Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běžecký mítink Cheb

Cheb (7. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.15 830.00
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.17 823.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.19 816.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.39 749.00
5 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.64 668.00
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 07.77 628.00
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 07.89 592.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 07.68 656.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 07.69 653.00
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.83 610.00
4 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.93 580.00
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.93 580.00
6 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.98 565.00
7 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.00 560.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.79 622.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.00 560.00
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.08 537.00
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.16 514.00
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.18 509.00
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.67 381.00
7 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.91 324.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 07.82 613.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.15 517.00
3 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.16 514.00
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.39 452.00
5 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.60 185.00
6 10 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.69 169.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.92 583.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.30 476.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.70 374.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.03 298.00
5 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.23 255.00
6 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.34 233.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.15 830.00
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.17 823.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.19 816.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.39 749.00
5 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.64 668.00
6 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 07.68 656.00
7 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 07.69 653.00
8 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 07.77 628.00
9 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.79 622.00
10 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 07.82 613.00
11 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.83 610.00
12 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 07.89 592.00
13 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.92 583.00
14 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.93 580.00
14 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.93 580.00
16 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.98 565.00
17 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.00 560.00
17 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.00 560.00
19 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.08 537.00
20 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.15 517.00
21 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.16 514.00
21 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.16 514.00
23 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.18 509.00
24 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.30 476.00
25 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.39 452.00
26 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.67 381.00
27 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.70 374.00
28 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.91 324.00
29 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.03 298.00
30 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.23 255.00
31 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.34 233.00
32 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.60 185.00
33 10 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.69 169.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.28 695.00
2 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.38 667.00
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.42 656.00
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.48 640.00
5 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.54 624.00
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.55 621.00
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.59 610.00
8 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.60 608.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.20 718.00
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.31 687.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.47 643.00
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.49 637.00
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.50 635.00
6 1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.67 589.00
7 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.88 536.00
8 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.83 322.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.62 603.00
2 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.70 582.00
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.74 571.00
4 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.82 551.00
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.92 526.00
6 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.95 518.00
7 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.03 499.00
8 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.11 480.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.08 487.00
2 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.12 477.00
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.31 433.00
4 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.38 417.00
5 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.46 400.00
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.47 397.00
7 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.51 389.00
8 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.68 353.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.06 492.00
2 13 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.85 318.00
3 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.02 285.00
4 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.07 276.00
5 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.08 274.00
6 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.13 265.00
7 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.19 254.00
8 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.16 107.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.64 597.00
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.86 541.00
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.89 533.00
4 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.05 494.00
5 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.33 428.00
6 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.38 417.00
7 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.42 408.00
8 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.65 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.83 548.00
2 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.08 487.00
3 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.11 480.00
4 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.13 475.00
5 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.46 400.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.50 391.00
7 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.63 363.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 7.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.74 571.00
2 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.14 472.00
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.32 431.00
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.37 419.00
5 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.42 408.00
6 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.42 408.00
7 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.22 249.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.20 718.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.28 695.00
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.31 687.00
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.38 667.00
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.42 656.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.47 643.00
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.48 640.00
8 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.49 637.00
9 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.50 635.00
10 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.54 624.00
11 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.55 621.00
12 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.59 610.00
13 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.60 608.00
14 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.62 603.00
15 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.64 597.00
16 1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.67 589.00
17 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.70 582.00
18 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.74 571.00
18 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.74 571.00
20 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.82 551.00
21 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.83 548.00
22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.86 541.00
23 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.88 536.00
24 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.89 533.00
25 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.92 526.00
26 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.95 518.00
27 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.03 499.00
28 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.05 494.00
29 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.06 492.00
30 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.08 487.00
30 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.08 487.00
32 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.11 480.00
32 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.11 480.00
34 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.12 477.00
35 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.13 475.00
36 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.14 472.00
37 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.31 433.00
38 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.32 431.00
39 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.33 428.00
40 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.37 419.00
41 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.38 417.00
41 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.38 417.00
43 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.42 408.00
43 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.42 408.00
43 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.42 408.00
46 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.46 400.00
46 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.46 400.00
48 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.47 397.00
49 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.50 391.00
50 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.51 389.00
51 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.63 363.00
52 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.65 359.00
53 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.68 353.00
54 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.83 322.00
55 13 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.85 318.00
56 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.02 285.00
57 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.07 276.00
58 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.08 274.00
59 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.13 265.00
60 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.19 254.00
61 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.22 249.00
62 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.16 107.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.10 838.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.27 801.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.33 789.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.44 765.00
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.89 673.00
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.01 649.00
7 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.17 618.00
8 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 12.36 582.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 12.04 643.00
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.30 593.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.38 578.00
4 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.57 543.00
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.59 540.00
6 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.12 448.00
7 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.36 263.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.37 536.00
2 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.38 534.00
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.65 487.00
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.96 434.00
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.12 409.00
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.16 258.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.13 626.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.36 582.00
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.91 483.00
4 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.22 431.00
5 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 13.28 421.00
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.97 189.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 12:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.75 511.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.21 433.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.17 289.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.49 246.00
5 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.12 172.00
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.22 72.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.10 838.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.27 801.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.33 789.00
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.44 765.00
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.89 673.00
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.01 649.00
7 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 12.04 643.00
8 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.13 626.00
9 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.17 618.00
10 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.30 593.00
11 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 12.36 582.00
11 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.36 582.00
13 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.37 536.00
14 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.38 578.00
14 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.38 534.00
16 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.57 543.00
17 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.59 540.00
18 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.65 487.00
19 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.75 511.00
20 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.91 483.00
21 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.96 434.00
22 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.12 448.00
22 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.12 409.00
24 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.21 433.00
25 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.22 431.00
26 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 13.28 421.00
27 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.16 258.00
28 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.17 289.00
29 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.36 263.00
30 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.49 246.00
31 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.97 189.00
32 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.12 172.00
33 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.22 72.00

