Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD ml. žactva a 1. kolo OMD st. žactva Karlovarského kraje

Karlovy Vary (17. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.49 7.00
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.61
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.73 5.00
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.90 4.00
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.96 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.31 2.00
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.33 1.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.49 7.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.61
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.73 5.00
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.90 4.00
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.96 3.00
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.31 2.00
7 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.33 1.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.39 11.00
2 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.60 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.86 6.00
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.88 5.00
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.17 3.00
6 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.20 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.68 8.00
2 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.31 1.00
3 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.32
4 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.45
5 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.68
6 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.82 7.00
2 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.95 4.00
3 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.71
4 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.76
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.05
6 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 16:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.59
2 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.71
3 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.02
4 Josef StaněkJosef Staněk 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.42
5 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.39 11.00
2 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.60 9.00
3 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.68 8.00
4 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.82 7.00
5 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.86 6.00
6 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.88 5.00
7 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.95 4.00
8 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.17 3.00
9 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.20 2.00
10 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.31 1.00
11 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.32
12 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.45
13 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.59
14 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.68
15 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.71
15 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.71
17 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.76
18 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.84
19 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.02
20 Daniel DvořákDaniel Dvořák 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.05
21 Josef StaněkJosef Staněk 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.42
22 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.45
23 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.75

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.38 7.00
2 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.61 4.00
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.65 2.00
4 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71 1.00
5 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.53 5.00
2 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.63 3.00
3 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.73
4 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.80
5 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.86
2 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.08
3 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.09
4 Maria DivkovičMaria Divkovič 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.16
5 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.43
2 Jůlie DrahošováJůlie Drahošová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.90
3 Tereza DukováTereza Duková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.01
Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.38 7.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.53 5.00
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.61 4.00
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.63 3.00
5 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.65 2.00
6 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71 1.00
7 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.73
8 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.80
9 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.86
9 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.86
11 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.96
12 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.08
13 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.09
14 Maria DivkovičMaria Divkovič 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.16
15 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.28
16 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.43
17 Jůlie DrahošováJůlie Drahošová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.90
18 Tereza DukováTereza Duková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.01
Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.35 11.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.43 9.00
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.66 8.00
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71 7.00
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.89 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.85 6.00
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.01 4.00
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.10 1.00
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.11
5 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.23
6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.47
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.48
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.58
MS Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 09.77
5 Lucie ŠtafflováLucie Štafflová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.04 3.00
2 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.85
3 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.08
4 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.67
5 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.48
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.07 2.00
2 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.24
3 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.31
4 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.45
5 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.56
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.17
2 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.73
3 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.94
4 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.09
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.20
2 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.90
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.92
4 Saša PazuvajevSaša Pazuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.22
5 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.35 11.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.43 9.00
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.66 8.00
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71 7.00
5 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.85 6.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.89 5.00
7 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.01 4.00
8 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.04 3.00
9 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.07 2.00
10 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.10 1.00
11 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.11
12 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.17
13 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.20
14 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.23
15 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.24
16 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.28
17 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.31
18 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.45
19 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.47
20 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.48
21 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.56
22 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.58
23 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.73
24 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 09.77
25 Lucie ŠtafflováLucie Štafflová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.82
26 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.85
27 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.90
28 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.92
29 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.94
30 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.08
31 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.09
32 Saša PazuvajevSaša Pazuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.22
33 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.28
34 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.67
35 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.48

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.45 7.00
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 38.13 5.00
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 38.48 4.00
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 39.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.50 3.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 42.75 2.00
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 44.23 1.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.45 7.00
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 38.13 5.00
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 38.48 4.00
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 39.37
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.50 3.00
6 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 42.75 2.00
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 44.23 1.00
8 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.91

