Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu

České Budějovice (30. 8. 2020)

skok daleký - Muži

(ne, 30.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 14 6.72 -0.9 m/s 6.68  -0.26.59  -0.56.72  -0.96.725.49  -0.1xx
2 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 SB 6.68 -0.2 m/s 6.68  -0.2--6.680.00.00.0
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 6.21 -1.0 m/s 5.92  -0.76.21  -1.06.04  -0.16.215.84  -0.66.01  -1.05.98  -0.5
4 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 6.15 -0.2 m/s 6.05  +0.16.15  -0.26.09  -0.86.156.02  -0.53.40  -0.56.05  -0.9
5 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 8 SB 6.06 -0.5 m/s 5.68  -0.35.96  -0.25.71  -0.25.966.06  -0.55.95  -0.6-
6 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 6 PB 5.94 -0.6 m/s 5.79  -0.85.57  -0.75.56  +0.15.795.49  -1.75.85  -0.15.94  -0.6
7 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 9 5.90 -0.6 m/s x5.87  -0.65.74  -0.35.87x5.90  -0.65.78  -0.5
8 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 5 PB 5.68 -0.6 m/s 5.25  -0.65.49  -0.85.68  -0.65.685.45  +0.3x5.09  -0.7
9 Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 5.35 -0.4 m/s 4.96  -0.85.35  -0.44.79  -0.45.350.00.00.0
10 Vojtěch RoutVojtěch Rout
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3 4.88 -0.4 m/s 4.88  -0.44.83  -0.7x4.880.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 SB 6.73 -0.5 m/s 6.66  -0.46.48  -1.06.73  -0.56.736.62  +0.86.71  +0.66.41  -0.5
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 15 PB 6.71 +0.5 m/s 6.41  -0.46.47  -0.36.42  +0.56.476.71  +0.56.59  +0.76.61  -0.5
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 6.63 -0.7 m/s 6.63  -0.7-5.58  -0.16.636.52  +0.36.42  +0.7-
4 Jan KundrátJan Kundrát
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
03 14 6.10 +0.5 m/s 5.88  -0.5xx5.88x6.10  +0.56.07  +0.0
5 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 PB 6.03 -1.1 m/s 5.74  -1.1x6.03  -1.16.036.01  +0.0xx
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 13 5.94 +1.0 m/s x5.54  -0.65.80  +0.35.805.94  +1.0xx
7 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 10 5.83 +0.0 m/s x5.76  -0.3x5.76x5.73  +0.45.83  +0.0
8 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 PB 5.71 +0.2 m/s 5.71  +0.25.38  -0.7x5.715.52  +0.8x5.25  +1.0
9 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 12 5.70 -0.3 m/s 5.70  -0.35.67  -0.4x5.700.00.00.0
10 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 5.61 -0.3 m/s 5.61  -0.34.95  +0.1-5.610.00.00.0
11 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 7 5.46 +0.1 m/s 5.18  -0.75.46  +0.15.39  -0.85.460.00.00.0
12 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4 PB 5.43 +0.0 m/s 5.03  -0.65.24  -1.65.43  +0.05.430.00.00.0
13 Jakub PechaJakub Pecha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 SB 5.40 -1.1 m/s 5.35  -0.65.28  -0.55.40  -1.15.400.00.00.0
14 Berin RamiziBerin Ramizi
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 5.40 -0.7 m/s 5.40  -0.75.00  -1.45.34  -1.05.400.00.00.0
15 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 3 PB 5.22 -0.8 m/s 5.22  -0.85.19  -0.65.03  -0.75.220.00.00.0
16 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 1 PB 5.09 -0.9 m/s 5.09  -0.95.07  -0.24.86  -0.55.090.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10 5.42 +0.0 m/s 5.23  +0.35.42  +0.0-5.42--5.11  +0.1
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 SB 5.18 +0.0 m/s 4.96  -0.55.18  +0.04.81  -0.75.18x4.85  -0.15.18  -0.3
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 9 5.06 -0.4 m/s 4.99  -0.45.06  -0.45.02  -0.45.064.92  +0.14.91  -0.14.76  +0.4
4 Veronika SládkováVeronika Sládková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
02 8 PB 4.96 -0.6 m/s 4.79  -0.54.88  -0.14.96  -0.64.964.91  +0.24.93  +0.14.96  +0.1
5 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 5 4.82 +0.2 m/s 4.62  -0.24.82  +0.24.81  -0.54.824.45  -0.14.75  +0.24.63  +0.1
6 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 6 4.79 -0.8 m/s xx4.79  -0.84.79x4.68  +0.1x
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 2 SB 4.68 -0.1 m/s 4.39  -0.44.61  +0.24.60  -0.44.614.68  -0.14.56  +0.04.62  -0.1
8 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 4 PB 4.65 -0.5 m/s 4.65  -0.54.64  +0.14.52  -0.54.654.45  +0.14.58  +0.04.63  +0.2
9 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 PB 4.38 +0.4 m/s 4.35  -0.64.38  +0.44.13  -0.64.380.00.00.0
10 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 PB 4.13 -0.5 m/s 4.12  -0.1x4.13  -0.54.130.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 14 PB 5.43 +0.0 m/s 5.03  -0.45.11  -0.35.19  -0.95.195.10  -0.45.11  -0.85.43  +0.0
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s. AAtletika Ostrov, z.s. A
04 12 5.11 -0.7 m/s 4.98  -0.44.93  -0.14.69  -0.94.984.82  -0.84.92  -1.15.11  -0.7
3 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 5.11 -1.0 m/s 4.59  -0.84.98  -1.4x4.98x5.11  -1.04.66  -0.3
4 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 8 4.96 +0.2 m/s 4.96  +0.2x4.73  -0.14.964.70  -0.84.94  -0.8x
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 11 PB 4.96 -0.8 m/s 4.96  -0.84.77  -0.34.65  -0.64.964.70  -1.14.71  -1.04.88  -0.2
6 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10 4.96 +0.1 m/s x4.96  +0.14.76  -0.24.962.89  -1.14.81  -1.24.85  -0.7
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 SB 4.88 -0.6 m/s x4.68  -0.24.84  -1.04.844.62  -0.7x4.88  -0.6
8 Michaela JaneckáMichaela Janecká
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
04 9 4.81 -0.3 m/s 4.73  +0.14.58  -0.14.56  +0.14.734.65  -0.54.81  -0.34.77  -0.6
9 98 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 7 4.70 -0.6 m/s x4.70  -0.6-4.700.00.00.0
10 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 4.54 +0.0 m/s x4.54  +0.0x4.540.00.00.0
11 Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 5 4.52 -0.3 m/s 4.48  -0.34.52  -0.34.51  -0.24.520.00.00.0
12 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 4.33 +0.3 m/s xx4.33  +0.34.330.00.00.0
13 Lucie JansováLucie Jansová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 4.25 -0.4 m/s 3.97  -0.54.25  -0.44.02  -0.14.250.00.00.0
14 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 4 4.14 -0.1 m/s 4.14  -0.13.67  -0.4x4.140.00.00.0
Celkem 14 závodníků