Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj

Karlovy Vary (27. 6. 2020)
skok vysoký - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1.91 11.00
2 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 1.76 9.00
3 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 1.73 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.88 11.00
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.85 9.00
3 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1.76 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1.70 11.00
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1.57 9.00
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 1.57 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 1.60 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1.60 9.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1.57 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2.80 11.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.00 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.80 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2.80 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.83 11.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.19 9.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.06 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.39 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.27 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5.92 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 5.37 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 5.35 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 5.23 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.53 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5.11 9.00
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5.02 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.81 11.00
2 Adéla ČernáAdéla Černá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.36 9.00
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11.64 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11.57 11.00
2 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.26 9.00
3 Patricie JedličkováPatricie Jedličková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.76 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 14.82 11.00
2 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 14.25 9.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 14.10 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MarvanMarek Marvan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.16 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.89 9.00
3 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.73 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.23 11.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.33 11.00
2 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 26.64 9.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26.12 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nick VránekNick Vránek 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.03 11.00
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.17 9.00
3 Marek MatúšMarek Matúš 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.02 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.03 11.00
2 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 24.54 9.00
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 24.33 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.12 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.50 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.25 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.88 11.00
2 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 32.15 9.00
3 Lucie DedkováLucie Dedková 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 31.92 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.30 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 47.58 9.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 44.10 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.44 11.00
3 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.53 9.00