Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj

Karlovy Vary (27. 6. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 12:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.04
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.21
3 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.48
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.98
6 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.99
7 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.17
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.45
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.54
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.84
5 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.19
6 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.50
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 12.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.04
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.17
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.21
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.45
5 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.48
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.54
7 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.84
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87
9 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.98
10 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.99
11 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.10
12 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.19
13 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.50
14 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 12.53

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.97 11.00
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.06 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.28 8.00
4 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.38 7.00
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.64 6.00
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.94 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.44 3.00
3 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.45 2.00
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DNS
Antonín VrbaAntonín Vrba 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DQ
Poznámky:
162.8
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 12:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
2 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.44
3 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.68
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11.74
5 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 11.93
6 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.97
7 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.59
8 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 12:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.26
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.53
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.74
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.84
5 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.92
6 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 12.42
7 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 13.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.17
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.26
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.44
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.53
5 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.68
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11.74
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.74
8 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.84
9 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.92
10 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 11.93
11 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.97
12 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 12.42
13 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.59
14 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.60
15 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 13.20

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.94 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99 9.00
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.24 8.00
4 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.33 7.00
5 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.56 6.00
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.54 4.00
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.60 3.00
3 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.73 2.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.76 1.00
5 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.84
6 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.27
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 12:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.92 9.00
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.63 6.00
3 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.42 3.00
4 Adéla KepkováAdéla Kepková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.49 2.00
5 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.86
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNS
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 12:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.65 11.00
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.19 8.00
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.47 7.00
4 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.98 5.00
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.30 4.00
6 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 14.65 1.00
Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 12:35) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.76
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.28
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.39
4 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.43
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.51
Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.6.2020 - 12:35) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.49
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.73
MS Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.76
MS Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.97
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.52
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 13.63
MS Carolina SchiffmannováCarolina Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 15.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.49
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.65 11.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.73
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.76
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.76
6 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.92 9.00
7 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.97
8 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.19 8.00
9 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.28
10 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.39
11 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.47 7.00
12 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.52
13 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.63 6.00
13 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 13.63
15 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.98 5.00
16 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.30 4.00
17 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.42 3.00
18 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.43
19 Adéla KepkováAdéla Kepková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.49 2.00
20 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.51
21 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 14.65 1.00
22 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.86
23 Carolina SchiffmannováCarolina Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 15.29
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNS
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 13:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.40 11.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.57 9.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.77 8.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.44 7.00
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.63 6.00
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Poznámky:
162.8
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 13:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.51 4.00
2 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.91 3.00
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.28 2.00
4 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.57 1.00
Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.94
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.12
3 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.35
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.47
5 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 13.71
6 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 13.79
7 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.70
8 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 15.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.36
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.36
3 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.70
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 14.01
5 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.03
6 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 14.34
7 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.64
Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.62
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.94
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.48
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.74
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 14.33