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.11 709.00
2 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.28 681.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.38 665.00
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.45 653.00
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.56 636.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.58 632.00
7 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 13.61 628.00
8 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.77 602.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.08 715.00
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.37 666.00
3= Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.47 650.00
3= Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.47 650.00
5 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 13.86 589.00
6 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.09 553.00
7 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.32 519.00
8 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 15.22 395.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.52 642.00
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 13.76 604.00
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.86 589.00
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.17 541.00
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.30 522.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.62 476.00
7 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.77 455.00
8 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 15.06 416.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 14.57 483.00
2 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.60 479.00
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.71 464.00
4 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.02 422.00
5 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.29 386.00
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.47 364.00
7 11 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16.72 223.00
8 10 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.94 201.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.14 546.00
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.18 540.00
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.49 495.00
4 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 14.65 472.00
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.85 445.00
6 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.94 432.00
7 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.67 339.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.73 609.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.19 539.00
3 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.65 472.00
4 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.67 469.00
5 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.19 399.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 15.30 385.00
7 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.40 372.00
8 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 15.45 366.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.25 530.00
2 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.66 471.00
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.80 451.00
4 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.17 402.00
5 5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 15.87 315.00
6 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 16.10 289.00
7 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 16.67 228.00
8 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.26 93.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (ne, 7.6.2020 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 15.39 374.00
2 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 15.80 324.00
3 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 15.89 313.00
4 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 16.23 275.00
5 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 16.44 252.00
6 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 16.77 218.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.08 715.00
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.11 709.00
3 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.28 681.00
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.37 666.00
5 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.38 665.00
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.45 653.00
7 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.47 650.00
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.47 650.00
9 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.52 642.00
10 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.56 636.00
11 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.58 632.00
12 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 13.61 628.00
13 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.73 609.00
14 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 13.76 604.00
15 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.77 602.00
16 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 13.86 589.00
16 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.86 589.00
18 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.09 553.00
19 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.14 546.00
20 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.17 541.00
21 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.18 540.00
22 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.19 539.00
23 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.25 530.00
24 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.30 522.00
25 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.32 519.00
26 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.49 495.00
27 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 14.57 483.00
28 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.60 479.00
29 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.62 476.00
30 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 14.65 472.00
30 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.65 472.00
32 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.66 471.00
33 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 14.67 469.00
34 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.71 464.00
35 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.77 455.00
36 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.80 451.00
37 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.85 445.00
38 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.94 432.00
39 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.02 422.00
40 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 15.06 416.00
41 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.17 402.00
42 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.19 399.00
43 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 15.22 395.00
44 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.29 386.00
45 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 15.30 385.00
46 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 15.39 374.00
47 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.40 372.00
48 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 15.45 366.00
49 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 15.47 364.00
50 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.67 339.00
51 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 15.80 324.00
52 5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 15.87 315.00
53 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 15.89 313.00
54 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 16.10 289.00
55 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 16.23 275.00
56 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 16.44 252.00
57 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 16.67 228.00
58 11 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16.72 223.00
59 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 16.77 218.00
60 10 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.94 201.00
61 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.26 93.00