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 44.42 11.00
2 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 47.23 9.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.19 8.00
4 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 61.06
Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.68 6.00
2 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 52.85 5.00
3 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 55.63 3.00
4 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.55 1.00
5 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 58.17
Daniel DvořákDaniel Dvořák 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.86 7.00
2 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.73 4.00
3 Ivan PozuvajevIvan Pozuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 57.19 2.00
Josef StaněkJosef Staněk 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 44.42 11.00
2 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 47.23 9.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.19 8.00
4 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.86 7.00
5 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.68 6.00
6 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 52.85 5.00
7 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.73 4.00
8 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 55.63 3.00
9 Ivan PozuvajevIvan Pozuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 57.19 2.00
10 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.55 1.00
11 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 58.17
12 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 61.06
Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS
Daniel DvořákDaniel Dvořák 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Josef StaněkJosef Staněk 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNF

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 42.39 7.00
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 45.26 4.00
3 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.37 3.00
4 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 46.15 2.00
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.39 1.00
6 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.64 5.00
2 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 48.97
3 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 49.90
4 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.99
5 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 51.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DukováTereza Duková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 49.48
2 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 51.22
3 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.92
Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 42.39 7.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.64 5.00
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 45.26 4.00
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.37 3.00
5 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 46.15 2.00
6 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.39 1.00
7 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.67
8 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 48.97
9 Tereza DukováTereza Duková 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 49.48
10 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 49.90
11 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.99
12 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 51.15
13 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 51.22
14 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.92
Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 44.66
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 45.54 11.00
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.33 9.00
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 46.69 8.00
5 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 49.30 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 49.95 3.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 50.60 1.00
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 51.89
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 56.51
5 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 57.02
6 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 57.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 47.70 7.00
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 49.42 4.00
3 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 49.98 2.00
4 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 51.49
5 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 57.67
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.90
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 54.33
3 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 55.96
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 57.29
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.03 6.00
2 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.16
3 Saša PazuvajevSaša Pazuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 59.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 44.66
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 45.54 11.00
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.33 9.00
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 46.69 8.00
5 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 47.70 7.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.03 6.00
7 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 49.30 5.00
8 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 49.42 4.00
9 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 49.95 3.00
10 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 49.98 2.00
11 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 50.60 1.00
12 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 51.49
13 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 51.89
14 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.90
15 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.16
16 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 54.33
17 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 55.96
18 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 56.51
19 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 57.02
20 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 57.29
21 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 57.34
22 Elena GregorováElena Gregorová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 57.67
23 Saša PazuvajevSaša Pazuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 59.89

800 m - Žáci

(st, 17.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:17.94 7.00
2 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:19.30 5.00
3 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:24.05 4.00
MS Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 2:29.76
MS Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 2:45.43
MS Kašpar KučeraKašpar Kučera 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:46.52
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:36.37 11.00
2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:40.90 9.00
3 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:41.86 8.00
4 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:42.96 7.00
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:44.28 6.00
6 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:50.93 5.00
7 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:55.72 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:54.13 4.00
2 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:02.07 2.00
3 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:05.25 1.00
4 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:24.94
Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Ivan PozuvajevIvan Pozuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:36.37 11.00
2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:40.90 9.00
3 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:41.86 8.00
4 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:42.96 7.00
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:44.28 6.00
6 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:50.93 5.00
7 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:54.13 4.00
8 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:55.72 3.00
9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:02.07 2.00
10 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:05.25 1.00
11 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:24.94
Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Ivan PozuvajevIvan Pozuvajev 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS

800 m - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:31.57 7.00
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:38.78 5.00
MS Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 2:44.99
4 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:45.37 4.00
5 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 3:15.74 3.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:45.63 11.00
2 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:49.76 9.00
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11 2:49.99 8.00
4 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:50.37 7.00
5 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 2:51.44 6.00
6 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 2:55.22 5.00
7 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:00.12 4.00
8 Anna HudákováAnna Hudáková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 3:03.47 3.00
9 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:06.72 2.00
10 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:10.30 1.00
11 Vendula HusákováVendula Husáková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 3:22.23
Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.35 11.00
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.55 9.00
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.47 7.00
4 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.59 5.50
5 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.93 3.00
6 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.95 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.28 8.00
2 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 12.59 5.50
3 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.77 4.00
4 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 13.17 1.00
5 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.35 11.00
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.55 9.00
3 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.28 8.00
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.47 7.00
5 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.59 5.50
5 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 12.59 5.50
7 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.77 4.00
8 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.93 3.00
9 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.95 2.00
10 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 13.17 1.00
11 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.39