6 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 14.37
7 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.48
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.91
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.99
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.01
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.23
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.62
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.94
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.94
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.12
5 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.35
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 13.36
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.36
8 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.41
9 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.47
10 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.48
11 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.70
12 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 13.71
13 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.74
14 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 13.79
15 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.91
16 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.99
17 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 14.01
17 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.01
19 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.03
20 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.23
21 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 14.33
22 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 14.34
23 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 14.37
24 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.48
25 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.56
26 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.64
27 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.70
28 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 15.54
Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.50 11.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.56 9.00
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.86 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.95 7.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.22 6.00
6 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 13.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.30 4.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.42 3.00
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.51 2.00
4 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 13.72 1.00
5 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.78
6 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.96 9.00
2 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.39 8.00
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.50 5.50
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.08 3.00
David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.79 11.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 23.50 5.50
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.79 4.00
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.12 2.00
5 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 24.21 1.00
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.33
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.32
3 Jan CharvátJan Charvát 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.80
4 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.04
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.15
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 23.48 7.00
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.12
3 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.11
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.33
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.79 11.00
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.96 9.00
4 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.39 8.00
5 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 23.48 7.00
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.50 5.50
6 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 23.50 5.50
8 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.79 4.00
9 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.08 3.00
10 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.12 2.00
10 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.12
12 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 24.21 1.00
13 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.32
14 Jan CharvátJan Charvát 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.80
15 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.97
16 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.04
17 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.15
18 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.11
David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 15:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.92 11.00
2 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.11 9.00
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.26 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.80 2.00
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 15:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.88 7.00
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.06 6.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.95 1.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.69
5 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 15:40) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 24.58 5.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.75 4.00
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78 3.00
4 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 25.15
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 25.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 15:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 25.21
2 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.68
3 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 26.83
4 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 27.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.92 11.00
2 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.11 9.00
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.26 8.00
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.88 7.00
5 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.06 6.00
6 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 24.58 5.00
7 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.75 4.00
8 Jakub BednářJakub Bednář 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78 3.00
9 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.80 2.00
10 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.95 1.00
11 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 25.15
12 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 25.21
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 25.24
14 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.69
15 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.28
16 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.68
17 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 26.83
18 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 27.64
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.91 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.81 9.00
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.03
MS Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.22
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.24 7.00
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.96 8.00
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.79
3 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.71 3.00
4 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.35
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.11 6.00
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.47 5.00
MS Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.97
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 28.17 4.00
5 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 30.06
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.03 2.00
2 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.14 1.00
3 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.53
Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Carolina SchiffmannováCarolina Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.35
2 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.61
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 30.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.91 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.81 9.00
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.96 8.00
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.03
5 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.22
6 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.24 7.00
7 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.11 6.00
8 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.47 5.00
9 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.79
10 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.97
11 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 28.17 4.00
12 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.71 3.00
13 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.03 2.00
14 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.14 1.00
15 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.35
15 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.35
17 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.53
18 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 30.06
19 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.61
20 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 30.81
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 DNS
