Prachatice 3,00
95 Florek, Jakub 06 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
96 Malinský, Lukáš 07 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
97 Voráčková, Natálie 08 TJ Nová Včelnice, z.s. 2,00
98 Hejdová, Veronika 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 2,00
99 Lorencová, Tereza 06 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
100 Tomášková, Kateřina 05 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
101 Fidlerová, Lenka 05 Atletika Prachatice 1,00
102 Kodadová, Eliška 06 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
103 Hurtová, Tereza 06 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
104 Panuška, Daniel 06 T. J. Sokol České Budějovice 1,00