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.04 11.00
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.18 9.00
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.24 8.00
4 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.85 7.00
5 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.55
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41 4.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.55 3.00
3 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 13.65 2.00
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.91
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.02
6 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 14.07
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.05 6.00
2 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 13.11 5.00
3 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.74 1.00
MS Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 14.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.04 11.00
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.18 9.00
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.24 8.00
4 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.85 7.00
5 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.05 6.00
6 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 13.11 5.00
7 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41 4.00
8 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.55 3.00
9 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 13.65 2.00
10 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.74 1.00
11 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.91
12 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.02
13 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 14.07
14 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.55
15 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 14.57

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 NM 7.00
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 NM 5.00
Poznámky:
pro poruchu kamery nebyl běh změřen, přesto bylo možné určit pořadí; řídící pracovník rozhodl, že běh se již nebude opakovat a body budou přiděleny dle pořadí
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.00 7.00
2 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.25 4.00
3 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 17.36 3.00
4 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 20.62 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16.65 5.00
2 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 19.64 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.00 7.00
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16.65 5.00
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.25 4.00
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 17.36 3.00
5 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 19.64 2.00
6 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 20.62 1.00

4 x 60 m - Žáci

(st, 17.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krbec, Klíček, Škarda, Bartoš Krbec, Klíček, Škarda, Bartoš TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 30.76 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Váša, Prokop, Vaculík, Hanek Váša, Prokop, Vaculík, Hanek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 35.26 11.00
2 Szalay, Vosátka, Fikker, Pötzl Szalay, Vosátka, Fikker, Pötzl SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 36.14 9.00
3 Janda, Strádal, Sýkora, Ševčenko Janda, Strádal, Sýkora, Ševčenko SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 40.62 8.00
Botka, Štrobl, Macháček, Mikeš Botka, Štrobl, Macháček, Mikeš TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DQ
Poznámky:
TP 24.8 (170.8) - štafeta TRIATLET byla diskvalifikována, přeběhla do jiné dráhy
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hejdová, Mašková, Hynková, Ubryová Hejdová, Mašková, Hynková, Ubryová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 31.71 7.00
2 Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Farářová Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Farářová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 33.09 5.00
3 Lichnovská, Kosová, Otcovská, Fričová Lichnovská, Kosová, Otcovská, Fričová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 33.16 4.00
4 Čedíková, Rotová, Baranovská, Zahradníková Čedíková, Rotová, Baranovská, Zahradníková ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 34.68 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levová, Žaludová, Vokáčová, Peterková Levová, Žaludová, Vokáčová, Peterková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 33.73 11.00
2 Holátová, Cikaníková, Sitková, Závodná Holátová, Cikaníková, Sitková, Závodná SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 35.63 9.00
3 Bašistová, Bönischová, Jurášová, Vébrová Bašistová, Bönischová, Jurášová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 36.14 8.00
4 Kučerová, Michálková, Mikolášková, Stehlíková Kučerová, Michálková, Mikolášková, Stehlíková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 37.32 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staňková, Markusová, Žabková, Čadová Staňková, Markusová, Žabková, Čadová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 36.16 7.00
2 Fischerová, Podzimková, Červenková, Šimáčková Fischerová, Podzimková, Červenková, Šimáčková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 36.98 6.00
3 Krýslová, Kraftová, Kosová, Dvorská Krýslová, Kraftová, Kosová, Dvorská TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 37.47 4.00
4 Kastlová, Forejtová, Leharová, Vaňkátová Kastlová, Forejtová, Leharová, Vaňkátová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 38.91 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levová, Žaludová, Vokáčová, Peterková Levová, Žaludová, Vokáčová, Peterková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 33.73 11.00
2 Holátová, Cikaníková, Sitková, Závodná Holátová, Cikaníková, Sitková, Závodná SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 35.63 9.00
3 Bašistová, Bönischová, Jurášová, Vébrová Bašistová, Bönischová, Jurášová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 36.14 8.00
4 Staňková, Markusová, Žabková, Čadová Staňková, Markusová, Žabková, Čadová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 36.16 7.00
5 Fischerová, Podzimková, Červenková, Šimáčková Fischerová, Podzimková, Červenková, Šimáčková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 36.98 6.00
6 Kučerová, Michálková, Mikolášková, Stehlíková Kučerová, Michálková, Mikolášková, Stehlíková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 37.32 5.00
7 Krýslová, Kraftová, Kosová, Dvorská Krýslová, Kraftová, Kosová, Dvorská TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 37.47 4.00
8 Kastlová, Forejtová, Leharová, Vaňkátová Kastlová, Forejtová, Leharová, Vaňkátová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 38.91 3.00