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Carolina SchiffmannováCarolina Schiffmannová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.38 11.00
2 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.49 9.00
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.98 7.00
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 27.17 6.00
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.36 5.00
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.60 3.00
2 1 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.89
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 29.19
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 29.28
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.62
Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 27.67 2.00
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.03
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 28.99
4 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 29.69
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.72
Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.74 1.00
2 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.99
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.07
4 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.30
5 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 30.02
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 27.77
2 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.49
3 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.63
4 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.25
5 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.08
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.88 8.00
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.11
3 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 29.56
4 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.66
5 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 29.97
6 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 30.79
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 27.85
2 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 28.78
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.69
4 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 30.33
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 30.36
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 32.17
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 27.6.2020 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 27.38 4.00
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 29.84
3 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.72
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.95
5 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 31.22
Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.38 11.00
2 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.49 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.88 8.00
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.98 7.00
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 27.17 6.00
6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.36 5.00
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 27.38 4.00
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.60 3.00
9 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 27.67 2.00
10 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.74 1.00
11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 27.77
12 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 27.85
13 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.99
14 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.03
15 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.07
16 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.11
17 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.49
18 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.63
19 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 28.78
20 1 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.89
21 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 28.99
22 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 29.19
23 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.25
24 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 29.28
25 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.30
26 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 29.56
27 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.62
28 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.66
29 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 29.69
29 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.69
31 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.72
32 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 29.84
33 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 29.97
34 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 30.02
35 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 30.33
36 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 30.36
37 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.72
38 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 30.79
39 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.95
40 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.08
41 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 31.22
42 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 32.17
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS
Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.19 11.00
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 50.80 9.00
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.97 6.00
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.07 2.00
5 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.47
Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 52.53 8.00
2 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.35 5.00
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 53.63 4.00
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 53.83 3.00
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 57.01
Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 52.86 7.00
2 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.69 1.00
3 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 74.44
Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.19 11.00
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 50.80 9.00
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 52.53 8.00
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 52.86 7.00
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.97 6.00
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.35 5.00
7 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 53.63 4.00
8 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 53.83 3.00
9 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.07 2.00
10 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 57.01
11 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.69 1.00
12 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.47
13 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 74.44
Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 DNS
Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.27 11.00
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.46 9.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.84 8.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.24 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.23 7.00
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 56.05 5.00
3 8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 56.34 4.00
4 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.96 3.00
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 60.82 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.27 11.00
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.46 9.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.84 8.00
4 7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.23 7.00
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.24 6.00
6 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 56.05 5.00
7 8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 56.34 4.00
8 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.96 3.00
9 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 60.82 2.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.80 11.00
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 58.87 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.78 8.00
4 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.03 6.00
5 7 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 67.87 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 61.79 7.00
2 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.83 5.00
MS Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 69.78
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 73.05 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.80 11.00
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 58.87 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.78 8.00
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 61.79 7.00
5 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.03 6.00
6 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.83 5.00
7 7 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 67.87 4.00
8 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 69.78
9 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 73.05 3.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 58.60 11.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 60.63 8.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 60.76 7.00
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 61.96 5.00
5 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 66.16
6 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 67.49
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.89 6.00
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 62.80
MS Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 64.48
4 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 65.79
