Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (20. 6. 2020)

200 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 13:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.17 11.00
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 23.90 9.00
3 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.72 8.00
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.98 7.00
5 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.18 6.00
6 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 27.57 5.00
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.73 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.08 9.00
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.16 8.00
4 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 24.90 6.00
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.01 5.00
6 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 26.61 1.00
7 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.19
8 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.80 7.00
2 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.06 4.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.15 3.00
4 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.57
5 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 28.41
6 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.62
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.76 2.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.33
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.73 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.08 9.00
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.16 8.00
4 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.80 7.00
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 24.90 6.00
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 25.01 5.00
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.06 4.00
8 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.15 3.00
9 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.76 2.00
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 26.61 1.00
11 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.19
12 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.57
13 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.90
14 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.33
15 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 28.41
16 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.62
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.83 11.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.96 9.00
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 28.80
4 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 29.87 6.00
5 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 30.89 4.00
6 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.90 3.00
7 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 31.03 2.00
8 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.05 8.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.53 7.00
3 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.98 5.00
4 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.68 1.00
5 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 33.14
6 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.23
7 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.49
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.83 11.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.96 9.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.05 8.00
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.53 7.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 28.80
6 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 29.87 6.00
7 Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.98 5.00
8 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 30.89 4.00
9 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 30.90 3.00
10 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 31.03 2.00
11 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.68 1.00
12 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 33.14
13 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.55
14 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.23
15 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.49
Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.02 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.21 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.77 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.23 7.00
5= Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 28.47 5.50
5= Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.47 5.50
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 29.35 1.00
8 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.72 4.00
2 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96 3.00
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.99 2.00
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 29.94
5 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 30.32
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 30.72
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 33.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.02 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.21 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.77 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.23 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 28.47 5.50
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.47 5.50
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.72 4.00
8 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96 3.00
9 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.99 2.00
10 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 29.35 1.00
11 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 29.94
12 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 30.32
13 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 30.72
14 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 31.54
15 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 33.22