Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Milovice Race Walking - 10 km chůze pro 1. kolo extraligy a I. ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen

Milovice (20. 6. 2020)

10 km chůze - Muži

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 43:22
2 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43:31
3 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45:30
MS Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 46:30
5 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 46:45
6 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49:18
7 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50:16
8 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51:17
9 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52:26
10 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52:45
11 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53:45
12 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54:19
13 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54:59
14 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:43
15 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56:38
16 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57:18
17 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57:31
18 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58:39
19 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59:16
20 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:54
21 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65:42
22 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66:01
23 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 66:51
MS Horst KiepertHorst Kiepert 51 MBB-SG AugsburgMBB-SG Augsburg 68:29
25 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:05
26 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 70:43
27 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 76:22
28 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 78:42
Celkem 28 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 20.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46:35
2 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 49:18
MS Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 49:52
4 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 52:49
5 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53:16
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 53:53
7 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56:26
8 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 57:46
9 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 57:51
10 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58:40
11 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 58:43
12 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 60:19
13 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60:28
14 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 63:48
15 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 63:58
16 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64:58
17 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 66:02
18 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67:43
19 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68:22
20 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 71:51
21 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 71:52
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 22 závodníků