Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (20. 6. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 11:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.64
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.86
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.88
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.23
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 11:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.24
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 11.52
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.05
4 Aram JiráskoAram Jirásko 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 12.22
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.24
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 11.52
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.64
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.86
5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.88
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.05
7 Aram JiráskoAram Jirásko 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 12.22
8 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.23
9 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.37
10 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.49

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20 11.00
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.61 9.00
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.68 8.00
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.96 7.00
5 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.08 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aram JiráskoAram Jirásko 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 12.34 4.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.36 3.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.44 2.00
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.53
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.77
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.90
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.21
5 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12.36
6 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.47
7 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.56
8 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.67
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.73
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.77
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
5 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.10
6 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.50
7 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 12.93
8 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.33
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.53
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.67
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.73
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.77
4 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.77
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.90
7 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
8 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.10
9 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.21
10 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12.36
11 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.47
12 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.50
13 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.56
14 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 12.93
15 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.09
16 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.33

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.58 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.65 9.00
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.74 8.00
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.81 7.00
5 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.86 6.00
Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DQ
Poznámky:
predčasný start
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.05 4.00
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.21 3.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.39 2.00
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.75 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.16 9.00
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.58 8.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.92 7.00
5 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 14.04 6.00
Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.12 4.00
2 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.48 3.00
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.35 2.00
4 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 16.36 1.00
Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.74
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.50
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 14.13
4 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 14.24
5 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.25
6 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 16.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.92
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 13.33
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.56
4 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 13.97
5 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.25
6 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.09
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.74
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.92
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 13.33
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.50
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.56
6 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 13.97
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 14.13
8 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 14.24
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.25
9 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.25
11 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.09
12 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 16.21
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.86
2 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.05
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 13.57
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.64
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 14.48
6 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 15.13
7 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.18
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 13.32
3 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 13.86
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.95
5 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.29
6 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 10:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.20
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.31
3 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.83
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.91
5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.35
MS Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 15.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.86
2 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.05
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.18
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.20
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.31
6 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 13.32
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 13.57
8 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.64
9 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.83
10 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 13.86