skok vysoký - Žáci

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.381.411.441.471.501.531.561.59 Body
MS Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 1.50 ooooooxxx
2 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 1.47 oooxooxxx 7.00
3 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 1.41 oxoxoxxx 5.00
4 Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 1.35 xxoxxx 4.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.47 Body
1 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 1.44 -o-oxoxoxoxxx 11.00
2= Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 1.30 oooxxx 8.50
2= Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 2 1.30 oooxxx 8.50
Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 14 1.53 o--o-o-oxxx 11.00
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 13 1.50 -o-oooxoxx 9.00
3 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 10 1.47 -ooxoooxxx 8.00
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 1.41 oxoooxxx 7.00
5 Eliška OtcovskáEliška Otcovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 1.38 xooxxoxxx 6.00
6 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 1.35 xooxxx 5.00
7 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 9 1.35 oxoxxx 4.00
Jůlie DrahošováJůlie Drahošová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 1 NM xxx
Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2 NM xxx
Valentina SlabováValentina Slabová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 NM xxx
Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 8 NM xxx
Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 NM xxx
Tereza Anna LintemerováTereza Anna Lintemerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 3 NM xxx
Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.231.261.291.321.351.381.41 Body
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 11 1.41 ooo-oooxooo 11.00
2= Nikola HořtováNikola Hořtová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 1.23 ooooxxx 8.50
2= Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 9 1.23 ooooxxx 8.50
4 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 1.23 oxoxooxxx 7.00
5 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 1 1.20 oooxxx 6.00
6 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 10 1.20 -oxxoxxx 5.00
7 Gréta AndreovskáGréta Andreovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 8 1.20 xxoxoxxoxxx 4.00
8 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 6 1.15 ooxxx 3.00
9 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 5 1.15 oxoxxx 2.00
10 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 4 1.15 xoxxoxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 4.92 +0.4 m/s 4.88  +0.1x4.92  +0.44.924.70  +1.04.87  +1.4x 7.00
2 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 4.66 +1.2 m/s 4.29  +1.5x4.55  +2.04.554.37  +0.5x4.66  +1.2 5.00
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 4.62 +1.0 m/s 4.30  +1.44.62  +1.04.51  +1.04.624.31  +1.0x4.36  +0.4 4.00
MS Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 4.54 +1.0 m/s 4.29  +1.04.54  +1.04.45  +1.04.540.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 24 4.72 -0.7 m/s 4.72  -0.7--4.72--- 11.00
2 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 4.69 +0.8 m/s 4.62  +0.0x4.25  +2.64.624.35  +0.54.48  +0.04.69  +0.8 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 23 4.50 +0.7 m/s 4.20  -1.23.61  +0.7x4.204.50  +0.7x4.35  +0.7 8.00
4 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 22 4.41 +1.4 m/s 4.41  +1.44.10  +1.8x4.41xx4.26  +0.4 7.00
5 Vít KadečkaVít Kadečka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 19 4.39 +1.1 m/s 4.12  +1.34.26  +2.44.05  +1.84.264.30  +0.04.39  +1.14.32  +1.0 6.00
6 Martin AustMartin Aust
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 21 4.10 +0.0 m/s xx4.10  +0.04.103.96  +0.2xx 5.00
7 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 14 4.08 +1.9 m/s 3.51  -0.62.48  +0.04.08  +1.94.083.75  +1.23.60  +1.03.99  +0.3 4.00
