Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj

Karlovy Vary (27. 6. 2020)
100 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.97 11.00
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.06 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.28 8.00
100 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.94 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.44 3.00
3 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.45 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.94 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.99 9.00
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11.24 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.54 4.00
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.60 3.00
3 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.73 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.40 11.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.57 9.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.77 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.51 4.00
2 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.91 3.00
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.28 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.50 11.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.56 9.00
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.86 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.30 4.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.42 3.00
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.51 2.00
800 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.41 11.00
2 8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2:07.95 9.00
3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.99 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:28.28 11.00
3 7 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.70 9.00
800 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.77 11.00
3 14 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:23.57 9.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.87 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 15.21 9.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.11 8.00
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:08.34 11.00
2 10 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:23.00 9.00
3 8 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7:32.96 8.00
2000 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8:18.71 11.00
2 9 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8:24.49 9.00
3 12 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:27.67 8.00
3000 m překážek - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:36.28 11.00
2 1 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:09.44 9.00
3 6 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:28.05 8.00
3000 m překážek - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:54.00 11.00
2 11 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13:53.39 9.00
3 13 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:11.56 8.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 47.45 11.00
2 Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 50.52 9.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vrba, Míka, Jurečka, Peterka Vrba, Míka, Jurečka, Peterka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.83 11.00
2 8 Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 48.73 9.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 52.45 11.00
2 Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.14 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 51.42 11.00
2 Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.84 9.00
3 Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.06 8.00