Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

České Budějovice (20. 6. 2020)

1500 m - Žáci

(so, 20.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 94 Jakub HomolaJakub Homola 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 4:25.74
MS 88 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 4:28.98
3 98 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:56.03
4 84 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 5:10.67
5 99 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 5:23.33
6 87 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 5:27.13
7 90 Jan BejšákJan Bejšák 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 5:35.98
8 86 František NovotnýFrantišek Novotný 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:58.39
9 89 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 6:05.44
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:00.76
MS 25 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:16.08
3 96 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 5:42.10
4 38 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 5:45.99
5 93 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 6:01.83
6 91 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 7:09.09
32 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 DNS
Celkem 7 závodníků