8 Jakub FikkerJakub Fikker
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 10 3.93 +1.4 m/s 3.93  +1.43.30  -1.13.66  -1.13.933.56  +0.93.77  +1.73.54  +0.5 3.00
9 Jakub JaneckýJakub Janecký
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 18 3.87 +0.9 m/s 3.87  +0.93.70  +1.23.56  +1.33.870.00.00.0 2.00
10 Jakub VosátkaJakub Vosátka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 20 3.86 +0.0 m/s x3.86  +0.03.64  +1.63.860.00.00.0 1.00
11 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 13 3.84 +0.0 m/s 3.84  +0.03.65  -0.93.21  +0.03.840.00.00.0
12 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 15 3.79 +1.0 m/s 3.44  +0.03.79  +1.03.50  +0.03.790.00.00.0
13 David SýkoraDavid Sýkora
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 4 3.77 +0.4 m/s x3.77  +0.43.48  -0.23.770.00.00.0
14 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 3 3.68 +0.0 m/s 3.68  +0.0xx3.680.00.00.0
15 Jan SzalayJan Szalay
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 12 3.59 +1.2 m/s 3.59  +1.23.50  -1.33.11  +0.63.590.00.00.0
16 Aleš HendrichAleš Hendrich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 16 3.59 +0.4 m/s 3.00  +0.03.59  +0.43.10  -0.73.590.00.00.0
17 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 6 3.55 +0.0 m/s x3.55  +0.0x3.550.00.00.0
18= Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 17 3.52 +1.9 m/s x3.52  +1.9x3.520.00.00.0
18= Jakub KunešJakub Kuneš
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 2 3.52 +2.0 m/s x3.52  +2.0x3.520.00.00.0
20 Adam HolzerAdam Holzer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 7 3.47 +1.5 m/s 3.47  +1.5x2.80  +2.33.470.00.00.0
21 Filip KosFilip Kos
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 9 3.39 +1.3 m/s 3.39  +1.3x3.36  +0.73.390.00.00.0
22 Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 11 2.79 -1.0 m/s 2.52  +1.62.36  +0.32.79  -1.02.790.00.00.0
Vojtěch MikešVojtěch Mikeš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniel BáťaDaniel Báťa
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 12 5.01 +1.0 m/s --5.01  +1.05.014.87  +1.5-- 11.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 11 4.86 +1.0 m/s 4.66  +1.04.71  +1.24.83  +1.04.834.58  +1.44.85  +1.04.86  +1.0 9.00
3 Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 10 4.66 +1.0 m/s xx4.66  +1.04.664.56  +1.03.99  +1.02.68  +1.0 8.00
4 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 4.27 +1.5 m/s 4.27  +1.53.21  +1.84.12  +0.44.273.72  +0.5xx 7.00
5 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 8 4.26 +1.2 m/s 3.95  +1.24.09  +1.24.26  +1.24.264.21  +1.44.06  +1.54.09  +1.0 6.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 7 4.13 +1.4 m/s x3.99  +1.5x3.993.92  +0.5x4.13  +1.4 5.00
7 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 9 4.00 +1.0 m/s 4.00  +1.03.92  +0.03.94  +1.44.003.65  +1.23.87  +2.03.91  +1.0 4.00
8 Maria DivkovičMaria Divkovič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 1 3.93 +1.2 m/s x3.93  +1.2x3.93xxx 3.00
9 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 3.71 +1.2 m/s 3.63  +0.93.70  +1.53.71  +1.23.710.00.00.0 2.00
10 Petra DundrováPetra Dundrová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3 3.52 +0.5 m/s 3.52  +0.5xx3.520.00.00.0 1.00
Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 24 4.40 +1.4 m/s 4.40  +1.4xx4.404.26  -0.9x4.40  +0.0 11.00
2 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 16 4.23 -1.0 m/s 4.10  +0.04.06  +1.04.06  +0.04.103.70  +2.23.88  +0.04.23  -1.0 9.00
3 Nina PeterkováNina Peterková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 23 4.18 +0.0 m/s 4.13  -0.33.94  +0.04.08  +0.04.133.96  +0.84.00  +0.04.18  +0.0 8.00
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 17 4.17 -0.4 m/s xx3.74  -0.13.743.70  +0.04.17  -0.4x 7.00