11 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.91
12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.95
13 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.29
14 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.35
15 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 14.48
16 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.71
17 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 15.07
18 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 15.13
19 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.22

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.86 11.00
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.22 9.00
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.33 8.00
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.34 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 13.34 6.00
6 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.52 4.00
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 13.58 3.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.64 2.00
4 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 13.77 1.00
5 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.05
6 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.07
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 13:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.17 11.00
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 23.90 9.00
3 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.72 8.00
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.98 7.00
5 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.18 6.00
6 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 27.57 5.00
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.73 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.08 9.00
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.16 8.00
4 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 24.90 6.00
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.01 5.00
6 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 26.61 1.00
7 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.19
8 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.80 7.00
2 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.06 4.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.15 3.00
4 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.57
5 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 28.41
6 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.62
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.76 2.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.33
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.73 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.08 9.00
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.16 8.00
4 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.80 7.00
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 24.90 6.00
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.01 5.00
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.06 4.00
8 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.15 3.00
9 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.76 2.00
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 26.61 1.00
11 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.19
12 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.57
13 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.90
14 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.33
15 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 28.41
16 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.62
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.83 11.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.96 9.00
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 28.80
4 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 29.87 6.00
5 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 30.89 4.00
6 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.90 3.00
7 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 31.03 2.00
8 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.05 8.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.53 7.00
3 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.98 5.00
4 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.68 1.00
5 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 33.14
6 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.23
7 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.49
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.83 11.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.96 9.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.05 8.00
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.53 7.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 28.80
6 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 29.87 6.00
7 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.98 5.00
8 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 30.89 4.00
9 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.90 3.00
10 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 31.03 2.00
11 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.68 1.00
12 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 33.14
13 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.55
14 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.23
15 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.49
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.02 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.21 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.77 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.23 7.00
5= Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 28.47 5.50
5= Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.47 5.50
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 29.35 1.00
8 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.72 4.00
2 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96 3.00
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.99 2.00
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 29.94
5 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 30.32
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 30.72
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 33.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.02 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.21 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.77 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.23 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 28.47 5.50
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.47 5.50
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.72 4.00
8 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96 3.00
9 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.99 2.00
10 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 29.35 1.00
11 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 29.94
12 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 30.32
13 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 30.72
14 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.54
15 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 33.22

400 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.61
2 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 56.28 11.00
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.74 9.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 53.13 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.71 9.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 59.94 8.00
4 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 62.43 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.77 11.00
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 61.57
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 64.41 9.00
4 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 67.00 8.00