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.51 738.00
2 20 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.58 731.00
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.60 729.00
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.44 654.00
5 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.67 634.00
6 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.74 628.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 24.11 683.00
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.34 663.00
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 24.38 659.00
4 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.02 604.00
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.00 377.00
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.03 690.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 24.12 682.00
3 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.03 603.00
4 4 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.41 572.00
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 25.82 539.00
6 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 26.50 485.00
7 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.15 302.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 25.49 565.00
2 12 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.81 462.00
3 7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.44 416.00
4 13 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 27.58 406.00
5 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 28.30 356.00
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.09 306.00
7 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 31.79 159.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.03 522.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.09 441.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.65 272.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 30.19 241.00
5 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.32 181.00
Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.51 738.00
2 20 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.58 731.00
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.60 729.00
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.03 690.00
5 19 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 24.11 683.00
6 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 24.12 682.00
7 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.34 663.00
8 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 24.38 659.00
9 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.44 654.00
10 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.67 634.00
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.74 628.00
12 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.02 604.00
13 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.03 603.00
14 4 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.41 572.00
15 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 25.49 565.00
16 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 25.82 539.00
17 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.03 522.00
18 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 26.50 485.00
19 12 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.81 462.00
20 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.09 441.00
21 7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.44 416.00
22 13 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 27.58 406.00
23 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.00 377.00
24 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 28.30 356.00
25 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.09 306.00
26 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.15 302.00
27 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.65 272.00
28 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 30.19 241.00
29 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.32 181.00
30 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 31.79 159.00
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.67 719.00
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.10 684.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.33 665.00
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.71 635.00
5 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 28.03 610.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 28.30 589.00
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 28.63 564.00
8 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.19 523.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.69 636.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.74 632.00
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.95 540.00
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.09 530.00
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.24 519.00
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 29.73 484.00
7 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.19 452.00
8 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 32.34 317.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 28.75 555.00
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 29.30 515.00
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 29.43 505.00
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 29.53 498.00
5 10 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.80 479.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 30.30 445.00
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 31.82 348.00
8 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 33.85 235.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.07 461.00
2 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.83 410.00
3 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 31.40 374.00
4 14 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 32.07 333.00
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 32.70 297.00
6 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 33.32 263.00
Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 28.70 559.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.52 499.00
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 29.63 491.00
4 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 30.61 424.00
5 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 31.16 389.00
6 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 31.77 351.00
7 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 32.16 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 29.38 509.00
2 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 30.45 435.00
3 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 32.12 330.00
4 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 32.44 311.00
5 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 32.53 306.00
6 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 33.17 271.00
7 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 33.92 231.00
8 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 36.05 136.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.67 719.00
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.10 684.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.33 665.00
4 3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.69 636.00
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.71 635.00
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.74 632.00
7 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 28.03 610.00
8 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 28.30 589.00
9 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 28.63 564.00
10 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 28.70 559.00
11 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 28.75 555.00
12 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.95 540.00
13 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.09 530.00
14 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.19 523.00
15 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.24 519.00
16 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 29.30 515.00
17 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 29.38 509.00
18 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 29.43 505.00
19 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.52 499.00
20 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 29.53 498.00
21 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 29.63 491.00
22 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 29.73 484.00
23 10 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.80 479.00
24 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.07 461.00
25 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.19 452.00
26 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 30.30 445.00
27 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 30.45 435.00
28 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 30.61 424.00
29 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.83 410.00
30 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 31.16 389.00
31 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 31.40 374.00
32 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 31.77 351.00
33 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 31.82 348.00
34 14 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 32.07 333.00
35 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 32.12 330.00
36 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 32.16 328.00
37 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 32.34 317.00
38 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 32.44 311.00
39 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 32.53 306.00
40 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 32.70 297.00
41 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 33.17 271.00
42 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 33.32 263.00
43 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 33.85 235.00
44 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 33.92 231.00
45 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 36.05 136.00
Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS

600 m - Muži

(ne, 7.6.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 1:23.64
2 19 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 1:24.04
3 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:26.26
4 15 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 1:26.54
5 4 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:28.66
6 5 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 1:28.97
7 12 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 1:34.18
8 13 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 1:37.62
9 7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:40.15
10 10 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:02.87
Celkem 10 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 1:54.37
2 5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 1:56.11
3 4 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 1:57.24
4 12 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:02.48
5 11 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:03.99
6 13 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:04.27
7 10 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:05.53
8 14 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:06.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:42.74
2 1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:46.02
3 10 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:47.96
4 11 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:48.81
5 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 1:55.94
6 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 1:56.74
15 Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:42.74
2 1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:46.02
3 10 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:47.96
4 11 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:48.81
5 15 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 1:54.37
6 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 1:55.94
7 5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 1:56.11
8 12 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 1:56.74
9 4 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 1:57.24
10 12 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:02.48
11 11 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:03.99
12 13 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:04.27
13 10 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:05.53
14 14 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:06.45
15 Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 DNF

4 x 60 m - Muži

(ne, 7.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sladký, Kuřák, Svoboda, Terč Sladký, Kuřák, Svoboda, Terč ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 28.67
2 Čada, Halla, Plaňanský, Šmrha Čada, Halla, Plaňanský, Šmrha SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 29.24
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ženy

(ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Hejdová, Králová, Šebestová Babyncová, Hejdová, Králová, Šebestová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.99
2 1 Hynková, Mašková, Peterková, Ubryová Hynková, Mašková, Peterková, Ubryová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 31.25
3 Pelcová, Opichalová, Česáková, Herbánszká Pelcová, Opichalová, Česáková, Herbánszká Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 32.58
4 Hrůzová, Kompitová, Lojdová, Skalová Hrůzová, Kompitová, Lojdová, Skalová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 32.67
5 4 Čadová, Červenková, Šimáčková, Žaludová Čadová, Červenková, Šimáčková, Žaludová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 35.50
Celkem 5 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2355
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2030
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1962
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1961
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1862
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1828
7 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1762
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1760
9 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1748
10 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1616
11 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1581
12 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1482
13 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1350
14 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1323
15 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1229
16 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0945
17 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0935
18 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0889
19 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0785
20 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0586
Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNF
David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNF
Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNF
Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNF
Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNF
Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Celkem 43 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2177
2 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2084
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2078
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2041
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2034
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1987
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1921
8 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1898
9 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1886
10 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1829
11 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1808
12 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1727
13 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1724
14 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1721
15 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1701
16 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1693
17 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1685
18 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1666
19 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1659
20 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1602
21 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1510
22 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1475
23 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1474
24 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1442
25 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1425
26 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1423
27 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1394
28 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1338
29 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1326
30 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1219
31 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1204
32 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1171
33 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1159
34 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1129
35 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1099
36 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1056
37 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0976
38 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0926
39 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 0780
Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNF
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. DNF
Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. DNF
Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNF
Celkem 73 závodníků