5 Michaela KastlováMichaela Kastlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 19 3.95 +0.0 m/s 3.69  +0.03.95  +0.03.78  +0.03.953.26  +0.23.46  +0.03.47  -1.3 6.00
6 Vanda SitkováVanda Sitková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 6 3.94 -0.4 m/s 3.67  +0.63.94  -0.43.65  +0.03.943.50  +2.23.86  +0.03.49  +0.0 5.00
7 Martina ČervenkováMartina Červenková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 18 3.85 +0.6 m/s 3.76  +0.6x3.74  -1.43.763.55  +0.03.85  +0.63.29  -1.1 4.00
8 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 4 3.78 +0.0 m/s 3.78  +0.03.05  +0.83.30  +1.83.783.17  +2.03.11  -1.23.52  +0.0 3.00
9 Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 15 3.71 +1.1 m/s 3.64  -0.83.71  +1.13.63  +0.03.710.00.00.0 2.00
10 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 8 3.71 +0.1 m/s 3.71  +0.13.63  +0.0x3.710.00.00.0 1.00
11 Jana ZávodnáJana Závodná
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 21 3.68 +0.3 m/s x3.68  +0.3x3.680.00.00.0
12 Tereza StaňkováTereza Staňková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
10 7 3.66 -1.3 m/s 3.66  -1.33.48  +0.03.04  +0.03.660.00.00.0
13 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 2 3.59 +0.7 m/s 3.35  +0.23.56  +0.43.59  +0.73.590.00.00.0
14 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 3 3.58 +0.4 m/s 3.51  -0.53.56  +1.33.58  +0.43.580.00.00.0
15 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 3.56 +2.0 m/s 3.56  +2.03.28  +1.73.55  -0.73.560.00.00.0
16 Anna LeharováAnna Leharová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 5 3.50 +1.3 m/s xx3.50  +1.33.500.00.00.0
17 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 10 3.45 +1.1 m/s 3.42  +1.23.45  +1.13.21  +1.63.450.00.00.0
18 Markéta TvrdkováMarkéta Tvrdková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 9 3.33 +0.1 m/s x2.96  +0.03.33  +0.13.330.00.00.0
MS Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 14 3.14 +0.0 m/s 3.00  +1.23.03  +0.53.14  +0.03.140.00.00.0
20 Sára CihlováSára Cihlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
07 13 3.10 -0.5 m/s xx3.10  -0.53.100.00.00.0
21 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 12 3.06 +0.1 m/s 3.02  -1.23.06  +0.13.03  +0.03.060.00.00.0
22 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 20 2.96 +0.5 m/s xx2.96  +0.52.960.00.00.0
23 Anna HudákováAnna Hudáková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 2.94 -0.7 m/s x2.94  -0.72.62  +1.32.940.00.00.0
24 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 11 2.60 +0.1 m/s xx2.60  +0.12.600.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 15 09.15 08.8208.1609.1509.1507.6709.0907.71 11.00
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 10 09.12 08.5809.12-09.12--- 9.00
3 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 14 09.04 08.15x09.0409.0407.9908.1508.33 8.00
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 13 08.41 08.4108.2607.9608.4107.7608.1508.04 7.00
5 Markéta TvrdkováMarkéta Tvrdková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 12 08.06 06.7307.5807.6107.6108.0607.9807.46 6.00
6 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 11 07.99 07.7206.6707.9907.9907.1507.7007.27 5.00
7 Michaela ForejtováMichaela Forejtová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 3 06.78 06.2006.4606.6706.6706.6606.2306.78 4.00
8 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 5 06.77 06.7706.3905.8806.7705.8005.6206.42 3.00
9 Kateřina BružováKateřina Bružová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 1 05.96 xx05.9605.960.00.00.0 2.00
10 Anna LeharováAnna Leharová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 05.93 04.8305.6205.9305.930.00.00.0 1.00
11 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 6 05.77 05.4005.4705.7705.770.00.00.0
12 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 4 05.69 05.6905.2305.5905.690.00.00.0
13 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 8 05.37 05.3704.9504.6805.370.00.00.0
