Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Milovice Race Walking - 10 km chůze pro 1. kolo extraligy a I. ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen

Milovice (20. 6. 2020)

1 km chůze - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06:28
2 Tamara MaslinovaTamara Maslinova 09 AK Borský Sv JurAK Borský Sv Jur 07:37
Celkem 2 závodníků

2 km chůze - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:11
Celkem 1 závodníků

2 km chůze - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 08 AK Borský Sv JurAK Borský Sv Jur 13:52
2 Silvia VicenovaSilvia Vicenova 08 AK Borský Sv JurAK Borský Sv Jur 14:37
Celkem 2 závodníků

3 km chůze - Žáci

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16:10
2 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 18:30
3 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:57
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 20:15
5 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20:30
Celkem 5 závodníků

3 km chůze - Dorostenky

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela ŠčepkováDaniela Ščepková 05 AK Borský Sv JurAK Borský Sv Jur 17:32
2 Kincso BilibokKincso Bilibok 06 AK Borský Sv JurAK Borský Sv Jur 21:16
3 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21:22
Celkem 3 závodníků

3 km chůze - Žákyně

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:39
2 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17:47
3 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:48
4 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:51
Celkem 4 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:57
2 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23:03
3 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:09
4 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24:24
5 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25:57
6 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 26:24
7 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26:29
8 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:43
9 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 27:42
10 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28:46
11 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 29:14
12 Josef KalátJosef Kalát 55 AK Bílina AAK Bílina A 30:22
13 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30:45
14 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 30:54
15 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 31:31
16 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 33:44
17 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34:27
18 Udo SchaefferUdo Schaeffer 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 34:55
19 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35:06
20 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:50
21 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:53
22 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36:23
23 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 36:27
Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. DNS
Celkem 26 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23:26
2 Karin DevaldovaKarin Devaldova 03 TU KošiceTU Košice 25:12
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25:15
MS Stanislava HakulinováStanislava Hakulinová 03 TU KošiceTU Košice 26:19
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 27:06
6 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28:27
7 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 28:55
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 29:28
9 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 29:43
10 Marcela NovákováMarcela Nováková 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:54
11 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 30:04
12 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:40
13 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30:43
14 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31:20
15 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32:15
16 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32:35
17 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33:32
18 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 34:22
19 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel VyškovOrel Vyškov 34:41
20 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 37:06
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 21 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 43:22
2 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43:31
3 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45:30
MS Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 46:30
5 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 46:45
6 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49:18
7 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50:16
8 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51:17
9 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52:26
10 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52:45
11 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53:45
12 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54:19
13 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54:59
14 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:43
15 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56:38
16 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57:18
17 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57:31
18 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58:39
19 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59:16
20 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:54
21 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65:42
22 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66:01
23 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 66:51
MS Horst KiepertHorst Kiepert 51 MBB-SG AugsburgMBB-SG Augsburg 68:29
25 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:05
26 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 70:43
27 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 76:22
28 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 78:42
Celkem 28 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46:35
2 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 49:18
MS Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 49:52
4 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 52:49
5 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53:16
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 53:53
7 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56:26
8 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 57:46
9 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 57:51
10 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58:40
11 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 58:43
12 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 60:19
13 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60:28
14 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 63:48
15 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 63:58
16 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64:58
17 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 66:02
18 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67:43
19 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68:22
20 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 71:51
21 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 71:52
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 22 závodníků