Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

České Budějovice (20. 6. 2020)

800 m - Žáci

(so, 20.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:14.31
2 31 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:17.14
3 40 Petr MachPetr Mach 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 2:27.31
4 35 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:28.22
5 26 Jakub KremlaJakub Kremla 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 2:28.66
6 8 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:38.46
7 37 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:45.75
8 83 Filip NovákFilip Novák 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:56.94
9 33 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 3:04.93
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:27.16
2 24 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 2:29.73
3 34 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 2:36.02
4 36 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:39.69
5 29 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:43.62
6 27 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:52.27
7 23 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:55.12
8 22 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:57.47
9 30 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:00.41
10 21 Linda ŠtěrbákováLinda Štěrbáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:03.43
Celkem 10 závodníků