5 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 71.12 7.00
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 73.45 6.00
7 Markéta HájkováMarkéta Hájková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 76.31 5.00
8 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 82.71 4.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 61.20 11.00
2 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 63.01 9.00
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 68.01 8.00
4 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 69.17 7.00
5 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 69.44 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.18 11.00
2 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:06.39 9.00
MS Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:07.40
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:10.09 8.00
MS Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:11.04
6 Lukáš KrausLukáš Kraus 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 2:15.58 7.00
MS Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:26.11
Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:10.60 11.00
2 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:11.73 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:12.20 8.00
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:13.79 7.00
5 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:14.38 6.00
6 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:15.79 5.00
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:17.26 4.00
8 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:19.63 3.00
9 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:20.21 2.00
10 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:24.00 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:28.38 11.00
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:31.79 9.00
3 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:36.63 8.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:40.37 7.00
5 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:40.43 6.00
6 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:41.52 5.00
7 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:42.76 4.00
8 Eva DušánkováEva Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:44.93 3.00
9 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:50.59 2.00
10 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:50.80 1.00
Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:31.75 11.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:33.92 9.00
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:35.24 8.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:37.38 7.00
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:38.10 6.00
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:40.81 5.00
7 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 3:05.26 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 10:27.87 11.00
2 Lukáš KozelLukáš Kozel 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11:08.98 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11:34.68 11.00
2 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11:36.73 9.00
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 12:33.33 8.00
4 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13:35.60 7.00
5 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13:44.55 6.00
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 13:47.55 5.00
7 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 13:54.22 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11:28.20
2 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12:45.05 11.00
3 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 14:19.51 9.00
Celkem 3 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 17:08.33 11.00
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 17:16.02 9.00
3 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 17:24.61 8.00
4 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18:22.10 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.07 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.77 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.61 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.96
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.97 11.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.00 9.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.23 8.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.61 5.00
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 16.69 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 16.30 7.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 16.51 6.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.75 3.00
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.83 2.00
5 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.99 1.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.08
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.43
4 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 18.42
5 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 20.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.96
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.97 11.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.00 9.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.23 8.00
5 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 16.30 7.00
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 16.51 6.00
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.61 5.00
8 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 16.69 4.00
9 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.75 3.00
10 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.83 2.00
11 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.99 1.00
12 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.08
13 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.43
14 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.62
15 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 18.42
16 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 20.29

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 20.6.2020 - 10:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.68 11.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.34 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.65 8.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 15.89 7.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ
Poznámky:
predčasný start
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.28 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.19 9.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.46 8.00
4 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.25 7.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 39.47 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 42.99 9.00
3 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 45.11 8.00
4 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 45.91 7.00
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 47.21 6.00
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 55.53 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.46 11.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 46.77 9.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 47.15 8.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 48.28 7.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.98 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 48.32
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 52.11 6.00
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 52.64 5.00
4 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 58.21 3.00
5 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.59 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.46 11.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 46.77 9.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 47.15 8.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 48.28 7.00
