Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj

Karlovy Vary (27. 6. 2020)

4 x 100 m - Junioři

(so, 27.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst Kuřák, Kundrát, Svoboda, Ernst ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 47.45 11.00
2 Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš Tonhauser, Gurban, Lill, Bureš ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 50.52 9.00
Buršík, Charvát, Juráš, Kraft Buršík, Charvát, Juráš, Kraft TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DQ
Poznámky:
170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrba, Míka, Jurečka, Peterka Vrba, Míka, Jurečka, Peterka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 43.83 11.00
2 8 Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď Gribbin, Markvart, Havelka, Ďorď SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 48.73 9.00
Drmela, Pokorný, Neděla, Vostatek Drmela, Pokorný, Neděla, Vostatek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
Zeman, Rodr, Svoboda, Kubec Zeman, Rodr, Svoboda, Kubec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková Burešová, Dušková, Vastlová, Loufková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 52.45 11.00
2 Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková Zavadilová, Rašková, Mildnerová, Brotánková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 53.14 9.00
MS Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Kůtková Kompitová, Lojdová, Hrůzová, Kůtková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 54.04
Jedličková, Nikodemová, Chalupová, Tvrzová Jedličková, Nikodemová, Chalupová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Babická, Jinderlová, Pašková, Řehoušková Babická, Jinderlová, Pašková, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová Babyncová, Šebestová, Králová, Lofová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 51.42 11.00
2 Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová Rychlíková, Lafatová, Viktorová, Dolejšová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 51.84 9.00
3 Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová Bárková, Kosťová, Pučelíková, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.06 8.00
4 Štěrbová, Tyrová, Popelová, Ivasienková Štěrbová, Tyrová, Popelová, Ivasienková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 56.16 7.00
Faktorová, Chalupová, Králová, Žáčková Faktorová, Chalupová, Králová, Žáčková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Hejdová, Hynková, Mašková, Ubryová Hejdová, Hynková, Mašková, Ubryová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DQ
Poznámky:
170.7
Celkem 6 závodníků