5 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 67.53
6 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 71.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 62.36 4.00
2 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.77 2.00
3 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 64.07 1.00
4 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 68.41
5 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 69.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.26 9.00
2 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 63.50 3.00
3 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 68.12
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 71.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 58.60 11.00
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.26 9.00
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 60.63 8.00
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 60.76 7.00
5 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.89 6.00
6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 61.96 5.00
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 62.36 4.00
8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 62.80
9 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 63.50 3.00
10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.77 2.00
11 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 64.07 1.00
12 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 64.48
13 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 65.79
14 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 66.16
15 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 67.49
16 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 67.53
17 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 68.12
18 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 68.41
19 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 69.24
20 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 71.38
21 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 71.70

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:01.32 11.00
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:01.84 9.00
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:03.24 8.00
4 3 Jan PerglerJan Pergler 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:04.32 7.00
5 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:06.15 5.00
6 2 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.47 4.00
7 6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.08 3.00
8 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:11.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:04.80 6.00
2 5 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:08.22 2.00
3 12 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:10.16 1.00
4 11 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:14.26
5 13 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:22.55
6 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:25.73
7 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:32.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:01.32 11.00
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:01.84 9.00
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:03.24 8.00
4 3 Jan PerglerJan Pergler 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:04.32 7.00
5 15 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:04.80 6.00
6 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:06.15 5.00
7 2 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.47 4.00
8 6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:08.08 3.00
9 5 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:08.22 2.00
10 12 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:10.16 1.00
11 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:11.44
12 11 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:14.26
13 13 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:22.55
14 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:25.73
15 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:32.87

800 m - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:06.41 11.00
2 8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:07.95 9.00
3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:10.99 8.00
4 6 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:11.37 7.00
MS 9 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:16.60
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:19.65 6.00
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:20.91 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 4 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.13
2 5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.28 11.00
3 7 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:33.70 9.00
MS 2 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:34.73
5 1 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.08 8.00
6 6 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:06.63 7.00
3 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
8 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:20.77 11.00
MS 15 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:21.64
3 14 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:23.57 9.00
4 12 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:23.74 8.00
5 13 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:29.40 7.00
MS 4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:32.48
7 1 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:35.33 6.00
8 10 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.80 5.00
9 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:36.40 4.00
10 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:47.89 3.00
11 5 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:04.22 2.00
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 15.79 8.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.92 7.00
3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.40 6.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 18.79 5.00
Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
Poznámky:
162.8
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.74 11.00
MS Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.40
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.49 9.00
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 17.18
5 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 21.54 4.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.74 11.00
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.40
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.49 9.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 15.79 8.00
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.92 7.00
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 17.18
7 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.40 6.00
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 18.79 5.00
9 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 21.54 4.00
Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.30 11.00
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 15.72 8.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.01 6.00
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.26 5.00
5 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.46 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 15.96 7.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.31 4.00
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 17.59
4 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.80
5 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 19.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.56 9.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.36 3.00
3 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 17.39 1.00
4 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 21.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.30 11.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.56 9.00
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 15.72 8.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 15.96 7.00
5 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.01 6.00
6 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.26 5.00
7 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.31 4.00
8 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.36 3.00
9 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.46 2.00
10 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 17.39 1.00
11 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 17.59
12 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.80
13 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 19.24
14 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 21.50

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.87 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 15.21 9.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.11 8.00
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.08 7.00
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.75 6.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.46 8.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.59 7.00
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.82 6.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 16.08 4.00
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.25 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.45 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.12 9.00
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 15.54
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.87 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.45 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.12 9.00
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.46 8.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 15.54
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.59 7.00
6 Jakub BednářJakub Bednář 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.82 6.00
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.87 5.00