14 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 9 05.00 04.9104.5605.0005.000.00.00.0
15 Marie CihlováMarie Cihlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 2 04.58 04.1504.4704.5804.580.00.00.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián SrnkaSebastián Srnka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 13 08.94 08.3108.3808.6708.6708.3908.4508.94 11.00
2 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 12 08.25 07.7407.8707.9007.9008.2507.7506.42 9.00
3 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 07.51 x06.1005.9606.1006.6507.5107.39 8.00
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 3 07.22 06.8706.9506.4306.9506.62x07.22 7.00
5 Dominik NovotnýDominik Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 10 06.81 06.3006.7906.1206.7906.6906.8106.54 6.00
6 Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 6 06.77 06.77x06.4906.770.00.00.0 5.00
7 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 9 06.68 06.0806.3906.6806.6806.0906.5206.45 4.00
8 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 11 06.52 06.52xx06.5206.4206.0806.11 3.00
9 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 4 05.98 05.9805.8905.7405.980.00.00.0 2.00
10 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 05.69 05.6305.6905.6605.690.00.00.0 1.00
11 Petr HolečekPetr Holeček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 1 05.15 x05.15x05.150.00.00.0
Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 8 09.60 08.9209.6008.7209.6008.7708.4709.47 7.00
2 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 7 08.66 07.1707.7308.5008.5008.6607.3008.11 5.00
3 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 08.50 06.1607.0207.0107.0208.5008.3707.94 4.00
4 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 6 07.87 07.3407.4407.2507.4407.3007.8707.24 3.00
5 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 07.81 07.66xx07.6607.5207.6407.81 2.00
6 Eliška OtcovskáEliška Otcovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 07.02 x06.7407.0207.02--- 1.00
7 Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 06.58 x06.58x06.58---
8 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 06.22 05.7705.99x05.9906.2206.1706.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 17.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 6 10.10 08.4809.8210.1010.10--- 7.00
2 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 09.69 09.6909.0509.0109.6908.6809.4109.25 5.00
3 Tomáš TalhoferTomáš Talhofer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 09.43 07.6708.6508.7508.7507.9808.1309.43 4.00
MS Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 09.11 09.1108.1808.2009.1108.7808.9108.96
MS Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 08.54 07.9908.3808.4908.4908.1608.5408.31
6 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 07.41 05.9205.9407.3207.3207.1207.3207.41 3.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 6 23.53 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
2 Simona JaráSimona Jará
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3 20.76 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 19.82 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
4 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 18.02 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
5 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 15.55 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
6 Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2 11.57 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 25.77 0.0 7.00
MS Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 6 24.86 0.0
3 Tomáš TalhoferTomáš Talhofer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 23.53 0.0 5.00
MS Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 22.94 0.0
MS Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 22.75 0.0
MS Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 19.14 0.0
Celkem 6 závodníků