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 48.32
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 52.11 6.00
7 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 52.64 5.00
8 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.98 4.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 58.21 3.00
10 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.59 2.00

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 75.85 11.00
2 Markéta HájkováMarkéta Hájková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 92.56 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dítě, Mencl, Bukovský, Kvapil Dítě, Mencl, Bukovský, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 47.88 11.00
2 Balla, Outrata, Jirout, Socha Balla, Outrata, Jirout, Socha AC PardubiceAC Pardubice 5 50.80 9.00
3 Kocourek, Kratochvíl, Lorenčík, Smejkal Kocourek, Kratochvíl, Lorenčík, Smejkal Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 51.28 8.00
4 Hojný, Čech, Potoček, Fiala Hojný, Čech, Potoček, Fiala TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 52.98 7.00
5 Bílek, Locker, Seidl, Čáp Bílek, Locker, Seidl, Čáp SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 53.98 6.00
Bureš, Červinka, Müller, Šantavý Bureš, Červinka, Müller, Šantavý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prouzová, Hašková, Bělohlávková, Mikanová Prouzová, Hašková, Bělohlávková, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 56.16 11.00
2 Myšková, Hrdá, Malinová, Najmanová Myšková, Hrdá, Malinová, Najmanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.41 9.00
3 Dotlačilová, Kopecká, Rozehnalová, Malichová Dotlačilová, Kopecká, Rozehnalová, Malichová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 60.69 8.00
Ondrášková, Dejmková, Brožková, Kosařová Ondrášková, Dejmková, Brožková, Kosařová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Havlátová Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Havlátová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 51.38 11.00
2 Čeřovská, Košťálová, Křivková, Moravcová Čeřovská, Košťálová, Křivková, Moravcová AC PardubiceAC Pardubice 6 51.91 9.00
3 Boháčková, Kopejtková, Lišková, Kováčová Boháčková, Kopejtková, Lišková, Kováčová AC PardubiceAC Pardubice 5 53.63 8.00
4 Mašková, Škochová, Filipová, Králíčková Mašková, Škochová, Filipová, Králíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 55.24 7.00
5 Horáková, Svobodová, Šedová, Weinzettlová Horáková, Svobodová, Šedová, Weinzettlová AC PardubiceAC Pardubice 3 56.27 6.00
6 Křováková, Mertlíková, Vondroušová, Erbenová Křováková, Mertlíková, Vondroušová, Erbenová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 56.77 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.851.952.00 Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 1.95 ---oooxxx 11.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 1.65 xxooxxx 9.00
3 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1 1.60 xxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 1.67 ---oxxoxoxoxxx 11.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.64 --oxxooxoxxx 9.00
3 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4 1.61 ooo-o-xxx 8.00
4 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2 1.61 ooooxoxxx 7.00
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 1 1.58 ooooxxx 6.00
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 1.45 xxoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73 Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 1.70 -----ooooxxx 11.00
2 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 1.50 -ooxoxoxxx 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 1.40 ooxoxxx 8.00
4 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 1.40 -xoxoxxx 7.00
5 Eva DušánkováEva Dušánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 1.35 ooxxx 6.00
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 1.35 xxooxxx 5.00
Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 10 1.51 oooxxoxxx 11.00
2= Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 1.48 ooxxoxxx 8.50
2= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 1.48 ooxxoxxx 8.50
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3 1.48 oxoxxoxxx 7.00
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 8 1.43 ooxx 6.00
6 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 7 1.43 oxxoxxx 5.00
7 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 1.38 oxxx 4.00
8 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5 1.38 xoxxx 3.00
Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 NM xxx
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.30 Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 4.10 -------o---oxxx 11.00
Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 NM
David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 NM -xxx
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 NM
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 NM ----xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.802.903.003.103.203.303.40 Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 3.20 -------oxxx 11.00
2 Jan BürgerJan Bürger
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 2.90 --oooxxx 9.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 2.90 ---xxooxxx 8.00
4 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 2.80 xooooxxx 7.00
5 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 2.40 ooxxx 6.00
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 2.20 xxoxxx 5.00
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 NM
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.05 Body
Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 NM xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.152.352.552.652.752.852.953.053.403.52 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 3.40 -------oxoxxx 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 2.35 ooxxx 9.00
3 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 2.15 xoxxx 8.00
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 2.15 xxoxxx 7.00
Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 NM ------xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 6.65 +0.0 m/s 6.50  -0.3x6.31  +0.56.506.65  +0.0xx 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 6.33 +0.9 m/s 6.33  +0.9x6.23  +0.06.336.14  +0.86.33  -0.3x 9.00
3 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 6.10 +1.8 m/s 6.10  +1.86.10  -0.3x6.106.04  -1.56.02  -0.45.41  +0.0 8.00
4 Aram JiráskoAram Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4 5.86 -0.3 m/s x5.71  +0.05.86  -0.35.86x5.65  +0.05.71  +0.0 7.00
MS Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 1 5.68 +0.0 m/s 4.88  +0.95.62  +0.0x5.625.47  -1.55.66  +0.05.68  +0.0
6 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 4.82 +0.0 m/s 3.84  +0.84.59  +0.44.82  +0.04.82x4.82  +0.0x 6.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 6.39 +0.6 m/s 6.39  +0.66.38  -0.86.14  +0.06.396.24  +0.8x5.99  -0.7 11.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 6.35 +1.1 m/s 6.30  +0.46.24  -0.46.35  +1.16.355.14  -0.66.17  -0.8x 9.00
3 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 5.82 -1.2 m/s 5.82  -1.25.41  +0.45.65  +1.65.825.72  +0.65.31  +0.05.58  +1.1 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 5.61 +0.4 m/s 5.37  -1.55.40  -1.7x5.405.27  -1.65.61  +0.4x 7.00
5 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 6 5.50 -1.1 m/s 5.47  -1.05.50  -1.15.37  +0.65.504.93  +0.85.35  +1.53.66  -0.3 6.00
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 5.44 +0.6 m/s 4.75  +0.45.44  +0.65.11  +0.05.44--- 5.00
7 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 5.38 +0.3 m/s 5.23  +0.45.19  -0.95.16  +1.05.235.38  +0.35.32  +1.25.18  +0.8 4.00
8 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 5.05 -0.3 m/s 4.95  +0.84.80  +0.45.05  -0.35.054.75  +1.14.82  -0.54.68  +0.9 3.00