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 16.08 4.00
9 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.25 3.00

2000 m překážek - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 7:08.34 11.00
2 10 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 7:23.00 9.00
3 8 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 7:32.96 8.00
4 9 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 8:32.01 7.00
7 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 8:18.71 11.00
2 9 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 8:24.49 9.00
3 12 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 8:27.67 8.00
4 2 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 9:43.09 7.00
3 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(so, 27.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10:36.28 11.00
2 1 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11:09.44 9.00
3 6 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11:28.05 8.00
4 5 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11:37.48 7.00
5 2 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12:18.65 6.00
6 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13:34.45 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12:54.00 11.00
2 11 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13:53.39 9.00
3 13 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14:11.56 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 27.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 47.45 11.00
2 Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 50.52 9.00
Buršík, Charvát, Juráš, Kraft Buršík, Charvát, Juráš, Kraft TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DQ
Poznámky:
170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrba, Míka, Jurečka, Peterka Vrba, Míka, Jurečka, Peterka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 43.83 11.00
2 8 Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 48.73 9.00
Drmela, Pokorný, Neděla, Vostatek Drmela, Pokorný, Neděla, Vostatek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Zeman, Rodr, Svoboda, Kubec Zeman, Rodr, Svoboda, Kubec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 52.45 11.00
2 Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 53.14 9.00
MS Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Kůtková Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Kůtková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 54.04
Jedličková, Nikodemová, Chalupová, Tvrzová Jedličková, Nikodemová, Chalupová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Babická, Jinderlová, Pašková, Řehoušková Babická, Jinderlová, Pašková, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 51.42 11.00
2 Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 51.84 9.00
3 Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.06 8.00
4 Štěrbová, Tyrová, Popelová, Ivasienková Štěrbová, Tyrová, Popelová, Ivasienková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 56.16 7.00
Faktorová, Chalupová, Králová, Žáčková Faktorová, Chalupová, Králová, Žáčková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Hejdová, Hynková, Mašková, Ubryová Hejdová, Hynková, Mašková, Ubryová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DQ
Poznámky:
170.7
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 27.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.561.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.96 Body
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 PB 1.91 -----o--o--ooxr 11.00
2 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 8 PB 1.76 ooxooxoxxoxoxoxxx 9.00
3 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 PB 1.73 ooooxoxoxxoxxx 8.00
4 Adam MatulkaAdam Matulka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 PB 1.67 -ooxooxxx 7.00
5 Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 7 PB 1.64 oxoxoxoxxx 6.00
6 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 PB 1.56 ooxxx 5.00
7 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 PB 1.56 oxoxxx 4.00
8 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 2 PB 1.51 oxxx 3.00
Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.511.561.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 1.88 ----o-o-oxoxxoxoxxoxxx 11.00
2 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 1.85 ----o-oxoooxoxxoxxx 9.00
3 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 4 1.76 --oooooxxooxxx 8.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 1.76 ----o-xxoxxooxxx 7.00
5 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3 1.61 -ooxxoxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.631.661.701.73 Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 PB 1.70 ------oooooxxx 11.00
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 PB 1.57 -ooooxoxxoxxx 9.00
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 8 PB 1.57 ---oxoxoxxoxxx 8.00
MS Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 6 PB 1.54 ---xoxxoxxoxxx
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 PB 1.46 oooxxoxxx 7.00
6 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
01 4 PB 1.36 oxoxxx 6.00
7 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3 PB 1.36 xoxoxxx 5.00
8 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 1.31 xxoxxx 4.00
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 NM xx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.63 Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 16 PB 1.60 ---oooooxxx 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1 PB 1.60 -oooxoooxxoxxx 9.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2 PB 1.57 oooxoxooxoxxx 8.00
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 15 PB 1.54 ---oooxxx 7.00
5 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 PB 1.51 -oxoxxooxxx 6.00
6 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 PB 1.51 -xoxoxxooxxx 5.00
7 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 PB 1.51 ---xoxoxxx 4.00
8 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 PB 1.46 ooooxxx 3.00
MS Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 14 PB 1.46 ooooxxx
10 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 PB 1.46 -ooxoxxx 2.00
11 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 PB 1.46 -oxoxoxx 1.00
MS Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 7 PB 1.41 -ooxxx
13 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 PB 1.41 -oxoxxx
14 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 5 PB 1.36 oxxoxxx
15 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 3 PB 1.31 xxoxxx
Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 11 DNS
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 27.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
MS Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 3.80 ------------xooxo-xxx
MS Tomáš BačákTomáš Bačák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3 3.50 ----oxoxo-oxxoooxxx
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 2.80 xo-o-xxo-xxx 11.00
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 2 DNS
David HašekDavid Hašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 NM ---------xx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.502.602.702.802.903.403.503.803.904.004.104.20 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 4.00 ---------xo-o-xr 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 3.80 -------xo-oxxx 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 2.80 oxooxxoxooxr 8.00
4 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 2 2.70 -ooxoxoxxx 7.00
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 2.70 oooxoxxoxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.852.002.102.202.302.402.502.602.70 Body
MS Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3 2.60 ------xoxoxxx
MS Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 2 2.60 xooooooxxoxoxx
MS Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 2.00 oxoxxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 6.83 +2.4 m/s 6.83  +2.4xx6.83xxx 11.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 6.19 6.195.766.096.196.166.10x 9.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 14 6.06 5.865.735.875.875.875.966.06 8.00
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 5.83 xx5.835.835.715.63x 7.00
5 Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 5.78 x5.67x5.67xx5.78 6.00
6 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 13 5.75 5.715.665.675.715.665.595.75 5.00
7 Antonín VrbaAntonín Vrba
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 10 5.73 xx5.735.735.674.45x 4.00
8 Jan CharvátJan Charvát
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 6 5.69 xx5.695.695.38x5.46 3.00
9 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 7 5.64 5.275.645.325.640.00.00.0 2.00
10 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 8 5.56 5.195.565.295.560.00.00.0 1.00
11 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4 5.40 +0.3 m/s 5.27  +0.65.40  +0.35.33  +1.25.400.00.00.0
12 Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 5 5.09 +1.6 m/s 5.09  +1.65.06  +1.30.0  +2.05.090.00.00.0
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 6.39 +1.2 m/s 6.38  +1.56.39  +1.2x6.39xxx 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 16 6.27 +0.0 m/s 6.27  +0.06.09  +0.16.19  +2.46.276.09  +1.66.13  +0.06.23  +1.6 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 14 5.92 +0.7 m/s 5.29  +2.85.63  +2.05.75  +1.15.755.49  +1.3x5.92  +0.7 8.00
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 5.80 +1.4 m/s 5.73  +0.75.70  +0.05.65  +0.85.735.54  +0.55.42  +0.05.80  +1.4 7.00
5 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 15 5.74 +0.0 m/s 5.74  +0.05.66  +2.3x5.74xxx 6.00
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 13 5.64 +1.0 m/s x5.46  +2.1x5.465.64  +1.0xx 5.00
7 Tomáš MastnýTomáš Mastný
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 10 5.63