Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

České Budějovice (20. 6. 2020)

skok vysoký - Žáci

(so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.391.441.491.541.591.621.651.681.71
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 13 1.71 -----oxooooxxx
2 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 11 1.71 --oooxooxxoooxxx
3 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 14 1.71 ---xooooxoxoxxoxxx
MS Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 12 1.65 -oooooxooxxx
5 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 10 1.62 --ooxoxxooxxx
6 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 1.59 --ooooxxx
7 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 8 1.59 oooooxxoxxx
8 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 6 1.54 oooooxxx
9 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 7 1.54 -ooxooxxx
10 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 5 1.49 ooxxoxoxxx
11 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 1.44 ooxoxxx
12 99 David KrejčíDavid Krejčí
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 1 1.44 oxxoxxoxxx
13= 24 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 1.39 ooxxx
13= Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3 1.39 ooxxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.441.491.521.551.581.61
1 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 10 1.58 oooooooxxoxxx
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 11 1.55 -ooooxoxoxxx
3 Denisa ChodorováDenisa Chodorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 1.44 ooxoxxoxxx
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 1.39 oooxxx
5 Johana SmrčinováJohana Smrčinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4 1.39 ooxoxxx
6 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1 1.39 oxoxxoxxx
7= Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 1.29 oxxx
7= Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 5 1.29 oxxx
9 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 1.29 xoxxx
Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 6 NM xxx
Eliška SklářováEliška Sklářová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3 NM xxx
Celkem 11 závodníků