9 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 5.05 +0.0 m/s 4.84  +0.55.05  +0.04.84  -0.35.050.00.00.0 2.00
10 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 4.57 +0.5 m/s 4.28  -1.34.26  +0.04.57  +0.54.570.00.00.0 1.00
Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 5.60 -0.5 m/s 5.49  -0.45.60  -0.55.40  -2.25.605.49  -0.55.59  +0.05.57  +0.0 11.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 12 5.19 +2.5 m/s 5.16 +0.1 m/s 4.94  -1.1x4.93  -3.44.94x5.19  +2.55.16  +0.1 9.00
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 4.96 -0.5 m/s 4.96  -0.54.79  -0.7-4.96--- 8.00
4 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 4.82 -1.1 m/s x4.57  -0.54.63  +0.04.634.82  -1.1xx 7.00
5 Anna DušánkováAnna Dušánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 4.73 -0.9 m/s 4.67  -0.54.72  +0.44.73  -0.94.734.59  -2.14.71  -1.44.70  +0.0 6.00
6 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 4.66 +0.0 m/s 4.33  +1.04.59  +0.44.57  -0.34.594.60  +0.04.56  -0.54.66  +0.0 5.00
7 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 4.40 -0.8 m/s 4.33  +0.6x4.40  -0.84.404.19  -0.54.17  -1.84.36  +0.0 4.00
8 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 7 4.30 -3.2 m/s 4.02  +0.04.09  -1.04.30  -3.24.303.97  +0.03.77  +0.0x 3.00
9 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 4.25 +0.0 m/s 4.25  +0.04.20  +0.14.04  -1.44.250.00.00.0 2.00
10 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3 4.06 -0.3 m/s 3.98  +0.54.06  -0.33.90  -1.04.060.00.00.0 1.00
11 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 8 3.85 -0.3 m/s 3.56  -0.43.85  -0.3x3.850.00.00.0
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 15 5.17 -1.3 m/s -4.87  -0.34.81  +1.54.87x5.11  +0.55.17  -1.3 11.00
2 Simona RučováSimona Ručová
AC PardubiceAC Pardubice
04 17 5.06 +0.9 m/s 4.84  +0.64.83  -0.65.03  -0.75.03xx5.06  +0.9 9.00
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 4.98 +0.4 m/s 4.92  +0.54.92  +0.04.91  -1.34.924.98  +0.44.90  -0.34.97  -1.2 8.00
4 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 19 4.90 -0.5 m/s 4.27  +0.44.58  -0.54.90  -0.54.904.90  +0.04.77  +2.14.77  -2.3 7.00
5 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 18 4.88 -0.7 m/s 4.72  -0.44.71  -1.04.67  -0.34.724.88  -0.74.87  +1.34.88  +1.4 6.00
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 13 4.87 +0.7 m/s 4.72  +0.44.66  +0.7x4.724.87  +0.74.73  +0.84.81  +1.2 5.00
7 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 7 4.83 -0.3 m/s 4.80  +0.04.65  +1.54.83  -0.34.834.71  +1.4-- 4.00
8 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 4.73 +0.4 m/s 4.73  +0.44.28  +0.84.30  -2.24.73--- 3.00
9 Klára KopejtkováKlára Kopejtková
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 4.72 +0.0 m/s 4.72  +0.04.37  -0.44.50  +2.44.724.29  +0.8-- 2.00
10 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 4.63 +0.5 m/s 4.62  +0.04.63  +0.54.43  +0.04.630.00.00.0 1.00
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC PardubiceAC Pardubice
04 16 4.60 +0.9 m/s 4.45  +1.14.36  -1.44.60  +0.94.600.00.00.0
12 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 9 4.58 +1.5 m/s x4.58  +1.5x4.580.00.00.0
13 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 8 4.51 -0.5 m/s 4.51  -0.54.47  +1.64.42  +0.54.510.00.00.0
14 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 4.48 -0.5 m/s 4.48  -0.5x4.34  +0.64.480.00.00.0
15 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 4.47 +1.4 m/s 4.47  +1.44.33  -1.54.36  +1.14.470.00.00.0
16 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 4.41 +0.0 m/s 4.03  +0.74.41  +0.03.52  +2.44.410.00.00.0
17 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 4.38 +1.1 m/s 4.32  +0.54.38  +1.14.01  +1.54.380.00.00.0
18 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 14 4.38 +1.3 m/s 4.38  +1.3xx4.380.00.00.0
19 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4 4.01 -0.5 m/s 4.01  -0.54.00  +0.43.46  +1.24.010.00.00.0
Celkem 19 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 12.42 +0.0 m/s 12.42  +0.012.30  -0.411.97  -0.412.4211.90  -0.311.89  -0.5- 11.00
2 Aram JiráskoAram Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 2 11.35 +1.8 m/s x11.35  +1.8-11.35--- 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 12.77 +0.0 m/s 12.02  -0.511.83  -2.212.12  +0.512.1212.50  +0.512.44  -0.612.77  +0.0 11.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 12.64 -1.9 m/s 11.99  -0.512.64  -1.9x12.64--- 9.00
3 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 12.14 -1.0 m/s 12.12  -1.312.14  -1.0x12.14--- 8.00
4 Adam BartošAdam Bartoš
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 11.94 -0.4 m/s 11.94  -0.411.33  +0.411.81  +0.411.9411.32  +0.111.11  -1.0- 7.00
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 11.39 +0.8 m/s 11.23  -0.611.39  +0.811.02  -0.711.3910.11  +0.710.59  -1.0-
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 10.62 +0.0 m/s xx10.20  -1.210.2010.62  +0.0x10.46  -1.1 11.00
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 09.92 -1.2 m/s 09.58  +0.009.92  -1.209.55  +0.009.9209.60  -0.8-x 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 09.92 -0.4 m/s x09.92  -0.4-09.92--- 8.00
4 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 09.55 -0.4 m/s xx09.55  -0.409.5509.17  -1.509.37  +0.409.46  -0.5 7.00
Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 NM xxx0.0xxx
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15 12.45 0.0 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 11.50 0.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 11.35 0.0 8.00
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 11.04 0.0 7.00
5 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 10.99 0.0 6.00
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 13 09.77 0.0 5.00
7 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 09.41 0.0 4.00
8 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 09.35 0.0 3.00
9 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 09.09 0.0 2.00
10 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 07.97 0.0 1.00
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 07.85 0.0
12 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 10 07.76 0.0
13 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3 07.69 0.0
14 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 8 07.61 0.0
15 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 9 06.09 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 11.19 0.0 11.00
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 09.35 0.0 9.00
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 09.29 0.0 8.00
4 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 09.12 0.0 7.00
5 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 07.86 0.0 6.00
6 Marie DejmkováMarie Dejmková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 1 06.89 0.0 5.00
7 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 05.49 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 9 17.15 0.0 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 12.52 0.0 9.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 11.99 0.0 8.00
4 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 11.46 0.0 7.00
MS Dan JarolímekDan Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 5 10.80 0.0
6 Jan BürgerJan Bürger
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 10.66 0.0 6.00
7 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 10.60 0.0 5.00
8 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 09.16 0.0 4.00
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 15.62 0.0 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 14.74 0.0 9.00
3 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 14.35 0.0 8.00
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 13.24 0.0 7.00
