Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Milovice Race Walking - 10 km chůze pro 1. kolo extraligy a I. ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen

Milovice (20. 6. 2020)

5 km chůze - Muži

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:57
2 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23:03
3 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:09
4 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24:24
5 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25:57
6 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 26:24
7 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26:29
8 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:43
9 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 27:42
10 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28:46
11 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 29:14
12 Josef KalátJosef Kalát 55 AK Bílina AAK Bílina A 30:22
13 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30:45
14 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 30:54
15 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 31:31
16 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 33:44
17 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34:27
18 Udo SchaefferUdo Schaeffer 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 34:55
19 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35:06
20 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:50
21 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:53
22 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36:23
23 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 36:27
Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. DNS
Celkem 26 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23:26
2 Karin DevaldovaKarin Devaldova 03 TU KošiceTU Košice 25:12
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25:15
MS Stanislava HakulinováStanislava Hakulinová 03 TU KošiceTU Košice 26:19
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 27:06
6 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28:27
7 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 28:55
8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 29:28
9 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 29:43
10 Marcela NovákováMarcela Nováková 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:54
11 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 30:04
12 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:40
13 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30:43
14 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31:20
15 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32:15
16 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32:35
17 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33:32
18 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 34:22
19 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel VyškovOrel Vyškov 34:41
20 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 37:06
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 21 závodníků