5 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 7 12.25 0.0 6.00
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4 09.79 0.0
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 NM 0.0
Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 33.09 0.0 11.00
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 30.54 0.0 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 28.99 0.0 8.00
4 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 26.79 0.0 7.00
5 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 26.14 0.0 6.00
6 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 22.47 0.0 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 22.10 0.0 4.00
8 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 21.95 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16 33.92 0.0 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 15 29.17 0.0 9.00
3 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 28.58 0.0 8.00
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 27.13 0.0 7.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 27.12 0.0 6.00
6 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 26.71 0.0 5.00
7 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 25.33 0.0 4.00
8 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 13 21.45 0.0 3.00
9 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 10 21.26 0.0 2.00
10 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 21.24 0.0 1.00
11 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4 20.17 0.0
12 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 19.32 0.0
13 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 6 18.62 0.0
14 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 7 17.52 0.0
15 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 15.11 0.0
16 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 8 14.64 0.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 12 41.77 0.0 11.00
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 11 40.40 0.0 9.00
3 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 27.22 0.0 8.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 26.98 0.0 7.00
5 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 26.38 0.0 6.00
6 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 25.45 0.0 5.00
7 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 21.00 0.0 4.00
8 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 19.75 0.0 3.00
9 Pavel SpěvákPavel Spěvák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 5 19.13 0.0 2.00
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 3 DNS 0.0
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 DNS 0.0
Jan BürgerJan Bürger
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 48.70 0.0 11.00
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 12 43.57 0.0
3 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 10 41.82 0.0 9.00
4 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 40.58 0.0 8.00
5 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 11 38.72 0.0 7.00
6 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 8 31.47 0.0 6.00
7 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 30.03 0.0 5.00
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2 27.47 0.0
9 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 25.35 0.0 4.00
10 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 24.82 0.0 3.00
Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 7 DNS 0.0
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 DNS 0.0
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 9 44.00 0.0 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 43.88 0.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 43.71 0.0 8.00
MS Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 40.12 0.0
5 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 33.54 0.0 7.00
6 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 31.45 0.0 6.00
7 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 28.46 0.0 5.00
8 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 2 25.82 0.0 4.00
9 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 3 25.27 0.0 3.00
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 43.46 0.0 11.00
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 41.19 0.0 9.00
3 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 36.12 0.0 8.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 31.81 0.0 7.00
5 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 27.76 0.0 6.00
6 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 20.36 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3 35.98 0.0 11.00
2 Marek BukáčekMarek Bukáček
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 21.11 0.0 9.00
3 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 19.34 0.0 8.00
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 64.82 0.0 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 55.83 0.0 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 44.37 0.0 8.00
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 28.89 0.0 7.00
5 Jan CoganJan Cogan
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
03 1 26.89 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15 36.23 0.0 11.00
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 34.16 0.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 33.76 0.0 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 29.50 0.0 7.00
MS Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1 29.23 0.0
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 13 28.45 0.0 6.00
7 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 28.18 0.0 5.00
8 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 5 27.10 0.0 4.00
9 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 26.10 0.0 3.00
10 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 12 24.14 0.0 2.00
11 Simona RučováSimona Ručová
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 23.83 0.0 1.00
12 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 7 22.30 0.0
13 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 19.34 0.0
14 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 8 16.70 0.0
15 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 16.35 0.0
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 34.34 0.0 11.00
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 29.55 0.0 9.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 25.49 0.0 8.00
4 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3 22.61 0.0 7.00
5 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 16.57 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 47.83 0.0 11.00
2 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 40.02 0.0 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 39.63 0.0 8.00
4 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 13 38.45 0.0 7.00
5 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 37.50 0.0 6.00
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 36.97 0.0 5.00
7 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 12 35.47 0.0 4.00
8 Adam BartošAdam Bartoš
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 33.72 0.0 3.00
9 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 9 30.55 0.0 2.00
10 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 29.66 0.0 1.00
11 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3 28.90 0.0
12 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 25.27 0.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 20.6.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 45.55 0.0 11.00
2 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5 44.83 0.0 9.00
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 37.21 0.0 8.00
4 Lukáš KrausLukáš Kraus
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
03 2 36.48 0.0 7.00
Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 DNS 0.0
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků